1. FUTSAL liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Ž. Vlci Brno - 3. září 2021   20:00

Olympik Mělník
2' Gabčo  • 11' Gabčo  • 18' Vokoun  • 22' Zdržálek  • 23' Novotný  • 25' Gabčo  • 28' Šmejkal  • 34' Prejsa  • 38' Nečas  • 40' Nečas
10:1
(3:1)
Ž. Vlci Brno
9' Lehner (vl.)
Čurda, Vrtal (Zlatník)
SH Mělník, Gymnázium

40'
Mělník právě vstřelil branku!

4 vteřiny do konce utkání a prosazuje se LUKÁŠ NEČAS.
Asistence: Gabčo
40'
40 vteřin před koncem Olympik zaznamenal pátý akumulovaný faul.
40'
Začíná poslední minuta utkání.
38'

Odražený míč si našel LUKÁŠ NEČAS a do odkryté branky zvyšuje stav na 9:1.
Asistence: Novotný
38'
Diváci nyní viděli vtipnou situaci. Zdržálek nasadil Havlínovi jesličky a o 10 vteřin později je nasadil pro změnu Havlín Zdržálkovi.
37'
Lobovaný míč napálil z volejte domácí kapitán Vokoun, ale mířil nepřesně.
36'
Vlci ustoupili od hry bez brankáře a převahu má opět domácí tým.
34'

Do prázdné branky se trefuje přes celé hřiště TOMÁŠ PREJSA a pravděpodobně už je jasné, kdo dnes získá tři body.
33'
Žežulka přes celé hřiště těsně míjí prázdnou branku.
32'
Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
31'
Havlín se dostal k odraženému míči a okamžitě střílel, jeho pokus na poslední chvíli srazil Vokoun na roh.
30'
Za nehezké poznámky na konto rozhodčího si vysloužil žlutou kartu Kratochvil.
30'
Stav akumulovaných faulů je v polovině druhé části 1:1.
28'

Po signálu z přímého kopu Olympik zvyšuje své vedení na 7:1! Nečas přiklepl míč ŘÁDKU ŠMEJKALOVI, který bombou na zadní tyč nedal Pšurnému šanci.
27'
Poslední minutky to vypadá, že se brněnští futsalisté probouzejí a posílají na Žežulku střelu za střelou, nicméně ani jedna ho neohrozila natolik, aby mohli hosté slavit branku.
25'

Olympik je v druhé půli jako gólostroj. Nečas vybídl uprostřed hřiště JOSEFA GABČA, který ránou z otočky završuje v tomto utkání hattrick.
23'

První branku v dresu Olympiku si připisuje na své konto čerstvá posila JIŘÍ NOVOTNÝ. Narazil si se Šmejkalem a z pravé strany hřiště uklidil míč na zadní tyč.
22'

Krásné sólo nyní předvedl DOMINIK ZDRŽÁLEK. Parádní kličkou obešel svého obránce a střelou bodlem prostřelil hostujícího gólmana.
21'
Vokoun vyslal do úniku Zdržálka krásnou kolmicí, ten si ale těsně před Pšurným míč ukopl.
21'
V první půli jsme v mělnické hale viděli, jak moc důležití pro Olympik jsou Vokoun s Gabčem. Domácí celý poločas naprosto dominovali a zaslouženě jdou do kabin s vedením 3:1.

Druhý poločas začne přibližně za 12 minut.
20'
20'
20 vteřin před koncem si ještě Brno stihlo připsat pátý faul.
20'
Poslední minuta prvního poločasu.
19'
Z protiútoku domácích měl velkou šanci Gabčo, toho ale Pšurný bravurně vychytal.
19'
Havlín si udělal na levé straně prostor a vystřelil na zadní tyč, kde si míč v klidu našel Žežulka.
18'

Olympik odskakuje na rozdíl dvou branek! Během kombinace na útočné polovině se odhodlal ke střele kapitán JIŘÍ VOKOUN a Pšurný přes zakrytý výhled neuspěl.
17'
Nedostup ve snaze vypíchanout Havlínovi míč trefil i jeho nohu a Olympik má pátý akumulovaný faul.
17'
3 minuty před koncem první části zápasu je stav akumulovaných faulů 4:3 pro domácí.
16'
O chvilku později brněnský brankář Vokounovu pumelici ze střední vzdálenosti již nevychytal, ale šťastně ho zachránilo břevno branky.
15'
Pšurný nyní skvěle vychytal v tutovce domácího kapitána.
15'
Žabinští Vlci si na polovině hřiště připisují třetí akumulovaný faul.
14'
Tempo hry se poslední minuty zmírnilo a Olympik v poklidu kombinuje na útočné polovině.
13'
Během jedné minuty se stav akumulovaných faulů rozrostl na 3:2.
11'

A je tu to, na co jsou fanoušci Olympiku dlouhé roky zvyklí. Vokoun parádně našel opuštěného JOSEFA GABČA na zadní tyči, který měl těžší spíše branku minout.
10'
Žežulka vyrazil Havlínovu střelu z levé strany hřiště a tím vyslal spoluhráče do protiútoku, který zastavil Chroust faulem ještě na polovině Olympiku.
9'
Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!

Havlínovu střelu si do vlastní sítě nešťastně srazil domácí Lehner.
9'
Za faul Nečase na Trbuška si Olympik připisuje první faul.
8'
Svoboda se uvolnil na pravé straně palubovky a střelu bodlem poslal o velký kus vedle Žežulkovi branky.
7'
První velká šance Brna. Střelu Kratochvíla zastavil na brankové čáře Gabčo.
5'
Gabčo hledal na zadní tyči Lehnera, jenže těsně před ním odkopl míč Chroust.
4'
Dvě střely na branku během pár vteřin vyslali Novotný s Lehnerem, Pšurný ale neměl problém obě střely pokrýt.
4'
Nedostup se řítil sám na Pšurného, ale svou střelu poslal těsně vedle pravé tyče.
3'
Nyní si vytvořili příležitost také Žabinští Vlci, Hromka ale Žežulka vychytal.
2'
Téměř totožná akce, jen prohozené role. Zdržálek našel osamoceného JOSEFA GABČA, který neměl těžkou práci s uklizením míče do prázdné branky.
1'
Hned z první akce domácích se mohl dostat do velké šance Zdržálek, ten ale na míč, který mu adresoval Gabčo na zadní tyč, těsně nedosáhl.
1'

SK Olympik Mělník: Žežulka (Šanda) – Nedostup, Nečas, Vokoun (C), Gabčo, Babovák, Šmejkal, Lehner, Prejsa, Zdržálek, Novotný

Žabinští Vlci Brno: Pšurný – Chroust, Kratochvíl, Svoboda (C), Starý, Trbušek, Havlín, Hanuš, Hromek, Fessl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.