Play-off VARTA futsal ligy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Slavia - 25. dubna 2019   20:10

Svarog Teplice
10' Daniel  • 25' Teka  • 33' Tato  • 40' Teka  • 40' Jeronimo
5:3
(1:2)
Stav série: (1:0)
Slavia
Slavia
3' Směřička   • 5' Radovanovič   • 25' Radovanovič
Jeronimo – Gansukh Chongor, Novotný, Claudinho, Daniel, Černý ("K"), Soukup, Šebek, Djaelson, Hůla, Teka, Rodrigo Taverna, tato
Nešněra, Cílek – Šmíd
SH Teplice
Slavia
Karpiak – Klíma, Malý, Směřička, Jošt, Pršíč, Leovski, Radovanovič, Krasnič, Homola ("K"), Záruba, Hájek, Žežulka

Svarog po tuhém boji v pohledném utkání vybojoval první bod v této semifinálové sérii, slávisté dali najevo, že s nimi vítěz základní části bude mít hodně práce.Děkuji za pozornost, příjemný a klidný večer.
40'
Teplice právě vstřelily branku!
JERONIMO trefuje prázdnou slávistickou branku a dává razítko na teplický triumf – 5:3.
40'
Napodruhé se proti Tekovi postavil Jan Žežulka, nicméně TEKA jej z deseti metrů propálil a pravděpodobně tak rozhodl o osudu dnešního klání.
40'
Karpiak sice Tatovu penaltu vychytal, ale sudí Nešněra si všiml předčasného vyběhnutí slávistického brankáře, potrestal jej kartou a kop se opakuje.
40'
Také Směřička si neodpustil pár poznámek k rozhodčím a vidí kartu.
40'
Radovanovič ještě za mohutné protesty fasuje žlutou kartu.
Šestý slávistický faul pískán Radovanovičovi.
39'
Minuta a devět sekund před koncem, skóre stále nerozhodné.
39'
Na akumulované fauly 5:5.
39'
Djaelson srazil utíkajícího Zárubu a stává se třetím karetně potrestaným aktérem dnešního utkání.
36'
Djaelson tečoval míč a paradoxně tak zřejmě zabránil gólu pro domácí barvy...
35'
35'
Djaelson se sice dostal k míči, ale předtím podrazil Jošta, což neuniklo sudímu Cílkovi.
34'
Tepličtí se "úspěšně" prokombinovali až do zámezí.
33'
Slávisté ztratili míč, kterého se chopil TATO a míč uklidil do sítě – 3:3.
32'
Claudinho dojel Radovanoviče a po právu dostává žlutou kartu.
30'
Čtvrtý akumulovaný faul na slávistické straně: Vzhledem k tomu, že je před námi ještě čtvrtina hracího času, by z toho mohly vzniknout jisté následky...
28'
Hra se po nějakou odehrávala v Jeronimově blízkosti, nicméně slávisté pojišťující gól nepřidali.
25'
Slavia právě vstřelila branku!
Tepličtí se neradovali z vyrovnání dlouho: úspěšnou akci rozjel Leovski a dílo dokonal MARKO RADOVANOVIČ – 2:3.
25'
Rodrigo rozehrál standardní situaci a TEKA prostřelil vše, co mu stálo v cestě : 2:2.
25'
A další verdikt arbitra Nešněry, který zvedl slávistickou střídačku: tentokrát hlavní sudí viděl zřejmě ruku.
25'
Leovskimu je pískán faul na Tata, ačkoliv se to slávistické lavičce nelíbí, opravdu se zdálo, že Leovski zasáhl předloktím Tata do obličeje.
24'
Rychlá slávistická akce: Leovski sklepával na Směřičku, ten nedokázal správně nastavit svůj zaměřovač.
23'
Černý se snažil překvapit Karpiaka z úhlu, ale marně.
22'
Jeronimo se musel hodně natahovat, aby zabránil gólu.
22'
Záruba nadvakrát nepropálil clonícího Daniela.
22'
David Černý rozezvonil tyč slávistické svatyně.
21'
Záruba v úvodní šanci druhé půle, Jeronimo zakročil nohou.
21'
První půle nabídla svižný a pohledný a futsal. K úvodnímu bodu v sérii mají poprvním dějství blíže slávisté, kteří vedou 2:1.
20'
20'
Z dálky se zkoušel prosadit Radovanovič, ale jeho pokus neměl nárok na úspěch.
20'
V posledních minutách na šanci čekáme, slávisté pozorně brání těsný náskok a spoléhají na brejky.
17'
Jošt podle sudího Cílka podrazil unikajícího Claudinha a hostující hráč je tak potrestán žlutou kartou, ačkoliv s tímto verdiktem není srozuměn.
16'
S Claudinhovou střelou tentokrát neměl Karpiak větší potíže.
16'
Claudinho v pádu mířil úplně mimo.
14'
Teka rozehrával standardku: razance je jediným parametrem, který na jeho střele lze pochválit.
13'
Teplická obrana přečkala nebezpečně rozehraný rohový kop.
13'
Teka vypálil nepříjemně, Karpiak se nicméně překonat nenechal.
12'
Jeronimo vyrazil Pršičovu střelu na roh.
12'
Karpiak úspěšnější Djaelsona.
11'
Jeronimo prověřil kolegu Karpiaka štiplavou střelou.
10'
Tepličtí dopravili míč do sítě podruhé, ale sudí Nešněra pískal ještě předtím faul, tudíž gól nemůže uznat.
10'
Teplickým vyšla přímočará akce, na jejím konci snižuje na 1:2 DANIEL.
9'
Na druhé straně trefil boční síť Pršič.
9'
Ani Tato nemířil přesně.
8'
Novotného střele rozměry futsalové brány nestačily ani zdaleka.
8'
Teka hezky vymíchal obranu sešívaných, ale na Karpiaka nevyzrál.
6'
Djaelson v ložence: z úhlu ale míč neumístil do brány.
5'
MARKO RADOVANOVIČ už téměř ležel na zemi, ale souboj s domácím bekem nakonec ustál a míč uklidil pod břevno – slávisté zaslouženě vedou 2:0.
5'
Radovanovičův tvrdý projektil se málem provrtal až do vedle stojícího zimního stadionu.
4'
A slávisté mohli vést o dvě branky: Sám před Jeronimem se zjevil Marko Radovanovič, ale brazilský gólman jej vychytal.
3'
MARTIN SMĚŘIČKA chladnokrevně naložil s příležitostí, kterou mu připravil Jan Homola – 0:1.
2'
Šance i na druhé straně, míč končí v autu.
1'
V první šanci Tato, přestřeluje.
1'
Vítám vás u úvodního zápasu semifinálové série mezi Svarogem Teplice a Slavii Praha.

Oba dnešní soupeři zvládli svá čtvrtfinálová klání výsledkově s přehledem a v nejkratším možném počtu utkání.

Svarog zdolal 3:0 na zápasy Helas Brno. Zatímco v jediném venkovním utkání dominoval a vyhrál jednoznačně 10:0, v domácích střetnutích se na dvě výhry natrápil.

Slavia sehrála proti Plzni partii, která měla být papírově ze všech čtvrtfinálových duelů nejvyrovnanější. Slávisté však vcelku s přehledem celou sérii ovládli a také oni slavili postup už po třech soubojích.

Dnes večer a potažmo v celé sérii nás doufejme čeká atraktivní futsal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:10.