Play-off VARTA futsal ligy -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Slavia - 30. března 2023   20:00

Olympik Mělník
6' Vokoun  • 25' Machytka  • 26' Lehner  • 45' Vokoun
4:5
(1:1)
Stav série: (0:2)
Slavia
Slavia
6' Homola   • 26' Vaktor   • 37' Homola   • 45' Havrda   • 46' Ševčík
Bukhvak (Korbelář) – Nečas, M. Sváta, Šiler, Vokoun (K) – Ježek, Lehner, Machytka, Novotný – (Hruška, J. Sváta)
Čurda Michal, Lafek David – Nagy Zdeněk
SH Mělník, Gymnázium
250 diváků
Slavia
Žežulka (Vondráček) – Brychta, Homola (K), Křemen, Záruba – Havrda, Kuchta, Ševčík, Vaktor – (Habart, Kuča, Sláma)

Neskutečné drama je u konce. Slavia byla v prodloužení šťastnější a po nervy drásající bitvě si odváží z Mělníka kýžený mečbol. Oba týmy nechaly na palubovce úplně vše a zaslouženě jsou odměněny potleskem početného publika. Třetí zápas je na programu tuto sobotu od 16:00 v Edenu.
50'
Nástřel Vokouna zblokovala hostující obrana na roh. 2 vteřiny do konce.
50'
Olympik jde do závěrečné power-play.
50'
Ve velké šanci se ocitl Šiler, ale jeho pokus zblokoval Ševčík.
48'
Bukhvak dobrým vyběhnutím a zmenšením úhlu kryje slibnou příležitost Brychty.
47'
Aktuální stav akumulovaných faulů 3:6.
46'
Slavia právě vstřelila branku!
Autorem branky je ŠEVČÍK Matúš. Asistence: Havrda Filip.
46'
Hned v úvodu druhého dějství prodloužení unikl domácí obraně Kuchta a podruhé v zápase orazítkoval brankovou konstrukci.
46'
Začalo druhé prodloužení.
45'
První poločas prodloužení skončil.
45'
Mělník právě vstřelil branku!
Autorem branky z desetimetrového kopu je VOKOUN Jiří, který prudkou ranou pod břevno doprostřed nachytal Žežulku.
45'
Dlouhá penalta pro Mělník! Míče se ujímá Vokoun.
45'
Autorem branky je HAVRDA Filip.
45'
Šiler si ve stoprocentní šanci vylámal zuby na Žežulkovi.
44'
Dnešnímu dramatu přihlíží 250 diváků.
44'
Na opačné straně se tlačil do šance Lehner, ale Žežulka včasným vyběhnutím situaci vyřešil.
43'
Skrytou střelu Křemena mělnický brankář v pohodě kryje.
41'
Začal první poločas prodloužení.
Drama pokračuje. Základní hrací doba vítěze nepoznala. Následuje prodloužení dvakrát po pěti minutách. Počet akumulovaných faulů (2:4) z druhé půle se přenáší i do prodloužení.
40'
Druhý poločas skončil.
40'
Aktuální stav akumulovaných faulů 2:4.
40'
Pokus Záruby mířil pouze do Vokouna.
38'
Hosté nadále pokračují ve hře bez brankáře!
37'
Autorem branky je HOMOLA Jan. Power-play Slavie přinesla své ovoce.
36'
Hosté to nyní zkouší v pěti do pole.
36'
Oddechový čas pro tým SK Slavia Praha.
35'
Technická střela Nečase jen těsně minula vingl Žežulkovo svatyně.
34'
Bukhvak vytěsnil nebezpečný pokus Ševčíka, který postupoval sám z levé strany.
33'
Žlutá karta pro tým SK Olympik Mělník. Matěj Sváta si vykoledoval žlutou za řečnění.
32'
Hra se nyní odehrává mezi vápny, bez výraznější šance.
29'
Teď mělničtí přišli zbytečně o balón na středu hřiště, šanci z brejku Brychty musel hasit Bukhvak.
27'
Hosté jej rozehráli na krátko do lajny a následný pokus Kuchty zblokoval Machytka.
27'
Přímý kop ze slibné blízkosti pro Slavii.
26'
Autorem branky je VAKTOR Filip. Asistence: Ševčík Matúš.
26'
Autorem branky je LEHNER Lukáš. Asistence: Šiler Radek.
26'
Nečas vykopl z brankové čáry gólovou střelu Brychty!
25'
Autorem branky je dnešní narozeninový oslavenec MACHYTKA Patrik. Asistence: Sváta Matěj.
24'
Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha. Hříšníkem je Tomáš Kuchta.
24'
Po souboji u střídaček se ve nefotbalové pozici ocitl domácí Lehner. Se zraněným zápěstím je nyní v péči zdravotníka.
22'
Brychtovu dorážku z bezprostřední blízkosti pohotovým zákrokem zneškodnil Bukhvak.
21'
V úvodním dějství jsme měli možnost vidět především vyrovnanou taktickou bitvu, která přinesla pouze dvě branky. Po jedné na obou stranách, kdy se trefili oba kapitáni. Nejprve v šesté minutě domácí Vokoun a za několik málo vteřin pak odpověděl hostující Homola.
20'
18'
Oddechový čas pro tým SK Olympik Mělník.
14'
V dalším souboji Vokouna s Žežulkou se opět vyznamenává jednička Slavie.
13'
Vokoun sám tváří tvář před brankářem jen těsně míjí slávistickou branku. Na druhé straně vyráží Bukhvak solidní šanci jednoho z hráčů hostí.
12'
Žlutá karta pro tým SK Olympik Mělník. Provinila se legenda Jiří Novotný.
12'
Slavia se dostala do velké šance, kdy na konci přečíslení orazítkoval Kuchta tyč domácí svatyně.
10'
Do velké šance se z levé strany řítil Matěj Sváta, ale ani on Žežulku z bezprostřední blízkosti neprostřelil.