Házená - Extraliga muži - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Zubří - 17. února 2018   17:00

Královo Pole
2' Cáb  • 5' J. Hanták  • 10' Hastík  • 14' Cáb  • 17' Hastík  • 18' Václav  • 23' Václav  • 24' Dostalík  • 24' J. Hanták  • 27' Havlát  • 28' Dostalík  • 30' Stein  • 36' J. Hanták  • 39' Hastík  • 40' Hastík  • 42' Hastík  • 44' Cabák  • 47' J. Hanták  • 49' J. Hanták  • 51' J. Hanták  • 56' Hastík  • 60' Stein  • 60' Kučera
24:27
(13:15)
Zubří
Zubří
4' Douda   • 8' Š. Zeman   • 9' Douda   • 10' Polášek   • 13' Š. Zeman   • 16' Přikryl   • 18' M. Hrstka   • 21' Polášek   • 23' Janíček   • 24' Přikryl   • 24' Polášek   • 27' Janíček   • 28' Přikryl   • 30' Janíček   • 31' Douda   • 38' Dokoupil   • 40' Douda   • 41' Janíček   • 42' Janíček   • 44' M. Hrstka   • 45' Douda   • 45' Pich   • 48' Polášek   • 56' Š. Zeman   • 58' Douda
Koňařík, B. Pšenica – Václav, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Cáb, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Hanták, J. Hanták, Cabák, Stein.
Bubeníček, Petruška
Zubří

SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří 24:27 (13:15)
Nejvíce branek: Hanták 7/1, Hastík 6, Václav 2 – Douda 8/2, Janíček 5, Polášek 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/2. Vyloučení: 6:7.
Duel mezi Brnem a Zubřím je u konce. Domácí nedokázali ve druhé půli navázat na začátek duelu, kdy byli mírně lepší než jejich soupeř a nakonec podléhají Zubří 24:27.
60'
Se závěrečným hvizdem je tu i poslední změna skóre. Krásnou kombinaci Brna zakončuje Kučera.
60'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Pavel Pich).
60'
Krásná akce Adama Steina končí brankou! Brněnský hráč vybojoval míč u vlastní branky a svůj brejk zakončil lobem přes brankáře Malinu!
59'
Tlak Brna zastavuje Malina a hosté postupují vpřed.
58'
Douda napřáhl z poměrně velké vzdálenosti, ale míč po jeho pokusu skončil poněkud překvapivě v brance.
58'
Brno pod tlakem hostujících hráčů.
57'
Cáb získal míč na levém křídle, protáhl se k zakončení, ale jeho mazaný pokus zastavila tyč!
56'
Zeman proskočil z levé strany do brankoviště a za letu propálil brankáře Brna.
56'
Hastík se opět spíše než prokličkoval, tak probil k zakončení a snižuje na rozdíl tří branek. Podaří se Brno ukořistit alespoň bod?
55'
Domácí obrana zastavila nebezpečné průniky hostí a teď může Brno zaútočit.
53'
Hantákova sedmička mířila pod břevno sice obstojně, ale brankář Malina dokázal zasáhnout a svůj tým podržet.
53'
Douda fauloval Hastíka a jsou do dvě minuty pro hostujícího hráče a navíc sedmička pro Brno.
52'
Kučerům průnik zastavuje hvizd rozhodčího, který píská Brno další útočný faul.
51'
Hanták pronikal stejně jako před chvílí Hastík, tentokrát to faul není a domácí tak snižují na rozdíl čtyř branek!
50'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Domácí se hnali kupředu a rozhodčí, poněkud nepochopitelně píská útočný faul.
49'
Hanták snižuje na rozdíl pěti branek a domácí mají k dispozici dlouhou, dvojnásobnou, přesilovku.
49'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Polášek).
49'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
48'
Polášek zamířil přesně do branky a Zubří vede o šest branek.
47'
47'
Hanták dokázal využít své rány a umístil ji přesně do volného prostoru!
46'
Cabákův pokus neprošel přes Malinu.
45'
Pich se prosmýkl z pravé strany a ranou o palubovku navyšuje vedení Zubrů.
45'
Douda využil nepozornosti domácí obrany a po pravé straně prošel až před branku. Jeho zakončení skončilo přesně v pravé šibenici.
44'
Cabákova nepříjemná střela prošla skrz brankáře Malinu a rozvlnila síť.
44'
Hrstka vybojoval u vlastní branky míč a svůj brejk zakončil přesně. Hosté vedou o pět branek. Tohle už pro Brno nevypadá nejlépe.
43'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Cáb).
42'
Hanták trefuje břevno hostující branky! Velká škoda pro Brno.
42'
Oddechový čas pro domácí.
42'
Janíčkova akce končí bohužel pro domácí další brankou v síti Brna.
42'
Hastík projel útočnou části hřiště jako bitevní tank a snížuje.
41'
Janíček využívá protiútok a vrací vysoké vedení na stranu Zubří.
40'
Důrazný Hastík využil svého postavení a snižuje.
40'
Doudova rána nabrala poměrně zvláštní trajektorii a našla si cestu za záda brankáře Pšenici.
39'
Hastík byl v nevýhodné pozici, ale vyslal ze svého zápěstí takovou ránu, že propálil i Malinu v brance Robe!
38'
Dokoupil dostal hodně prostoru ve středu pole a navyšuje vedení svého celku.
36'
V tomto případě byl Douda na brankáře domácích krátký a tuto sedmičku domácí SKKP přežilo!
36'
Hanták dokázal využít dobrého postavení a přesnou ranou snižuje na rozdíl tří branek.
35'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jakub Koňařík).
35'
Douda našel prostor pod břevnem a trefil jej.
35'
Cabák fauloval a je z toho dvouminutový trest a sedmička pro Zubří.
33'
Malina podržel svůj tým a domácí se musí rychle vrátit.
33'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
32'
Domácí jsou pod tlakem hostujících hráčů a mají co dělat, se ubránili.
31'
Douda dostal hodně prostoru a střelou mezi nohy navyšuje vedení hostí.
31'
První půle je u konce. Nutno říci, že domácí dlouho drželi s favorizovaným zubřím krok, ale v závěru půle se Zubří podařilo odskočit a Brno je před těžkým úkolem do druhé půle
30'
30'
30'
Adam Stein v poslední minutě snižuje díky pěkné akci po pravém křídle.
30'
Janíčkův další pokus také končí brankou.
28'
Michal Dostalík se dokázal prosadit i přes tlak obrany a hosté již vedou jen o dva góly.
28'
Rychlý brejk Přikryla posílá hosty do vedení o tři góly.
27'
Janíčkova střela zapadla do branky a hosté si tak berou zpět vedení o dvě branky.
27'
Havlát zakončil přečíslení domácích a snižuje na rozdíl jediné branky!
24'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jiří Polášek).
24'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jozef Hanták).
24'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
24'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
23'
Doudův pokus zapadl přesně pod břevno. Hosté vedou opět o dvě branky.
23'
Lukáš Václav si faulem vykoledoval dvě minuty.
23'
Václav doráží míč do branky po jednom z odrazů a Brno snižuje!
23'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Martin Janíček).
21'
Na jedné straně domácí, po nepřiznané teči jednoho z hostí míjí branku. Obratem na straně druhé posílá Polášek Zubří do vedení.
20'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
20'
Koňařík opět dokázal podržet svůj tým a dobrým zákrokem vyráží pokus z pravé strany.
20'
Domácím utekl míč do zámezí a musejí se opět bránit.
19'
Na druhé straně se výborným zákrokem prezentoval Koňařík a domácí z protikakce mohou jít do vedení!
18'
Václav Lukáš prokázal své kvality a povedenou ranou srovnává.
18'
Hrstka napřáhl z poměrně velké vzdálenosti a propálil Koňaříka.
17'
Viktor Hastík se hezkou kličkou dostal do středu pole a srovnává!
16'
Přikryl zakončil svou akci střelou k levé tyči a Koňařík tak neměl nárok.
15'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
14'
Tomáš Cáb to předvedl parádně a pěkným pokusem z levé strany srovnává.
13'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
13'
Zemanův pokus si našel složitou, ale úspěšnou cestu do branky. Hosté opět vedou.
12'
Hanták nedokázal překonat brankáře hostí a zavrhl možnost jít do vedení.
11'
Doudův pokus likviduje Pšenica. Domácí mohou vpřed a zvrátit skóre na svou stranu.
11'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Adam Reček).
11'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jozef Hanták).
10'
Polášek dává vedení zpět hostím.
10'
Hastík pěknou střelou srovnává.
10'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Adam Reček).
9'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
9'
Doudova rána byla tečována, ale našla si cestu do branky Brna. Zubří jde do vedení.
8'
Zeman dokázal využít dobré pozice a srovnává na 2:2.
7'
Přikryl minul z dobré pozice branku a domácí mohou jít kupředu.
6'
Mičola nedokázal zamířit z dobré pozice přesně a branku Zubří přestřelil.
6'
Hrstka mohl srovnat stav utkání, ale jeho střelu dokázal vytěsnit brankář Koňařík a podržel svůj tým.
5'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
5'
4'
Douda zakončuje přesně brejk svého týmu.
4'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jakub Douda).
4'
Domácí již takřka minutu drží u branku Zubří, Bohužel pro domácí bez zakončení.
3'
Hostující Hrstka se dostal do dobré pozice, ale branku KP minul.
3'
Kučera se probíjel k zakončení po pravé straně, ale nedokázal zamířit přesně a hostující klec minul.
2'
Rychlou akci domácího týmu zakončuje přesnou ranou Tomáš Cáb.
1'
Tlak domácích přerušuje faul hostí. Míč stále v moci domácího týmu.
1'
Míče se hned v úvodu ujali domácí a obléhají branku Zubří.
1'
Rozvičky obou celků jsou minulostí, utkání za malý okamžik začne.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Václav, T. Mičola, Havlát, Cáb, Dostalík, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Hanták, J. Hanták, Cabák, Stein.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság – Dokoupil, Douda, Přikryl, Holiš, Šustáček, Říha, M. Hrstka, Janíček, Reček, Pich, Polášek, Š. Zeman.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
HC ROBE Zubří
Hostující Zubří se v předchozím kole utkali s Duklou Praha, se kterou sehráli vyrovnaný duel. Zubří zvítězilo 29:28, když se v posledních minutách podařilo Robe otočit zápas. Co se týče pohledu na tabulku, tak po odehrání patnácti zápasů má Zubří celkem 21 bodů, což znamená druhou příčku.
SKKP Handball Brno
Brněnští házenkáři si v minulém kole neporadili s Jičínem, které podlehli 30:25 a jejich bodový zisk tak stále činí pouhých jedenáct bodů. O dva více, než poslední Nové Veselí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.