Házená - Extraliga muži - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Královo Pole - 16. března 2019   18:00

Jičín
Jičín
2' Šulc  • 3' Miľko  • 5' Kovařík  • 6' Šulc  • 9' Miľko  • 10' Kostelecký  • 13' Šulc  • 16' Miľko  • 17' Šulc  • 18' Rychna  • 19' Kovařík  • 20' Machalický  • 21' Horut  • 21' Šulc  • 23' Kubík  • 27' Miľko  • 28' Horut  • 29' Šulc  • 30' Horut  • 34' Kovařík  • 36' Hlava  • 38' Rychna  • 42' Šulc  • 56' Horut  • 58' Kubík
30:30
(19:15)
Královo Pole
4'    • 5' Vaněk   • 7' Stein   • 8' Vaněk   • 10'    • 11' Koubek   • 13' Dostalík   • 14' Koubek   • 15' Stein   • 21' Havlát   • 24' Koubek   • 24' Vaněk   • 27' Vaněk   • 28'    • 30' Kučera   • 31' Havlát   • 32'    • 33'    • 40' Koubek   • 42' Petrović   • 43' Kučera   • 48' Koubek   • 49' Koubek   • 50' Havlát   • 54' Petrović
Jičín

Je konec. Druhý poločas měl dvě části, v tom prvním nejprve domácí drželi náskok, v tom druhém vedli hosté. Nakonec končí tento zápas remízou 30:30. To je ode mě vše a přejí hezký zbytek dne.
60'
Druhý poločas skončil.
58'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Zdeněk Kubík).
56'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
54'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
52'
Horut nádherným lobem překonává ze sedmičky hostujícího gólmana.
50'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
49'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Lukáš Koubek).
48'
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
46'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
45'
Zatím sledujeme hodně vyrovnané utkání, Brno se povedenou akcí dokázalo dotáhnout na rozdíl jediné branky.
43'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
42'
42'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
40'
39'
Hosté snižují střelou z pravé strany o zem ke vzdálenější tyči.
38'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna).
36'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
36'
Hosté sniují na rozdíl dvou branek.
35'
34'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
33'
Další rychlá akce hostujícího týmu byla zakončena po straně přesně k tyči.
32'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno.
31'
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:47.
V ofenzivní podívané zatím vévodí Jičín. Brno si sice vypracovalo náskok 9:7, ale od té doby se šestkrát v řadě trefili domácí, kteří nakonec o poločasu vedou 19:15. Uvidíme, jestli nakonec hosté duel zdramatizují.
30'
30'
Libor Horut v posledních sekundách ještě navyšuje jičínský náskok.
30'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
30'
Vít Kučera ihned snižuje.
29'
Ondřej Šulc z pravé spojky uspěl.
29'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
28'
Brno po rychlé akci snižuje.
28'
Libor Horut dokázal z pozice pivota z velkého úhlu prostřelit brankáře.
27'
Michal Vaněk z pravého křídla přeloboval domácího gólmana.
27'
Martin Miľko osamocený na pivotu dává jednoduchý gól.
26'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno.
26'
Rychna neproměnil únik, Jičín alespoň zůstává u balonu.
26'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín.
25'
Brno znovu vybojovalo míč a může snížit.
24'
Michal Vaněk proměňuje samostatný únik.
24'
Koubek zakončil i s faulem přesně.
23'
21'
Vzápětí se ale trefuje i Ondřej Šulc, naopak Stein na druhé straně minul.
21'
Jiří Havlát bleskurychle odpovídá.
21'
Libor Horut vypálil přesně do levé šibenice.
21'
Jičín znovu vybojoval míč a může natáhnout gólovou šňůru už na šest gólů, Brno totiž vedlo 9:7.
20'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (David Machalický).
19'
Martin Kovařík trefil přes celé hřiště odkrytou branku, vracející se gólman se natahoval marně.
19'
18'
Lukáš Rychna se dostal do úniku a s přehledem ho proměnil, Jičín překlápí skóre!
17'
Ondřej Šulc uspěl z rychlé protiakce z pravé strany.
16'
Martin Miľko znovu uspěl z pivota.
16'
Ronal se dostává k balonu a útočí.
15'
Jičín navíc ihned o balon přišel.
15'
Adam Stein povedeným podstřelem navyšuje brněnské vedení.
14'
Oddechový čas pro domácí.
14'
Lukáš Koubek se prosazuje ze spojky, stejně jako hráči u předchozích dvou brankách.
13'
13'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
12'
Střela domácích končí na břevně.
11'
Koubkův podstřel zapadl k levé tyči.
10'
Ronal o míč přišel při pokusu o únik.
10'
Jiří Kostelecký se prosazuje z levého křídla, navíc Jičín hned vybojoval balon.
10'
Brnu se podařilo odpovědět.
9'
Martin Miľko z pivota přeloboval gólmana.
8'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Michal Vaněk).
7'
Adam Stein propálil gólmana podstřelem.
7'
Brno u balonu a pokusí se snížit.
6'
Ondřej Šulc navyšuje vedení domácích.
5'
Vaněk odpovídá rovněž z pravé strany proskokem.
5'
Martin Kovařík vypálil z pravé spojky přesně.
4'
3'
Domácí gólman úspěšný, ale neuspěl v útoku ani Jičín.
3'
Martin Miľko osamocen na pivotu a přeloboval gólmana.
2'
Brno chybovalo v rozehrávce a přišlo o míč.
2'
Jičín se dlouho nemohl dostat ke střele, nakonec pokus Ondřeje Šulce z pravé spojky skončil o zem pod břevnem.