Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litovel : Hranice - 4. května 2019   17:00

Litovel
Litovel
4' Pohlmann  • 4' Tkadleček  • 9' Štencl  • 13' Havlíček  • 15' Číhal  • 15' Prošvic  • 19' Prošvic  • 22' Geist  • 23' Geist  • 24' Geist  • 26' Šuba  • 32' Pohlmann  • 34' Číhal  • 35' Piwko  • 37' Piwko  • 38' Číhal  • 41' Piwko  • 42' Tkadleček  • 44' Tkadleček  • 45' Tkadleček  • 46' Jan Šmíd  • 49' Páleš  • 50' Jan Šmíd  • 51' Geist  • 52' Jan Šmíd  • 54' Piwko  • 55' Jan Šmíd  • 56' Piwko  • 57' Kuchař  • 58' Kuchař  • 60' Piwko
38:34
(16:19)
Hranice
Hranice
2' Kozlovský   • 4' Padalík   • 6' Kozlovský   • 6' Holiš   • 7' Magrla   • 9' Kozlovský   • 10' Padalík   • 14' Kozlovský   • 16' Padalík   • 18' Kozlovský   • 20' Holiš   • 21' Tůma   • 24' J. Mičola   • 25' Magrla   • 28' Kozlovský   • 29' Kozlovský   • 30' Padalík   • 31' Magrla   • 34' Magrla   • 37' Pernička   • 38' Padalík   • 39' Pernička   • 39' Holiš   • 40' Kozlovský   • 42' J. Mičola   • 46' Tůma   • 50' Pernička   • 53' Andrš   • 53' Kozlovský   • 55' Magrla   • 60' Pernička
Litovel
Juráš, Fabián – Kuchař, Hanák, Protivánek, Jan Šmíd, Tkadleček, Štencl, Pohlmann, Prošvic, Páleš, Macek, Geist, Piwko, Číhal, Šuba, Havlíček.
Frieser, Kavulič
Sportovní hala ZŠ Vítězná
Hranice
Klement, P. Kleisl – Magrla, Andrš, J. Mičola, Tůma, Kozlovský, Holiš, Pernička, Padalík.

Tatran Litovel – TJ Cement Hranice 38:34 (16:19)
Nejvíce branek: Piwko 7/1, Geist 6/2, Tkadleček 4 – Kozlovský 9, Magrla 6/1, Pernička 5/1. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 6:5. ČK: Kozlovský (HRA).
Neskutečně ofenzivní utkání nakonec našlo svého vítěze. Stala se jím Litovel, která ve druhé půli měla sice výpadky, které Hranice trestaly vedením o tři nebo čtyři góly, tým okolo trenéra Vávry se ale chtěl rozloučit s extraligou vítězně a potěšit skromně naplněnou halu. To se nakonec i stalo, Hranice odešly především fyzicky a poslední zápas pro oba týmy v sezoně tak dopadl pro Litovel výhrou 38:34.

Já se pro dnešek s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek víkendu!
60'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Pernička).
60'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Luděk Piwko).
60'
Šmíd zakrokoval a Hranice jdou rychle vpřed.
59'
67 sekund před koncem je tu poslední oddechový čas Litovle v tomto extraligovém ročníku.
59'
Juráš chytá i další náskok z levého křídla!
58'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Zdeněk Kuchař).
58'
Pomalu se domácí dostávají do pasivní hry.
57'
Tůma se přes Juráše v domácí kase nedokázal prosadit!
57'
Kuchař to na pivotu urval a domácí vedou již o tři branky v tomto neskutečně ofenzivním utkání!
56'
Navíc, když Piwko navyšuje čtyři minuty před koncem na dvě branky náskoku.
56'
Obrana Litovle donutila Hranické k chybě a Tatran má poměrně blízko k výhře na konec sezony!
55'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
55'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Jan Šmíd).
54'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Michal Havlíček).
53'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
53'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
54'
53'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matěj Andrš).
52'
52'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
51'
Oddechový čas pro hosty.
51'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (František Geist).
50'
50'
50'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
49'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Marek Páleš).
47'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Zdeněk Kuchař).
46'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma).
46'
Šmídův první zásah = gól na 28:28!
45'
Tkadleček vrací zpět Litovel do hry.
44'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Dominik Tkadleček).
42'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jiří Mičola).
42'
41'
40'
39'
Oddechový čas pro domácí.
39'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Lukáš Holiš).
39'
38'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Jiří Číhal).
38'
Dvě rychlé ztráty míče a Hranice vedou o tři branky!
37'
37'
37'
Kozlovský tvrdě vystoupil proti Štenclovi, který dostal tvrdou sekeru na žebra. Kozlovský pak dvě minuty. Štencl je odváděn z hrací plochy.
35'
34'
34'
33'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
32'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Josef Pohlmann).
31'
31'
35 gólů za 30 minut moc nesvědčí o dobrých obranách. Sledujeme záživnou házenou, ve které mají navrch hosté a jejich vedení 19:16 se dá označit jako zasloužené. Litovel totiž musí stále dotahovat.
30'
30'
Padalík tři sekundy před koncem dává celkově 19. gól Hranic!
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Litovel (František Geist).
30'
Poslední minutu otevře Litovel s třígólovým deficitem, nyní ho bude mít šanci snížit díky nařízené sedmičce!
29'
28'
27'
26'
Střela Tůmy ze středu byla pokryta domácí obranou.
26'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Marek Šuba).
25'
24'
24'
23'
Litovel srovnává, zasloužil se o to Geist.
23'
22'
21'
21'
Hranická souhra do pivota byla zastavena a zastaven byl i Tůma na střední spojce.
20'
19'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Tomáš Prošvic).
18'
17'
16'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
15'
15'
14'
13'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Michal Havlíček).
13'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Luděk Piwko).
13'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Pernička).
13'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Pernička).
12'
Sedmička pro Hranice.
12'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Pernička).
11'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Josef Pohlmann).
10'
10'
9'
9'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Jiří Štencl).
8'
Litovel útok v oslabení neproměnila a jde se na druhou stranu.
7'
7'
6'
Dva rychlé góly a Cement rázem vede!
6'
4'
4'
4'
2'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Litovel (Luděk Piwko).
2'
Kozlovský z levé spojky otevírá skóre.
1'
-22:00'
Předběžné sestavy:

Tatran Litovel: Juráš, Navrátil, Fabián – Kuchař, Hanák, Protivánek, Jan Šmíd, Tkadleček, Havlíček, Štencl, Pohlmann, Prošvic, Páleš, Macek, Geist, Piwko.

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Kučerka – Magrla, T. Mlotek, Bechný, Andrš, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička.

Rozhodčí: Frieser, Kavulič.
Příjemný sobotní den vám přeji! Dnes se textově zaměříme na poslední utkání skupiny o 9. – 12. místo. Proti sobě půjde Litovel a Hranice. Oběma týmům o nic nejde, Hranice mají jistou záchranu, naopak Litovel jistý sestup. Dnes to bude tedy o tom, zda se povede Litovli s extraligou rozloučit výhrou. Začínáme v 17:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.