Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Frýdek-M. - 5. listopadu 2019   20:15

Hranice
Hranice
1' Magrla  • 5' T. Cáb  • 10' Piwko  • 11' Padalík  • 17' Magrla  • 17' T. Mlotek  • 20' Piwko  • 21' Magrla  • 22' Menšík  • 27' T. Cáb  • 28' Tůma  • 36' Padalík  • 37' Brož  • 38' T. Mlotek  • 39' T. Cáb  • 40' Piwko  • 41' T. Cáb  • 46' T. Cáb  • 46' Piwko  • 48' Havlát  • 49' Magrla  • 50' Havlát  • 52' T. Mlotek  • 54' Brož  • 57' T. Cáb  • 58' Magrla  • 59' Piwko
29:24
(13:12)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
6' Petrovský   • 7' Petrovský   • 11' Ondrušík   • 13' Žvak   • 15' Ondrušík   • 17' Hardt   • 19' Strack   • 20' Pomichálek   • 21' Petrovský   • 33' Strack   • 34' Klaban   • 35' Klaban   • 40' J. Rajnoha   • 40' Petrovský   • 42' Unger   • 46' Ondrušík   • 47' Gřešek   • 53' Unger   • 58' Ondrušík   • 60' Pomichálek   • 60' Ondrušík
Hranice
Frýdek-M.
Bartoš, Fritz, Pyško – Hrachovec, Šimek, Petrovský, J. Rajnoha, Klaban, Gřešek, Unger, Bureš, Hardt, Strack, Žvak, Mazur, Horáček, Musálek, Skřehot, Pomichálek, Ondrušík.

Hranice dokázaly nepřiznívý vývoj utkání a dotáhly zápas proti Frýdku Místku do vítězného konce. S konstatováním, že Hranice vyhrály 29:24 se s vámi loučím a přejí hezký zbytek dne.
60'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
60'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Pomichálek).
59'
Piwko trestá chybu Frýdku Místku a pečetí vítězství domácích.
58'
58'
Tak tohle byla paráda. Obě křídla si vyměnila míč a Magrla trefuje odkrytou bránu.
57'
Frýdek přichází po chybě o míč.
57'
Cáb přidává další branku a nejspíš rozhoduje o výsledku dnešního utkání. Tohle by už domácí hráči měli zvládnout.
56'
Jenže na druhé straně Kučerka je taky neomylný.
55'
Pyško podržel Frýdek a dává tak šanci hostům ještě něco s výsledkem udělat.
54'
Brož dostal ideální přihrávku za obranu. Poskočil si do brankoviště, kde brankáře prohodil nádhernou střelou kolem hlavy.
53'
Oddechový čas pro domácí.
53'
Unger dokázal z dálky trefit přesně k tyči.
52'
Mlotek přes vysoký blok trefuje přesně pod horní tyč.
51'
Kučerka předvedl další zákrok a podržel Hranice.
50'
Havlát se stal dalším domácím střelcem, který se dokázal prosadit.
49'
Magrla teď trestá další brankou hostující střeleckou nemohoucnost.
48'
Havlát ovšem hned vzápětí po rychlé akci vrací domácím dvoubrankové vedení.
47'
Jenže hned vzápětí Gřešek snižuje na rozdíl jediné branky.
46'
Piwko měl až moc prostoru ke střele.
46'
46'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Cáb).
42'
Unger zakončuje rychlou akci na protěší tyč.
41'
Cáb dostal ideální přihrávku do rychlého protiútoku a zakončil přesně. Hranice znovu vede o dvě branky.
40'
Skóre se nám teď rychle posunulo dopředu. Snížit na rozdíl jediné branky se postaral Petrovský.
40'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
40'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Rajnoha).
39'
Cáb přehodil Pyška. Hranice tak vedou o dvě branky.
39'
Hostujícímu týmu byl odpískán útočný faul – technická chyba.
38'
Mlotek zakončuje rychlý brejk střelou o zem.
37'
Brož trefuje odkrytou prázdnou bránu hostujícího týmu.
36'
Padalík i když byl faulován, tak se prosazuje. Domácí po pětiminutách se trefují.
35'
Klaban trestá domácí neproduktivitu a posílá svůj tým už do dvoubrankového vedení.
35'
Střela Tůma skončila pouze v náručí Pyška.
34'
Pyško drží výborným zákrokem své spoluhráče.
34'
Klaban potrestal přesnou střelou domácí produktivitu a vrátil vedení na hostující stranu.
33'
Cáp trefuje tyč!
33'
O první branku druhého poločasu se postaral po výskoku a usmítěném balónu Strack.
32'
V úvodu druhého poloviny jsou zatím k vidění nepřesnosti na obou stranách.
31'
30'
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
28'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma).
27'
Cáb proměňuje rychlý brejk. Máme znovu vyrovnáno.
26'
Piwko ze sedmičky snižuje na rozdíl jediné branky.
24'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách a výborné zákroky obou brankářů.
22'
Hostující trenér reaguje a bere si oddechový čas.
22'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Norbert Menšík).
21'
Magrla využívá rychlý brejk k dalšímu snížení.
21'
Na domácí straně po další rychlé akci koriguje na rozdíl tří branek přesnou střelou Petrovský.
20'
20'
Pomichálek vrátil na stranu hostí čtyřbrankové vedení po střele z levé strany.
19'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
17'
Mlotek z rychlé protiakce snižuje na rozdíl dvou branek.
17'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
17'
Frýdku Místku se povedla další rychlá akce. Vedou tak po zásluze o čtyři branky. Posledním kdo se prosadil byl teď Hardt.
16'
Hostující gólman teď drží svůj tým výborným zákrokem.
15'
Ondrušík po rychlé akci překonává domácího gólmana. Frýdek vede o tři branky.
14'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
14'
Hostujícím hráčům se teď povedlo utéct už do tříbrankového vedení.
13'
13'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
12'
Mlotek se přes hostující obranu neprosadil.
11'
Vedení na hostující stranu vrací přesnou ránou Ondrušík.
11'
Vyrovnat se podařilo Padalíkovi.
10'
Snížit se střelou z dálky povedlo domácímu Piwkovi.
8'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
8'
Hosty teď podržel jejich gólman.
7'
Petrovský z rychlé akce posílá Frýdek do vedení.
7'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt).
6'
Petrovský si povyskočil a zamířil přesně. Máme znovu vyrovnáno.
5'
Cáb se ze strany prosazuje střelou na zadní tyč.
5'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Mucha).
4'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.
2'
Hostujícím hráčům z Frýdku Místku se podařilo vyrovnat.
2'
Hosté se k vyrovnání nedostali. Po nepřesné přihrávce přišli o míč. Ten skončil v autu.
1'
1'
Soupiska obou týmů:

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Jan Šmíd, Indrák, Kozlovský, Fulneček, Cabák, Pernička, David, Herda, Holiš.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Fritz, Pyško, M. Cáb – Hrachovec, L. Rajnoha, Šimek, Petrovský, J. Rajnoha, Klaban, Gřešek, Unger, Bureš, Hardt, Strack, Žvak, Mazur, Horáček, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Garba, Ondrušík, Mynář..
Zápas budou řídit Jiří Králíček a Milan Letev. Delegátem svazu bude Pavel Novotný. Utkání začíná v 20:00 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní.
TJ Cement Hranice se po sedmi odehraných zápasech v tabulce nachází na sedmé pozici se ziskem šesti bodů. V sezóně zatím třikrát vyhráli a čtyřikrát prohráli. Pipino SKP Frýdek-Místek má body dva a v tabulce je jednáctý.
Čeká nás tak místní derby, neboť obě mužstva jsou od sebe vzdálená vzdušnou čárou necelých šedesát kilometrů. Dá se čekat, že do Hranic i v tuto hodinu tak do Hranic dorazí početná skupinka skvělého fanklubu obou týmů.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z STRABAG RAIL Extraliga mužů, ve kterém se dnes v televizním zápase představí v rámci dohrávky 8. kola TJ Cement Hranice a Pepino SKP Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.