Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Lovosice - 19. října 2019   14:00

Hranice
Hranice
5' Magrla  • 7'   • 8' Brož  • 10' Magrla  • 13' Magrla  • 14' Mucha  • 17' Magrla  • 23' Magrla  • 27' Pernička  • 28' Padalík  • 32' Piwko  • 33' Magrla  • 37' Brož  • 37' Fulneček  • 39' Cabák  • 41' T. Mlotek  • 44' Fulneček  • 46' Fulneček  • 47' T. Mlotek  • 47' Mucha  • 49' Cabák  • 53'   • 55' Pernička  • 56' Mucha  • 56' Andrš  • 58' Brož  • 60'
29:27
(12:14)
Lovosice
Lovosice
2' Bouček   • 3' J. Motl   • 4' J. Motl   • 6' J. Motl   • 7' Malý   • 11' J. Motl   • 12' Trkovský   • 13' J. Motl   • 14' J. Motl   • 16' Trkovský   • 18'    • 25' Trkovský   • 28' J. Motl   • 29' Bouček   • 31' Trkovský   • 33' J. Motl   • 35' J. Motl   • 36'    • 38' Kupa   • 46' Holubec   • 48' J. Motl   • 51' Barth   • 54' Malý   • 55' Bouček   • 60' Kupa   • 60' P. Jahn
Hranice
Štolcar, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Cáb, Andrš, Tůma, Piwko, Jan Šmíd, Fulneček, Cabák, Pernička, T. Mlotek.
Kavulič, Pavlát
SH Hranice
Lovosice
J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Motejl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Barth, Trkovský, Semerád, Heřmanovský, P. Jahn, Nový, Malý.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
V tabulce se posunou po třetí výhře v sezoně na sedmé místo právě před Lovosice.
TJ Cement Hranice v 7. kole STRABAG RAIL Extraligy vítězí nad Lovosicemi 29:27. Domácí prohrávali po prvním poločase 12:14, ale povedlo se jim ve druhé půli výrazně zlepšit svůj útok a proměňování šancí, díky čemuž soupeře přestříleli a ještě dotáhli úspěšný obrat až do vítězného konce.
60'
Ovšem Hranice přidává pojistku. Tentokrát se chyby nedopustily. Málem ovšem nabídly soupeři obrovskou šanci na vyrovnání, za to by domácí rozhodně pochváleni nebyli.
60'
Velká hrubka Hranic, ztráta na polovině hřiště a Jahn ještě koriguje!
60'
Kupa ještě snižuje.
59'
Byť Hranice vystřelily mimo, rychlý protiútok Lovosic je ubráněn. O vítězi zápasu je prakticky rozhodnuto.
59'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Lovosice ztrácí míč a koncovka utkání jim proplouvá mezi prsty.
58'
Brankář Lovosic sice vyrazil první střelu, ale jen do rukou Brože na hranici brankoviště. Jeho dorážku už nezlikvidoval.
57'
Pauza nepomohla, útok končí střelou mimo a Hranice mohou vybojovat rozhodující trhák.
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Středem se výborně uvolnil Andrš, který naznačil kličku a pronikl skrz obranu.
56'
Skvělý zákrok domácícho brankáře proti náskoku soupeře do brankoviště!
56'
Mucha proměnil útok domácích. Ti tak mají před koncem malou výhodu.
55'
Rychlá odpověď Boučka.
55'
Pernička musel střílet, z těžké pozice přes obránce ale dává gól!
54'
Ale už je signalizována pasivita.
54'
Malý využívá přesilovku a srovnává. Hranice nyní budou chtít v postupném útoku pošetřit čas.
53'
Jeden z útočících hráčů byl doslova povalen Padalíkem, který dostává dvě minuty.
53'
Hranice se dokázaly prosadit a vrací se do vedení. Zápas se navíc blíží do koncovky a každý ubráněný útok se nyní bude počítat.
51'
51'
Tomáš Barth na druhé straně hřiště poprvé skóruje a srovnává!
50'
To se ovšem nepovedlo, střela byla zastavena.
49'
Domácí se ubránili a mají velkou šanci, jak se odpoutat ve skóre.
49'
Když už Lovosice ubránily útok soupeře, dopouští se ztráty a rychlý brejk využívá Cabák.
48'
Po delší době skóruje Motl, který hlavně v prvním poločase byl ohromnou oporou Lovosic.
47'
47'
Ztrátu Lovosic trestá Mucha, který dostává Hranice poprvé do vedení!
47'
Mlotek se podruhé v utkání zapisuje mezi střelce.
46'
Holubec střelou o zem překonal brankáře domácích.
46'
Fulneček drží Hranice v posledních minutách ve hře. Dobře zakončuje útoky.
45'
V signalizované pasivitě se z levé strany uvolnil Kupa.
44'
Útok Lovosic byl zastaven nedovoleně, míč jim zůstává.
44'
Mezi nohy brankáře se trefil ze strany středu Fulneček. Je srovnáno 19:19.
43'
Ani těm se v útoku nepodařilo zakončit na bránu. Domácí mohou srovnat!
43'
Nebyl úspěšný, míč mají Lovosice.
42'
Protiútok domácích byl na poslední chvíli zastaven. Hranice musí hrát postupný útok.
41'
Domácí skutečně snížili, byť první útok neproměnili, ale pak se dokázali vrátit k míči a Mlotek skóruje.
40'
Hranicím se povedlo zachytit další střelu soupeře a mohou snížit na rozdíl jediné branky.
39'
Cabák na konci 39. minuty snížil v rychlém útoku po krátké kombinace před brankovištěm.
39'
Sedmička pro Lovosice, domácí brankář nohou vykopl míč.
38'
Tvrdá, ale čistá obrana hostů. Navíc dobrý zákrok brankáře. Hranice se neprosadily.
38'
Jan Kupa vrací házenkářům Lovosic trochu více klidu.
37'
Fulneček se prosadil střelou středem.
37'
Brož snižuje na rozdíl tří gólů. Navíc Lovosice následně v útoku ztrácí míč a je to další šance pro Hranice.
36'
Rychlý brejk Lovosic a další branka v síti Hranic.
35'
Motl zvyšuje na rozdíl tří branek.
33'
Rychlý útok Hranic. Snížení na 14:16.
33'
Jenže hosté na začátku druhého poločasu využívají své útoky a nepouští soupeře do šance na srovnání.
32'
Domácím se povedlo snížit. Potřebují ubránit pár útoků a dotáhnout se ve skóre.
31'
Lovosice rozehrály druhý poločas úspěšným útokem a zvyšují na 15:12.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 14:50.
První poločas skončil vedením Lovosic o dvě branky. Hosté měli výborný vstup do zápasu, vypracovali si vedení až 5:1, a byť se Hranice dokázaly ve skóre přiblížit, srovnat skóre nedokázaly. Ve druhém poločase tak musí nadále dohánět ztrátu.
30'
30'
Hranice se neprosadily, ale rychle se vrací k míči. Postupný útok byl zastaven nedovoleně.
29'
Na pravé straně se prosadil náskokem do brankoviště Bouček.
28'
Úspěšný průnik středem, skrz dva obránce. Padalík v pádu zakončil.
28'
Něco podobného předvedl z levé strany Motl.
27'
Na pravém křídle se prosadil Tomáš Pernička, který se uvolnil přes obránce a obstřelil brankáře.
26'
Střela šla ale nad branku. Neproměněná sedmička.
26'
Vyloučení na straně Hranic, Piwko dostává dvě minuty. A sedmička Lovosic.
26'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
25'
Zatímco Lovosicím vypršelo vyloučení, v následném postupném útoku Trkovský vrací náskok na rozdíl tří branek.
24'
23'
Rychlá rozehrávka domácích, míč šel na pravé křídlo a Magrla využil brejk.
23'
Neprosadily se při svém útoku ani Lovosice.
23'
Brankář hostujícího týmu dokázal Magrlu vychytat!
23'
Sedmimetrový hod pro Hranice za faul na brankovišti.
22'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
21'
Ovšem ani Lovosice v útoku úspěšné nebyly. Ale hrály v oslabení a alespoň pošetřily čas.
20'
Jenže se to nepovedlo. Střela z hranice devítky, přes obránce, šla mimo.
20'
Štolcar výborně zastavil svým zákrokem útok Lovosic. Hranice mohou snížit.
19'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
19'
Trkovský za faul v brankovišti je vyloučen, a ještě to bude sedmička pro domácí.
18'
Lovosice ovšem drží prozatím svůj komfortní náskok.
17'
Magrla využil svých rychlých nohou, uvolnil se na pravém křídle a snižuje.
17'
Hranice byly při postupném útoku zastaveni nedovoleně, míč jim zůstává.
16'
Vyřešil to Trkovský pěknou střelou k pravé tyči.
16'
Lovosicím je už signalizována pasivita.
16'
Oba týmy si vyměnily několik neúspěšných střel.
14'
Z hranice devítky přes obránce vystřelil Motl. A dává gól.
14'
Poprvé se mezi střelce zapisuje Jan Mucha, který zaútočil středem.
13'
V posledních minutách je to co útok, to gól. Motl nezaváhal před brankou Hranic.
13'
Rychlá odpověď Magrly z pravého křídla.
12'
Dobrá akce s přihrávkou na stranu, Trkovský z levé strany středu zvyšuje vedení Lovosic.
11'
Motl po delší době skóruje na straně Lovosic. Stahování ztráty ze strany domácích je přerušeno.
10'
Hranice nejen, že se zvedly v obraně po oddechovém času, ale daří se jim především útok. Magrla snižuje na rozdíl jedné branky.
9'
To je škoda, rychlý protiútok domácích. Zakončení šlo nad bránu.
8'
Neúspěšný útok Lovosic, střela do boční sítě. K míči se tak dostaly Hranice a jejich útok využil Brož.
7'
Hranicím přestávka pomohla, daří se jim zkorigovat skóre.
7'
7'
Protiútok Lovosic, Lukáš Malý nebyl nikým bráněn a prostřelil brankáře v souboji jeden na jednoho.
6'
Motl má na začátku utkání výbornou střeleckou formu. Už jeho třetí gól.
5'
Vůbec poprvé se střelecky prosadili hráči Hranic. Magrla snižuje.
4'
Ztráta Hranic přinesla možnost rychlého protiútoku Lovosic. Motl zvyšuje vedení svého týmu.
3'
Dobrá akce Lovosic přináší druhý gól. Seběh na střed, přihrávka a gól.
2'
Skóre zápasu otevírá střelou ze středu Bouček, který využívá přesilovku.
2'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
1'
První útok utkání skončil nepřesnou střelou ze středu ze strany Hranic.
1'

TJ Cement Hranice: P. Kleisl, Klement, Kučerka, Štolcar – Mucha, Menšík, Magrla, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Piwko, Indrák, Jan Šmíd, Fulneček, Cabák, Pernička, Herda, Brož, T. Mlotek, Tůma, Padalík.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Motejl, Bouček, Bičiště, Barth, Trkovský, Semerád, Sýkora, Jelínek, Konárik, Jonáš, Karlovec, Malý, Nový.

Rozhodčí: Kavulič, Pavlát.
Oba týmy mají po sedmi kolech na svém kontě dvě výhry a čtyři porážky a jsou tabulkovými sousedy. Domácí přitom měli do sezony výborný vstup, povedlo se jim postoupit vyhrát úvodní dva zápasy, ale od té doby prohráli tři domácí a jedno venkovní utkání.

Na straně druhé utrpěly Lovosice porážky v posledních dvou střetnutích, když prohráli s Novým Veselím a Duklou Praha (s oběma soupeři prohrály i Hranice).
STRABAG RAIL Extraliga pokračuje svým 7. kolem, ve kterém se proti sobě postaví také týmy Hranic a Lovosic. Ty čeká už poměrně brzký zápas od 14. hodin na hřišti Hranic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.