Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Frýdek-M. - 28. září 2019   17:00

Královo Pole
25:20
(11:11)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
Frýdek-M.

Toto je v tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a u házené zase někdy příště.
Domácí tedy slaví výhru 25:20, které přihlíželo úžasné publikum v Brně, které svůj tým hnalo za výhrou. Nejlepší střelec zápasu byl domácí Adam Stein. Po poločasové remíze si tedy dva body doma nechá Brno, které podržel i brankář Luděk Fabián.
Brno příště hraje 9.10. v Karviné. Frýdek-Místek si příště zahraje 6.10. doma s Maloměřicemi.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Do střely se opět chtěl natlačit Kučera, ale hostující obrana mu to nedovolila.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
59'
Pátu branku v utkání dává Kučera, který si opět našel místo na středu hřiště.
59'
Stein faulovaný, u míče zůstane Brno.
58'
Další skvělý zákrok předvedl Fabián, který se zaskvěl před Lefanem.
57'
Oddechový čas pro hosty.
57'
Janíček přidává i další branku. Vedení Brna se dostalo už na 5 branek.
56'
Z větší dálky se prosazuje Janíček, domácí vedou už o 4.
55'
Na domácí straně se opět předvedl Luděk Fabián, který lapil další pokus soupeře.
54'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Marek Páleš).
53'
Při kombinaci chybuje Stein, takže Brno o míč přichází.
52'
Hostující Strack se dokázal znovu prosadit. Nyní je to o dvě branky.
50'
Fantastický zákrok na druhé straně předvedl Luděk Fabián, takže znovu o tři branky.
49'
Dostalík svůj tým poprvé posouvá do vedení o tři.
48'
48'
Domácí Stein se trefuje poosmé. Tentokrát byl tvrdě bráněn, ale i tak se prosazuje levou rukou.
47'
Vedení se teď přehupuje. Prosadil se domácí Janíček, takže nyní je na straně domácích.
44'
Zprava se trefuje domácí Kučera, takže tým z Brna je o kousíček vepředu.
43'
Po delší pauze se prosadili i hosté, takže je vyrovnáno – 16:16.
42'
Z pravého křídla se prosazuje fantasticky hrající Stein.
41'
Na zemi se nachází hostující Lefan.
41'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Michal Weber).
38'
Hostující Strack si udělal místo na levé straně. Trefuje se již popáté.
37'
Pyško skvěle zasahuje.
36'
36'
Hned v zápětí se prosadil Lefan, který míč do branky poslal z pravé strany hřiště.
35'
Hosté nyní v tlaku, ale domácí obrana fauluje a útok rozdrobuje.
34'
Prosazuje se opět hostující Rajnoha, který vyrovnává.
33'
Na zemi nyní domácí brankář Fabián.
32'
Zleva pálil hostující Strack, ale jeho pokus skončil vedle branky.
31'
Domácí Stein se ze středu prosazuje levou rukou – 12:11.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:53.
První poločas skončil remízou, když poslední branku vstřelil hostující Gřešek. Oba týmy předváděly vyrovnanou házenou, tak uvidíme, jaký celek bude lepší ve druhém poločase. Za domácí byl asi nejaktivnější Stein, za hosty hýřil aktivitou Strack.
30'
30'
Domácí Stein pálil z pravé spojky, ale jeho pokus brankář vyrazil.
29'
29'
Do střely se ze středu snažil dostat Stein, ale domácí obrana ho tam nechtěl pustit.
28'
Před poločasem srovnává domácí Stein.
27'
Prosazuje se i Lukáš Rajnoha, který svému týmu vrací těsné vedení.
26'
Domácí skórují i v oslabení, zprava se trefuje Kučera.
25'
Červená karta pro tým SKKP Handball Brno (Ahed Berhouma).
25'
Další branku přidává hostující Lefan, který tak posílá hosty do vedení.
24'
Domácí Janíček zakončil rychlý brejk domácích, srovnává tím skóre zápasu.
23'
Po změnu faulovaný hostující Mazur, který útočil z pravé spojky.
22'
Ke střele se chtěl dostat hostující Strack, ale domácí obrana ho do ní nepustila.
21'
Adam Stein se prosazuje ze středu hřiště – 7:8.
21'
Další branku hostí přidává Strack.
20'
20'
Vyrovnaný stav dlouho netrval, protože z brejku se prosadil Lukáš Rajnoha.
19'
Domácí Vít Kučera se uvolnil a vyrovnává utkání.
18'
Po rychlém brejku dostal pas do středu Strack, ale špatně si míč pracoval.
17'
Hostující Strack faulován, takže u míče zůstane jeho tým.
16'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
15'
Z levého křídla se do střely dostal hostující Musálek, ale branku přestřelil.
14'
Zleva se krásně trefuje Strack, hosté vedou už o dvě branky.
12'
Domácí Hardt teď vyrovnává dalekonosnou střelou na 44.
11'
Ve vedení jsou opět hosté, naposledy se trefil Rajnoha.
9'
Trefuje se domácí Páleš, takže opět ve vedení domácí.
8'
Hosté rychle po sobě vyrovnávají na 2:2.
7'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Garba).
7'
Další branku domácích přidává Stein, už je to 2:0.
6'
Hostující Hardt zkusil střelu už skoro z brankoviště, ale na domácího brankáře si nepřišel.
5'
Páleš to hne zkusil znovu z pravé strany, ale hostující brankář chytá.
4'
Domácí Páleš byl při střele faulován, u míče zůstane Brno.
2'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Ahed Berhouma).
1'

SKKP Handball Brno: Drápela, B. Pšenica, Fabián – Hlípala, Vaněk, Václav, Horut, Václav, Koubek, M. Weber, Dostalík, K. Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Páleš, Stein, O. Číž, Janíček, Berhouma, Bosák.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Fritz, Pyško, M. Cáb – Hrachovec, L. Rajnoha, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Unger, Bureš, Hardt, Strack, Horáček, Mazur, Žvak, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Garba, Ondrušík, Mynář, Hustopecký..

Pepino SKP Frýdek-Místek

Frýdek-Místek se vloni dostal do Play Off, když získal 22 bodů ze stejného počtu zápasů. V Play Off ovšem přišla stopka od Karviné, která vyhrála 3:0 na zápasy. V následné skupině o umístění skončil Frýdek-Místek na 7. místě. V letošní sezoně patří celku předposlední místo, zatím nezískal ani jeden bod. Mají skóre 63:92.

Poslední tři zápasy

Frýdek-Místek VS. Zubří 22:25
Kopřivnice VS. Frýdek-Místek 37:17
Frýdek-Místek VS. Karviná 24:30

SKKP Handball Brno

Brno vloni v extralize skončilo až na předposledním místě, takže muselo do skupiny o udržení. Za 22 zápasů získalo pouze 11 bodů. Ve skupině o udržení si pohlídalo náskok před Litovlem, takže setrvalo v nejvyšší soutěži. Letos jsou zatím odehrány pouze tři zápasy a Brno získalo 2 body. Nyní mu patří 9. příčka.

2017 Frýdek-Místek VS. Brno 27:28
Zdravím všechny fanoušky házené. V rámci 4. kola extraligy se utkají týmy Brna a Frýdku-Místku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.