Házená - Extraliga muži - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : SHC Maloměřice - 7. září 2019   17:00

Nové Veselí
Nové Veselí
4' Turčenko  • 8' Dodica  • 10' Bartůněk  • 12' Ptáčník  • 13' Bartůněk  • 14' Dodica  • 16' Sekulić  • 18' Sekulić  • 23' Sekulić  • 24' Veselý  • 26' Voika  • 28' Dodica  • 28' R. Flajsar  • 30' Krčál  • 32' Voika  • 34' Bartůněk  • 36' Ptáčník  • 37' Ptáčník  • 39' Bartůněk  • 42' Sekulić  • 43' Melichar  • 45' Melichar  • 47' Kocich  • 48' R. Flajsar  • 53' Dodica  • 60' Čermák
30:19
(14:8)
SHC Maloměřice
3' Osoba   • 6' Žďánský   • 10' F. Bartůněk   • 19' Žďánský   • 20' Ipser   • 25' Ipser   • 26' Kolář   • 29' Osoba   • 33' Jung   • 40' Osoba   • 41' M. Jirák   • 42' R. Horák   • 44' Osoba   • 47' Ipser   • 49' Erbes   • 52' Žďánský   • 53' Erbes   • 57' Ipser
Nové Veselí
Šimovček, Studený – Veselý, Kocich, Dodica, Bartůněk, Melichar, Parolly, R. Flajsar, Sekulić, Krčál, Turčenko, Gregorovič, Voika, Ptáčník, Čermák.
Barták, Hladký
ZDT Aréna, Nové Veselí
450 diváků
Koňařík, Mazač – Hotárek, Černý, M. Jirák, Janků, Jung, Žďánský, Kolář, L. Vítek, Drásal, Ipser, R. Horák, Erbes, Osoba, F. Bartůněk.

TJ Sokol Nové Veselí – SHC Maloměřice – Brno 30:19 (14:8)
Nejvíce branek: Turčenko 5/4, Dodica 4, Bartůněk 4 – Ipser 4, Osoba 4, Žďánský 3. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/1. Vyloučení: 1:5. Diváci: 450.
Dámy a pánové, z mé strany je to dnes vše. Přeji vám příjemný zbytek chladného večera, potažmo víkendu a budu se těšit opět někdy přiště z Veselí napočtenou, avšak až po delší době!
Pavel Hladík (TJ Sokol Nové Veselí): Máme v živé paměti, jak jsme začínali my. Maloměřice hrály s čistou hlavou, nadšeně a chtěly hrát házenou. Dneska jsme zahráli snad poprvé v extralize proti papírově slabšímu soupeři výborný výkon. Obrana velmi dobře fungovala a kluky chci pochválit. I pro nás to bylo těžké, úplně jsme nevěděli, co od našeho soupeře čekat. SHC přeji, ať se oklepou a bodují, předvádějí dobrou házenou. Bavili se dnes všichni, jak domácí, tak hostující fanoušci. Dnes to přineslo všechno, co by měla házená splňovat.

Vít Musil (SHC Maloměřice – Brno): Chci pogratulovat domácím k zaslouženému vítězství. Jsme zklamaní, protože si myslíme, že máme na víc. Samozřejmě jdeme do nové zkušenosti a bylo pravdou, že každá naše chyba byla potrestána. Veselí bránilo dobře, my měli velký problém v útoku se dostat ke střele. To rozhodlo.
Poslední akce hostům nevyšla, kteří si tak na dvacátý gól při své extraligové premiéře nesáhnou. Ve druhé půli se již ukázala jednoznačná kvalita na straně domácího celku, který během prvních deseti až patnácti minut navýšil své vedení do jednoznačných hodnot o deset až jedenáct branek. To už si pak udržoval až do konce, v závěru dal veselský trenér Hladík možnost i dorostencům, kteří zápas dovedli do jubilejního 30. gólu. Přesto si hosté zaslouží pochvalu za svůj výkon, neboť v určitých fázích utkání byli pro domácí rovnocenný soupeř. Konečný výsledek nicméně zní 30:19.

Během chvíle vám přinesu ještě krátké zhodnocení trenérů z tiskové konference, rozhodně tak neodcházejte!
60'
A kdo jiný by měl tu třicítku dát, než debutant z dorostu? Vojta Čermák z pravého křídla technickou střelou překonal Mazače.
59'
Sehrávka na Krčála nevyšla, celá akce se tak musí opakovat.
59'
Jung ze sedmičky prostřelil Šimovčeka a teď je to o tom, kdo dá první jubilejní gól.
58'
Voika z přetahu trefil tyčku a hosté šli do kontru, který ale vracející se obrana Veselí dobře zastavila.
57'
Dodicu výborně vychytal Mazač, odražený balon ale patří domácím.
57'
Prostrčení na Ipsera do pivota vyšlo a je tu 18. gól SHC.
56'
Přerušení Osoby značí pasivitu hostí. Střelu Hotárka z devítky zastavilo odpískání faulu na jeho osobu.
56'
Turčenko byl úspěšný i počtvrté a hosté už asi trošku vyhlížejí konec zápasu.
55'
Exhibiční závěr dovolil trenéru Hladíkovi hodně zarotovat sestavou a dát do hry i dorostence. Jeden takový, Radek Flajsar, získal dokonce další sedmičku.
54'
Nekompromisně zametl míč do vinglu a jde střídat. Zbytek zápasu zřejmě stráví jenom na lavičce.
54'
Vybojovaná sedmička pro domácí barvy a zahrávat ji bude po dlouhém prostoji Turčenko.
53'
Erbes dalším věšákem ze střední spojky přidává další gól. Zápas se však skutečně jenom dohrává.
53'
Dodica proskokem na pravé spojce však vrací zpět jedenáctigólový rozdíl.
52'
Robert Žďánský šel tělo na tělo s Flajsarem a byl úspěšnější, neboť zakončil svoji akci gólem.
51'
Voika si při přechodu nevšiml prázdné klece a nahrál na Melichara, který pálil z devítky v době, kdy již Mazač byl v kase, ale minul.
51'
Po faulu Janků za dvě minuty šel na další sedmičku Turčenko, který ji zkušeně proměnil.
50'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Janků).
50'
Vstupujeme do poslední desetiminutovky zápasu. Svým způsobem je to po delší době, co Veselí naplnilo v zápasech se „slabšími“ roli favorita a jasně hře vládne.
49'
Mazač si připsal dva výborné zákroky proti střele Veselého z křídla, další zákrok měl proti brejku Flajsara, který zkusil Mazače prostřelit pod nohou, ten to ale nepřipustil!
49'
Erbes vrací zpět střelou ze střední spojky desetigólový rozdíl.
48'
Flajsar si sběhl z křídla na pivota a hodně vysokým obloučkem při zakončení přehodil Mazače – 25:14.
47'
Ipser laciným přehozem z křídla sice efektně neoslnil, ale gól dal, což je hlavní. Stále pokračujeme v gólových vlnách dnešního utkání.
47'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Tomáš Osoba).
47'
Kocich se z prvního gólu může těšit ve 47. minutě po průniku přes levou stranu.
46'
Osoba trefil z následné rozehry tyčku a domácí pomalu přecházeli do útoku, Horák však uklouzl a musí se utřít palubovka.
45'
Flajsar přerušil Osobu na pravé spojce, což je mírně s podivem, pokud se podíváme na výškový rozdíl hráčů.
45'
Melichar po zadovce Kocicha pustil hrůzu v podobě míče na branku a může se radovat z 23. gólu.
44'
Osoba prostřelil Studeného z pravé spojky a zápas jde teď od gólu ke gólu.
43'
David Melichar přidává z dálky 22. gól domácích a vyhnal tím Koňaříka z branky. Místo něj jde do branky veterán SHC, Michal Mazač.
43'
Možná lehce necitlivě nyní sudí pískli faul hostí v době, kdy se Sekulič radoval ze vstřelené branky. Domácí pokračují na míči.
42'
Proti Horákovi z devíti metrů vůbec nikdo nevystoupil a Studený nemohl s tímto prakticky nic dělat.
42'
Ale Sekulič z pivota po sebrání odraženého míče posunuje zápas do kategorie „o deset“.
41'
Jirák navíc snižuje na devítigólový rozdíl z rychlého útoku hostí.
41'
Blok Ptáčníkovy střely z druhé vlny musel být pořádně štiplavý, ale téměř jasnému gólu zabránil, což je hlavní.
40'
Osoba naběhl až na osm metrů a přes bloky překonal Studeného, který šel dolů na zem.
39'
Luboš Bartůněk z brejku přidává dvacátý gól domácích a pro Mamuty začíná být tento zápas pořádně hořký...
38'
Nařízenou sedmičku po faulu Hotárka proměnuje suverénně Turčenko.
38'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Hotárek).
38'
Hostům se na druhé straně v útoku nedaří prakticky nic a soustředěný nástup Sokolu do druhé půle dává k vidění hru „na jednu kasu“.
37'
Ptáčník se opět na levé spojce dostal k míči a poslal jej na branku. Domácí si jednoznačně jdou za výhrou a bodovým ziskem.
36'
Na druhé straně navíc selhal ze sedmičky Drásal, doslova ji hodil Studenému do ruk!
36'
Ptáčník z levé spojky přestřelil Erbese a navyšuje vedení domácích již na osm branek!
35'
Erbes je v ráži a od hráče, který prošel veselskou „akademií“, bych čekal přecijen o něco větší respekt. Kocicha po odpískání faulu totiž trefil kamsi do obličeje a shodil na zem. Logicky si Kocich snažil toto vysvětlit, ale sudí zavčas hráče roztrhli.
34'
Luboš Bartůněk přesně zakončil z levého křídla, mnohem zajímavější však byla výměna názorů mezi Hladíkem a Erbesem, který Erbesovi ukazoval, že příště už za ruku brát střelce nebude.
33'
Jung to vzal v pasivitě na sebe a podstřelem ze střední spojky propálil Studeného mezi nohama.
33'
Nepříjemný moment pro Osobu, který při pohybu do kličky uklouzl na hrací ploše a musí opustit za asistence doktora hrací plochu.
32'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Patrik Černý).
32'
Dlouhý útok nakonec domácí ubránili a přešli do protiútoku, ohromná chyba hostující obrany stojí 15. gól Veselí! Voika měl skutečně hodně prostoru a nedal Koňaříkovi šanci.
31'
Jung zkusil oběhnout Melichara, dlouhé ruce domácího kapitána ho ale zastavily včas.
31'
Kocich proskokem na pravé spojce napálil pouze bližší tyč branky!
31'
Začíná nám druhá půle, výhoz mají tentokrát domácí hráči.
31'
První půlka je za námi a Veselí v ní moc nepřesvědčilo, alespoň co se postupného útoku týče. Maloměřice se prezentovaly dobrou obranou a domácí se prosazovali v tomto případě často individuálně v situaci 1 na 1. Jiná situace je ale na druhé straně, Brněnští doplácí na technické chyby v útoku a často zblokované střely. Sokol toto nekompromisně trestá z rychlých brejků a nebýt Koňaříka v brance SHC, byl by rozdíl určitě větší. Takto platí stav 14:8 a dle nového rozpisu platí patnáctiminutová přestávka, proto se vrátíme do Veselí cca za 10 minut.
30'
30'
Po čase byla zahrávána ještě devítka, kterou obstaral Ipser, technickým přehozem ale poslal míč úplně mimo.
30'
26 sekund před koncem si připsal Studený skvělý zákrok proti střele Koláře z křídla!
30'
Poslední minutu otevřel gólem z prostoru pivota Vojta Krčál.
29'
Osoba dotlačil míč ze šestky těsně za brankovou čáru a gól je tím pádem platný, ač si Studený myslí opak.
28'
Flajsar dostal přihrávku do protiútoku dlouhou, dokázal nicméně i z tak ostrého úhlu překvapit Koňaříka na bližší tyči!
28'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica).
27'
Brejk od Vítka zblokoval rukou Dodica a Studený příkladně zabojoval, neboť ještě balon tečoval a udržel jej tak pro Sokol.
27'
Flajsar to zkusil na levém křídle, ale byl včas přerušen. Proto se Veselí vrací zpět do kombinační hry.
26'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Kristián Kolář).
26'
Voika zaznamenal tímto takový hattrick. Balon si vzal sám na deseti metrech a bez ostychu prostřelil Koňaříka v hostující kase.
25'
Voika pak ale toto vykompenzoval vybojováním míče pro domácí barvy. Ty tak mohou vstoupit do dalšího útočného tažení.
25'
Ipser střílel přes Voiku, který míč lehce přičísl a šel do protipohybu Studeného. Tady neměl domácí gólman šanci.
24'
Veselý vyběhl jako křídlo o tři metry před svého soupeře, čímž si udělal prostor do brejku, který po přesné přihrávce zužitkoval gólově.
23'
Erbesův projektil z pravé spojky je opět blokován a končí v zámezí.
23'
Střela od hostujícího Ždánského končila na tyči a vznikl tím kontr, který přesně zakončil Sekulič!
22'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Kristo Voika).
21'
Koňařík se skvěle vytáhl proti podstřelu Kocicha a dokázal vytěsnit balon vedle pravé tyče!
21'
Domácím to v postupném útoku skřípe a opět se dostávají do pasivní hry.
21'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser).
21'
Ipser přidržel Kocicha, o vyloučení ale nemůže být řeč, jednalo se o běžný zákrok. Po upravení hrací plochy budeme moci pokračovat.
20'
Ipser si zaběhl za obranu a po přihrávce do pivota od Erbese snižuje okolo hlavy Studeného na 5:8.
19'
Tvrdá střela Melichara z levé spojky skončila na břevně! Majlont se tak dostává do útoku.
19'
Voika neudržel před sebou Žďánského, který jej přehrál rusákem a přesně zakončil.
18'
V čase 17:54 přichází oddechový čas pro hosty, kteří čekají osm minut na gól!
18'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Filip Bartůněk).
18'
Opět se dohrávala celá akce do pivota, povedlo se to až podruhé, Sekulič propadl přes dva obránce a nedal Koňaříkovi v tomto ohledu šanci.
18'
Koňařík si sice připsal zákrok po střele Sekuliče, odražený míč však mají ve své gesci domácí.
17'
Domácí mírně rotují sestavu a mají dobře našlápnuto k uzmutí si většího vedení.
16'
Jung ztratil balon při zpracování a musel si vydriblovat až na deset metrů, odkud pod vlivem pasivity přišla střela, sražená domácí obranou do autu.
16'
Na Sekuliče mířila z levé spojky nahrávka od Ptáčníka. Srbský pivot se otočil a včas zavěsil do levého vinglu. Nic na tom nemění ani protesty hostující střídačky.
15'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Drásal).
15'
Další útok hostí byl pokryt. Ti už čekají dobrých pět minut na gól a myslím si, že zde se možná zlomí celý zápas.
14'
Domácí se dostali do pasivity a vypadalo to lehce na fiasko, Dodica se ale zkusil procpat přes levou spojku, což se mu povedlo. Povedlo se mu i zakončení z ostrého úhlu a je to už o tři branky!
13'
Proti Studenému nevyzrál Jirák ani nepodruhé, nyní to bylo po střele z křídla!
13'
Technická chyba SHC v útočné fázi je trestána dalším rychlým kontrem, který zakončil přesně Luboš Bartůněk!
12'
Jirák ji ale zahazuje přímo do stojícího Studeného!
12'
Za zásah do obličeje dostává domácí Sekulič dvě minuty. Navíc je tu sedmimetrový hod.
12'
Dlouhý kříž, dlouhý Ptáčník = gól Veselí na 4:3, Koňařík šel na opačnou stranu branky.
11'
Osoba z proskoku trefil pouze štangli a domácí se mohou utrhnout zpět do vedení. Zatím jim to ale v postupném útoku trochu vázne.
11'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
10'
Jeho bratr Luboš však vrací zpět po rychlém útoku vyrovnaný stav v poměru 3:3.
10'
Filip Bartůněk využil nedůrazu domácí obrany a z křídla překonal Studeného po zemi. Ovace po vstřeleném gólu si navíc náramně užívá.
9'
Kocich z ní ale nepřekonal Koňaříka, který je zatím zcela jasným tahounem hostujícího týmu!
9'
První sedmička zápasu pro Veselí. Bránění v brankovišti, tak zní verdikt sudích.
8'
Osoba nepřesně nahrál do pivota a zahodil tak fakticky míč. Domácí předvedli rychlý kontr, který skončil střelou Ptáčníka do tyče!
8'
Dva postupné útoky z obou stran se nepovedly, nakonec to domácí dotáhli až k brejku, ze kterého ekvibrilisticky zakončil Dodica a srovnává na 2:2!
7'
Přihrávku do pivota pokryl Ptáčník a přehrál na Sekuliče, který ale na brejk neměl rychlost, a proto musel zpomalit. Navíc hosté přerušili hru a je tu postupný útok.
6'
Erbesův pokus z dálky srazila domácí obrana na roh.
6'
Další útok Veselí skvěle vychytal Koňařík, který zatím zažívá povedený návrat do dresu SHC!
6'
Přesto to v pasivitě na sebe vzal Žďánský a oběhem půl obrany se dostal ke střele z pravé spojky, kterou i proměnil.
5'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
5'
Maloměřice to zkusily bez gólmana, první kombinace však neslavila úspěch. Teď už hrají 5 na 6 z pozice oslabení.
4'
Přesilovku využívá rychle Turčenko náskokem z pravého křídla a máme srovnáno!
4'
Domácí znovu v pasivitě, ale Tomáš Osoba tuto pasivitu ruší. Pozdě doběhl na Kocicha a vzal ho za krk zezadu. Jasné dvě minuty.
3'
Historicky první gól Maloměřic v extralize vsítil Tomáš Osoba, z devítky propálil na bližší štangli Studeného.
2'
Kocich naznačil a šel do kličky, tu však Žďánský zarazil už v zárodku. Zanedlouho přišla technická chyba a SHC tím získalo balon.
2'
Ani další útok hostí neslavil úspěch a domácí jdou do prvního postupného útoku dnešního zápasu.
1'
Dlouhá kombinace SHC šla do pasivní hry, z tlaku střílel Osoba, ale jeho pokus srazila obrana. Do brejku pak šel Bartůněk, Koňařík ho však skvěle vychytal!
1'
Úvodní výhoz obstaral Majlont, který útočí zleva doprava, s Filipem Bartůnkěm v základní sestavě!
1'
-10'
Nováček letošní sezony se prezentuje designově zeleno-zelenými dresy, které skutečně vypadají velice dobře. Za tohle si SHC zaslouží pochvalu! U domácích naopak nedošlo k příliš velké změně. Design je zcela totožný, liší se však pouze v partnerech, kteří drobně ubyli.
-11'
Dnešními rozhodčími budou pánové Filip Barták a Karel Hladký. Pro ně se jedná fakticky o premiéru v extralize, doufejme, že jim to oba týmy nijak neztíží a přispějí k dobré házené, která nás dnes jistě bude čekat.
-12'
Dobré odpoledne vám přeji ze zaplněné ZDT Areny! Během pár minut se oba týmy odeberou do útrob haly na slavnostní nástup. O atmosféru se dnes bát rozhodně nemusíme, hostující část tribuny je taktéž zaplněna, včetně dvou bubnů.
SOKOL NOVÉ VESELÍ

Nové Veselí doznalo ohromných změn po loňské veleúspěšné sezoně. Dvě opory týmu a miláčci publika, Vít Schams a Jakub Štěrba, si vybrali zahraniční cestu. Gólman a kapitán veselského týmu Schams přestoupil do švýcarského Endigenu, Štěrba zamířil do německého Dormangenu, hrající druhou bundesligu. Za Štěrbu našel Sokol náhradu v podobě ukrajinského Dmitrije Turčenka, v případě Schamse se vedení rozhodlo dát šanci vlastním gólmanům a nikoho nového nepřivést.

Na druhé straně ale přišly posily, z čehož některé jsou poměrně exotické. Exotičnost rozhodně neplatí v případě Martina Kocicha, sympaťák z Frýdku-Místku podepsal na české poměry nezvykle dlouhou smlouvu, veselský tým by měl reprezentovat až do roku 2022. O něco zajímavějším hráčem z hlediska národnosti je Kristo Voika. Tento estonský hráč a střední spojka reprezentace například působil u riihimäenských Kohoutů, kteří jsou pravidelným účastníkem evropských pohárů.

Třetí a nejzajímavější akvizice je Pamphile Bassomben, kamerunský reprezentant. Jeho se však dnes nedočkáme, Bassomben čeká na vyřízení povolení ke vstupu do české země. Další dvě posily jsou čistě z vlastních zásob, Filip Bartůněk a Radek Flajsar hráli spolu v dorosteneckých kategoriích, avšak Bartůněk má nakonec vyřízeno hostování do Maloměřic

Veselí absolvovalo poměrně bohatou přípravu, kromě zápasů s extraligovými soupeři to byl i tradiční Memoriál Josefa Smejkala, který před domácími tribunami Veselští dotáhli po dobrých výkonech na čtvrté místo. Kromě toho čekalo ještě tým soustředění v Chorvatsku, které Sokol zvládl a odjel z Balkánu neporažen.

Cílem letošní sezony je pro Veselí postup do play-off a do třetího kola Challenge Cupu.
SHC MALOMĚŘICE

Minulou sezonu skončili v první lize až čtvrtí, přesto postoupili do extraligy. Důvod byl jednoduchý. Vítězné Hustopeče nakonec odmítly jít do nejvyšší soutěže z finančních důvodů, čímž pořádně naštvaly své hráče a realizační tým. Druhý Chodov neměl nikdy ambice na postup do extraligy a třetí Strakonice nebyly finančně zabezpečeny. Proto došlo až na Majlont, který nabídku přijmul.

Mamuti se tak podívají do nejvyšší soutěže poprvé ve své historii. „Postup Maloměřic do extraligy je pro klub dlouhodobým cílem a nyní se naskytla možnost, kterou jsme využili. Vedení je z hlediska organizačního i finančního schopno následující sezónu zajistit, což byl zásadní faktor při rozhodování,“ sdělil Oldřich Knoz, místopředseda klubu. Tým se tak přes letní pauzu musel adaptovat na zcela jiný styl a tempo házené.

SHC absolvovalo přípravu s velkým počtem zápasů. Nejprve začínalo na palubovce Veselí, kde prohrálo o 12 branek. Poté se ale účastnilo turnaje ve společnosti druholigových Budějovic, slovenské Stupavy hrající první ligu Slovenska a prvoligové Litovle. Na turnaji brali Mamuti druhé místo, prohráli právě jenom s Litovlí poměrem 13:15. Poslední dva zápasy byly brány již v plném hracím času, v brněnském derby dopadlo lépe Královo Pole (27:28), generálka na ligu se slovenským Hlohovcem měla smutný závěr, neboť slovenský tým vyhrál o dva góly.

Vedení klubu se rozhodlo spíše zaměřit na svůj region, proto jako nové posily přišli hned tři mladí talenti z okruhu Brna. Všechny však nějakým způsobem spojuje Nové Veselí. Zdenek Kukla a David Popela z Telnice prošli rukama trenérů ve Veselí, Ivo Kocáb z Ivančic pak sehrál ve Veselí nespočet zápasů jako mládežník. Přesun se urodil i z Nového Veselí do Maloměřic, hostování má vyřízeno Filip Bartůněk, který se rozhodl pro studium v Brně. Do branky se navíc po letech vrací Jakub Koňařík, tedy maloměřický odchovanec.
Dobré odpoledne veškerým příznivcům házené v naší zemi! Na datum to bude přesně rok, co Nové Veselí porazilo v prvním kole loňského ročníku Frýdek-Místek 23:22, tehdy však s odlišným kádrem a cílem. Letos přijede v sobotu 7. srpna na Vysočinu brněnský nováček extraligy, a to SHC Maloměřice – Brno a domácí by rádi neztratili body hned v úvodu sezony. Utkání v prezidentově vsi, konkrétně pak v ZDT Aréně, začíná přesně v 17:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.