Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Nové Veselí - 25. září 2019   19:30

Plzeň
Plzeň
3' Vinkelhöfer  • 4' J. Tonar  • 5' Šindelář  • 10' Vinkelhöfer  • 11' T. Nejdl  • 12' Vinkelhöfer  • 14' T. Nejdl  • 17' Stehlík  • 20' Chmelík  • 21' T. Nejdl  • 23' Macháč  • 25' M. Ivančev  • 26' M. Ivančev  • 28' Bogdanić  • 30' Macháč  • 36' J. Tonar  • 38' Vinkelhöfer  • 43' Macháč  • 46' J. Tonar  • 47' J. Tonar  • 48' Bogdanić  • 50' T. Nejdl  • 51' T. Nejdl  • 52' J. Tonar  • 53' Douda  • 55' J. Tonar  • 58' Režnický  • 59'
31:23
(15:11)
Nové Veselí
Nové Veselí
2' Ptáčník   • 3' Sekulić   • 5' Kocich   • 6' Ptáčník   • 10' Turčenko   • 11' Turčenko   • 15' Turčenko   • 16' Sekulić   • 18' Sekulić   • 22' Kocich   • 26'    • 31' Bartůněk   • 37' Bartůněk   • 40' Bartůněk   • 45' Turčenko   • 47' R. Flajsar   • 48' Sekulić   • 49' R. Flajsar   • 49' Veselý   • 55' Ptáčník   • 60' Krčál
Plzeň
Nové Veselí

Plzeň vítězí v předehrávce 5. kola nad Veselím 31:23 a i nadále je v sezóně neporažena. To je pro tuto chvíli vše a přejí hezký zbytek večera.
60'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál).
59'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň.
58'
Režnický přidává po rychlé akci devětadvacátý gól domácí Plzně.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Kristo Voika).
55'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
55'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
53'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Douda).
52'
Tonar navyšuje vedení domácích. O vítězství domácích je tak nejspíš už rozhodnuto.
51'
Nejdl znovu úspěšný. Plzeň si tak znovu drží pětibrankový náskok.
50'
Klid do domácích řad vrací Nejdl.
49'
Veselý snižuje už na rozdíl tři branek.
49'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Radek Flajsar).
48'
Bogdanić přidává přesnou střelou po rychlé akci už třiadvacátou branku.
48'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
47'
47'
46'
45'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Dmitrij Turčenko).
43'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Šimon Macháč).
40'
Bartůněk střelou k tyči snížil na rozdíl čtyř branek.
39'
Skóre se nám teď posunulo o jednu branku na každou stranu.
38'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer).
37'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk).
36'
Tonar teď protrhuje střelou z dálky střeleckou smůlu domácích.
35'
Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
32'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
31'
31'
30'
30'
28'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Tim Jenko Bogdanić).
26'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí.
26'
Další rychlá akce domácích. Ivančev posílá střelou k tyči domácí do tříbrankového vedení.
25'
Ivančev posílá poprvé v zápase domácí hráče do dvoubrankového vedení.
23'
22'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Kocich).
21'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Tomáš Nejdl).
20'
Vyrovnat se podařilo střelou k tyči Chmelíkovi.
18'
Vedení na hostující stranu teď vrátil střelou k tyči Sekulič
17'
Zatím sledujeme hodně vyrovnané utkání. Vyrovnat se podařilo prudkou střelou Stehlíkovi.
16'
15'
O vyrovnání se postaral Turčenko.
14'
Nejdl posílá po rychlé akci domácí hráče do vedení.
12'
11'
11'
Turčenko z rychlého protiútoku navyšuje vedení hostujícího týmu.
10'
10'
Střelou z dálky protrhuje střeleckou smůlu teď Vinkelhöfer.
8'
Sledujeme teď sérii nepřeností na obou stranách.
6'
5'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
5'
4'
Máme znovu vyrovnáno. O vyrovnání se postaral Tonar.
3'
3'
Vinkelhöfer se postaral o vyrovnání.
2'
1'
Soupisky obou týmů:

Talent M.A.T. Plzeň: Křesťan, Herajt, K. Šmíd – Douda, Macháč, Šafránek, T. Nejdl, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, Stehlík, Kačín, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický, Wildt.

TJ Sokol Nové Veselí: Studený, Šimovček, Grulich – Řepa, Čermák, Ptáčník, Voika, Gregorovič, Turčenko, Mir. Štohanzl, Krčál, Sekulić, R. Flajsar, Parolly, Bassomben, Melichar, Bartůněk, Dodica, Kocich, Veselý..
TJ Sokol Nové Veselí zatím v sezóně dvakrát vyhrálo a to proti Maloměřicím 30:19 a Jičínu 30:24. Zvládli tak obě domácí utkání na své palubovce. Z jediného utkánína vekovní palubovce nepřivezli ani bod, neboť proti Dukle prohráli těsně 28:30. V tabulce jim aktuálně patří čtvrté pozice.
Domácí hráči Plzně mají za sebou tři utkání, ve kterých zatím nepoznali hořkost porážky. V prvním zápase si poradili se Zubřím 36:27, ve druhém pak zvítězili na palubovce Brna 30:26 a v třetím zdolali doma Maloměřice vysoko 38:16. Po zásluze jim tak patří v průběžné tabulce první místo.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z předehrávky 5. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém se proti sobě potkají házenkaři Talentu M.A.T. Plzeň a TJ Sokol Nové Veselí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.