Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Zubří - 2. listopadu 2019   11:30

SHC Maloměřice
3'   • 6'   • 7'   • 10' L. Vítek  • 14' L. Vítek  • 15' Erbes  • 16' Ipser  • 23'   • 29' Hliničan  • 33' Osoba  • 37' Osoba  • 39' Osoba  • 41' Osoba  • 48' F. Bartůněk  • 53' Erbes  • 54' Drásal  • 58' R. Horák  • 60' R. Horák
20:27
(11:15)
Zubří
Zubří
2' Jurka   • 4'    • 6' Mičkal   • 8'    • 9' Mičkal   • 14' Řezníček   • 15' Hlinka   • 17' Mičkal   • 20' Jurka   • 25' Jurka   • 26' Jurka   • 27' Jurka   • 28' Dokoupil   • 32' Hlinka   • 33' Dokoupil   • 37' Jurka   • 38' Jurka   • 40' Jurka   • 40' Havran   • 43' Dořičák   • 50' Dokoupil   • 52' Dořičák   • 56' Havran   • 57'    • 59' Dořičák
Koňařík, Mazač – R. Číž, Jung, L. Vítek, Drásal, Ipser, R. Horák, Javůrek, Erbes, Osoba, M. Stříž, Janků, V. Číž, F. Bartůněk, Hliničan.
Friedel, Kučerka
271 diváků
Zubří
Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Havran, Přikryl, Souček, Válek, Hybner, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Hlinka, Mičkal, Dořičák.

SHC Maloměřice – Brno – HC ROBE Zubří 20:27 (11:15)
Nejvíce branek: Osoba 7, Jung 2/1, Vítek 2 – Jurka 10, Mičkal 4, Dokoupil 3. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 4:3. Diváci: 271.
60'
Opět to byl domácí Horák, který přesnou střelou k pravé tyčce Mizery snížil!
59'
Stačily dvě rychlé přihrávky, aby se Dořičák ocitl tváří v tvář Mazačovi a přidal další gól!
58'
Horák trefuje ze sedmi metrů přesně do růžku hostující svatyně!
58'
O balón si na brankovišti řekl Dokoupil, tomu byl vzápětí odpískán přešlap.
57'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Tomáš Osoba).
57'
Hosté se dostali do přečíslení dva na nikoho. Několikrát si vyměnili balón, následně skórovali ze šesti metrů!
56'
Havran na pravé spojce prolétl mezi obranou, následně zakončoval do horní části branky!
55'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Filip Erbes).
54'
Dořičáka vychytal Mazač, který si počínal jako zkušený mazák! Hosté i přesto zůstanou u míče.
54'
Se střelou Erbese si Mizera poradil, s následnou dorážkou Drásala už nikoliv!
53'
Z delší vzdálenosti napřáhl Erbes. Balón se dostal se štěstím za záda brankáře Mizery!
52'
Hra je přerušena pro úpravu hrací plochy.
52'
Z levého křídla se trefuje Dořičák, bylo to v probíhající přesilovce hostujícího týmu.
51'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Michal Stříž).
50'
Sehrávka do brankoviště, odkud se technickou střelou prosadil Dokoupil!
50'
Oba celky se během krátké chvíle dostaly do zakončení, skóre se však ani jednou neměnilo!
49'
Dva domácí fauly během krátké chvíle, Zubří bude muset co nejdříve zakončovat.
49'
I nadále je hra hodně neurovnaná, hostům se už šest minut nepodařilo skórovat!
48'
Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří.
48'
Po pěti minutách se přeci jen mění skóre, Bartůněk snižuje na rozdíl šesti gólů!
47'
Na další změnu ve skóre čekáme, Mazač teď zasahoval nohou!
46'
Hra nám teď nabízí řadu nepřesností na obou stranách palubovky.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Ztráta domácích na útočné polovině. Hlinka zůstává na trestné lavici, hosté nikam nepospíchají.
44'
Erbes vzal zakončení na sebe. Míč po jeho tvrdé střele ale minul branku!
44'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
43'
Brňané to zkoušeli bez brankáře, Dořičák pak z poloviny trefoval prázdnou branku.
42'
Hosté v přesilovce rozebrali defenzivu soupeře, jenže ztroskotali na dobrém zákroku Mazače!
41'
41'
Za brněnský celek snižuje Osoba, rozdíl ve skóre je šestibrankový!
40'
Vzápětí do rychlého brejku utekl Havran, který zakončoval o palubovku.
40'
Z pravé strany skóroval Jurka, to je dnes největší zbraň hostujícího celku!
39'
Mazač míč vyrazil na břevno, následně se jej ujal Osoba, který trefil prázdnou klec přes celé hřiště.
39'
Úvod přesilovky domácím příliš nevyšel. Mizera se po úspěšném zákroku vydal na střídačku.
38'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
38'
Zubří opět navyšuje svůj náskok zásluhou Jurky, balón teď šťastně doskákal až za brankovou čáru.
37'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Osoba snížil na rozdíl pěti branek!
37'
Jurka je k nezastavení. Hostující hráč přidává další gól z pravého křídla!
36'
Osoba v běhu srazil Šustáčka, který si chytře došel pro faul. Domácím příznivcům se tohle příliš nelíbí.
35'
Rozhodčí pískal kroky domácího házenkáře, míč pro hosty.
35'
Hlinka šel do zakončení z pravého křídla. Snažil se přehazovat Mazače, jenže minul branku!
34'
Pevná obrana Zubří, domácím je znovu signalizována pasivita.
33'
Na druhé straně se prosazuje Dokoupil, rozdíl ve skóre je pětibrankový!
33'
Po zákroku Mazače šli domácí do rychlého kontru. Osoba skóroval z pravé strany!
32'
Před Hlinkou se úplně otevřela obrana soupeře. Hostující hráč toho využil!
32'
Po zákroku Mizery jdou hosté do postupného útoku.
31'
Další nedovolený zákrok, provinil se Hrstka, který fauloval Osobu.
31'
Dokoupil fauloval Junga, vylučovat se pro tuto chvíli nebude.
31'
Druhý poločas začne přibližně ve 12:18.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Domácí dlouho drželi krok, ovšem favorit poté převzal otěže utkání a dostal se až do šestibrankového náskoku. Brňanům se v podařilo dvěma brankami snížit, Zubří tak před odchodem do kabin vede 15:11!
30'
30'
Zakončení Junga směřovalo do dolní části branky. Malina nedokázal zareagovat.
30'
Horák vybojoval sedmimetrový hod pro domácí celek. Do branky jde Malina.
30'
Jurka zůstal úplně volný na pravé straně. Stopku mu skvělým zákrokem jednou rukou vystavil Mazač!
29'
Nakonec se domácím přeci jen podařilo skórovat. Trefil se Hliničan!
29'
Zuberská obrana výrazně přidala, rozhodčí znovu signalizují pasivitu!
28'
Dokoupil se dostal do samostatného úniku na Mazače. To nemohlo dopadnout jinak!
28'
Střelecký pokus Číže byl zblokovaný, domácí tak zůstanou u balónu.
27'
Oddechový čas pro domácí.
27'
Jako přes kopírák! Šustáček posunul do pravého křídla na Jurku, který šel do zakončení. Mazač neměl šanci!
26'
Skvěle sehráno! Balón putoval po ose Sustáček, Jurka. Druhý jmenovaný se znovu zapisuje do střelecké listiny.
25'
Žlutá karta pro realizační tým SHC Maloměřice – Brno.
25'
Vypadalo to na kroky Řezníčka. Hra ale pokračovala a hostující kanonýr přihrával Jurkovi. Ten skóroval!
25'
Branka Osoby neplatí, domácímu házenkáři byly odpískány kroky.
24'
24'
Zubří šlo do rychlého brejku, ovšem jeden z rozhodčích odpískal prorážení.
23'
Mičkala na levém křídle vychytal Mazač, který se před pár vteřinami dostal mezi tři tyče.
23'
Překvapivá střela ze středu. Hostující brankář nedokázal zareagovat včas a inkasoval!
22'
Těch ztrát míče je na hostující straně opravdu hodně, do útoku jde domácí celek.
21'
Mizera vytáhl důležitý zákrok! Následně si hostující lavička vyžádala čas na poradu.
21'
Bartůněk byl faulován Říhou, domácím je opět signalizována pasivita.
20'
V hlavní roli opět Řezníček. Ten posunul do pravého křídla, Jurka dolétl do velmi slušného úhlu, balón poslal ke vzdálenější tyči!
19'
Brankář Mizera vyrazil před sebe, hosté zůstávají u balónu, Řezníček zklidňuje hru.
19'
Pro faul si došel Jung, domácí však budou muset střílet.
18'
Řezníček to vzal na sebe a zakončoval přes bránícího hráče. Koňařík předvedl výborný reflex!
18'
Sedmička pro hosty, Hrstka si proti Koňaříkovi věděl rady!
17'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Filip Erbes).
17'
Někteří fanoušci se po střele Erbese už radovali! Mizera zasáhl ještě před brankovou čarou!
17'
Hodně prostoru pro Mičkala na levé straně. Hostující hráč volil zakončení o palubovku!
16'
Ipser na pivotu převzal balón, z otočky pak překonal Mizeru!
16'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
15'
Obranou soupeře prolétl Hlinka, který ze šesti metrů překonal domácího brankáře. V opačném případě by se pískala sedmička!
15'
Pěkně sehranou akci domácích zakončil skórující Erbes, srovnáno!
14'
Nechytatelná levačka Řezníčka. Balón směřoval pod horní tyčku!
14'
Dlouhý pas na Vítka do samostatného úniku, domácí hráč se v pádu nemýlil!
13'
Řezníček udělal změnu pohybu do středu, poté míč napálil do břevna.
13'
Zubří nevyšel rychlý brejk, hosté jdou do postupného útoku.
12'
Domácí házenkáři už museli zakončovat. Číž z levé spojky minul branku!
11'
Neuspěl ani Mičkal na druhé straně palubovky, skóre se tedy nemění.
11'
Číž se snažil přehodit Mizeru, ten ale zasáhl konečky prstů!
10'
Nepřehledná situace. K balónu se dostal Vítek, který zakončoval do horní části branky!
10'
Právě Mičkal poté zůstal ležet na palubovce. Vypadá to, že bude v pořádku.
9'
V signalizované pasivitě se trefuje Mičkal. Těžký úhel, hostující křídlo přehodilo domácího gólmana!
9'
Na brankovišti zůstal úplně volný Ipser. Ten ale neproměnil stoprocentní příležitost, balón směřoval od palubovky nad horní tyčku!
8'
Zuberský celek jde i popáté v tomto zápase do vedení. Podaří se domácím zase srovnat?
7'
Ztráty na obou stranách palubovky, hosté budou rozehrávat poblíž vlastní střídačky.
7'
Obrany v úvodu příliš nestíhají, Mizera si na balón sáhl, ten přesto skončil za jeho zády!
6'
Sehrávka do levého křídla, Mičkal volil technické zakončení!
6'
Podstřel z osmi metrů. Balón šel mezi nohy brankáře Mizery!
5'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
4'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
4'
Favorit se v úvodu čtvrté minuty dostává do těsného náskoku!
3'
Úvod zápasu je hodně otevřený, Brňané opět dotahují krok!
2'
Z pravého křídla se o palubovku prosazuje Jurka!
1'
Po brance na obou stranách, srovnáno.
1'
Jak už jsem zmiňoval, jasným favoritem jsou hostující házenkáři, na které dokonce není ani vypsán kurz. Naplní se papírové předpoklady? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
HC ROBE Zubří

S hosty se musí počítat v boji o ta nejvyšší patra tabulky! Tým oproti loňské nevydařené sezoně výrazně posílil, vrátil se především Tomáš Řezníček. Zuberský kanonýr dal už padesát branek. Hosté prohráli v prvním utkání nového ročníku, od té doby zaznamenali pět výher a jednu remízu, mají jedenáct bodů a jsou třetí.
SHC Maloměřice – Brno

Nováček poznává kvalitu soutěže, po sedmi zápasech nemá ani jeden bod, naopak vévodí statistice obdržených branek, zároveň skóroval nejméně gólů ze všech celků. Jejich nejlepším střelcem je v tuto chvíli Filip Jung, který se postaral o jednadvacet přesných zásahů. V roli obrovského outsidera budou domácí i dnes!
Pěkné dopoledne přeji všem příznivcům házené. Nejvyšší česká soutěž má na programu osmé kolo, v sobotu se hrají tři zápasy. SHC Maloměřice – Brno v jednom z nich narazí na HC ROBE Zubří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.