Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Dukla - 9. listopadu 2019   18:00

Zubří
Zubří
2' Šustáček  • 5' Šustáček  • 7' Hybner  • 10' Řezníček  • 11' M. Hrstka  • 12' Jurka  • 15' Šustáček  • 16' Jurka  • 17' Hlinka  • 19' Jurka  • 22' Jurka  • 28' Mičkal  • 29' Jurka  • 32' Hlinka  • 35' Hlinka  • 36' Jurka  • 37' Řezníček  • 40' Řezníček  • 42' Mičkal  • 43' Hlinka  • 44' Řezníček  • 47' Řezníček  • 48' Hybner  • 51' Řezníček  • 52' Řezníček  • 60' Řezníček
29:23
(14:12)
Dukla
Dukla
1' Klíma   • 4' Reichl   • 7' Krušberský   • 10'    • 12' Sviták   • 14' Reichl   • 15' Sviták   • 18' Grištšuk   • 23' Zelenka   • 24' Reichl   • 25' Reichl   • 32' Zelenka   • 38' Klíma   • 40' Jeníček   • 42' Grištšuk   • 45' Zelenka   • 49' Sviták   • 56' Klíma   • 58'    • 59' Klíma
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Havran, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Souček, Hybner, Korbel, Hlinka, Novák, Mičkal, Dořičák, I. Jirák, B. Mizera, Mořkovský.
Horáček, Novotný
Dukla
Votava, Zavázal, Petržala – Zelenka, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, Jeníček, Harabiš, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha, Cigáň.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
Dnešní zápas nakonec bez problémů ovládl mírný favorit, Zubří se těsný náskok vytvořilo již v první půli, který dokázalo docela rychle navýšit, což vlastně rozhodlo o jejich výhře. Dukla se ve druhém poločase k ničemu velkému nedostala, prosazovat se začala až v závěru utkání, kdy už bylo moc pozdě. Kvůli tomu jsou Pražané bez bodu, naopak ROBE berou dva body.
HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha 29:23 (14:12)
Nejvíce branek: Řezníček 8, Jurka 6, Hrstka 4/3 – Sviták 5/2, Klíma 5/1, Reichl 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3. Vyloučení: 8:3.
60'
Pravděpodobně poslední gól zápasu si připisuje již osmibrankový Tomáš Řezníček.
59'
Matěj Klíma se v závěru utkání dost angažuje, chce si vylepšit střelecké statistiky.
58'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha.
56'
Matěj Klíma jen esteticky opravuje závěrečné skóre.
55'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Zápas se už dohrává, ani jeden tým za dalším gólem moc nespěchá.
53'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
52'
Tomáš Řezníček se díky dalšímu gólu stává nejlepším střelcem dnešního duelu!
51'
Tomáš Řezníček v závěru zápasu dost jistě kontroluje náskok svého týmu.
51'
Oddechový čas pro hosty.
49'
Martin Hrstka využívá sedmimetrový hod chytrým lobem.
49'
Jakub Sviták stále drží naději, připisuje si dvacátou branku svého týmu.
48'
Lukáš Hybner se do sítě dokázal trefit i v pádu.
47'
Jakub Sviták bez váhání proměňuje sedmičku, ale stále je to o pět gólů.
47'
Tomáš Řezníček se také dostává mezi nejlepší střelce dnešního duelu, připisuje si pátou branku.
46'
Domácí se za dalším gólem moc nehrnou, na útočné polovině hlavně získávají co nejvíce času.
45'
Hosté stále mají naději, na rozdíl pěti branek snižuje Jakub Zelenka.
45'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
44'
A nyní se do sítě trefuje Tomáš Řezníček.
43'
Domácí si drží vysoký náskok, Marek Hlinka dává již svůj třetí gól ve druhé půli.
42'
Martin Grištšuk se prosazuje velmi šťastně, jeho střela se totiž odrazila od tyčky do gólmana, který si míč srazil do vlastní sítě.
42'
42'
ROBE je v ráži, zásluhou Tomáše Mičkala vede už o pět branek!
42'
Domácí gólman si připisuje jeden zákrok za druhým, určitě je tak nepostradatelnou součástí týmu.
40'
Jubilejní dvacátý gól domácích si připisuje Tomáš Řezníček.
40'
Štěpán Jeníček se dobře uvolnil v pravém rohu útočné polovině, domácího brankáře tak v klidu překonal.
39'
Martin Hrstka využívá svou druhou sedmičku v zápase, ROBE tak opět vede o čtyři góly.
39'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Martin Grištšuk).
38'
Hosté to stále nevzdávají, individuálně se prosadil Matěj Klíma.
37'
Zubří vede už o čtyři góly, podruhé se trefuje Tomáš Řezníček.
36'
Domácí jsou k nezastavení, tentokrát se přesně trefuje Miroslav Jurka.
36'
Jakub Sviták udržuje naděje Dukly, proměňuje sedmimetrový hod.
35'
35'
Také Marek Hlinka se docela rozjel, na svém kontě už má hattrick.
35'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
34'
ROBE při útočném snažení vyprodukovalo dva střelecké pokusy, ale oba vyrazil dobře chytající gólman Dukly.
32'
Zubří má svůj dvoubrankový náskok rychle zpět, postaral se o to Marek Hlinka.
32'
Jakub Zelenka získal snadno míč a následně se přes půl hřiště trefil do prázdné klece.
31'
Za námi je velmi zajímavý první poločas, který zpočátku ovládala Dukla, ale nakonec ho vyhrálo Zubří, o což se pěti góly zasloužil Miroslav Jurka. Pražané však stále dnešní zápas neztratili, ve druhé půli se určitě pokusí o návrat.
Druhý poločas začne přibližně v 18:49.
30'
30'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
29'
A další útok proměňuje v branku Miroslav Jurka!
28'
Tomáš Mičkal se trefuje z velkého úhlu a navrací domácím těsné vedení.
27'
Velká škoda pro Zubří, Miroslav Jurka zakončil jen na horní síť.
26'
Oba týmy nyní úspěšně odrazily soupeřící útoky, na branku se tak už minutku čeká.
25'
Vít Reichl režíruje návrat do zápasu, o vyrovnaní se zasloužil dvěma góly.
24'
Hosté opět trestají hru bez brankáře, přes celou hrací plochu se do sítě trefil Vít Reichl.
23'
Dukla v přesilovce okamžitě snižuje, prosadil se Jakub Zelenka, ale stále ztrácí dva góly.
23'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
22'
Miroslav Jurka je k nezastavení, přidává další přesnou trefu.
22'
ROBE klidně kombinuje na útočné půlce, samozřejmě nemá kam spěchat.
21'
21'
Domácí útočník se pokoušel o lob, ale brankář Dukly se nenechal zaskočit.
19'
Zubří ihned využívá přesilovou hru, Miroslav Jurka kompletuje hattrick.
19'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jan Blecha).
18'
Dukla nenechává svého soupeře unikat, o jeden gól je to díky Martinu Grištšuku.
17'
Domácí to nyní skvěle vykombinovali, což vedlo k přesnému zakončení Marka Hlinky.
16'
Z dalšího útoku se domácí opět prosazují, druhý gól si připsal Miroslav Jurka.
15'
V polovině prvního poločasu je to 8:8, to potvrzuje svým gólem Jakub Sviták.
15'
Matěj Šustáček se sám dostal až k zakončení, poté poslal míč k levé tyči.
14'
Utkání je stále velmi vyrovnané, přesnou trefou srovnává stav Vít Reichl.
14'
14'
13'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
12'
Miroslav Jurka opět navrací vedení.
12'
Hosté v nepovedené přesilovce alespoň opět srovnávají zásluhou Jakuba Svitáka.
11'
Martin Hrstka vrácí svému týmu těsný náskok.
10'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří.
10'
10'
Díky přesné střele Tomáše Řezníčka se domácí poprvé v zápase dostávají do vedení!
8'
Zubří během krátkého okamžiku dotahuje dvoubrankové manko, i Martin Hrstka využil svou první sedmičku.
7'
Lukáš Hybner snižuje na rozdíl jediného gólu.
7'
ROBE ve vlastním oslabení útočilo bez brankáře, čehož okamžitě po zisku míče využil dalekou střelou Jakub Krušberský.
6'
Matěj Klíma bez váhání využívá první sedmimetrový hod utkání.
5'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček).
5'
Matěj Šustáček přidává druhý gól, na pravé straně se skvěle uvolnil a přesně zakončil.
5'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Vít Reichl).
5'
Martin Grištšuk sice zakončil hodně tvrdě, ale gólmana Zubří nedokázal překonat.
4'
Dukla jde opět do vedení, Vít Reichl dobře vystihl přihrávku, takže únik bez problémů využil.
3'
Zubří se úspěšně ubránilo, zákrokem pomohl domácí brankář.
2'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
2'
Domácí rychle reagují, přesně se trefil Matěj Šustáček.
1'
První gól vsítil z rychlého brejku Matěj Klíma.
1'
Zdravím všechny fanoušky české házené! Dnes jsou na programu dva zápasy 9. kola STRABAG RAIL Extraliga mužů, v jednom z nich na sebe narazí Zubří a Dukla, očekává se vyrovnaná bitva, takže to bude určitě divácky velmi atraktivní duel, proto si ho nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.