Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Plzeň - 30. listopadu 2019   18:00

Zubří
Zubří
1' Mičkal  • 6' Jurka  • 7' Mičkal  • 11' Mičkal  • 13' Šustáček  • 17' Jurka  • 21' Řezníček  • 22' Řezníček  • 24' Válek  • 27' Mičkal  • 29' Válek  • 35' Jurka  • 38' Hlinka  • 41' Jurka  • 41' Dořičák  • 47' Hlinka  • 48' Hlinka  • 53' Jurka  • 55' Malina  • 56' Jurka  • 58' Hybner  • 60' Řezníček
25:17
(12:10)
Plzeň
Plzeň
7' J. Tonar   • 8' Bogdanić   • 15' J. Tonar   • 19' Macháč   • 20' Šafránek   • 22' M. Ivančev   • 28' Bogdanić   • 29' Chmelík   • 34' Šindelář   • 35' Chmelík   • 36' Šafránek   • 42' J. Tonar   • 45' Šafránek   • 51' Vinkelhöfer   • 60' Douda
Zubří
Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Havran, Přikryl, Válek, Mořkovský, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Souček, Hlinka, Mičkal, Dořičák, B. Mizera, Hybner.
Valášek, Vychodil
HC ROBE Aréna
Plzeň
Herajt, K. Šmíd – Douda, Macháč, T. Nejdl, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, Stehlík, Kačín, Chmelík, Šindelář, Režnický, Wildt.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Šlágr dvanáctého kola měl dlouho vyrovnaný průběh, ovšem závěrečná desetiminutovka patřila jednoznačně domácím, kteří berou dva body. Zubří svého soupeře během celého utkání nepustilo ani jednou do vedení, bravurní zákroky předváděl Milan Malina!
60'
Západočeši se po dlouhé době přeci jen prosazují, Douda zamířil do protipohybu bezmocného Maliny!
60'
Teď už to vyšlo! Šustáček posunul na Řezníčka, po jehož nechytatelné ráně se balón zastavil až v síti!
59'
Domácí gólman vyrazil do bezpečí, kouč Poloz si vzápětí vyžádal čas na poradu!
59'
Západočeši už osm minut neskórovali! Teď jim je zase signalizována pasivita.
58'
Šustáček posunul na Hybnera, který v pádu navýšil domácí náskok už na osm branek!
57'
Bogdanič to chtěl vzít na sebe, jenže byly mu odpískány kroky.
57'
Malina poslal další milimetrově přesnou přihrávku, v tomto případě ale zasahoval Šmíd!
56'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Další gól do odkryté branky dává Jurka – dá se říci, že o vítězi je rozhodnuto!
55'
Milan Malina svůj parádní výkon korunuje gólem! Přes celé hřiště totiž trefuje odkrytou klec soupeře!
54'
Proti sedmičce Hrstky šel do branky Herajt. Ani ten ale nedokázal zasáhnout!
54'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
53'
Ivančev míč posunul do pivota, ovšem Macháče vychytal dnes skvělý brankář Malina! Ten má obrovskou radost.
53'
Oba celky jsou v plném počtu, Jurka se trefil z pravého křídla. Dvacátý gól domácích v utkání!
52'
Obrázek hry se nemění, hrají se dlouhé útoky proti pozorným obranán. Míč pro Zubří.
52'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Těžký úhel pro Vinkelhöfera na levém křídle. Plzeňský házenkář zvládl skórovat!
51'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Daniel Režnický).
50'
Martin Hrstka prokázal, proč v této herní činnosti patří mezi nejlepší házenkáře soutěže!
50'
Pro míč jde Hrstka, nařízena byla sedmička ve prospěch domácího týmu!
49'
Balón skončil v síti – jenže v té za klecí Maliny. Zubřané už zase spřádají útočné plány.
49'
Domácí obránci si pomohli chytrým faulem, soupeř bude rozehrávat z devíti metrů.
48'
Marek Hlinka dnes už podruhé přečetl rozehrávku soupeře a běžel sám na branku. Míč poslal přesně k tyči!
47'
Právě Hlinka teď potěšil drtivou většinu fanoušků v hale, Zubří je už zase o dva góly napřed!
47'
Šustáček kombinuje s Hlinkou, domácí navíc střídají.
47'
Hra je přerušena pro úpravu hrací plochy.
46'
Sudí odpískal útočný faul Hybnera. Podaří se hostům srovnat?
45'
Na druhé straně se již tradičně z levé strany prosazuje Šafránek. Rozdíl ve skóre je jednobrankový!
45'
A zase ne! Soubojů Řezníček – Šmíd přibývá, opět měl navrch plzeňský brankář!
44'
Douda udělal rychlou změnu pohybu, byly mu odpískány kroky.
44'
43'
Tvrdé souboje na brankovišti, devítka pro Plzeň a úprava hrací plochy.
43'
Řezníček ani v tuto chvíli neuspěl. Je dobře bráněný a musí volit těžké střely, se kterými si Šmíd dokáže poradit!
42'
Na druhé straně odpovídá Tonar. To byla tvrdá rána z ruky hostujícího hráče!
41'
Další technická střela. Postaral se o ni Dořičák, domácí vedou tříbrankovým rozdílem!
41'
Tato přesilovka se hostům zatím vůbec nedaří, Malina už hledá, komu by rozehrál.
41'
Jurka volil technické zakončení, balón doskákal až do sítě!
40'
Šafránek ale sedmičku neproměňuje, hostující hráč v tuto chvíli přestřelil branku!
40'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
40'
Zuberská hala je na nohou, domácí příznivci se zlobí. Sudí totiž nařídil další sedmičku pro plzeňský tým!
39'
S tvrdou ranou Řezníčka si poradil Šmíd, kterému se podařilo balón vyrazit nad branku!
39'
Domácím se podařilo ubránit. Malina už spěchá na střídačku, Zubří bude hrát také v šesti.
38'
38'
Hrstka teď dohrál zakončujícího Ivančeva, rozhodčí se radí.
38'
Marek Hlinka přečetl rozehrávku soupeře a utekl sám na branku. Domácí zase vedou!
37'
Šustáček si došel pro faul. Řezníčka následně vychytal Šmíd!
36'
Bleskovou akci zakončil z levého křídla Šafránek. Na konči šesté minuty druhého poločasu máme srovnáno!
36'
Plzeňský pokus o trefení odkryté klece soupeře. Balón doskákal mimo tři tyče!
35'
Chytrá zadovka do pravého křídla, Chmelík se nemýlil. Domácí hráči reklamují přešlap brankoviště.
35'
Zubří se prosazuje i v početní nevýhodě, do střelecké listiny se zapisuje Jurka!
34'
Bleskově využitá přesilovka, Šindelář snižuje na rozdíl jediné branky!
34'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
33'
Domácí nevyužili další možnost na skórování! Mičkala vychytal Šmíd a hosté pospíchají do útoku.
33'
Neskutečné! Míč si našel Hybnera na pivotu, který ve stoprocentní příležitosti trefil nohu brankáře Šmída. To byl jednoznačně zákrok tohoto utkání!
32'
Hlinka si došel pro faul, devítka pro domácí tým.
32'
S následným střeleckým pokusem si poradil Malina, který míč vyrazil pravou rukou! Domácí nikam nepospíchají.
31'
Rozhodčí signalizuje pasivitu, hosté musí zakončovat.
31'
Úvodní útočná akce druhého poločasu bude patřit hostům.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Šlágr kola se zatím vyvíjí lépe pro domácí celek, který vede dvoubrankovým rozdílem. Obrany zatím jednoznačně dominují, oba celky se nedostávají do snadných střeleckých pozic a často volí zakončení z dlouhé vzdálenosti. Za zmínku stojí výborné výkony obou gólmanů – Maliny i Šmída!
30'
30'
Brankář Šmíd neměl nárok, Hrstka totiž mířil přesně k tyči. Víc už se nestane!
30'
Válek si v posledních vteřinách došel pro sedmimetrový hod! O ten se postará již tradiční exekutor Hrstka.
30'
Západočeši šli do rychlého kontru, rozhodčí však odpískal kroky!
30'
Ohlášena poslední minuta prvního poločasu, u míče jsou domácí.
29'
Z pravého křídla snižuje Chmelík, který si doskočil skoro až do branky!
29'
Tohle jsou přesně pozice Radomíra Válka! Zuberský házenkář si našel cestu pro zakončení a z osmi metrů překonal Šmída!
28'
Ze střední spojky se trefuje Bogdanič. Tomu stačilo opravdu jen trochu prostoru pro zakončení!
27'
Šafránek sice minul branku, jenže podle všeho to bylo s tečí. Plzeň bude rozehrávat z rohu.
27'
Klíčem k úspěchu byl zákrok Maliny! Mičkal vše podpořil trefou z levého křídla, Zubří vede o dva góly.
26'
Obrany mají jednoznačně navrch. Za pár vteřinek se rozeběhnou poslední čtyři minuty prvního poločasu, u míče jsou hosté.
26'
25'
Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
25'
Šafránek zakončoval o palubovku, se štěstím se mu podařilo skórovat!
24'
Bránění v brankovišti, rozhodčí nařizuje dnes už třetí sedmičku pro momentálního lídra soutěže.
24'
Tvrdá a hlavně přesná rána Válka k tyči. Šmid byl u brankové konstrukce pozdě!
23'
U míče Malina. Ten zklidňuje hru, domácí jdou opět do postupného útoku.
22'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, kanonýr Řezníček vrací vedení zuberskému celku!
22'
Do výskoku šel Ivančev. To byla pořádná rána, Malina neměl šanci na úspěch!
21'
Domácím fanouškům se nelíbí verdikt rozhodčích, Plzeň totiž bude pokračovat v útočné akci.
21'
Řezníček to vzal v signalizované pasivitě na sebe. Z pravé spojky zakončoval do protipohybu Šmída!
20'
Oslabení domácího týmu spěje ke svému konci, Zubří teď chytře drží balón a kombinuje.
20'
Slušný úhel pro Šafránka na levém křídle, začínáme zase od začátku!
19'
Zuberští házenkáři se v početní nevýhodě prosadit nedokázali a budou se muset zase bránit.
19'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
19'
Přihrávka do brankoviště. Macháč se otočil a v pádu překonal domácího gólmana. Navíc to bylo s faulem!
18'
Malina zastavil pravé křídlo soupeře. Plzeň se i nadále trápí na útočné polovině.
17'
17'
Rychlá předávka míče. Jurka se prosadil z pravého křídla. To se pochopitelně líbí domácím příznivcům!
16'
Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
16'
Ani domácí celek se ale nedostává do lehkých střeleckých pozic, obrana má zajím jasně navrch.
15'
Tonar v signalizované pasivitě prostřelil vše, co mu stálo v cestě a snížil!
15'
Obrana Zubří pracuje opravdu skvěle! Ivančev byl dohrán při zakončení, devítka pro plzeňský tým.
14'
Ivančev zkoušel přihrávku do brankoviště, jenže ta neměla šanci na úspěch.
14'
Branka Tonara neplatí, ještě předtím byl pískán nedovolený zákrok.
13'
Mičkal si všiml rozeběhnutého Šustáčka. Ten se v samostatném úniku nemýlil!
13'
I Šmíd si zaslouží potlesk! Dva bravurní zákroky plzeňského gólmana během krátké chvíle.
12'
Zakončení Tonara z levé strany mířilo na vzdálenější tyčku, Malina míč vytáhl na poslední chvíli a dočkal se hlasitého potlesku!
12'
Faulem se provinil Hrstka. Je tu další úprava hrací plochy.
11'
Domácí se ujali míče a Mičkal trefil odkrytou branku přes celé hřiště, Šmíd se nestihl vrátit mezi tři tyče.
11'
Nakonec pálil Ivančev, ovšem Malina dokázal balón vyrazit nohou. Plzeň pokračuje v útoku.
11'
Rozhodčí signalizuje pasivitu, hosté budou muset zakončovat. Zdá se, že to bude Douda.
10'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Šimon Macháč).
10'
Zatím je to hodně o obraně! Zubří se prosadit nedokázalo, přesto přijde dvojka pro plzeňského házenkáře za nedovolený zákrok během útočné akce.
10'
Tonar ale k radosti domácích příznivců skórovat nedokázal, Malina rozehrává!
9'
Nařízen je dnes už druhý sedmimetrový hod pro plzeňský celek!
9'
Pravděpodobně prorážení od Řezníčka, domácí hráč se tomuto rozhodnutí hodně diví.
8'
Nepřesnosti na obou stranách, domácí zklidňují hru, jdou do postupného útoku.
8'
První zakončení Bogdaniče v tomto utkání úspěšné nebylo, to druhé už ano. Hostující hráč má obrovskou radost!
7'
Zdálo se to jako neřešitelný úhel pro Mičkala. Domácí házenkář však technické zakončení zvládl na jedničku, Šmíd už nezastihl balón před brankovou čarou!
7'
Hodně prostoru na levé spojce dostal Tonar. Mířil na bližší tyčku, znovu máme srovnáno!
6'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
6'
Jurka si v rychlém kontru vyměnil balón s Mičkalem, poté překonal Šmída střelou pod horní tyčku!
5'
Rozhodčí napomíná hráče na brankovišti, devítka pro hosty.
5'
Dvě ztráty během krátké chvíle, nepřesností je v úvodu opravdu hodně, a to z obou stran.
4'
Balón si vzal na starost Tonar, který se nemýlil. Malina nedokázal zareagovat, srovnáno!
4'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
4'
Chytrý pas Doudy do pivota, poté přišel faul Řezníčka! Plzeň bude házet sedmimetrový hod!
3'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček).
2'
Výborná obrana plzeňských házenkářů, zakončení domácího hráče mířilo vysoko nad!
2'
Střelecký pokus Bogdaniče z osmi metrů, Malina vyrazil do bezpečí, domácí půjdou do útoku.
1'
Šustáček skórovat nedokázal, jenže k odraženému míči se dostal Mičkal – ten už si věděl rady a otevřel skóre!
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácím.
1'
Utkání odřídí dvojice rozhodčích Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil. Na oba nečeká jednoduchá práce, delegátem bude Pavel Novotný. Jak šlágr dvanáctého kola dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Jak už jsem zmiňoval, úvodní vzájemné utkání sezony přineslo přestřelku a patřilo Plzni, která v prvním kole zvítězila devítigólovým rozdílem (36:27). Oba celky se ale potkaly ještě před třemi dny a znovu se hrálo na palubovce úřadujícího mistra. Zápas byl především o obraně a z postupu se radoval domácí celek (27:21). Zubří má tomuto soupeři rozhodně co vracet!
Talent M.A.T. Plzeň

Západočeši poprvé prohráli doma proti Karviné, jinak ale s osmnácti body kralují tabulce a to i přesto, že mají zápas k dobru. Úřadující mistr se snaží o rychlou házenou, o čemž svědčí velký počet vstřelených branek (306) – lépe je na tom pouze pražská Dukla. Hlavním faktorem plzeňským házenkářů je týmový výkon, vždyť nejlepším střelcem je Šimon Macháč (39 gólů).
HC ROBE Zubří

Domácí házenkáři před sezonou výrazně posílili a i když v úvodním kole prohráli v Plzni, tak od té doby nenašli přemožitele. Zubřané mají osmnáct bodů, jsou druzí za dnešním soupeřem. Co se týče domácího prostředí, tam jsou svěřenci kouče Poloze stoprocentní! Tomáš Řezníček dal po svém návratu do Zubří už 71 branek a je druhým nejlepším střelcem ligy! Martin Hrstka je zase nejlepším exekutorem sedmiček (25).
Pěkný den. Nejvyšší čeká házenkářská soutěž má na programu dvanácté kolo, nás čeká šlágr dvou momentálně nejlepších týmů. Zubří totiž vyzve Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.