Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Karviná - 6. října 2020   20:15

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' T. Mlotek  • 2' Gřešek  • 4' Bureš  • 5' Sklenák  • 10' Choleva  • 12' Chudoba  • 15' Chudoba  • 15' Chudoba  • 16' Bureš  • 20' Sklenák  • 24' T. Mlotek  • 27' Sklenák  • 28' Bureš  • 30' Choleva  • 30' Choleva  • 35' Sklenák  • 37' Bureš  • 39' Sklenák  • 40' Sklenák  • 43' Gřešek  • 45' Güttler  • 45' Chudoba  • 51' Ondrušík  • 53' Ondrušík  • 54' Choleva  • 55' Sklenák  • 60' Güttler
28:22
(15:12)
Karviná
Karviná
5' V. Patzel   • 8' Urbański   • 9' Nedoma   • 11' Plaček   • 13' Skalický   • 15' Skalický   • 21' Drzyzga   • 22' S. Mlotek   • 25' S. Mlotek   • 27' Urbański   • 30' Nedoma   • 32' V. Patzel   • 46' Jan Užek   • 46' Nedoma   • 47' Skalický   • 52' Růža   • 56' Růža   • 57' Skalický   • 59' Nedoma   • 60' Růža   • 60' Jan Užek
Frýdek-M.
Fukala Přemysl, Mohyla Radek
Hala Frýdek - Místek
Karviná

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera.
Frýdek zvládl zápas proti Karviné v předehrávce 6. kola, když ji dokázal porazit 28:22. Rozhodla první část druhé třetiny, ve které Karviná vstřeila pouze jediný gól a to se ukázalo jako klíčové. Frýdek si vytvořil náskok, který si do konce zápasu udržel.
Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná 28:22 (15:12)
Nejvíce branek: Sklenák 7, Chudoba 5/1, Bureš 4 – Skalický 4, Nedoma 4, Růža 3. Rozhodčí: Fukala Přemysl, Mohyla Radek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 2:6.
60'
60'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek).
60'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Ondřej Güttler).
60'
Růža prostřeil vše co mu stálo v cestě.
59'
Nedoma z brejku kosmeticky upravuje skore.
58'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Patzelovi odpískan útočný faul.
57'
Skalický z levého křídla podél gólmana snížil na rozdíl osmi branek.
56'
Růža pod horní tyč zakončil přesně.
55'
Sklenák opět dostal prostor ke střele a trestá další brankou.
54'
Pyško opět chytá a ve své bráně čaruje!
54'
Pyško opět chybá a drží domácí.
54'
Choleva si udělal prostor a zakončil k tyči! Máme definitivně hotovo!
53'
Odpískaný průraz hostujícím hráčům, nejspíš dnes máme hotovo!
53'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
52'
Růža si udělal prostor a zakončil podél gólmana k tyči.
51'
Ondrušík si povodil hostující obranu při vlastním oslabení a prostřeil hostujícího gólmana.
50'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
48'
Užekovi odpískano útočné prorážení.
47'
Skalický z půlky trefil prázdnou bránu domáích. Rázem to tak máme pouze o sedm.
47'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Nedoma z rychlého brejku trefil střelou o zem. Karviná snižuje na osm branek.
46'
Užek z otočky trefil střelou pod honrní tyč. Druhá branka karvinských v druhém poločase.
46'
Patzel opět branku Frýdku netrefil!
45'
Chudoba po další kombinační akci trestá a navyšuje vedení domácích o deset branek.
45'
Pyško opět chytá! Karviná za patnáct minut dala pouze jediný gól.
45'
Ondřej Güttler z křídla podél Nema trefil přesně na vzdálenější tyč.
44'
Slavomír Mlotek musel střílet pro pasivitu. Vystřelil z dálky, branku netrefil.
43'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Vojtěch Patzel).
43'
Gtřešek faulován ale úspěšný prostřelil Nema!
40'
Karviná opět v útoku neúspěšná.
40'
Sklenákovi nechali hostující obránci až moc prostoru a tak vyslal nechytatelnou střelu do protipohybu Nema.
39'
Ondřej Skalický nádherným lobem přeloboval gólmana! Ale míč v bráně nekončí!
39'
Karviná to zkouší bez brankáře.
39'
39'
Sklenák trestá chybu karvinských.
38'
Artur Jan Urbański se opět střelecky neprosadil.
38'
Odpískaný útočný faul domácích.
38'
Artur Jan Urbański opět zbytečně jen trefil Pyška.
38'
Chudoba ze sedmičky navýšil vedení domácích.
37'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc).
37'
Artur Jan Urbański Pyška v domácí bráně nepřekvapil.
37'
Bureš na křídle zůstal sám, vyskočil si do brankoviště a střelou o zem navýšil vedení domácích.
36'
Vojtěch Patzel už musel a branku přestřeil.
35'
Sklenákovi se otevřela karvinská obrana a tak vystřelil a trefil přesně.
35'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Užek).
34'
Množí se nám teď nepřesnosti na obou stranách.
33'
Tomáš Sklenák nepřekonal Nema v hostující bráně.
32'
Patzel teď se střestím a tečí Gřeška dokázal Pyška překonat.
32'
Oba gólmani teď drží své týmy.
31'
Ondřej Skalický se nestal prvním úspěšným střelcem. Pyško jeho šanci z křídla kryl.
31'
30'
30'
Choleva trestá chybu karvinských a v poslední sekundě upravuje stav prvního poločasu na 15:12.
30'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
30'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
28'
Bureš z křídla si povyskočil do brankoviště a střelou o zem prostřelil Mokroše.
28'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
28'
Technická chyba pro Karvinou. Přišla tak o možnost vyrovnání.
27'
Sklenák ze střední vzdálenosti do protipohybu Mokroše trefil přesně. Frýdek se tak znovu vrátil do vedení.
27'
Artur Jan Urbański střelou na bližší tyč překonal domácího gólmana.
26'
Tomáš Sklenák už musel a tak v těžké pozici bránu netrefil.
25'
Signalizovaná pasivita pro domácí.
25'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
24'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Mlotek).
23'
22'
Slavomír Mlotek z rychlé protiakce snižuje na rozdíl jediné branky.
21'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Drzyzga).
20'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
19'
Oba týmy dál pokračují v chybách v zakončení.
18'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Mlotek).
Na hřišti jsou teď k vidění nepřesnosti k zakončení.
17'
Karviné byl odpískaný útočný faul.
16'
16'
Bureš z křídla na levé straně střelou podél gólmana trefil přesně.
16'
Artur Jan Urbański si vyskočil, bránu domácích ale netrefil.
16'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Ondřej Skalický).
15'
Chudoba měl až moc prostoru a skoroval v pádu, byl navíc faulován.
15'
Skalický tentokrát zkusil na gólmana lob a uspěl.
15'
Chidoba vrátil vedení na domácí stranu.
15'
Patzel ze sedmičky srovnává skore.
14'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
14'
Na hřišti se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
13'
V hostující bráně se teď objevil Mokroš.
13'
Ondřej Skalický z křídla zakončil přesně k tyči.
12'
Chudoba z obstřelu prostřelil Nema v karvinské bráně.
11'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
11'
Plaček v oslabení dokázal snížit na rozdíl jediné branky.
10'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
10'
9'
Nedoma střelou na bližší tyč srovnal na rozdíl jediné branky.
8'
Artur Jan Urbański prostřelil i gólmana domácích. Ten byl u tyče připraven, ale míč skončil v bráně. Domácího gólman ho neudržel.
8'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
8'
Uspět teď nedokázali ani domácí v podobě Tomáše Mlotka.
7'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Jan Užek).
6'
Karvinští opět v útoku neuspěli. Trefili jen horní tyč.
5'
Sklenák zpoza hráče zakončil přesně k tyči. Nemo neměl šanci zareagovat.
5'
Chudoba trefil jen připraveného Nema v hostující bráně.
5'
Patzel tentokráte ze své druhé příležitosti úspěšný. Z pravé strany zakončil na vzdálenější tyč.
4'
Bureš z levé strany zakončil podél Nema v hostující bráně.
3'
Karvinští opět něúspěšní v útoku.
2'
Artur Jan Urbański na hostující straně domácího gólmana nepřekonal, domácím stačila rychlá kombinace a zakončil Gřešek.
2'
Skóre utkání přesnou střelou zakončil Tomáš Mlotek.
1'
Domácí hráči se zatím do zakončení dostat nedokážou, signalizovaná pasivita.
1'
Domácí hráči rozehráli první poločas.
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško, M. Cáb – T. Mlotek, Ondrušík, Hrachovec, Chudoba, Güttler, Musálek, Mazur, Garba, Bureš, Choleva, Sklenák, Hustopecký, Gřešek.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Gromyko, Růža, Drzyzga, Jan Užek, Skalický, Franc, Nantl, Nedoma, S. Mlotek, Plaček, Urbański, J. Flajsar, Solák, V. Patzel.

Rozhodčí: Fukala Přemysl, Mohyla Radek.
Zápas začíná v 20:15 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání budou řídit zkušené duo rozhodčích Přemysl Fukala a Radek Mohyla.
Frýdek Místek v posledním kole odehrál vyrovnaný zápas v Plzni, kde těsně prohrál 33:35. Karviná v posledním kole porazila Lovosice 32:25
Frýdek-Místek je v tabulce šestý, když má dvě vítězství a jednu porážku. Karviná se nachází na druhé pozici průběžné tabulky. Na svém kontě má 4 vítězství a 1 porážku. Má tak odehráno o dva zápasy více.
Hezký den všem fanouškům házené. V dnešním přenosu z 6. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů se představí ve Slezském derby házenkaři Frýdku Místku a Karviné. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.