Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Královo Pole - 27. září 2020   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Musálek  • 3' Sklenák  • 7' Musálek  • 8' Musálek  • 10' Chudoba  • 10' Chudoba  • 11' Strack  • 13' Strack  • 14' Sklenák  • 15' Musálek  • 19' Musálek  • 22' Choleva  • 26' T. Mlotek  • 29' Chudoba  • 30' T. Mlotek  • 31' T. Mlotek  • 36' T. Mlotek  • 37' T. Mlotek  • 38' Sklenák  • 39' Gřešek  • 40' Bureš  • 42' Choleva  • 45' Sklenák  • 48' Gřešek  • 51' Chudoba  • 52' Choleva  • 53' T. Mlotek  • 55' Sklenák  • 56' Chudoba  • 58' Gřešek  • 60' Bureš  • 60' Sklenák
34:31
(16:15)
Královo Pole
2' Bosák   • 4' Šipka   • 5' Sekulić   • 7'    • 9'    • 10'    • 11' Sekulić   • 13' Jezdimirović   • 16' Draškić   • 20' Šipka   • 24' Sekulić   • 24' Sekulić   • 28' Hastík   • 30' Jezdimirović   • 32' Šipka   • 33' Jezdimirović   • 37' Šipka   • 38' M. Vaněk   • 39' M. Vaněk   • 41' Sekulić   • 42' Bosák   • 43' M. Vaněk   • 44' Sekulić   • 45' Hastík   • 49' Šipka   • 53' Šipka   • 54' Šipka   • 56' Sekulić   • 57' Jezdimirović   • 60' Hastík
Frýdek-M.
M. Cáb, Pyško, Marenčák – Chudoba, Ondrušík, Strack, Sklenák, Choleva, Hustopecký, Güttler, Gřešek, Garba, Mazur, T. Mlotek, Bureš, Musálek.
Halada Petr, Kosmák Jan
Frýdek-Místek
Gourgoumis, Grulich, B. Pšenica – Šipka, Horut, Jezdimirović, Dostalík, Sekulić, Bosák, V. Václav, Žvak, Draškić, R. Flajsar, Hastík, Stein, M. Vaněk.

Ve druhém poločase jsme od začátku viděli opět mírnou převahu na straně Frýdku-Místku. Po chvíli se ale začalo dařit i Brnu, které následně také zápas otočilo. Nevytvořilo si ale víc, než jednobrankový náskok a ten domácí dokázali pokaždé dohnat. Hlavně díky parádní hře posledních pět minut si nakonec dokázali domácí vytvořit tříbrankový náskok, který už Brno nestáhlo.
60'
Tomáš Sklenák pár sekund před koncem povedenou střelou vrací domácím tříbrankové vedení, které už hosté nestihnou dohnat.
60'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
60'
Zbyněk Bureš využil krásnou kombinaci, když k němu přijel po zemi míč. Následně zakončil a upravil na tříbrankový rozdíl.
59'
Brněnský útok se nevydařil. Míč odskákal asi metr vedle branky a hostům se krátí čas.
58'
Adam Gřešek se prodral skrze obranu a z již nehlídaného postavenípropálil gólmana Gourgoumise.
58'
Brno se z útoku trefilo mimo branku a domácí okamžitě přešli do brenku.
57'
Hostující gólman parádně vystihl stelu jednoho z domácích hráčů z rohu a vytáhl další parádní zákrok.
57'
Nikola Jezdimirović využil svého nehlídaného postavení a vypálil na branku. Střela do ní lehce prošla.
56'
Radim Chudoba nejdříve naznačil střelu, čímž poslal gólmana na zem, a následně už jednoduše proměnil.
56'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Nikola Sekulić).
55'
Tomáš Sklenák se z ničeho nic rozhodl vypálit a překvapil soupeře.
55'
Domácí se zlobí, protože šli do rychlé kombinace, kterou ale sudí přerušil hvizdem a musela se upravovat palubovka.
54'
Dušan Šipka využívá oslabení soupeře a střílí branku.
54'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
53'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Mlotek).
53'
Dušan Šipka se prosadil ránou pod břevno, kterou sice domácí gólman tečoval, ale nedokázal zkrotit.
52'
Mathias Choleva sebral míč v kombinaci soupeře a vyrazil na prázdnou branku. Míč do ni hodil a zvedl skóre.
51'
Radim Chudoba se dostal po dlouhé kombinaci domácích ke střele. Od země míč odrazil do branky Brna a po delší době opět dostal vedení na stranu Frýdku-Místku.
51'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Michal Vaněk).
50'
Radim Chudoba se s tím nepáral a sedmičku poslal nechytatelně k tyči.
50'
Frýdek-Místek se dostal do šance, po které trefuje tyčku!
49'
Před dalším postupem Frýdku-Místku na branku se ještě musí upravit palubovka.
49'
Dušan Šipka hostům opět vrací jejich tvrdě vydřené vedení.
48'
Výborně nyní vyskočil Marenčák proti střele jednoho z hostů a opšt ji zlikvidoval.
48'
Adam Gřešek proskočil obranou a od země odrazil míč do Gourgoumisovy branky.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
Další parádní zákrok domácího gólmana! Tentokrát zneškodnil nohama na zemi dlouhou ránu k tyči.
47'
Nyní naopak domácí gólman vytáhl parádní zákrok a zlikvidoval míč od hráče asi metr před ním.
46'
Probíhá úprava palubovky před hostující brankou.
46'
Frýdek-Místek byl při kombinaci zastaven faulem a míč se domácím vrátí do rukou.
45'
Viktor Hastík se prosadil povedenou střelou k tyči, na kterou domácí gólman nemohl dosáhnout.
45'
A máme opět srovnáno. Zasloužil se o to Tomáš Sklenák.
45'
Frýdek-Místek kombinoval před brankou soupeře, ale pak přišel ze strany hostů faul.
44'
Gourgomis předvedl neskutečný zákrok a chytil skoro jasný gól domácího celku.
44'
Nikola Sekulić posílá Brno snad poprvé v zápase do vedení.
43'
Michal Vaněk se znovu prosazuje. Nyní parádním obločkem přehodil domácího gólana a opět vyrovnal skóre.
42'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
42'
Jakub Bosák využil brejku a i když se domácí brankář stihl vrátit z lavičky do branky, zakročit nedokázal.
41'
Nikola Sekulić využil oslabení soupeře a opět sniuje na jednobrankový rozdíl.
40'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
40'
Zbyněk Bureš prostřelil míč mezi nohama Gourgomise.
39'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno. Opět se prosadil Michal Vaněk.
39'
Adam Gřešek se osamostatnil před gólmanem a vstřelil dnes svou první branku.
38'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno. Prosadil se Michal Vaněk.
38'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
37'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Dušan Šipka).
37'
Tomáš Mlotek proměňuje povedenou kontru do prázdné branky.
37'
Probíhá ještě úprava palubovky před brankou domácího týmu.
37'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
36'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Adam Stein).
36'
Tomáš Mlotek se parádně uvolnil a z úhlu vstřelil další branku.
35'
Parádně zakročil nyní proti střele hostů domácí brankář a vyrazil míč mimo branku.
35'
Další faul domácího týmu a Brno je stále při míči před soupeřovou brankou.
34'
Další dlouhá kombinace hostů z Brna. Ta nakonec skončila pouze faulem.
33'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Nikola Jezdimirović).
33'
Brno již skoro minutu kombinuje na útočné polovině.
32'
Gourgoumis se vytáhl dalším perfektním zákrokem a zlikvidoval šanci domácích.
32'
32'
Hosté jsou v plném počtu.
31'
Tomáš Mlotek hned po pár sekundách druhého poločasu otevírá skóre.
31'
V prvním poločase jsme viděli velmi vyrovnaný zápas. Frýdek-Místek měl celou dobu mírně navrch, ale hlavně v posledních minutách se Brnu dařilo srovnávat skóre a nakonec se do poločasové pauzy jde jen s jednobrankovým rozdílem.
30'
30'
Tomáš Mlotek ještě využívá početní výhody a upravuje na mírné vedení těsně před poločasovou pauzou.
30'
30'
Nikola Jezdimirović se velmi šťastně trefuje do branky. Míč nejdříve "lízl" obě tyče, a až pak zamířil do domácí svatyně.
29'
Radim Chudoba byl nehlídaný a jeho bomba byla nechytatelná. Domácí opět vedou.
28'
Viktor Hastík ve vlastním oslabení srovnává stav zápasu.
28'
Brno kombinuje před domácí brankou při oslabení.
28'
Gourgoumis v brance Brna se vytáhl parádním zákrokem proti jednomu z hráčů Frýdku-Místku.
27'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Dušan Šipka).
27'
Frýdek-Místek kombinuje před brankou soupeře, ale zatím mu chybí střelba.
27'
Jedzimirović byl u branky Frýdku-Místku faulován a následně se hra zdrží kvůli oddechovému času.
26'
Tomáš Mlotek se jednoduše prosadil po velmi povedené kombinaci domácích.
26'
Nyní probíhá úprava palubovky u brány SKKP Handball Brno.
26'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Erik Žvak).
25'
Domácí velmi špatně kombinovali, hosté se dostali do brejku, ale nedošli až k brance.
24'
Nikola Sekulić opět skóruje. Brno nejdříve pálilo do tyčky, ale míč se odrazil právě k volnému Sekulićovi, který vsítil.
24'
Nikola Sekulić se dokázal prosmýknout přes obranu a následně už měl jednoduché zakončení.
23'
Ani tentokrát se útok hostům nepodařil. Míč skončil na botách brankáře domácího celku.
22'
Mathias Choleva utekl obraně a šel sám na gólmana, kterého parádním obloučkem přehodil.
22'
Hostům byly odpískány kroky a Frýdek-Místek vyráží na opačnou stranu.
21'
Hosté pravděpodobně faulovali, ovšem sudí to viděl jinak. Frýdek-Místek se tedy musí stáhnout zpět do obrany.
21'
Hosté z protiútoku nedokázali trefit branku. Míč letěl asi pů metru mimo.
20'
Dušan Šipka vypálil z velké dálky, ale i tak se mu podařilo vstítit. Brno opět stahuje na jednobrankovou ztrátu.
19'
Pavel Musálek vstřelil parádní gól z výskoku z velkého úhlu.
19'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno. Adam Stein odrazil míč od zeě do branky.
18'
Hostující gólman vychytal míč poté, co jeho soupeř zakončoval z bezprostřední vzdálenosti. Parádní zákrok!
18'
Brnu upadl míč a následně se dopustilo faulu. Sudí jim ale míč opět přisoudil, což se nelíbilo domácím fanouškům.
17'
Nevydařený protiútok domácího týmu končí na síti vysoko nad brankou.
16'
Domácí gólman si sice na míč sáhl, ale Petar Draškić nakonec stejně dává devátou branku Brna.
16'
Jedzimirovič byl faulován při pokusu o střelu a Brno opět dostává míč.
15'
Pavel Musálek vstřelil další branku a Frýdek-Místek jde poprvé v zápase do tříbrankového vedení.
15'
Pomalá kombinace domácích se sice zadrhla, ale nakonec přece jen přišla branka.
14'
Brno při své kombinaci nakonec trefilo tyčku branky domácího týmu!
14'
Faul při kombinaci Brna se domácím moc nepozdával, přesto se ale nyní musí bránit útoku soupeře.
14'
13'
13'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
12'
Domácí hráči i fanoušci se zlobí, protože při kombinaci došlo k jasnému faulu, kterého si ale sudí nevšiml.
12'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
11'
Sebastián Strack se dokázal podobně jako jeho soupeř před chvílí dostat do zakončení i přes faul soupeře a proměnil.
11'
Nikola Sekulić se i přes nedovolené bránění soupeře dostal do zakončení a prostřelil domácího gólmana.
10'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno.
10'
Radim Chudoba se opět prosadil. Na jeho parádní ránu neměl gólman nárok.
10'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
9'
9'
Kombinace Brna se zbrzdila kvůli faulu domácích. Následně se opět hosté dostali do šance.
8'
Pavel Musálek proměnil další nádhernou akci Frýdku-Místku.
7'
7'
Pavel Musálek zachytil míč v kombinaci soupeře a okamžitě vyrazil na opačnou stranu, kde tváří v tvář brankáři uspěl.
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
6'
Domácí se dostali ke střele, ale poté přišel faul a bude se žlutit.
5'
5'
Brno se dostalo do rychlého protiútoku, ovšem domácí opět odebrali míč.
4'
Po faulu kousek od branky se k míči opět dostal Frýdek-Místek.
4'
Domácí kombinují, ovšem zatím chybí střelba.
4'
3'
Domácí sehráli velmi povedenou kombinaci, na jejimž konci stál Tomáš Sklenák a parádní přímou ránu opět navýšil.
2'
Jakub Bosák si naskočil a z pod nohy vypálil. Parádním gólem srovnal stav na 1:1.
1'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
1'
Viktor Hastík z prvního útoku trefuje tyčku.
1'
SKKP HANDBALL BRNO

Brno je v tabulce o jednu pozici za Frýdek-Místkem, tedy na osmé a poslední postupové příčce do play off extraligy. Brno sehrálo již dva zápasy, a to taktéž s Kopřivnicí a se Zubřím. Zubří dokázali brněnští porazit, ale Kopřivnici podlehli. Celkové skóre týmu je záporné – 49 vstřelených branek ku 51 inkasovaným.

Forma: P – V – X

Poslední zápasy:
Kopřivnice – Brno 30:25
Kopřivnice – Zubří 24:21
PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK

Frýdek-Místek se v tabulce házenkářské extraligy nachází na průběžném sedmém místě, kdy má odehrán zatím jen jeden zápas. Před dvaceti dny se doma utkal s Kopřivnicí, kterou porazil o jeden gól. Celkové skóre je tedy zatím 29:28. Frýdeckomístěčtí jsou ale taktéž jediným týmem, který má zatím odehraný jen jeden zápas Většina týmů má již alespoň dva nebo tři zápasy, někteří už dokonce čtyři.

Forma: V – X – X

Frýdek-Místek – Kopřivnice 29:28