Házená - Extraliga muži - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Plzeň - 3. února 2021   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
4' Musálek  • 5' Choleva  • 8' Strack  • 11' Musálek  • 15' Sklenák  • 19' Chudoba  • 20' Hustopecký  • 24' Choleva  • 27' Gřešek  • 30' Choleva  • 35' Gřešek  • 40' Gřešek  • 45' Choleva  • 45' Mazur  • 47' Choleva  • 49' Strack  • 50' Strack  • 54' Choleva  • 54' Chudoba  • 56' Chudoba  • 60' Strack
24:25
(11:14)
Plzeň
Plzeň
4' Stehlík   • 8' Stehlík   • 11' T. Nejdl   • 11' M. Škvařil   • 13' M. Škvařil   • 14' M. Tonar   • 16' Režnický   • 17' Stehlík   • 18' Režnický   • 23' Douda   • 24' M. Škvařil   • 29' Chmelík   • 30' Douda   • 31' M. Škvařil   • 38' Chmelík   • 42' Režnický   • 44' Linhart   • 48' Šafránek   • 50' T. Nejdl   • 54' Douda   • 55' Šafránek   • 57' M. Škvařil   • 60' Šindelář
Frýdek-M.
Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška
Plzeň

To je z mé strany vše a přejí hezký zbytek večera.
Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent tým Plzeňského kraje 24:25 (11:14)
Nejvíce branek: Choleva 6, Chudoba 6/3, Strack 4 – Škvařil 5, Režnický 3, Douda 3. Rozhodčí: Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/2. Vyloučení: 3:7.
60'
60'
Strack dvacet sekund před koncem opět snižuje.
60'
Šindelář dokázal se uvolnit a zakončit.
60'
Poslední minuta.
59'
Sklenák nedokázal zakončit přesně, tohle může domácí mrzet.
59'
Poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Hosté už museli, Pyška ale nepřekonali.
57'
Domácí neuspěli v kombinaci.
57'
Škvařil z brankoviště zakončuje přesně střelou podél brankáře.
56'
Chudoba se tentokrát prosazuje z křídla. Opět nám tak vyrovnal.
55'
Ondřej Šafránek ze spojky na levé straně střílí na vzdálenější tyč.
55'
Oddechový čas pro Plzeň.
54'
Radim Chudoba přetahem k tyči opět vyrovnává!
54'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
54'
Douda vrací přesnou střelou vedení na stranu hostí.
54'
Máme vyrovnáno! Postaral se o to přesnou střelou Choleva
54'
Petr Vinkelhöfer neproměnil sedmičku.
52'
Domácí trenér vidí žlutou kartu.
52'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
51'
Duda to zkusil přízemní střelou, Pyška nepřekvapil.
50'
Dělovka Stracka opět skončila tam kde měla.
50'
Na druhé straně teď ukázal že to z dálky to umí i Nejdl.
49'
Strack to zkusil z dálky. Zavěsil se do rány a propálil vše co mu stálo v cestě.
49'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
48'
Oddechový čas pro domácí lavičku.
48'
Šafránek na druhé straně se dostal do zakončení a zakončil pod horní tyč.
47'
Choleva zakončuje přesně k tyči. Frýdek stáhnul už na rozdíl jediné branky.
45'
Mazur trestá z rychlé kombinace a snižuje na rozdíl dvou branek.
45'
Odpískané prorážení Plzně.
45'
Choleva zakončuje rychloou kombinaci domácích.
44'
Mlotek nepřekonal Herajta.
44'
Petr Linhart si vyskočil na pravé spojce a zakončil na zadní tyč.
42'
Daniel Režnický dostal ideální přihrávku a přesnou střelou zakončil za záda Pyška. Pomohla mu k tomu ale tyč.
42'
42'
40'
Pyško podržel opět své spoluhráče.
40'
Gřešek si udělal prostor a zakončil přetahem přesně.
38'
Chmelík vybojoval po technické chybě míč a z brejku zakončil přesně k tyči.
37'
Chudoba překonal při sedmičce Štochla v bráně Plzně!
35'
Pyško podržel domácí hráče výbornými zákroky.
35'
Gřešek se prosadil z hranice brankoviště na pivotu.
34'
Tonar nedokázal zakončit rychlou kombinaci Plzně.
33'
Petr Vinkelhöfer proměnil sedmičku střelou k tyči.
33'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
32'
Chudoba dokázal proměnit sedmičku. Snížil tak na rozdíl tří gólů.
31'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
31'
Škvařil se stal prvním úspěšným střelcem druhého poločasu.
31'
Talent zvládl první poločas, když dokázal využít chyb domácích a vytvořit si až pětibrankový náskok. Domácí ale v závěru zabojovali a stáhli náskok na rozdíl tří branek. První poločas tak skončil rozdílem 11:14.
30'
30'
Pyško podržel domácí hráče.
30'
Chudoba ze sedmičky snížil na rozdíl tří branek.
30'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jan Chmelík).
30'
Douda zakončil z rychlé akce přesně.
30'
Choleva z pravého křídla zakončil přesně.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Chmelík z rychlé kombinace zakončuje z pravého křídla.
27'
Gřešek v souboji pivotů se dokázal prosadit.
26'
Chudoba trefuje tyč!
25'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Petr Linhart).
24'
Škvařil střelou pod horní tyč zakončuje přesně.
24'
Choleva na druhé straně po rychlé kombinaci trefuje přesně.
23'
Douda na druhé straně trestá a vrací čtyřbrankové vedení Plzně.
23'
Další technická cbyba domácích, přicházejí tak opět zbytečně o míč.
23'
Tonar tentokrát sedmičku nedokázal proměnit.
22'
Chudoba na pivotu vystřelil, Herajta v bráně Plzně nepřekonal.
21'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
20'
Radim Hustopecký z rychlého brejku snížil střelou pod horní tyč.
19'
Plzeňská lavička si bere oddechový čas.
19'
Chudoba to vzal na sebe a podařilo se mu. Snížil na rozdíl čtyř branek.
18'
Herajt výbornými zákroky drží své spoluhráče.
18'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
18'
Režnický dostal opět přihrávku na pivota a zakončuje přesně.
17'
Stehlík nechytatelnou střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě.
16'
Chudoba špatně přihrál a domácí tak po technické chybě přišli o míč.
16'
Režnický dostal ideální přihrávku na pivota a i když byl bráněn tak se položil do střely a bez problému zakončil.
15'
Sklenák střelou o zem překonal Herajta.
15'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Petr Vinkelhöfer).
14'
Plzeň v plném počtu.
14'
Domácí trenér reaguje a bere si oddechový čas.
14'
Tonar z rychlé akce přidává druhou branku při vlastním oslabení.
13'
Škvařil z pravé spojky vrací Plzeň do dvoubrankového vedení.
13'
Domácí v kombinaci neuspěli. Plzeň má šanci pošetřit čas při vlastním oslabením.
12'
Šafránek prvním vyloučeným dnešního utkání.
11'
Musálek na druhé straně střelou z křídla snižuje na rozdíl jediné branky.
11'
Milan Škvařil si dokázal udělat prostor a přízemní střelou dolů k pravé tyči zakončuje přesně.
11'
Mathias Choleva ze slibné pozice minul branku. Plzeň může jít znovu do útoku.
11'
Tomáš Nejdl se prosazuje z rychlého brejku a posílá tak Plzeň znovu do vedení.
10'
Domácí ztrácí míč pro přešlap v brankovišti.
10'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
9'
Domácí ztratili míč, po čemž se dostal Chmelík do brejku. Opět ale nedokázal zakončit, zkoušel lob, který mu ale nevyšel.
9'
Pyško opět výborným zákrokem dokázal podržet své spoluhráče.
8'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
8'
Strack i když byl faulován, tak dokázal zakončit.
8'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Petr Vinkelhöfer).
8'
Stehlík přízemní střelou posílá Plzeň poprvé v zápase do vedení.
7'
Chudoba z pozice pravé spojky napálil pouze do připraveného Herajta.
6'
Tonar poměrně jasně proměnil sedmičku.
6'
Jan Chmelík vybojoval sedmičku pro Plzeň.
5'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
5'
Choleva dostal ideální přihrávku na levou stranu, kde byl úplně volný. Neměl tak problém zakončit.
4'
Stehlík na druhé sraně z pravé spojky zakončuje přesně. Máme vyrovnáno.
4'
Musálkovi se udělal prostor na levé straně a tak si vyskočil do brankoviště a zakončil na vzdálenější tyč.
3'
Jan Chmelík trefuje horní tyč domácí brány z brejku.
2'
Nejprve se předvedl výborným zákrokem Pyško, o pár sekund později se předvedl i brankář Plzně.
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
1'
Frýdek se dopustil hned technické chyby a přichází o míč.
1'
Domácí hráči rozehráli první poločas.
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, M. Cáb – Strack, Musálek, Sklenák, Mazur, Güttler, Ondrušík, Bureš, Hustopecký, Hrachovec, Chudoba, T. Mlotek, Choleva, Gřešek.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, P. Štochl – Linhart, Režnický, Šindelář, Douda, M. Škvařil, Šafránek, M. Tonar, Bogdanić, T. Nejdl, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Vinkelhöfer.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Bubeníček Tomáš a Petruška Tomáš.
Jak už jsme zmínili, čeká nás tak přímý souboj o druhé místo průběžné tabulky.
Hráči Pepino SKP Frýdek-Místek se aktuálně nachází v tabulce na třetí pozici. Získali zatím 19 bodů za devět výher a jednu remízu. Doma jsou silní, dokázali si vyšlápnout na vedoucí Karvinou. Určitě to budou chtít napodobit v zápase proti Talentu, jehož hráči okupují v průběžné tabulce druhé místo. Mají rovněž 19 bodů, ale mají odehráno o jeden zápas méně než Frýdek Místek. Mají tak taky devět vítězství a jednu remízu. Prohráli však pouze tři zápasy, Frýdek letos už prohrál čtyřikrát.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování zápasu 16. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém se představí hráči Pepino SKP Frýdek-Místek a Talent tým Plzeňského kraje. Utkáním vás provede Michal Chadim.