Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : SHC Maloměřice - 23. září 2020   17:05

Hranice
Hranice
2' Zbránek  • 4' Zbránek  • 4' Zbránek  • 5' Magrla  • 7' Mucha  • 10' Indrák  • 11' Andrš  • 15' Andrš  • 16' Mrnuštík  • 20' Čadra  • 23' Zbránek  • 25' Mucha  • 32' Zbránek  • 32' Magrla  • 37' Magrla  • 39' Magrla  • 40' Mrnuštík  • 45' Mrnuštík  • 50' Andrš  • 51' Indrák  • 57' Polášek  • 59' Fulneček  • 60' Polášek
24:15
(12:8)
SHC Maloměřice
4' Popela   • 8' Popela   • 14' Kučera   • 17' Ipser   • 19' Kolář   • 25' Kučera   • 27' Popela   • 29' Kučera   • 38' L. Vítek   • 40' Popela   • 42' Janků   • 44' Popela   • 47' Kučera   • 49' Ipser
Hranice
Fukala, Mohyla
Mazač, Koňařík – Javůrek, L. Vítek, Jung, Havlát, Janků, Kolář, J. Musil, Ipser, Kučera, Erbes, Hotárek, M. Jirák, Černý, Popela.

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Maloměřice dnes ze 47 střel vstřelily jen 15 gólů a to byla jejich hlavní příčina porážky. Skvěle jim zachytal Michal Mazač, Hranice navíc nepředvedly nejlepší výkon, ale bohatě stačil na výhru. Také Cement podržel gólman Josef Kučerka. Zkušení bankáři určitě nejlepšími hráči zápasu.
TJ Cement Hranice – SHC Maloměřice – Brno 24:15 (12:8)
Nejvíce branek: Zbránek 5, Magrla 5/1, Mrnuštík 3 – Popela 5, Kučera 4, Ipser 2. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/1. Vyloučení: 2:3.
60'
Popela branku minul, Klement ještě vyslal do úniku Poláška, který se prosazuje v posledních sekindách.
60'
Pěkná zadovka Čadry na Rumiana, kterého z křídla vychytal Mazač nohou.
59'
Popela z levé spojky vysoko přestřelil.
59'
Fulneček volný na pivotu a zakončil mimo dosah Mazače.
58'
Jungův podstřel při signalizované pasivitě minul branku.
57'
Jiří Polášek z levého křídla už vyzrál na Mazače.
57'
Maloměřice se ke střele nedostaly, do útoku vyráží Cement.
56'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Další zákrok Michala Mazače, tentokrát proti ráně Indráka ze spojky.
55'
Oba brankáři září, Musila na levém křídle vychyal Kučerka!
55'
Indrákova rána z levé spojky nekončí gólem, Mazač vytěsnil míč na břevno.
54'
Kučerka se ale nenechal zahanbit a chytá proskok hostů!
54'
Mazač zatím chytá skvěle! Tentokrát ho nepřekonal Fulneček z pivota.
53'
Kučerka chytá druhou sedmičku ze tří! Vystihl pokus Jiráka a rukou zakročil.
53'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Matěj Andrš).
53'
Jung proskočil hranickou obranou, vybojoval sedmičku a přesilovku.
52'
Mazač si připsal dva zákroky v krátkém sledu, Maloměřice ale pokazily rozehrávku a veterán v brance hostů musel zakrotič potřetí!
51'
Kolář z levého křídla sice překonal Kučerku, ale při odrazu přešlápl hranici brankovistě.
51'
Další proskok hostující obranou, Indrák se prodral přes Junga a prostřelil Mazače.
50'
Kolář z velkého úhlu na levém křídle nedokázal propálit Kučerku.
50'
Matěj Andrš šikovně proskočil kolem Havláta a rychle odpovídá.
49'
Dobrá defenzivní práce hostů vyústila z únik Jana Ipsera. Je to jen o čtyři góly.
48'
Kučerovu střelu při signalizované pasivitě udržel Kučerka mezi nohama.
48'
Zbránek si seběhl na pivota, dostal přihrávku, ale dopustil se útočného faulu.
47'
Kučera se uvolnil ke střele a zamířil pod břevno, Kučerka se natahoval marně.
46'
Indráka zablokoval Jan Ipser a hosté jsou u míče.
46'
Oddechový čas pro domácí.
45'
Desátá technická chyba na straně Hranic, které však vzápětí ubránily protiakci hostů.
45'
Špatná přihrávka Kučery na Junga, Maloměřice přišly o míč jedenáctou technickou chybou.
45'
Pavel Mrnuštík se protlačil ke střele a překonal Michala Mazače z levé strany.
44'
Hranice u míče, hosté v plném počtu.
44'
Popela vypálil z kroku přesně k pravé tyči.
43'
Jan Zbránek z levého křídla přehodil Mazače i branku.
43'
Jungova rána z levé spojky končí nad břevnem Kučerkovy branky.
42'
Petr Magrla poslal míč nekompromisně do pravého horního rohu.
42'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát).
42'
Matěj Andrš odvážným průnikem vybojoval sedmičku a přesilovku.
42'
Mrnuštík to znovu zkusil, ale tentokrát mu akce střelecky nevyšla a z protiakce udeřily Maloměřice. Janků se prosadil.
41'
Kučerka si pohlídal Kučerovu ránu z kroku z pravé spojky.
40'
Pavel Mrnuštík proskočil kolem Junga a prostřelil Mazače.
40'
David Popela ranou ze spojky na přetah překvapil Kučerku. Míč skončil u jeho pravé tyčky.
39'
Popelovu slabou střelu chytil Kučerka a hned našel unikajícího Petra Magrlu, který únik proměnil.
38'
Indrákovu sraženou střelu si pohlídal Mazač.
38'
Rychlý brejk Maloměřic zakončil úspěšně Lukáš Vítek, který si z pravého křídla seběhl na pivota.
37'
Prorážení Filipa Junga, Mazač ale pokryl pokus Zbránka z protiakce.
37'
Petr Magrla a jeho parádní technické zakončení z pravého křídla. Na šikovný lob přes prsty Mazač nedosáhl.
36'
Ale ani hosté se neprosadili, teď se jim v útoku nedaří nic vymyslet.
36'
Také Hranice přišly o míč. Přesilovku vůbec nevyužily.
35'
A nakonec také odpískaná.
35'
Signalizovaná pasivita hostů.
34'
Mazač si připisuje výborný zákrok proti proskoku domácích!
34'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Hotárek).
33'
V úvodu poločasu Maloměřice snížily na rozdíl tří gólů, ale teď zaznamenávají třetí ztrátu během krátkého sledu.
32'
Další ztráta Maloměřic a Magrla proměňuje rychlý brejk.
32'
Ztráta Hranic, ale hosté nedokázali rozehrát. O míč rychle přišli a do rozhozené obrany zasadil smrtící úder Jan Zbránek.
31'
Filip Jung vypálil pod nohu Kučerky.
31'
Jiří Havlát faulován a sedmička pro Maloměřice.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:57.
V první půli jsme viděli spoustu technických chyb a málo gólů. Hranice si vypracovali vedení hned v úvodu, které stále drží. Ačkoliv se jim závěr poločasu nepovedl, stále mají náskok čtyř branek.
30'
30'
Popela ranou v posledních sekundách o kousek minul branku.
30'
Technická chyba Hranic a hosté ještě mohou naposledy zaútočit.
29'
Mrnuštík pokazil přihrávku a Vít Kučera proměňuje únik střelou pod nohy Kučerky. Je to už jen o čtyři góly.
28'
Popela to znovu zkusil, tentokrát ho vychytal Kučerka.
28'
Znovu signalizovaná pasivita Hranic, při které Mazač vyrazil Mrnušťíkovu ránu z těžké pozice.
27'
Popela se trefuje potřetí, z kroku zamířil k pravé tyči.
27'
Při signalizované pasivitě pálil Rumian, Mazač si připisuje první zákrok.
26'
Polášek z levého křídla vymetl šibenici, ale hra byla těsně před tím přerušena. Domácí si totiž vzali oddechový čas, trenér Hudeček se Poláškovi omlouvá.
26'
Kolář ale zakončil z levého křídla jen do boční sítě.
26'
Mucha pokazil přihrávku a hosté vyrážejí dopředu.
25'
V brance Maloměřic vystřídal Koňaříka Michal Mazač.
25'
Kučera ze střední spojky vypálil přes Brože k pravé tyči.
25'
Muchova střela z levé spojky propadla Koňaříkovi mezi nohama.
24'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát).
24'
Přihrávka Junga na Ipsera na pivotu neprošla.
23'
Ztráta Hranic, ale Zbránek vystihl přihrávku hostů a svůj únik proměnil.
22'
Technická chyba hostů.
22'
Maloměřice v plném počtu.
22'
Domácí zůstali u míče, ale ne na dlouho. Magrla nezpracoval pas do křídla.
21'
Zbránkovu střelu z levého křídla vytěsnil Koňařík mimo branku.
21'
Kučerova střela z těžké pozice nebyla přesná.
21'
Signalizovaná pasivita Maloměřic.
20'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (David Popela).
20'
Čadra se probil přes Popelu, vybojoval faul a navíc se v pádu prosadil.
19'
Na třetí pokus už to Kolářovi vyšlo a z levého křídla propálil Kučerku střelou o zem.
19'
Kolář z levého křídla napálil vzdálenější tyč. Odražený míč pro Maloměřice.
18'
Kroky Zdeňka Čadry.
17'
Kučerka vytáhl ránu Kučerky, ale na dorážku Ipsera z pivota už nedosáhl.
16'
Čadra přihrál Mrnuštíkovi, před kterým se otevřel prostor a hranická spojka toho dokázala využít.
16'
Kristián Kolář z levého křídla Kučerku nepřekonal. Domácí gólman vykopl jeho ránu.
15'
Útočný faul Brňanů, ale Indrák na druhé straně z protiakce přestřelil.
15'
Andrš se šikovně obtočil kolem Černého a rázem byl sám před Koňaříkem, kerého propálil.
14'
Vít Kučera při signalizované pasivitě ranou z kroku zamířil do sítě o levou tyčku.
14'
Mrnuštík šel do proskoku, ale mezi obránce se nevešel. Odpískáno prorážení.
13'
Technická chyba Maloměřic.
13'
12'
Černý v obraně vybojoval míč, ale hosté se do rychlého brejku nedostali. Musejí se znovu probíjet přes postavenou defenzivu Cementu.
12'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Patrik Černý).
12'
Další ztráta Maloměřic.
11'
Matěj Andrš vystřelil kolem obránce k pravé tyči. Hranice vedou už o pět gólů!
10'
Maloměřice zůstaly u míče, ale Popela se dopustil technické chyby.
10'
Souboj Kučery a Kučerky ovládl domácí gólman! Ten vystihl střelu brněnské spojky ze sedmičky a rukama ji vyrazil.
10'
Kučera faulovaný při proskoku a vybojoval sedmičku.
10'
Indrákova pumelice z pravé spojky z kroku zapadla pod břevno.
9'
Čadra technickou střelou z křídla nepřekonal Koňaříka, který se pokoušel trefit prázdnou branku Hranic přes celé hřiště, ale těsně minul!
8'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
8'
David Popela na levé straně šikovně proskočil, byl faulován a navíc se prosadil.
7'
Mucha táhl akci Hranic, měl před sebou prostor, tak vypálil. Balon skončil pod břevnem.
7'
Jungovu střelu z pravé spojky Kučerka vyráží.
7'
Hranice chtěly vyrazit do rychlého protiútoku, ale hosté se stačili vrátit do defenzivy.
6'
David Popela pálil ze spojky, Kučerka se štěstím vyrazil míč na tyč!
6'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
5'
Hranice sehrály rychlý brejk, který skončil úspěšnou střelou o zem Petra Magrly.
5'
Vít Kučera ze střední spojky napálil levou tyč.
4'
Třetí střela Jana Zbránka a třetí gól! Tentokrát z levého křídla jako v prvním případě.
4'
David Popela zakončil ze střední spojky pod ruku Kučerky.
4'
Zbránek si z křídla seběhl na pivota pro přihrávku Andrše a dává svůj druhý gól.
3'
David Popela zablokován a u míče Hranice.
2'
2'
Při signalizované pasivitě sehráli domácí akci do levého křídla, odkud Jan Zbránek zakončil přesně ke vzdálenější tyčce.
1'
První útok mají k dispozici Hranice.
1'
Začátek utkání bude o pár minutek posunut.

TJ Cement Hranice: Klement, Kučerka – Polášek, Brož, Mrnuštík, Indrák, Rumian, Andrš, Fulneček, Čadra, Mucha, Pernička, Magrla, Zbránek, Piwko, Bechný.

SHC Maloměřice – Brno: Mazač, Koňařík – Javůrek, L. Vítek, Jung, Havlát, Janků, J. Musil, Kolář, Popela, Ipser, Kučera, Erbes, Hotárek, M. Jirák, Černý.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
Kdo dokáže vybojovat první body v sezóně? Bude se radovat favorizovaný Cement, nebo Maloměřice překvapí?
Vzájemné zápasy:
Po postupu Maloměřic do nejvyšší soutěže se tyto celky poměřily třikrát. V domácí lize Hranice nejprve zvítězily venku 25:19, poté doma 27:18. V osmifinále Českého poháru se Cement radoval po výsledku 35:29.
TJ Cement Hranice
Cement před startem sezóny přivedl například Jana Zbránka z Karviné a očekávalo se, že bude silnější než loni. Po dvou odehraných zápasech však na kontě nemá ani bod. Los mu ovšem přiřknul nejtěžší možné soupeře. Na úvod Hranice prohrály v Plzni 23:26 a nepředvedly vůbec špatný výkon. To stejné by se dalo říct také o domácím zápase s Karvinou, ve kterém padly 25:28. Utkání 3. kola proti Dukle bylo kvůli nákaze covid-19 v týmu Pražanů odloženo.
SHC Maloměřice Brno
Celek z moravské metropole skončil v loňské sezóně poslední, ale jelikož sezóna nebyla dohraná, v nejvyšší soutěži se udržel. Před novým ročníkem ale výrazně neposílil a letos zatím na body čeká. V prvních dvou kolech ale předvedly Maloměřice sympatický výkon. Nejprve padly na Dukle 26:31, poté v Novém Veselí 22:24. Až ve třetím duelu ztratily výrazně, a to doma s Jičínem 20:34.
Přeji krásný středeční podvečer, vítejte u předehrávky 4. kola STRABAG Rail Extraligy, ve které TJ Cement Hranice v souboji celků bez bodu vyzvou SHC Maloměřice Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.