Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Nové Veselí - 31. ledna 2021   10:30

Karviná
Karviná
1' V. Patzel  • 2' V. Patzel  • 8' Solák  • 8' Solák  • 8' Solák  • 10' Gromyko  • 12' Nedoma  • 13' Franc  • 16' Nedoma  • 19' Solák  • 20' Gromyko  • 22' Solák  • 23' Skalický  • 24' Solák  • 26' S. Mlotek  • 26' Solák  • 29' Gromyko  • 30' Gromyko  • 34' Nedoma  • 39' Gromyko  • 40' Solák  • 43' Solák  • 45' Gromyko  • 46' V. Patzel  • 49' Solák  • 53' Nedoma  • 55' Gromyko  • 56' Noworyta  • 58' Noworyta  • 59' Plaček  • 59' Urbański
34:24
(20:15)
Nové Veselí
Nové Veselí
6' Melichar   • 8' Melichar   • 11' Korbel   • 16' Ptáčník   • 17' Ptáčník   • 19' Ptáčník   • 25' Korbel   • 27' J. Flajsar   • 27' Halla   • 28' Dodica   • 30' Korbel   • 30' J. Flajsar   • 34' Korbel   • 38' Ptáčník   • 44' J. Flajsar   • 45' Ptáčník   • 52' A. Tomášek   • 53' A. Tomášek   • 60' Melichar
Karviná
Nové Veselí
Mar. Štohanzl, Studený – Rubáč, Gregorovič, Korbel, Bartůněk, A. Dolejší, Halla, Ptáčník, Melichar, Dodica, Halíček, Parolly, A. Tomášek, Mir. Štohanzl.

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přejí hezký zbytek nedělního dne.
Karviná nakonec porazila Veselí vysokým rozdílem 34:24. Vývoj zápasu ale tomu moc nenapovídá. Po většinu času vedli domácí hráči pouze o 4-6 branek, konečný rozdíl narostl až v samém závěru, kdy hsoté vysunuli obranu a začali hrát o vše a tím přišly chyby, které domácí tým potrestal.
HCB Karviná – TJ Sokol Nové Veselí 34:24 (20:15)
Nejvíce branek: Solák 10, Gromyko 7, Patzel 6/3 – Ptáčník 5, Parolly 5/5, Korbel 4. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/5. Vyloučení: 3:6.
60'
60'
Melichar v poslední minutě ještě koriguje.
60'
Máme tady poslední minutu.
59'
Přichází trest a další zápis na střeleckou listinu. Svou první branku si dnes zapíše na střelecký účet Urbański.
59'
Odpískaná technická chyba Nového Veselí.
59'
Na střeleckou listinu se teď zapíše i Plaček. Navyšuje vedení Karviné už na deset branek.
59'
Poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Noworyta přidává další domácí branku.
58'
Domácí drží míč, necelých 150 sekund do konce utkání.
58'
Veselí už hraje o vše tak byla k vidění jen další nepřesná střela.
57'
Karvinský hráč sedmičky umí, proměnil i svou třetí v zápase. Zamířil přesně přízemní střelou k pravé tyči.
56'
Sedmička pro Karvinou a Vojtěcha Patzela.
56'
Trenér Brůna dává příležitost i dalším hráčům a tak se prosazuje poprvé v zápase i Noworyta. Veselí už vysunulo obranu a tak před Noworytou na pivotu se vytvořil prostor. Karvinský hráč tak neměl problém zakončit.
55'
Odpískané kroky hostujícímu týmu, pokud domácí uspějí tak máme nejspíš hotovo a o vítězi jasno.
55'
Hostující trenér si bere další svůj oddechový čas.
55'
Pošesté v zápase se prosazuje i karvinské dělo na pivotu Gromyko.
53'
Na druhé straně se teď podruhé za sebou dokázal prosadit Tomášek.
53'
Nedoma přidává klid do domácích řad a zvyšuje na rozdíl šesti branek. Jeho střela zapadla přesně tam kde měla.
52'
Tomášek našel nechytatelnou střelou skulinku u levé domácí brány.
51'
Flajsar to zkusil přízemní střleou do prostředka brány. Domácího brankáře nepřekvapil.
50'
Martin Štohanzl teď výborným zákrokem podržel své spoluhráče.
49'
Solák z křídla přidává další branku v dnešním zápase.
48'
Parollymu se dnes sedmičky daří, proměnil svou další tentokrát střelou o zem pod nohy karvinského brankáře.
48'
Mlotek dalším vyloučeným karvinským hráčem, navíc z toho bude další sedmička.
46'
Na druhé straně Patzel zakončuje přesně. Karviná tak znovu vede o šest branek.
45'
Ptáčník teď vyškolil nechytatelnou střelou domácího brankáře.
45'
Gromyko na druhé straně zakončil přesně k tyči.
44'
Před Flajsarem se teď otevřela domácí obrana a exkarvinský hráč to dokázal střelou pod horní tyč využít.
43'
Parolly se prosazuje tentkrát střelou o zem ze sedmičky.
43'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
43'
Sedmička pro Nové Veselí a zřejmě i Parollyho.
43'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc).
41'
Oba gólmani teď výbornými zákroky podrželi své týmy a spoluhráče.
41'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk).
41'
Hostující tým si vyžádal čas na poradu.
40'
Co se nepovedlo domácím dvakrát v prvním poločase se jim povedlo teď. Solák přes celé hřiště konečně trefuje prázdnou hostující bránu.
39'
Gromyko i když byl faulován na pivotu Flajsarem, tak dokazal skórovat a vrátil tak Karviné znovu pětibrankové vedení.
38'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar).
38'
Ptáčník to zkusil z dálky a byl úspěšný. Jeho dalekonosná střela přes domácí obránce zapadla až do domácí brány!
35'
Oba gólmani teď drží své týmy výbornými zákroky.
34'
Korbel se už vrátil z trestné a stal se prvním hostujícím hráčem, který se prosadil v druhém poločase.
34'
Díky dvojnásobnému oslabení teď před Nedomou bylo až moc prostoru a karvinský hráč zakončil střelou podél gólmana pod horní tyč.
34'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
33'
Na hřišti jsou teď vidět nepřesnosti na obou stranách.
32'
Hostující brankář teď podržel své spoluhráče.
32'
Korbel za tvrdý zákrok si půjde odpočinout na dvě minuty.
31'
Veselí po technické chybě o míč přichází.
31'
Začal nám druhý poločas, který rozehráli hráči Nového Veselí.
31'
Nejlepší střelci prvního poločasu: Solák (7) – Korbel, Parolly, Ptáčník (všichni 3)
Skončil nám první poločas dohrávky 9. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů, který ovládli zatím hráči Karviné. Ti si po rozpačitém a vyrovnaném úvodu vytvořili během poločasu až osmibrankový náskok, který se ale hráčům Nového Veselí podařilo v závěru snížit na rozdíl pěti branek. Oba týmy se tak do šatny k přestávce rozešly za stavu 20:15.
30'
30'
Těsně před sirénou stanovuje konečný stav prvního poločasu Flajsar.
30'
Gromyko po rychlé kombinaci vrací domácímu týmu šestibrankové vedení.
30'
Korbel při vlastním oslabení snižuje na rozdíl pěti branek.
30'
Poslední minuta druhého poločasu.
29'
Štohanzl se musí hlídat, byl již podruhé vyloučen.
29'
Na druhé straně se teď z hranice brankoviště prosazuje i Gromyko.
28'
Rychlý brejk Nového Veselí zakončuje teď střelou dolů k tyči Dodica.
27'
O míč teď přišli i domácí hráči a přichází trest na druhé straně. O ten se postaral Halla.
27'
Poprvé v zápase se prosazuje i exkarvinský Flajsar. Který se tak prosazuje proti svým bývalým spoluhráčům.
26'
Opět ztráta míče pro Nové Veselí a opět trest, který přidává nikdo jiný než Dominik Solák.
26'
Mlotek přidává další branku Karviné po rychlé kombinaci.
25'
Svůj první oddechový čas si teď vyžádal i domácí trenér Brůna.
25'
Korbel na druhé straně dokázal teď snížit.
24'
Opět odpískaná útočná chyba Veselí, kterou po rychlé rozehrávce dokázal potrestat Dominik Solák.
23'
Další ztrátu trestá Skalický další rychlou brankou.
22'
Solák se nám teď v druhé části prvního zápasu rozstřílel. Dává už svůj pátý gól.
20'
Parolly proměnil i svou třetí dnešní sedmičku.
20'
Nantl je prvním domácím vyloučeným hráčem.
20'
Gromyko si udělal prostor na brankovišti a zakončil přesně.
19'
Solák opět z křídla a opět přesně. Domácí si tak stále drží čtyřbrankové vedení..
19'
Ptáčník na druhé straně byl úspěšný, když zakončil svou střelu do protipohybu domácího brankáře.
17'
Patzel i druhou svou sedmičku dokázal proměnit.
17'
Další sedmička pro domácí a opět se k ní staví kdo jiný než Patzel.
17'
Ptáčník na druhé straně opět zakončuje k tyči a snižuje na rozdíl tří branek.
16'
Nedoma na druhé straně rychle odpovídá a kombinaci zakončuje střelou podél hostujícího brankáře.
16'
Ptáčník na pravé straně si udělal prostor k zakončení, které poslal do protipohybu domácího gólmana dolů na protější levou tyč.
15'
Patzel se umí prosadit i ze sedmičky. Jeho pokus umístil k pravé tyči.
15'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
14'
Hostující lavička si vyžádala čas na poradu.
13'
Veselí po technické chybě přišlo o míč, což domácí dokázali potrest a to zásluhou France který se prosazuje z levého křídla.
12'
Po menší sérii nepřesnosti na obou stranách se prosazuje Nedoma.
11'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Václav Franc).
11'
Na rozdíl jediné branky snižuje střelou podél gólmana Korbel.
10'
Poprvé v zápase se prosazuje i z pivota Gromyko.
8'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Tomášek).
8'
Solák poslal domácí tým znovu do vedení střelou k tyči, navíc byl faulován a tak to bude žlutá karta pro Tomáška.
8'
Skalický nezakončil brejk, zkoušel lob, ten ale skončil pouze na břevně.
8'
Rychlá rozehrávka, kterou zakončil Solák. Karviná se po třech sekundách vrátila znovu do vedení.
8'
Máme opět vyrovnáno, Melichar střelou pod horní tyč trefil přesně.
8'
Hosté v kombinaci a možnosti se vrátit do vedení neuspěli, naopak přesně po minutě na druhé straně posílá znovu do vedení Karvinou Solák.
7'
Máme opět vyrovnáno. Střelou z pravého křídla na protější tyč se prosazuje Nedoma.
6'
Nové Veselí poprvé v zápase vede, prosadil se tvrdou střelou Melichar.
4'
Karviná teď v kombinaci neuspěla, dopředu tak mohou hráči Nového Veselí.
3'
Zatím máme stejné střelce v dnešním zápase. Další sedmičku proměňuje opět Parolly.
3'
Další sedmička pro hosty.
2'
Opět Patzel, opět z pravé strany a opět na stejné místo jako před malou chvíli.
2'
Parolly nechytatelnou sedmičkou srovnal vývoj dnešního utkání.
2'
Opět Patzel, tentokráte vidí žlutou kartu.
1'
Vojtěch Patzel napálil přízemní střelou k levé tyči a otevřel skóre dnešního utkání.
1'
Do prvního poločasu rozehráli domácí házenkaři Karviné.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Plaček, Růža, Nedoma, Široký, Noworyta, Skalický, Solák, Halama, Urbański, S. Mlotek, Nantl, V. Patzel, Franc, Gromyko.

TJ Sokol Nové Veselí: Mar. Štohanzl, Studený – Rubáč, Gregorovič, Korbel, Bartůněk, A. Dolejší, Halla, Ptáčník, Melichar, Dodica, Halíček, Parolly, A. Tomášek, Mir. Štohanzl, J. Flajsar.

Rozhodčí: Mojmír Valášek a Jaroslav Vychodil.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích – Mojmír Valášek a Jaroslav Vychodil.
TJ Sokol Nové Veselí oproti Karviné se nachází v průběžné tabulce na jejím konci. Aktuálně je na jedenácté předposlední pozici. Házenkaři Nového Veselí aktuálně získali pouze 4 body a to za jedno vítězství a dvě remízy. Mají stejně bodů jako poslední Maloměřice, oproti hráčům z Brna ale mají lepší skóre.
HCB Karviná ligové tabulce vévodí. Její hráči mají aktuálně dvacet bodů a na druhou Plzeň mají náskok jednoho bodu, mají ale odehráno o zápas méně. Celkem jich zatím zvládli dvanáct, z toho desetkrát zvítězili. Dvě porážky přišly jen na venkovním hřišti a to proti Kopřivnici a Frýdku Místku.
Hezký den všem fanouškům házené! Vítáme vás u sledování dohrávky 9. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém se proti sobě představí házenkaři HCB Karviná a TJ Sokol Nové Veselí. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.