Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Dukla - 7. října 2020   18:00

Lovosice
Lovosice
1' Stach  • 6' Trkovský  • 11' Malý  • 11' Kylíšek  • 12' Trkovský  • 14' Malý  • 18' Kupa  • 23' Trkovský  • 28' Malý  • 29' J. Motl  • 30' Trkovský  • 34' J. Motl  • 36' Trkovský  • 38' Trkovský  • 38' J. Motl  • 46' Trkovský  • 47' Trkovský  • 48' J. Motl  • 49' Trkovský  • 52' J. Motl  • 53' Trkovský  • 54' Kupa  • 55' M. Jonsson  • 57' J. Motl  • 58' Kupa
28:28
(12:14)
Dukla
Dukla
1' Klíma   • 4' Zelenka   • 5' Zelenka   • 7' Klíma   • 9' Křístek   • 12' Klíma   • 13' Grištšuk   • 17' J. Patzel   • 18' J. Patzel   • 21' J. Patzel   • 23' Grištšuk   • 24' J. Patzel   • 25' Zelenka   • 29' J. Patzel   • 31' Grištšuk   • 33' Dojčinovič   • 37' Zelenka   • 38' M. Březina   • 39' Dojčinovič   • 41' J. Patzel   • 43' Šůstek   • 47' Cigáň   • 49' Zelenka   • 53' J. Patzel   • 54' Klíma   • 57' Šůstek   • 60' J. Patzel
Lovosice
Hanák Michal, Pavlíček Luboš
SH Chemik, Lovosice
Dukla

Z tohoto utkání je to všechno. Děkujeme za pozornost, hezký zbytek večera.
Oba týmy by se v dalším utkání měly střetnout s Frýdkem-Místkem. Lovosice teď o víkendu, Dukla za týden.
Lovosice jsou v dvanáctičlenné tabulce s pěti body na šesté pozici a mají oproti sedmé Dukle zápas k dobru.
HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha 28:28 (12:14)
Nejvíce branek: Trkovský 10, Motl 7/1, Kupa 5/2 – Patzel 9/1, Zelenka 5, Klíma 4. Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš. Sedmimetrové hody: 5/3 – 1/1. Vyloučení: 4:4. ČK: Kylíšek, Zourek (LOV).
Dukla začala v Lovosicích výborně a svůj náskok si po celý zápas udržovala. Ještě třináct minut před koncem vedli Pražané o čtyři branky, domácí se ale v samotném závěru herně zvedli a tři minuty před sirénou šli dokonce poprvé v utkání do vedení. V poslední minutě pak Lovosice za stavu 28:27 útočily, ale neprosadily se. Dukla si poté vyžádala oddechový čas, po němž zakončil ranou pod břevno duel Jonáš Patzel. Ten byl dnes tahounem svého celku a zajistil tak hostům alespoň remízu.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Jonáš Patzel už musel nutně střílet a napřáhl ze střední vzdálenosti. Balon zapadl pod břevno.
60'
Stav se ale nezměnil. Je pískáno a domácí se musí rychle vracet na svou půlku. Dukla si následně bere oddechový čas.
59'
Hosté se v útoku neprosadili. Kombinují znovu Lovosice, které mohou odskočit na rozdíl dvou branek! Nějakou minutu před koncem možná klíčový okamžik.
58'
Lovosice dlouze kombinovaly na polovině soupeře. Nakonec střílel se štěstím do branky Jan Kupa. Gólman si na balon sáhl, ten se ale došoural do sítě.
57'
Na druhé straně se před branku prodral David Šůstek a napravil své předešlé zaváhání.
57'
Jiří Motl posílá Lovosice do vedení! Důležitý okamžik!
56'
David Šůstek pálil jen do nohy lovosického brankáře. Domácí mohou jít do protiútoku.
56'
Vyloučení na obou stranách – na té domácí Jonsson, na hostující Patzel. Závěr duelu je poměrně vyhrocený.
55'
Na protějším konci palubovky pálil Maxmilian Jonsson z pravé strany do bližšího horního růžku.
54'
Pražané se prosazují ve vlastním oslabení zásluhou Matěje Klímy.
54'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
54'
Jan Kupa srovnává na 25:25. Lovosice navíc budou hrát přesilovku.
53'
Jonáš Patzel bleskově odpověděl. Dukla je na tom znovu o kousek lépe.
53'
Tentokrát cílil neomylně ze středu palubovky Jaroslav Trkovský! Euforie v Lovosicích, je srovnáno!
52'
Velká radost na straně Lovosic. Dukla své možnosti nevyužila, a tak se přeci jen domácí dotahují na dostřel. Pod břevno pálil Jiří Motl.
51'
Oba týmy si vyslechly taktické pokyny svých trenérů. Po krátké pauze hra pokračuje.
50'
Jan Kupa mohl svůj tým dostat na rozdíl jediné branky, sedmimetrový hod ale neproměnil!
49'
Jaroslav Trkovský se prodral na středu palubovky skrze dva protihráče a mířil přesně pod břevno.
49'
Další gól domácí házenkáři nepřidali. Prosadil se až Jakub Zelenka na druhé straně.
48'
Jiří Motl obdržel přihrávku od svého brankáře skrze celou palubovku a zakončil bleskovou akci důležitou trefou. Lovosice navíc v oslabení znovu útočí.
47'
Červená karta pro tým HK FCC Město Lovosice (David Kylíšek).
47'
Přesilová hra pro Duklu. Faul Davida Kylíška končí červenou kartou.
47'
Jaroslav Trkovský mířil přesně. Svůj dvacátý gól tedy oslavily už i Lovosice.
47'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha. Jeho autorem je Branislav Cigáň, jenž se dnes prosazuje poprvé.
46'
Jaroslav Trkovský si z levé strany naběhl před branku a zakončil svůj samostatný brejk gólem.
45'
Pražané zastavili rychlý domácí protiútok, sami ale následně zakončovali vedle pravé tyčky.
44'
Oba týmy jsou již zpátky v plném počtu.
43'
Dukla zůstala u balonu, její další akce už měla gólový efekt. Zakončoval David Šůstek.
43'
Denis Harabiš se uvolnil na pravém křídle, domácí brankář ale jeho střelu do vzdálenějšího horního růžku vytěsnil mimo.
42'
Proměněná sedmička i na druhé straně. Jan Kupa střílel přesně o zem.
42'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Martin Březina).
42'
Po faulu na Harabiše zahrával Jonáš Patzel sedmimetrový hod. A byl neomylný.
42'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
41'
Ze střední vzdálenosti napřáhl Jonáš Patzel a zaznamenal jubilejní dvacátou branku svého týmu.
39'
Po dvou gólech ve vlastní síti tentokrát skóruje Dukla Praha, konkrétně Daniel Dojčinovič.
38'
A další trefa domácího celku. Duel bude dost možná dramatický až do samotného konce. A to i zásluhou Jiřího Motla.
38'
Tak už nejde ani grafická časomíra. Lovosice každopádně snížily. Vděčí za to Jaroslavu Trkovskému.
38'
V Lovosicích nestíhá nejen zapisovatel, ale už i kameraman. Zatímco ještě zabíral domácího brankáře, už se měnilo skóre na druhé straně. A tak jsme bohužel branku Martina Březiny neviděli.
37'
Rychlé zakončení z levé strany. Dukla zásluhou Jakuba Zelenky znovu odskakuje.
36'
Lovosice vstoupily do druhého poločasu dvěma inkasovanými góly, nyní ale skórují potřetí v řadě a jsou blízko vyrovnaní. Skóroval Jaroslav Trkovský.
35'
Jan Kupa se štěstím proměnil sedmimetrový hod. Tečovaný balon se pomalu šoural za čáru, brankář jej nezastihl jen o chloupek.
34'
Lovosice skórují z rychlé akce po levém křídle. Balon poslal do sítě Jiří Motl.
33'
Dukla odskakuje. Svou první trefu v utkání zaznamenal Daniel Dojčinovič.
32'
Lovosice dlouze kombinovaly, ani jednu ze dvou střel však do branky Dukly nepropasírovaly.
31'
Ze druhé vlny pálil přesně k levé tyči Martin Grištšuk.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:49.
Dukla se dostala v Lovosicích postupně až do čtyřbrankového vedení, z něhož dokázali domácí házenkáři v závěru poločasu polovinu ukrojit. Před druhým dějstvím je tak stále vše otevřené.
30'
30'
Domácím se ještě podařilo krátce před přestávkou jednou skórovat. Trefou do pravé části branky pozvedl akcie Lovosic Jaroslav Trkovský.
30'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
29'
Jiří Motl na konci 29. minuty snižuje. Úvodní dějství míří do svého finiše.
29'
Jonáš Patzel střílel ze středu hrací plochy opět přesně.
28'
Už v rovnovážném počtu hráčů na palubovce se podstřelem prosadil Lukáš Malý.
27'
Dva poslední útoky změnou skóre neskončily. Lovosice vychytal Petržela, Dukla zase mířila jen do sítě za brankou.
26'
Červená karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Daniel Zourek).
26'
Pražský celek bude moci své vedení ještě navýšit. K dispozici má dvouminutovou přesilovku po faulu Daniela Zourka, který vyfasoval dokonce červenou kartu.
26'
Jonáš Patzel pálil skrze hradbu těl před brankou, Daniel Rangl ale jeho dělovku vyrazil.
25'
Pražané přidávají další branku a vedou v Lovosicích už o čtyři trefy! Prosadil se Jakub Zelenka.
24'
Jonáš Patzel našel v pádu skulinku mezi brankářem a levou tyčkou.
23'
Jaroslav Trkovský pálil nekompromisně z levé strany.
23'
Dukla odskakuje na rozdíl tří branek. Skrytou přízemní ranou se prosadil Martin Grištšuk.
22'
Tomáš Petržala zlikvidoval k radosti svých spoluhráčů sedmimetrový hod Jiřího Motla.
21'
Zelenkovu střelu z levého křídla domácí brankář vyrazil. Míč se ale odrazil k Jonáši Patzelovi, který již byl sám před brankou neomylný.
21'
Je zde další oddechový čas. Tentokrát si jej vyžádal hostující trenér Daniel Čurda.
21'
Tomáš Petržala zastavil náběhovou střelu z levé strany. Oba brankáři se dnes činí.
20'
Lovosice nyní svou akci překombinovaly. Zaútočit může Dukla.
18'
Jonáš Patzel mířil přesně do protipohybu brankáře do pravé části klece.
18'
Také tentokrát ale přispěchaly Lovosice s rychlou reakcí. Konkrétně Jan Kupa.
17'
Domácí se ale poprvé v utkání do vedení nedostávají. Dukla nejprve mířila do tyče a po odraženém balonu nadále útočila. Ze středu palubovky se následně prosadil skrze skrumáž Jonáš Patzel.
15'
Po dalším výtečném zákroku svého brankáře mohou útočit Lovosice.
14'
Lukáš Malý si seběhl před branku a pálil neomylně o zem k pravé tyčce. Brance předcházely dva skvělé zákroky gólmanů – po jednom na každé straně.
13'
Rána Martina Grištšuka napnula síť.
12'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
12'
Teď jsou střelci na obou stranách při chuti. Za Lovosice srovnával Jaroslav Trkovský.
12'
Nerozhodný stav nevydržel dlouho. Matěj Klíma vrací Dukle hubené vedení.
11'
Po skvělém zákroku domácího brankáře přešly Lovosice do rychlého protiútoku. Ten končí vyrovnávací trefou Davida Kylíška.
11'
Po týmové poradě se zapsal do statistik Lukáš Malý.
10'
Mohla z toho být další branka v lovosické síti. Střela o zem pleskla o břevno! Domácí lavička reaguje oddechovým časem.
9'
Pražané se dokázali prosadit v početní nevýhodě a opět odskakují na rozdíl dvou branek. Autorem branky Daniel Křístek.
8'
Jiří Motl proměňuje nařízený sedmimetrový hod. Lovosice navíc budou hrát první přesilovku.
8'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Zelenka).
7'
Další sólo Dukly. Svůj samostatní únik vyšperkoval nekompromisní trefou Matěj Klíma.
6'
Domácí po delším čase našli recept na pevnou hostující defenzívu. Ranou z levé strany se prosadil Jaroslav Trkovský.
6'
Lovosice opět ztratily balon! Dukla se o možnost k zakončení připravila nepřesnou přihrávkou na pravé křídlo, která skončila v zámezí.
5'
Tentokrát se Jakub Zelenka dostal po další zastavené akci Lovosic do samostatného úniku a počínal si sebejistě.
4'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Martin Březina).
4'
A tak udeřilo na druhé straně. Rychlý protiútok zakončil střelou z levého křídla Jakub Zelenka.
3'
Domácí házenkáři dlouho kombinovali na polovině soupeře, šanci na zakončení si ale nevypracovali.
2'
Lovosice nastoupily do utkání v černých dresech. Dukla v červeno-žluté kombinaci.
1'
Na druhé straně bleskově srovnal krok střelou k pravé tyči Matěj Klíma.
1'
První branku utkání vstřelily Lovosice. Patrik Stach se prosadil po dobré přihrávce před branku střelou o zem.
1'

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – J. Motl, V. Kovář, Kylíšek, Trkovský, Keso, Kupa, M. Jonsson, Zourek, Stach, P. Jahn, Heřmanovský, Bouček, Malý, Holubec.

HC Dukla Praha: Petržala, Votava, Janda – Křístek, Grištšuk, Klíma, Šůstek, Zelenka, Cigáň, M. Březina, A. Zeman, Dojčinovič, J. Patzel, Harabiš, Scheichl.

Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš.
Zápas začíná v 18:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání budou řídit zkušené duo rozhodčích Hanák Michal a Pavlíček Luboš.
Hráči HK FCC Město Lovosice se v průběžné tabulce nachází na páté pozici, když získali 5 bodů za dvě vítězství a jednu remízu. Jejich soupeři z Dukly se nachází osmé pozici, když mají 3 body za jedno vítězství a jednu remízu.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování předehrávky 6. kola STRABAG RAIL Extraliga mužů, ve které se proti sobě představí házenkaři HK FCC Město Lovosice a HC Dukla Praha.