Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Frýdek-M. - 10. října 2020   17:00

Lovosice
Lovosice
2' Trkovský  • 4' M. Jonsson  • 5' Kupa  • 8' J. Motl  • 10' M. Jonsson  • 12' J. Motl  • 13' J. Motl  • 14' Malý  • 14' Trkovský  • 15' M. Jonsson  • 17' Heřmanovský  • 20' M. Jonsson  • 26' Kupa  • 27' Heřmanovský  • 28' Trkovský  • 29' Heřmanovský  • 30' M. Jonsson  • 32' Holubec  • 34' J. Motl  • 39'   • 45' M. Jonsson  • 46' M. Jonsson  • 47' M. Jonsson  • 48' M. Jonsson  • 50' M. Jonsson  • 54' Bouček  • 55' Kylíšek  • 58' M. Jonsson  • 59' Heřmanovský  • 60' Kylíšek
32:33
(19:15)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Chudoba   • 2'    • 3' Bureš   • 4' Gřešek   • 6' Hrachovec   • 7' Chudoba   • 9' Bureš   • 11' Gřešek   • 12' Gřešek   • 14' Chudoba   • 15' Chudoba   • 18' Bureš   • 23' Bureš   • 30'    • 31' Choleva   • 33' Choleva   • 36' Gřešek   • 37' Bureš   • 38' Mazur   • 39' Choleva   • 41' T. Mlotek   • 41' Choleva   • 44' T. Mlotek   • 50' Gřešek   • 51' L. Rajnoha   • 52' Güttler   • 54' L. Rajnoha   • 56' L. Rajnoha   • 58' T. Mlotek   • 90' Gřešek
Lovosice
Králíček, Letev
SH Chemik
Frýdek-M.

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Frýdku-Místku vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 32:33 (19:15)
Nejvíce branek: Jonsson 12, Motl 6/2, Heřmanovský 4 – Chudoba 8/3, Gřešek 6, Choleva 6. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 2:2.
Do druhého poločasu hráči Frýdku-Místku doslova vlétli a během 11 minut smazali náskok Lovosic, které se za tu dobu prosadily jen dvakrát. To byla voda na mlýn hostů, kteří se ještě několikrát dostali do dvou až tříbrankového vedení. Jak je ale u Lovosických v letošní sezóně zvykem, mají silný závěr zápasu a ne jinak tomu bylo v tomto utkání. Lovci sahali po bodech, ale trefa Gřeška v poslední sekundě zápasu rozhodla o 2 bodech pro Frýdek-Místek, který tak svou misi splnil, jak si to přál před zápasem nejen trenér Frýdeckomísteckých.
90'
V poslední sekundě po mnoha odpískaných faulech se nakonec z brankoviště prosazuje Adam Gřešek, který přetlačil Davida Kylíška a zakončil k pravé tyči, kam už Hrdlička nedokázal vytrčit svou nohu, ačkoli se po míči natahoval.
60'
Oddechový čas pro Pepino SKP Frýdek-Místek v čase 59:24.
60'
David Kylíšek na začátku 60. minuty proměnil svou útočnou šanci, dnes již druhou. A byla to pro Lovosice velmi důležitá branka, která klidně může rozhodnout o dělbě či zisku bodů toho či toho celku.
59'
Na straně Lovosic zpracoval velmi těžkou příhru Heřmanovský a míč poslal ihned na bránu, Pyško byl tentokrát bez šance.
58'
Hosté nechtěli vůbec hrát, což bylo zřejmé i z jejich postoje, přeci jen se nakonec rozeběhl Mlotek, zpracoval přihrávku a poslal míč kolem nohou Hrdličky do sítě domácích.
58'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
58'
Chudoba (FRM) vyběhl proti Motlovi a udeřil ho do hlavy. Rozhodčí s verdiktem chvíli tápali, ale přeci jen nakonec Chudobu vyloučili na dvě minuty.
57'
Hrdlička zachránil své spoluhráče, když na brankovišti dokázal zlikvidovat zakončení Gřeška.
57'
Jonsson vyzkoušel pozornost Pyška, který jeho střelecký úmysl mezi nohy přečetl a nohy scvakl včas.
56'
Rajnoha se pokusil se svým spoluhráčem o krátkou, ale úspěšnou nahazovačku. Hosté tak odskakují na rozdíl dvou branek.
55'
Z psa obranáře se v podání Davida Kylíška proměnil v zakončovatele. Rázem domácí ztrácí jen jednu branku.
54'
Na druhé straně si podobně počínal Bouček. Ten jako jeden z mála domácích volil střelu do spodní části branky oproti vrchní části branky.
54'
Rajnoha vlétl do brankoviště jako uragán a moc dlouho se s míčem nemazlil, i tak zaznamenal druhou branku v utkání.
53'
Motl ze svého oblíbeného místa a po nacvičené akci zakončuje pouze do nohou vyběhnuvšího Pyška
52'
Kylíšek při výběhu minul míč při snaze vypíchnout míč a v tu chvíli byli hosté na brankovišti v přečíslení, které dokázal proměnit v branku Güttler.
51'
Není tomu tak, Pyško přečetl záměr Jonssona a jeho střelu lapil bez větších problémů.
51'
Rajnoha se objevil po delší době na hrací ploše a hned je z toho branka v jeho podání. Dokáží domácí znovu zareagovat?
50'
Do branky se po oddechovém čase vrací Vít Pyško, který odchytal celý první poločas.
50'
Oddechový čas pro Frýdek-Místek.
50'
Jonsson svou jubilejní desátou brankou v zápase dostává stav utkání zpět do nerozhodného stavu.
50'
Hosté toho využívají a jsou to právě oni, kdo se dostává zpět do jednobrankového vedení.
49'
Malý mohl sám na brankovišti poslat Lovosice do vedení, ale Malý nedokázal trefit prostor tří tyčí.
48'
Zatímco Frýdeckomístečtí stříleli z přešlapu, rychlík jménem Jonsson přidává už svou devátou branku v zápase.
47'
Lovosicím sice nevyšla připravená akce, to ale nebyl problém pro Jonssona, který vyskočil, zamířil ke vzdálenější tyči a milimetrově trefil volné místo u levé tyče.
47'
Chudoba technických zakončením překonal dlouhého Jana Hrdličku, který se na brankovišti snažil roztáhnout, jak je velký a široký.
47'
Hosté mají k dispozici další sedmimetrový hod, na který tentokrát přichází do brány Lovosic Jan Hrdlička.
46'
Ačkoli byl Jonsson ještě před chvílí skázou technických chyb na straně Lovosic, nyní tyto nedostatky splatil dvěma slepenými brankami.
45'
Při pasivní hře hostů se snažili jeho hráči o střelu, ke které ale nedošlo a byla odpískána pasivita.
45'
Jonsson se štěstím teče protihráče dopravil míč za záda Marenčáka.
44'
Mlotek dokázal proměnit svou šanci při nahazovačce, o které neměla domácí obrana sebemenší tušení. Dobře sehraná akce Frýdku-Místku.
43'
A domácí přidávají další z mnoha technických chyb. Tentokrát se provinil Malý, kterému skočil míč při zpracování do nohy.
43'
Exekutorem sedmimetrového hodu byl Chudoba, který si i podruhé z tohoto bodu vedl úspěšně. Hosté jsou po 13 minutách druhého poločasu ve dvoubrankovém vedení.
42'
Hosté se postupnou hrou dostali až k exekuci sedmimetrovému hodu po faulu na pivota.
41'
Jan Landa ve spolupráci s Romanem Jelínkem (LOV) sáhli k oddechovému času, který je po stažení náskoku a vedení soupeře o 1 branku dost logická.
41'
Jonsson vytvořil další technickou chybu a hosté tuto chybu trestají další brankou. Rychlý kontr zakončoval Choleva.
41'
Mlotek prošel mezi třemi hráči jak nůž máslem a poté si poradil i se střelou na vzdálenější tyč.
40'
Jonsson chtěl až moc viditelně zakončovat, čehož využili bránící hráči. Švédskému hráči je pískáno prorážení.
39'
Frýdek-Místek dohrál akci do pravého křídla, kde ve druhém poločase operuje hodně aktivní a střelecky při chuti hrající Choleva, který přidává už třetí branku v zápase.
39'
Domácí rychle rozehráli a rychlý kontr zakončili střelou k levé tyči.
38'
Mazur si počínal na brankovišti soupeře hodně agresivně a byl odměněn vstřelením branky.
38'
Motl se ze svého postu levého křídla příliš nemýlí, bohužel pro domácí ale tentokrát ano.
37'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
36'
Z rychlého kontru ale chybu Lovosic potrestal Gřešek, který měl možnost zakončovat na brankovišti nikým nehlídán.
36'
Trkovský při signalizované pasivní hře poslal míč vysoko nad.
35'
Švédský legionář ve službách Lovosic, Maxmilliam Jonsson, je podruhé v zápase vyloučen a jestli chce dnešní zápas dohrát, bude si muset dávat v dalších 25 minutách velký pozor na své zákroky na brankovišti.
34'
Za to Jiří Motl už střídajícího brankáře nešetřil a míč poslal do sítě soupeře.
34'
Kupův podstřel Pyško vyrazil jen se štěstím, když nechal na brankové čáře nataženou nohu, do které ho Kupa trefil.
33'
Choleva vlétl do druhého poločasu hodně střelecky nabuzen. Sice mu k tomu znovu pomohl odraz míče od brankáře a střela z dorážky, ale na to už se historie ptát nebude.
32'
Holubec ale na druhé straně kontruje také brankou, rozdíl ve skóre tak zůstává stále na čísle 4.
31'
Hosté nejprve poslali míč do konstrukce, od které se odrazil do rukou dalšího hráče Frýdeckomísteckých, ale Rangl dokázal zasáhnout. Následně se míč odrazil znovu k hostům a tentokrát už Choleva neměl problém poslat míč do zívající prázdné brány.
31'
Výhodu úvodního výhozu ve druhém poločase mají hráči Lovosic.
Druhý poločas začne přibližně v 17:48.
Úvodních 10 minut patřilo celku Frýdku-Místku, který se místy dostal do dvoubrankového vedení. Od té chvíle ale zařadili domácí "Lovci" druhý rychlostní stupeň a soupeře přehrávali, což mělo za následek i zvětšování brankového rozdílu, který se zastavil po úvodních třiceti minutách na rozdílu 4 branek.
30'
30'
Jonsson šest vteřin před koncem poločasu napřáhl zřejmě k lovosické poslední střele a s velkým štěstím ho dostal do sítě soupeře. Míč se od konstrukce brány odrazil do zad Pyška, odkud se odrazil za brankovou čáru.
30'
Hosté propasírovali míč mezi tělem Rangla a konstrukcí brány do sítě Lovosic. Brankář domácích se svým spoluhráčům omlouval, že na střelu soupeře zareagoval zpožděně.
29'
Heřmanovský na sklonku 29. minuty přidává osmnáctou branku Lovosic, tento velmi mladý hráč je střelecky dost při chuti, dnes přidává už třetí branku.
29'
Mazur (FRM) za faul na Trkovského vidí dvouminutový trest a ačkoli protestuje. může být zřejmě ještě rád, že tento zákrok nebyl oceněn červenou kartou.
28'
Trkovský vylétl dostatečně vysoko, aby mohl zakončovat nad bloky soupeře. Při střele byl ale hodně nevybíravě faulován.
28'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
28'
Oddechový čas pro HK FCC Město Lovosice.
28'
Chudoba se úspěšnou exekucí sedmimetrového hodu osamostatňuje ve střeleckých statistikách svého celku. V celkovém pohledu ale aktuálně jeho tým ztrácí na Lovosice 2 branky.
27'
Nyní naopak Heřmanovský na druhé straně hrací plochy fauloval střílejícího Ondrušíka a je namířen sedmimetrový hod.
27'
Rychlá akce domácích doputovala až do rukou Heřmanovského, který se štěstím a tečí Pyška dokázal dopravit míč do brány.
26'
Jan Kupa nedal svým pohybem vůbec znát, že bude střílet a kde se vzala, tu se vzala střela z kroku, která zapadla k pravé tyči Pyškovy brány.
25'
To samé se dá napsat o soupeři z Frýdku-Místku, který netrefil branku o pořádný kus.
25'
Jonsson byl znovu zakončovatelem rychlé akce domácích, ale ani tentokrát branku nevstřelil.
24'
Domácí svou akci nedotáhli do úspěšného konce, Jonsson pálil jen do připraveného Pyška. Jak odpoví hosté?
23'
Oba celky se nyní vystřídaly v technických chybách, jmenovitě kroky.
23'
Bureš se po čtvrté brance stává společně s Chudobou nejlepším střelcem svého celku.
22'
Ve dvou předchozích měřeních vyzrál Motl na Pyška, potřetí už to bylo naopak a rozdíl ve skóre zůstává neměnný.
22'
Ačkoli hosté protestují proti výroku rozhodčích o sedmimetrovém hodu, ti si za svým rozhodnutím stojí a sedmimetrový hod budou domácí zahrávat.
20'
Kylíšek našel přes celou délku hrací plochy ruku Stacha, který zpracoval mrknutím oka přihrávku do jedné ruky a po otočce na brankovišti vypálil do konstrukce brány.
20'
Na druhé straně nezahálel se svojí šancí Maxmilliam Jonsson a ukazuje, že tento hráč je pro Lovosice opravdu posilou.
19'
Frýdeckomístečtí při signalizované pasivitě trefují jen konstrukci domácí svatyně.
18'
Trkovského střelecký pokus končí na vnější straně sítě. Do útoku tak spěchá celek Frýdku-Místku.
18'
Obrana Lovosic reagovala na pohyb většiny hráču hostí, za obranou ale zůstal skryt Bureš, který neměl při osamoceném náskoku do brankoviště problém přesně zakončit.
17'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Frýdku-Místek.
17'
Oddechový čas pro Pepino SKP Frýdek-Místek.
17'
Heřmanovský se zřejmě poprvé v letošní sezóně prosazuje a dostává Lovosice do dvoubrankového vedení.
16'
Akce ani na jedné straně neskončila brankou. Na straně Lovosic zasáhl Rangl, na straně Frýdku-Místku nemusel Pyško zasahoval, Kovář mířil vysoko.
15'
Tři branky v rozmezí pouhé jedné minuty. Zápas na chvíli nabral vysoké tempo.
15'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
14'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský).
14'
Hosté ale pohlednou kombinací velmi lehce vyrovnávají na 10:10 zásluhou Chudoby.
14'
Akce jako přes kopírák, jen tentokrát domácí využili pravé křídlo, Lukáše Malého. Lovosice se dostávají poprvé do vedení.
13'
A Motl znovu při střelecké chuti! Rychlý kontr zakončil střelou o zem, zatímco Pyško se snažil vykrýt horní prostor brány.
12'
Motl sice neměl příliš místa, kam by míč mezi brankáře a konstrukci brány nacpal, ale nějakým způsobem se mu to povedlo, míč končí v síti hostí.
12'
Robustní Gřešek znovu v akci a nezastavila ho ani dvojitá přesila soupeře na brankovišti.
11'
Sklenák svým pohybem dokázal oklamat svého strážce na brankovišti a posunul míč na ještě lépe postaveného Gřeška, který si na brankovišti počínal hodně zkušeně.
10'
Jonsson natáhl ke střele před devíti metry a svým dělovým zakončením nedal šanci Pyškovi na zákrok, ačkoli směr střely vystihl.
10'
Na druhé straně hrací plochy snižuje vedení soupeře ze sedmimetrového hodu Jiří Motl. Technické zakončení přes prsty k pravé tyči.
9'
Bureš posílá Frýdeckomístecké zpět do dvoubrankového vedení. Domácí obrana si nedokázala tohoto útočníka dostatečně pokrýt.
8'
Stálice v sestavě Lovosic, Jiří Motl, ukázal na levém křídle instinkt zabijáka a s nastalou situací si poradil.
7'
Rozhodčí ohodnotili zákrok Lukáše Malého na střílejícího žlutým napomenutím.
7'
Hosté se dostávají poprvé v zápase do dvoubrankového vedení zásluhou Chudoby.
6'
Keso se prezentoval razantním zakončením, avšak míč označkoval pouze konstrukci brány.
6'
Hostující celek využívá přesilovou hru velmi rychle. Přesný zásah zaznamenal Hrachovec z pravého křídla. Uvidíme, zda v této početní výhodě ještě jednou překonají domácího brankáře.
6'
Jonsson je na začátku 6. minuty zápasu vyloučen za faul na vlastním brankovišti.
5'
Jan Kupa střelou z kroku poslal míč mezi nohy Pyška, který je nestačil včas sklapnout.
4'
Hosté po zisku míče moc dlouho nemazlili a ihned poslali do brejku Gřeška, který přidává čtvrtou branku Frýdku-Místku.
4'
3'
Skvělou akcí se hosté uvolnili, aby mohl Bureš na levém křídle naskakovat osamocen do brankoviště a i tentokrát je z toho branka.
3'
Jonsson byl na brankovišti bráněn soupeřem proti pravidlům, Motl se tak postavil k exekuci sedmimetrového úhlu, který zakončil k levé tyči. Pyško na míč nedosáhl.
2'
Hosté sehráli rychlou akci, kterou zakončovalo pravé křídlo Frýdeckomístěckých. A i tentokrát byl hostující hráč úspěšný.
2'
Na druhé straně odpovídá Trkovský klepákem o zem.
1'
Frýdek sehrál ukázkově "kříž", na střelu Chudoby, jemuž ve výstřelu nikdo nebránil, Rangl v bráně Lovosic nedosáhl.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Frýdku-Místku.
1'

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, V. Kovář, Trkovský, Keso, M. Jonsson, Zourek, Stach, Heřmanovský, P. Jahn, Kylíšek, Malý.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – L. Rajnoha, Sklenák, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Bureš, Choleva, T. Mlotek, Mazur, Ondrušík, Güttler, Hustopecký.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Jiří Králíček a Milan Letev.

Jan Hrdlička – 30%
Přeji příjemný podvečer všem házenkářským nadšencům! Dnes je na programu dohrávka odloženého 2. kola STRABAG RAIL Extraligy, které bylo odloženo z důvodu koronavirové nákazy domácích hráčů. V dohrávce se střetně celek HK FCC Město Lovosice proti celku Pepino SKP Frýdek-Místek. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik. Kvůli vládním opatřením se hraje bez diváků.