Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Zubří - 14. listopadu 2020   15:30

Lovosice
Lovosice
2' Malý  • 3' Malý  • 5' M. Jonsson  • 9' Malý  • 12' Kylíšek  • 13' M. Jonsson  • 13' J. Motl  • 16' J. Motl  • 17' Stach  • 18' Kylíšek  • 19' Malý  • 24' Trkovský  • 25' Holubec  • 26' M. Jonsson  • 28' M. Jonsson  • 29' Kupa  • 30' M. Jonsson  • 32' Trkovský  • 33' Bouček  • 36' Trkovský  • 38' M. Jonsson  • 39' J. Motl  • 47' Kylíšek  • 48' Stach  • 49' Trkovský  • 49' Malý  • 51' J. Motl  • 51' Malý  • 54' Trkovský  • 55' Malý  • 57' Kupa
32:39
(17:17)
Zubří
Zubří
3' Jurka   • 6' Mořkovský   • 7'    • 10' Jurka   • 10' Mořkovský   • 14' Mořkovský   • 15' Hlinka   • 16' Hlinka   • 19' Mořkovský   • 21' Hlinka   • 22' Hlinka   • 24' Palát   • 30' Havran   • 30' Hybner   • 32' Hlinka   • 32' Palát   • 35' Palát   • 37' Hybner   • 39' Novák   • 39' Mořkovský   • 40' Jurka   • 40' Havran   • 41' Havran   • 41' Jurka   • 42' Novák   • 42' Mořkovský   • 48' Jurka   • 50' Novák   • 51'    • 53' Havran   • 55' Jurka   • 56' Hybner   • 57' Jurka   • 58' Hybner   • 59' Hybner   • 60' Jurka
Lovosice
Hájek, Kozler
SH Chemik
Zubří

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Zubří vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 32:39 (17:17)
Nejvíce branek: Malý 7, Jonsson 7/1, Trkovský 5 – Mořkovský 10/2, Jurka 8, Hlinka 6. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 2:5.
Zatímco v prvním poločase ještě Lovosice dokázaly náskok Zubří stáhnout a nakonec odcházet do šaten za nerozhodného stavu, ve druhém poločase už tak úspěšné nebyly. Kolem 40. minuty přišla velká série technických chyb v rozehrávce Lovosických, které skoro pokaždé Zubřané trestali z následného útoku. Tím se dostali do rozhodujícího náskoku, který se Lovcům povedlo snížit na rozdíl 3 branek, více už jim ale hosté nedovolili a opětovně odskočili na konečný šestibrankový rozdíl. Po zásluze si dnes Zubři odváží oba body za vítězství 39:32.
60'
Mořkovský mohl vstřelit jubilejní 40. branku svého celku, Günl byl ale evidentně proti a tohoto hráče vychytal v rychlém protiútoku.
60'
Domácí vytvořili technickou chybu, kterou trestá Jurka vsítěním branky do prázdné brány.
59'
Hybner si na brankovišti odstoupil, aby si udělal více prostoru a navázal na sebe jen jednoho obránce, čehož využil jeho spoluhráč a adresoval mu míč, který následně skončil v síti Lovosic.
58'
Následně je David Kylíšek (LOV) za svůj zákrok rozhodčími vyloučen na následující 2 minuty.
58'
Hybner přetlačil bránícího Kylíška a dostal se ke střele, která prošla Günlovi mezi nohama do brány.
58'
Jonssonův střelecký pokus končí na horní tyči, od které se odráží až do stropu haly.
57'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka).
57'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
56'
Hybner udělal svým spoluhráčům velkou radost, neboť svůj celek dostává znovu do vedení o 4 branky. Celá lavička na nohou se zdviženou rukou.
55'
Nacvičená nahazovačka po ose Mizera – Jurka. Druhý jmenovaný pak identickým zakončením překonal domácího brankáře.
55'
Na pravé straně bylo opravdu hodně místa a Malý už netrpělivě vyčkával u autové čáry. Přihrávka opravdu přišla a domácí levoruký hráč svou střeleckou šanci proměnil.
54'
Na druhé straně dává v početní výhodě branku Trkovský a stahuje tím vedení soupeře zpět na 3 branky.
54'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Fiala).
53'
Za to Havran byl mnohem úspěšnější, neboť dokázal procedit míč mezi tělem Günla a tyčí do brány.
52'
Domácí přijali zřejmě výzvu Zubří a snaží se přecházet do rychlých protiútoků. Kylíšek tentokrát svou střeleckou šanci neproměnil, ztroskotal na úspěšném zákroku Mizery.
51'
Hosté se dokázali prosadit také velice rychle, tentokráte prošla Günlovi střela ze střední vzdálenosti pod rukou do vlastní svatyně.
51'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
51'
Motl si vyběhl s míčem více ke středu, aby si zlepšil střeleckou pozici a poté poslal míč mezi nohy Maliny.
50'
Novák ale dostává svůj celek zpět do čtyřbrankového vedení.
49'
Lovosice pomalými krůčky stahují vedení Zubří, velmi rychle po obdržení přihrávky zakončoval Malý. Rozdíl ve skóre už je jen 3 branky!
49'
Po dělovce Jonssona byla obrana Zubří hodně rozházená, čehož využil Trkovský, který chtěl evidentně ještě nehrávat, ale nakonec stáhl ruku ke střele a rozvlnil síť za zády Maliny.
48'
Tak to tu dnes ještě nebylo. Mizera nahodil míč do brankoviště Jurkovi, který nahazovačku dotáhl do úspěšného konce.
48'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Zubří.
48'
Oddechový čas pro HC ROBE Zubří.
48'
Stach dokázal využít rozhozenost obrany soupeře k zaběhnutí za obranu a následné střele k pravé tyči, po které se Malina jen marně natahoval.
47'
Okamžitě se vstřelením branky přišlo další vyloučení v táboře Zubří. Tentokrát se proti pravidlům provinil Lukáš Mořkovský (ZUB).
47'
Kylíšek nešel střídat při přechodu z obrany do útoku a byl odměněn finální přihrávkou, po které stahuje vedení Zubří.
46'
K jeho exekuci se poprvé postavil někdo jiný než Mořkovský, jmenovitě Hlinka. Proti němu stanul Günl, který střelecký pokus vystihl a vyrazil levou rukou mimo prostor tří tyčí.
45'
Mořkovský si i přes početní nevýhodu svého celku došel do brankoviště pro faul, po kterém bude jeho celek zahrávat sedmimetrový hod.
45'
Havran (ZUB) poslal nekompromisně k zemi Boučka, který se svíjí v bolestech v brankovišti. Rozhodčí ale nechali akci dohrát. Ovšem Motl svou šanci neproměnil a teprve poté rozhodčí přerušili hru a poslali Havrana na střídačku s dvouminutovým trestem.
44'
Jenže koncentrace Lovosic jakoby ze hry totálně vymizela. V útoku se dopouštějí další chyby a už dlouhých 5 minut neskórovaly.
43'
Domácí o míč přišli znovu svou vlastní chybou. Jurka pak z nulového úhlu zakončoval pouze do Günla, který mezitím vystřídal v bráně bezradného Hrdličku.
42'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
42'
Oddechový čas pro HK FCC Město Lovosice.
42'
Další z mnoha chyb Lovosic v posledních minutách, ani nyní se to neobejde bez trestu v podobě inkasované branky. Mořkovský rozšiřuje svou střeleckou devizu o další branku.
42'
Hosté si teď mohou dělat v obraně Lovosic co chtějí. Lépe řečeno to vypadá, že Lovosice obranu vlastně ani nemají.
41'
A další chyba ve hře Lovosic, tentokráte se pomyslným katem Lovosic stává Miroslav Jurka.
41'
Trkovský se pokusil o podstřel, který ale skončil na Malinovi. Z rychlého protiútoku trestá neproměněnou šanci Havran.
40'
40'
Domácí lavička ihned reaguje oddechovým časem.
40'
Havranovo zakončení z deseti metrů končí milimetrově u pravé tyče. Hrdlička se teď hodně zlobí na své spoluhráče v obraně, že nedokázali tuto střelu zblokovat.
40'
Jurka trestá chybu Lovosic při rychlé rozehrávce. Velezkušený hráč s reprezentačními zkušenostmi si v kontru věděl rady.
39'
Mořkovský s hodně velkou dávkou štěstí dopravil míč do sítě Lovosic. Jeho podstřel se odrazil od pravé tyče brány, aby se nakonec odrazil ještě od levé tyče a teprve poté do brány.
39'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
39'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Filip Novák).
38'
Lovosice se začaly přetahovat se soupeřem o jednu branku a jakmile se jeden tým dostane do vedení, z následující akce je opět vyrovnáno.
37'
Hybnera hodně na těsno bránil Kylíšek, ale ani ten nedokázal hostujícího hráče udržet ve vzdálenosti daleko od brány a Hybner se nakonec k zakončení dostal, čímž překvapil i Hrdličku..
36'
Trkovský reaguje na inkasovanou branku stejným metrem, tedy vstřelenou brankou.
35'
Zubří zkouší při útoku hru v 7 hráčích, což se mu tentokrát vyplatilo. Palát se protáhl kolem svého bráněného spoluhráče do slibné střelecké pozice a těsně nad zemí zakončil na vzdálenější tyč.
35'
Bouček byl na brankovišti zfaulován a byla namířena sedmička. K její exekuci se postavil Jonsson, který nedal Malinovi šanci na zákrok.
35'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
34'
Zubří se samo technickou chybou připravuje o možnost jít do opětovného vedení.
33'
Hosté na brankovišti soupeře proráželi a přišli o míč. Na druhé straně tvrdě zakončoval Jonsson, ale jeho střela se odrazila od horní tyče do rukou Boučka, který už nabídnutou situaci dokázal přetavit v branku.
32'
Trkovského evidentně tahal po celou dobu soupeř za dres, domácí hráč ale přesto nepřestal hrát a naopak naskočil do vzduchu ke střele, kterou poslal nemilosrdně pod horní tyč.
32'
Laxní hru domácích v útoku trestá Palát z rychlého protiútoku.
32'
To hosté se do zakončení dokázali prodrat, jmenovitě Hlinka, který dostává svůj celek do jednobrankového vedení.
31'
Akce Lovosic zakončení neviděla, Jonsson se provinil kroky.
31'
Ještě uvedu, že výhodu úvodního výhozu ve 2. poločase mají hráči Lovosic.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:15.
Skóre se v zápase 10. kola přelévá z jedné strany na druhou a zpět. Lovosice v jednu chvíli prohrávaly už o 3 branky, pak ale dokázali zabojovat a vrátit se zpět do zápasu. Po úvodních 30 minutách nakonec svítí na světelné tabuli skóre 17:17.

Střelecky hodně při chuti je v domácím táboře Maxmiliam Jonsson s 5 přesnými trefami, na straně Zubří je to Lukáš Mořkovský, který nastřílel už 6 branek a dělal problémy obraně Lovosic především v úvodních 15 minutách.
30'
30'
Do konce zápasu zbývá patnáct sekund a Jonsson napřáhl na devíti metrech k další nechytatelné střele. Ačkoli si Malina na míč sáhl, ani on nedokázal míč vyrazit mimo prostor tří tyčí.
30'
A hosté se velmi rychle dostávají zpět do vedení, pouhé dvě a půl minuty po ztrátě vedení. Technická chyba v rozehrávce Lovců způsobila, že se Hybner objevil za obranou Lovosic zcela osamocen. Hrdlička si sice na míč sáhl, ale zabránit dráze míče v cestě do brány zcela nedokázal.
30'
V něm ale v začínající 30. minutě příliš dlouho nevydrželi. Havran proskočil mezi Motlem a Kupou do brankoviště se zakončením ke vzdálenější tyči.
29'
Už to vypadalo, že si Kupa došel pouze pro faul, ale v konečné fázi vypustil míč směrem na bránu. Kulatý nesmysl prošel nečekaně Malinovi mezi nohama a Lovci jsou rázem v jednobrankovém vedení.
28'
Jonsson z identické situace jako před malou chvílí skóruje podruhé za sebou. Je opět vyrovnáno, dnes se skóre hýbe z jedné strany na druhou.
27'
Hosté měli k dispozici sedmimetrový hod, ke kterému se postavil opět Mořkovský a svou exekuci ze šesti metrů proměnil v branku.
26'
To Jonsson na druhé straně našel i přes vysoké dva bloky najít mezírku a z těžké pozice poslat míč k levé tyči. Malina na jeho střelu ani nezareagoval.
25'
Zubří se snažilo i napodruhé zakončit svou akci stejným způsobem jako při prvním pokusu, kdy byli hráči zastaveni obranou Lovosic. Při druhém pokusu se ale Jurka střelecky pouze zastřeloval.
25'
25'
25'
Holubec se objevil poprvé v dnešním zápase na palubovce a ihned si připisuje do střeleckých statistik první branku. Dokázal využít chybu hostující obrany na brankovišti.
24'
Na druhé straně brankoviště se střelecky prosazuje Trkovský, jeho dnešní první zářez.
24'
Palát využil větší zarputilosti svých spoluhráčů, kteří si jdou evidentně mnohem více pro branku. Po sérii odrazů se zmocnil míče a konečně ho dopravil do branky soupeře.
23'
Jonsson dalším zakončením ze střední vzdálenosti usiloval o dvanáctou branku svého celku, ale zamířil pouze do rukou Maliny.
22'
Hlinka se dokázal náznakem pohybu tělem zbavit svého strážce a následně v tváří tvář Hrdličkovi uspěl se zakončením do horní části branky.
21'
Domácí lavička se po zákroku na Trkovského dožadovala odpískání přestupku proti pravidlům, ale rozhodčí zůstávají klidní a na tyto výzvy vůbec nereaguje.
21'
I přes hrozbu pasivity se dokázal Hlinka prodrat kolem 2 bránících hráčů a zakončit mimo dosah Hrdličky.
20'
Zourek ve spolupráci s Kylíškem dokázal zastavit jak Mořkovského, tak Hybnera, kteří se kolem domácích hráčů snažili kolem brankoviště obtočit do střelecké příležitosti.
20'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Daniel Zourek).
19'
Jenže Zubří má dnes výtečně hrajícího Mořkovského, který přidává už svou dnešní pátou trefu. V utkání je opět vyrovnáno.
19'
Na brankovišti Lovosic dokázal ubránit Kylíšek Mořkovského, z čehož těžil na druhé straně hrací plochy Malý, který dostává Lovosice po delší odmlce do vedení.
18'
Kylíšek vystihl přihrávku soupeře před vlastním brankovištěm, přeběhl celou délku hrací plochy a zakončil nekompromisně k pravé tyči.
17'
Stach se dostal i přes bránění hned trojicí soupeře k zakončení z pozice pivota. Jeho milimetrové zakončení do levého horního rohu znamená snížení vedení Zubří.
16'
Hlinka se po sérii přihrávek s Mořkovským dokázal uvolnit na hranici brankoviště. Následné technické zakončení už bylo pouze pomyslnou třešničkou na dortu.
16'
Hosté nedokázali po ztrátě míče rychle dostřídat a vytvořila se možnost nahrát Motlovi do rychlého kontru. To se také stalo a domácí ostrostřelec tentokrát nedal Malinovi šanci na zákrok.
15'
Hlinka rozvlnil střelou z kroku síť za zády Hrdličky, kterému dnes obrana příliš nepomáhá a má to za ní hodně těžké.
14'
Hosté byli pod hrozbou pasivní hry a vypadalo to, že domácí získají míč. Jenže poslední akce Mořkovského nakonec skončila v bráně a Hrdlička se na své spoluhráče hodně zlobil.
13'
Motl "napadl" rozehrávku soupeře ihned u středové čáry, což se domácí ikoně povedlo, neboť ukořistil míč a poslal ho ihned do opuštěné brány.
13'
Jonsson si zaběhl na falešného pivota, dostal přihrávku a netypicky ze šesti metrů překonal střelou o zem Malinu.
12'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Bohdan Mizera).
12'
Při další možnosti už ale Lovosice skórují, jmenovitě David Kylíšek, který se rozeběhl do mezery v obraně Zubří a zakončil pod horní tyč.
11'
Malina si připisuje rovnou dvojzákrok. Trkovského zakončení skončilo na rukou obrany, Jonssonova střela pak letěla do těla Maliny, od kterého se míč odrazil do rukou nabíhajícího Motla, ale i ten ztroskotal na výborně chytajícím Malinovi. Perfektní práce hostujícího brankáře.
10'
10'
10'
Další technická chyba v rozehrávce Lovosic znamená, že hosté mohli využít další nabídnutou šanci ke skórování. Tu využívá Mořkovský, dnes se jedná o jeho třetí branku.
10'
Jedné takové využívá Jurka k navýšení vedení Zubří na rozdíl dvou branek.
10'
Hosté utíkají do jednobrankového vedení, obrana Lovosic je v posledních minutách hodně rozhozená a vznikají až příliš často mezery.
9'
8'
Hráči obou celků se momentálně pouze zastřelovali. Hra se přesouvá zpět před bránu Lovosic.
7'
Hosté po rychlém kontru utíkají na rozdíl nejtěsnějšího možného vedení.
7'
Motl, který se tak často na extraligových palubovkách nemýlí, si vybral slabší chvíli. Malina dokázal jeho střelu vytěsnit mimo 3 tyče.
6'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
6'
Mořkovský využil opuštěné brány Lovosic při přesilové hře svého celku. Jonsson ho sice bránil na těsno, ale ve střele mu zabránit nedokázal.
5'
Jonsson ukázal, že má v ruce pořádnou ránu. Osobně se o tom mohl přesvědčit i Malina, který se po střele švédského legionáře pouze ohlédl.
5'
Kylíšek zatáhl soupeře za střeleckou ruku k zemi, za což se dostalo Zubří k exekuci sedmimetrového hodu, který bez problémů proměnil Mořkovský.
4'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (David Kylíšek).
4'
Kylíšek se dostal lišácky do zakončení, ale ve své velké šanci orazítkoval pouze tyč!
3'
Trkovský nalezl na pravém křídle opět zcela osamoceného Lukáše Malého, který je zatím jediným střelcem Lovců.
3'
Do rukou si ale následně vzal míč jeden z nejzkušenějších hráčů Zubří, Jurka, který technickým zakončením srovnává stav utkání.
2'
Zubřané nemohou v útočné fázi nalézt recept na obranu domácích.
2'
Do rychlého útoku ale pláchl Lukáš Malý, který proměnil rychlý kontr v úvodní branku utkání.
1'
První střela zápasu, která vyšla z rukou Dobeše, skončila na nohou Hrdličky, který dokázal střelu zblokovat.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Zubří.
1'

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, V. Kovář, Trkovský, Keso, M. Jonsson, Zourek, Stach, Heřmanovský, Kylíšek, Malý.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Novák, Přikryl, Válek, Mořkovský, Souček, Havran, Fiala, Jurka, Palát, Hybner, Dobeš, Hlinka, B. Mizera.

Rozhodčí: Hájek, Kozler.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Milan Hájek a Tomáš Kozler.

Lovosice – Nové Veselí 31:22
Přeji příjemné odpoledne všem sportovním nadšencům, těm házenkářským zvláště! Po více jak měsíci se hlásí STRABAG RAIL Extraliga o slovo. O tomto víkendu je na řadě kompletní 10. kolo, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku HC ROBE Zubří. Zápas se odehraje od 15:30 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.