Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Hranice - 10. října 2020   17:00

Nové Veselí
Nové Veselí
4' Dodica  • 8' Halíček  • 11' Ptáčník  • 14' Halíček  • 15' Kocich  • 21' Halíček  • 26' Ptáčník  • 29' Dodica  • 31' Rubáč  • 35' Ptáčník  • 39' Halíček  • 47' Kocich  • 51' Melichar  • 54' Ptáčník  • 55' Dodica  • 56' Melichar  • 56' Dodica  • 59' Mir. Štohanzl
22:26
(10:14)
Hranice
Hranice
2' Indrák   • 3' Indrák   • 7' Magrla   • 9' Zbránek   • 10' Zbránek   • 12' Andrš   • 13' Fulneček   • 16' Indrák   • 17' Zbránek   • 24' Andrš   • 25' Fulneček   • 26' Magrla   • 28' Mucha   • 33' Zbránek   • 34' Fulneček   • 36' Andrš   • 38' Magrla   • 39' Andrš   • 40' Mucha   • 44' Čadra   • 48' Fulneček   • 53' Polášek   • 55' Fulneček   • 59' Zbránek   • 60' Indrák
Nové Veselí
Studený, Šimovček – Halla, Kocich, A. Dolejší, Ptáčník, Krčál, Bassomben, Gregorovič, Parolly, Dodica, Rubáč, Timco, Melichar, Halíček, Mir. Štohanzl.
Halada, Kosmák
ZDT Aréna, Nové Veselí
Hranice
Kučerka, Klement – Pernička, Mrnuštík, Igenyes, Piwko, Indrák, Andrš, Magrla, Fulneček, Polášek, Čadra, Brož, Padalík, Mucha, Zbránek.

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 22:26 (10:14)
Nejvíce branek: Kocich 6/4, Ptáčník 4, Dodica 4 – Fulneček 5, Zbránek 5, Indrák 4. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/1. Vyloučení: 6:7.
Loučení s házenou tak Veselákům pořádně zhořklo. Za 12 minut startuje v hale souboj veselského béčka proti Vršovicím, tedy zápas druhé ligy, divize jihovýchod. To vám již ale na Onlajnech nepřineseme. Pokud vše dobře půjde, tak za dva týdny se vrátíme zpět ke sportu, aktuální situace však tomu ale nenahrává.

Do té doby se s vámi loučím. Užívejte zbytku víkendu a někdy příště se na vás budu těšit napočtenou, tentokrát snad již z nějakým způsobem zaplněné haly. Mějte se, v rámci aktuálních možností, krásně!
Veselí podruhé za sebou padlo na domácí půdě a Hranice si odtud po delší době odváží plný počet bodů! Ve druhém poločase Cement zpočátku nepolevoval a během prvních 15 minut se utrhl do sedmibrankového náskoku. Vypadalo to, že hosté už závěr zápasu dohrají poměrně v pohodě, opět ale platilo pravidlo blížící se konec = vyplouvání všech emocí na povrch. Oba celky šly do soubojů velmi podrážděně a rozhodčí měli co dělat, aby závěr zápasu zvládli v obstojné podobě.

Sokol měl dvě a půl minuty před koncem přesilovou hru po faulu Poláška a nadechl se až ke snížení na 22:25, v momentech, kdy se mohl přiblížit ještě více, tak neproměnil klíčové šance. Cement už pak závěr zápasu – i přes osobku domácích – dohrál zkušeně a odváží si tak odtud výhru 26:22.
60'
Indrák nakonec dává pojistku na hranické dva body odtud, z Nového Veselí!
60'
Polášek měl možnost to definitivně zabalit, ale z pravého křídla trefuje Studeného!
60'
Tohle už Sokolu nevyjde. Další neúspěšné zakončení útoku a 50 sekund před koncem mají Hranice míč, navíc si berou oddechový čas!
59'
Čadra šel zhruba z půlky hřiště sám na branku, ale Studený jej vychytal a drží akcie domácích!
59'
Štohanzl z pivota o břevno úspěšně zakončuje a Veselí hraje absolutní vabank přes osobní obranu!
59'
Zbránek povedenou souhrou, kterou zakončoval z pivota, pravděpodobně stvrzuje hostům dva body!
58'
Hosté v pasivitě a závěr zápasu je strašně nervózní. Muchu vychytal Studený a šlo se na druhou stranu, jenže Dodica z pravého křídla napálil bližší tyčku hranické kasy!
57'
Kocich sedmičku dal a domácí cítí, že s tím mohou ještě něco udělat.
57'
Absolutně nevybíravý zákrok předvedl Polášek na Dodicu, kterého nabral kolenem na nohu. Za tohle jsou automatické dvě minuty, navíc poté sedmička pro domácí!
56'
Dodica to vzal na sebe, zkusil jít jeden na jednoho, což vyšlo. Pak úspěšně zakončil a domácí jsou v laufu!
56'
S góly se tu teď roztrhl pořádný pytel, Ptáčník z levé spojky dává pátý zásah během necelých dvou minut.
55'
Domácí to ale nebalí, přecházejí rychle po rozehrávce do útoku a Dodica tam poslal další branku!
55'
Jenže hosté rychle kontrují. Fulneček zůstal viset sám na pivotu a využil toho beze zbytku.
54'
Melichar to vzal z pravé spojky na sebe a dokázal s vypětím všech sil poslat míč přímo do šibenice!
53'
Polášek pak při hře 5 na 4 z levého křídla úspěšně zakončil.
53'
Další emotivní momenty zápasu. Rubáč neuvolnil míč ihned po odpískání, Andrš se s ním dostal do kontaktu a přišly dvě minuty. Už to vypadalo na strkanici, vše se povedlo vyřešit bez dalších trestů.
52'
Magrla ale sedmičku nedává a opět tak selhává!
52'
Okolo Štohanzla prolétl Čadra, kterého musel Štohanzl nabrat z boku. Druhá dvojka během chvíle a sedmička pro Cement.
52'
Hranická lavička bere oddechový čas, aby mohla naordinovat taktiku do samotného závěru.
52'
Snížit na pět branek a stále lehce živit veselské naděje mohl Melichar, Kučerka ale proti jeho střele do protipohybu v poslední chvíli vytrčil nohu. Fantastický zákrok nestárnoucního brankáře!
51'
Fulneček byl na šesti metrech sám, jenže svůj pokus zakončil nad branku!
51'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
51'
Melichar přes Zbránka prošel a utáhl střelu přesně k tyči, navíc to bylo s faulem a Zbránek jde ven na dvě minuty.
50'
Mrnuštík se dostal na levé spojce do proskoku, míč mu ale zůstal prakticky v ruce a napálil jenom boční síť!
50'
Mrnuštík sice v pasivní hře střelu neproměnil, po faulu na něj ale Hranice v útoku zůstanou. Za stažení ze vzduchu jde dolů Štohanzl.
49'
Dvě šance na obou stranách bez gólu! Nejprve šel sám na branku Andrš, ale Studený jej skvěle vychytal. Na druhé straně kontroval Kocich, avšak ten trefil jenom tyč!
48'
Fulneček nakonec sebe protlačil až na šestku, odkud v pádu úspěšně zakončil.
47'
Kocich proskočil obranou ve velké rychlosti a tento přechod do útoku tak domácím vyšel skvěle. Stále však ztrácí šest branek.
47'
Mucha pálil během signalizované pasivity, nepříjemnou střelu na hlavu dokázal Studený vyrazit mimo tři tyče!
46'
Štohanzl zkušeně vybojoval pro Veselí přesilovku, když prodal kontakt s Magrlou mimo hru. Hranice ale oslabení zahájí v útoku.
46'
Jenže Kocich poprvé při sedmičce selhal! Trefil jenom Kučerkovu ruku.
45'
Na Parollym viseli dva hráči, z čehož jeden v brankovišti. Sedmička se však nepískala, to přišlo až o chvíli později, když šel do podobné situace Melichar.
44'
Čadra rusákem prošel přes Kocicha a tvrdou střelou pod víko nedal šanci Studenému zasáhnout.
43'
Magrla ale sedmičku neproměnil, trefil jenom střed branky a Studený se nemusel ani pohnout.
43'
Sedmička pro Cement, Zbránek to nyní vyřešil skvěle a díky jeho přehledu o hře bude Magrla házet za chvíli sedmičku proti Studenému.
42'
Kocich proměnil sedmičku s naprostým klidem, Hranicím tak nepomohlo ani střídání brankářů.
42'
Gregorovič šel do toho po hlavě, a i když neproměnil své zakončení, vybojoval pro Veselí sedmičku!
41'
Útočný faul Zbránka na Kocicha odebírá Cementu balon.
41'
Další čistění hrací plochy, hra je tak opět přerušena.
40'
Blízko gólu byl Parolly, ale Kučerkova ruka sráží míč do tyče a následně ven z brankoviště!
40'
Mucha využil záběhu křídla do obrany a použil jej jako clonu. Na jeho střelu tak neměl Studený nárok, neboť nic neviděl.
39'
Halíčkovi se ve střelbách z křídla poměrně daří, tentokrát je to čtvrtý gól, čímž se stává průběžně nejlepším střelcem týmu.
39'
Parolly naskočil do dvou hráčů, Indrák jej zastavil a je nařízena devítka pro domácí.
39'
Tohle nekompromisně trestá Andrš, Cement vede už o sedm branek a míří za ziskem dvou bodů. Domácí reagují timeoutem.
38'
Do hlediště se dostali i druholigoví hráči Vršovic, kteří od sedmi sehrají utkání druhé ligy s místním béčkem. Zpět ke hře, domácí se zamotali do kombinace a nahrávka na pivota neprošla.
38'
Magrla měl těžký úhel, dokázal ale prostřelit Šimovčeka na otevřeném prostoru bližší tyče a Hranice vedou o šest branek. Jejich náskok se tak ještě zvětšuje.
37'
Ptáčník měl další střelu, kterou z pravé spojky ale napálil jenom do tyče!
37'
Ptáčníkovi byly pískány kroky při zakládání útoku, domácí přišli o míč a prakticky hned z brejku střílel Andrš, ale napálil jenom břevno!
36'
Oboustranné držení za dres mezi Fulnečkem a Bassombenem má nakonec vyloučení jenom v jednom případě. Vyloučeným je domácí hráč.
36'
Andrš podstřelem našel skulinku mezi Ptáčníkem a Melicharem, v zápase skóruje už potřetí.
35'
Ptáčník klepákem o zem ze střední spojky překonal hostujícího brankáře, domácím útok poměrně vychází.
34'
Fulneček využil fyzických proporcí a o dost menšího a mladšího Halíčka prostě přetlačil, čímž se dostal do (úspěšného) zakončení.
34'
Parolly šel do souboje, který zakončil střelou. Tu nicméně dokázal Kučerka lapit, Hranice jdou tak do útoku.
33'
Zbránek měl v pasivitě těžký úhel, ale dokázal úspěšně zakončit a udržet Cement ve čtyřgólovém plusu.
32'
Hranice jsou v plném počtu, Halíček nyní zastavil na hraně vyloučení Fulnečka. Takhle zůstáváme stále na devítce.
31'
Ptáčník pustil Rubáčovi poměrně riskantní přihrávku na levé křídlo, která prošla. Denis Rubáč potom zapomněl na předchozí neúspěch a Kučerku přes prsty prostřelil.
31'
Rubáč z levého křídla neúspěšně zakončil, technické zakončení pod nohy Kučerka přečetl a vykopl!
31'
Startuje druhá půle, míč mají domácí, kteří hrají zleva doprava.
31'
Sokol má do druhé půle ještě 103 sekund přesilovky, druhý poločas začne zhruba za osm minut.
První poločas podle očekávání nakonec dohrály Hranice do čtyřbrankového vedení. Veselí na začátku bylo zaskočeno osobní obranou na tvůrce hry Martina Kocicha a Hranice během prvních 10 minut vedly 6:2. To byl základ, od kterého se odvíjel celý poločas, Sokol se netrápil ani tolik při hře dopředu, jako v obranné fázi, kde byla k vidění spousta nedorazů a Hranice toho uměly využít. Přesto domácí v závěru ukázali bojovnost a s poločasovým výsledkem 10:14 ještě něco dělat lze.
30'
30'
V závěru poločasu prakticky nikdo nevěděl, co se děje a oba týmy přestaly shodně hrát v čase 29:58. Proto zbývající dvě sekundy jenom doběhly, Veselí každopádně poslední útok zbabralo nepřesnou přihrávkou do pivota.
30'
Padalík za nebetyčnou klukovinu 13 sekund před koncem poločasu dostává dvojku. Nedodržel povinný odstup tří metrů při rozehrávce volného hodu a sudí jej za toto vylučují.
30'
Halíček dostal od Zbránka nepříjemný zásah do obličeje a rozhodčí musel přerušit, i když bylo těžiště hry na druhé straně. Lavička Veselí se sice zlobí, ale tak hovoří pravidla. Halíček se navíc svíjel na zemi a bod, který mluví o přerušení kvůli nejasnému zdravotnímu stavu, tak byl naplněn.
29'
Dodica šel na spojce do zakončení a i přes přistrčení od Zbránka zboku úspěšně zakončil, jakkoliv byl tento kontakt od Zbrána zbytečný.
28'
Mucha byl poprvé přerušen, podruhé to v postavené devítce protlačil na sílu a prostřelil Šimovčeka.
27'
Hranice jsou již v pěti hráčích, navíc v pasivní hře.
27'
Další nepěkné momenty zápasu, tvrdou ránu v souboji schytal Andrš. Okamžitě se přerušilo, Andrš na chvíli přišel o dech. Nakonec díky pomoci klubového doktora ale odešel na střídačku po svých.
26'
Ptáčník z deseti metrů orazítkoval tyč, od které míč padl za brankovou čáru.
26'
Emoce při střidání, Kučerka vběhl na hřiště dříve než střídající hráč, čehož si všiml delegát. I přes protesty to má Kučerka za dvě minuty a Sokol má 1:33 6 na 4!
26'
Hranice si ale berou zpátky svůj pětibrankový polštář, Magrla to vzal z pravého křídla na sebe a neomylně zakončil.
25'
Kocich si na sedmičku vyměnil míč a úspěšně zakončil, Sokol snižuje zpět na čtyři branky.
25'
Čadra stáhl Parollyho při kličce zezadu, pro domácí sedmička, pro Čadru dvě minuty a vítaný moment, který by mohl být ten správný nakopávač.
25'
Dlouho signalizovaná přihrávka Čadry na Fulnečka nakonec přišla a hostující pivot parádním odblokem zajistil 12. gól svého týmu.
24'
Hranice berou oddechový čas, z přesilovky jim ještě zbývá 75 sekund.
24'
Parolly musel střílet, domácí byli v pasivitě a měli zhuštěný střed. Tvrdou střelou však orazítkoval pouze břevno hranické kasy!
24'
Nakonec jsou z toho dvě minuty pro domácí spojku a Dodica může být možná trochu rád.
24'
Andrš i přes tvrdý faul od Dodicy rychlý protiútok dokončil, v pádu jej poslal za brankovou čáru a bude se jednat, jakým způsobem bude Dodica trestán.
23'
Ani tento útok Hranice neproměnily, na gól čekají už sedm minut a v momentě, kdy Sokol nyní skóruje, bude to o dvě branky!
23'
Kocich nařízenou sedmičku proměnil, Sokol stahuje na tři branky a pomalu se dostává zpátky do zápasu.
22'
Melichar šel na levé spojce do proskoku a skrz bránění Magrly v brankovišti mají Veseláci první sedmičku v zápase!
22'
Dodica na osobní obraně, Veselí tak musí oslabení zvládnout bez něj. A také bez gólmana, tím pádem se hraje 6 na 6.
21'
Ptáčník až moc agresivně dohrál Fulnečka, za což ho rozhodčí odesílá pryč na 120 sekund.
21'
Čadra měl na devítce dvojitý driblink, následovalo odebrání míče a brejk, který z křídla zakončuje Halíček, odchovanec Újezdu u Brna.
20'
Dodica prošel rusákem přes Zbránka, který jej nepustil, což možná bylo důvodem, proč z toho bylo poměrně nevýrazné zakončení a další zákrok Josefa Kučerky.
19'
Indrák z devítky zamířil přetahem nad břevno, do hry se dostal i Parolly, který zápas proti Jičínu z důvodu tržné rány na hlavě nedohrál. Tentokrát nastupuje s obvázanou hlavou.
18'
Veselí se v zápase skutečně trápí. Vytváří mnoho technických chyb a oproti svému soupeři nehrají v dobré psychické pohodě.
17'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica).
17'
Nedorozumění obránců, kteří se od sebe rozestoupili, správně využil Zbránek a přetavil to v desátý hranický gól.
16'
Bassomben pak vyřešil situaci v útoku nedobře a ze sedmičky napálil míč vysoko nad branku, Kučerka ani nemusel zasahovat.
16'
Indrák na levé spojce přešel 1 na 1 přes Bassombena a proti vybíhajícímu Šimovčekovi zvolil jednoduché zakončení obloučkem.
15'
Kučerka sice pár chvil zpět vychytal Rubáče z levého křídla, na brejkovou situaci, kterou dotáhl do gólu Kocich, ale neměl nárok.
15'
Zbránek zakončoval z desítky po jednoduchém kříži, Šimovček ale jeho střelu dobře vytěsnil a drží domácí stále v zápase!
14'
Halíček v další úspěšné akci, tentokrát zvolil prakticky stejné zakončení, jako v předchozím případě.
13'
Halla se tlačil do zakončení a byl při tom v těsném kontaktu s Indrákem. Pískány jsou ale kroky domácímu hráči, obranný zákrok Indráka byl posouzen jako čistý.
13'
Souhra na dva pivoty hostům vyšla, Jaroslav Fulneček měl na pivotu hodně prostoru a ze šestky nedal moc Studenému šanci reagovat, navíc ho vyhání na střídačku.
12'
Andrš nechtěl při nahrávce do pivota pustit Štohanzla a napnul jeho dres do solidních rozměrů. Sudí Halada ale všechno viděl z první ruky a hru pouští dále. Teď má útok Cement.
12'
Andrš i v pádu při obranném zákroku Ptáčníka utáhl střelu z pravé spojky na bližší tyč a Cement se dostává v útoku k zakončení poměrně snadno.
11'
Hranice zkouší hrát bez gólmana, teď je to však na vedlejší koleji, neboť Brož ostře došlápl na kotník, který to nevydržel. Následuje ošetření a odchod na střídačku.
11'
Ptáčník dostal na devítce pár sekund prostoru, což stačilo k tomu, aby propálil Kučerku.
10'
Mucha strhl na zem za krk Štohanzla, tudíž dostává dvě minuty a jde na lavičku.
10'
Opět to dohráli hosté v kombinaci na Zbránka, který neměl sebemenší problém se zakončením. A oslavu gólu si náležitě užívá.
9'
Na druhé straně mohl snížit Dodica, jenže druhým pokusem v řadě napálil jenom vybíhajícího Kučerku, který chytá tradičně opět skvěle!
9'
Zbránek z levého křídla došel do zakončení a šlajsem na zadní tyč nedal Studenému šanci zasáhnout.
8'
Andrš dohrával do pivota, před Brože se ale natlačil Ptáčník a zahrál nohou. Hosté mají devítku.
8'
Halíček dostal na pravém křídle dobrý úhel a střelou okolo hlavy překonal Kučerku.
8'
Dodica neměl komu nahrát, udělal na střední spojce kroky a Cement okamžitě kontruje rychlým útokem. Domácí jej zbrzdili, přesto pokračují dále v obraně.
7'
Pro Sokol je přitěžující okolnost, že tvůrce hry Kocich je bráněn osobně a nedostává prostor. Trenér Hudeček zvolil v tomto případě dobrou taktiku.
7'
Tohle je s Veselím extrémně špatné. Magrla poměrně v pohodě zakončuje z pravého křídla a trenér Kostka bere na konci sedmé minuty oddechový čas!
7'
Magrla sedmičku úspěšně proměnil a hosté se stále drží v mírném náskoku.
6'
Na druhé straně si Hranice došly pro sedmičku, Ptáčník bránil v brankovišti a rozhodčí neměl jinou volbu. Navíc žlutá pro domácí spojku.
6'
Štohanzl se dral do zakončení ze šestky, ale trefil pouze Kučerku v beance Cementu!
5'
Brož dotáhl střílejícího Dodicu a dostává za to první žlutou zápasu.
5'
Andrš ztratil na středu balon a Veselí tak jde do útoku. Kocich je vytažen na osobní obranu, domácí musí kombinovat bez něj. A zatím jim to moc nejde...
4'
Dodica využil vysunuté obrany Hranic, udělal kličku dovnitř a ze šestky střílel přesně do protipohybu Kučerky.
4'
Technická chyba hostí pozastavuje jejich útok, který vznikl po technické chybě Dodicy. Hranice jsou ale zatím jasně lepším celkem.
3'
Hranice utíkají na dvě branky, Rubáč neudržel silově vybavenějšího Indráka a s trochou štěstí uspěl i podruhé.
3'
Muchovi nechával míč do zakončení Indrák, proti němu však vystoupil Melichar a přerušil.
2'
Ptáčník z deseti metrů střílel do vrchních partií branky, Kučerka ale konečky prstů vytěsnil pouze do tyče!
2'
Indrák v pasivitě z devítky střílel a míč propadl Studenému pod nohou až za brankovou čáru.
1'
Aktivní obrana domácích nepouští Hranice do zakončení. Štohanzl vzal judistickým chvatem na zem Magrlu. Řeší se domluvou.
1'
Začíná nám druhý (a poslední) zápas před prázdnými tribunami ve Veselí. Výhoz mají Hranice, příjemnou zábavu!
1'
-6'
Ještě jednou vám přeji krásné povolební odpoledne, odtud z Nového Veselí! Do zápasu zbývá jenom pár minut a oba týmy vrcholí s rozcvičkou před zápasem. Hala dnes skutečně zeje prázdnotou, čímž domácí ztrácí velikou výhodu.
DELEGACE

Dnešní zápas ve Veselí připadl dvojici Petr Halada a Jan Kosmák. Oba jsou složeni nově z rozpadnuvších se dvojic, Petr Halada tvořil dlouho duo s Bohumilem Brůnou, Kosmák pak odpískal nespočet zápasů s Michalem Hanákem, v současnosti velice zkušeným a kvalitním rozhodčím, který v současné době píská s Lubošem Pavlíčkem.

Jak Halada, tak Kosmák, mají zkušenosti s extraligou z dob dřívějších, poslední dobou však byli vidět spíše v nižších soutěžích a dorosteneckých ligách.
TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
3 zápasy, 10. místo, 2 body, skóre 88:97, bilance 1-0-2

Kvůli koroně odehráli Veselští o jeden zápas méně, bodově jsou však na tom naprosto stejně jako jejich sobotní soupeř. Přitom v úterní dohrávce proti Jičínu byli blizoučko k tomu, aby překvapili a vzali plný počet bodů. Po výborném prvním poločasu však přišel výpadek na startu druhého, čehož Ronal využil, dotáhl čtyřbrankovou ztrátu a v závěru nakonec dokázal strhnout výhru na svou stranu. Sokol tak prohrál o jediný gól, 24:25.

Do kolonky porážek se zapsal i zápas proti Lovosicím, kde Veseláci drželi krok jenom v první půlce, v té druhé zařadili Lovci vyšší stupeň a porazili Sokol 31:22. Jediná výhra se tak datuje do druhého kola, kdy v rámci oslav výročí veselské házené Maloměřice přijely dělat stafáž a v poměrně emotivním zápase dokázali domácí vyhrát o tři branky, poměrem 25:22.
TJ CEMENT HRANICE
4 zápasy, 11. místo, 2 body, skóre 88:97, bilance 1-0-3

Hranický Cement na úvod soutěže dostal extrémně těžký los a v prvních dvou zápasech se nečekal bodový zisk. Přesto však Hranice dokázaly odehrát velice vyrovnané souboje s Plzní a Karvinou. V Plzni rozhodla druhá půle, ve které Talent odskočil do sedmibrankového náskoku, který si už dokázal opečovat a vyhrát poměrem 26:23. Stejný průběh byl i v domácím zápase s Baníkem, Karviná ve druhé půli dobře odskočila a odvezla si výhru 28:25.

Jediná výhra tak přišla proti Maloměřicím, které se i letos poměrně trápí. Mamuti si sice dělali naději na bodový zisk, Hranice je však úspěšně ulovily výsledkem 24:15. Proto jely do Jičína nabuzeni, že by Cement mohl uhrát dobrý výsledek. Ale na východě Čech zcela propadl, dostal dardu o 12 branek a v Novém Veselí bude chtít určitě bodovat.
Krásné sobotní odpoledne z Nového Veselí! Házenkářská karavana se vrací zpět na Vysočinu po dlouhé době a během týdne hrají veselští házenkáři hned dva zápasy. Po úterní dohrávce s Jičínem následuje sobotní souboj s Hranicemi.

Pro oba zápasy platí, že se hraje bez diváků, což znamená pro Sokol velkou ztrátu výhody domácícho prostředí. Na druhou stranu, alespoň budu mít okolo sebe více místa. Tak či tak, z Nového Veselí začínáme v 17:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.