Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Plzeň - 12. února 2021   20:20

Nové Veselí
Nové Veselí
1' A. Dolejší  • 3' Krčál  • 8' Dodica  • 15' Korbel  • 17' Korbel  • 20' Halíček  • 23' J. Flajsar  • 25' Korbel  • 26' Halíček  • 29' Halíček  • 34' Ptáčník  • 38' Parolly  • 43' Halla  • 47' Dodica  • 49' Halíček  • 50' Kocich  • 52' Halíček  • 53' Halla  • 58' Dodica  • 60' Krčál
21:36
(10:16)
Plzeň
Plzeň
3' Šindelář   • 6' Šafránek   • 7' Bogdanić   • 10' Bogdanić   • 12' T. Nejdl   • 14' Linhart   • 16' T. Nejdl   • 20' Šafránek   • 22' Douda   • 24' Šafránek   • 28' Linhart   • 30' Režnický   • 30' Linhart   • 30' Režnický   • 33' K. Šmíd   • 34' M. Tonar   • 37' T. Nejdl   • 38' Linhart   • 39' M. Tonar   • 40' M. Tonar   • 41' Linhart   • 41' Linhart   • 43' M. Tonar   • 45' T. Nejdl   • 46' Linhart   • 48' Chmelík   • 51' Režnický   • 52' Režnický   • 55' Režnický   • 57' Vinkelhöfer   • 58' Režnický   • 59' Wildt   • 60' T. Nejdl
Nové Veselí
Deml, Dvořáček
ZDT Aréna, Nové Veselí
Plzeň

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Nové Veselí nezopakovalo dobrý výkon ve středečním zápase, ve kterém proti Plzni sahalo po bodech. Naopak Talent výrazně zlepšil defenzivu, téměř se vyvaroval technických chyb a došel si pro dva body. Rozhodl dobrý závěr prvního poločasu a úvod toho druhého, ve kterém si Západočeši vypracovali rozhodující náskok.
TJ Sokol Nové Veselí – Talent tým Plzeňského kraje 21:36 (10:16)
Nejvíce branek: Halíček 5, Korbel 3, Dodica 3 – Linhart 7, Režnický 6, Tonar 6/2. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. Vyloučení: 2:3. Hráno bez diváků.
60'
Nejdl uzavírá zápas přesnou ranou ze spojky.
60'
Sokol se ještě prosazuje. Teprve druhé zakončení z pivota v zápase, Krčál se trefuje z úhlu o zem.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Kocichova střela ze spojky tečována. Sokol pokračuje v ofenzivě.
59'
Eduard Wildt po návratu na palubovku poprvé po dlouhé době v zápase. Hned se prosazuje, na pravém křídle ještě oběhl obránce a ze skvělého úhlu zakončil k bližší tyči.
58'
Roman Dodica trefou z pravé spojky.
58'
Říha pěkně našel na pivotu Režnického, který se trefuje už pošesté.
57'
Martin Kocich bez problémů proměňuje.
57'
Halíček faulován na pravém křídle, sedmička pro Talent.
57'
Pěknou souhru Západočechů zakončil z levého křídla ranou přes prsty Petr Vinkelhöfer.
56'
Domácí zakončovali také při signalizované pasivitě. Ptáčníkovu dělovku ale vyráží Šmíd.
55'
Daniel Režnický zpracoval těžký pas Linharta na pivota a z úhlu propálil gólmana.
55'
Signalizovaná pasivita Talentu.
54'
Halla tentokrát vypálil jen doprostřed branky, Šmíd míč lapil.
54'
Říha navíc sám sedmičku proměnil ranou k pravé tyči.
53'
Mladík Martin Říha poprvé na palubovce, hned se nebál proskočit a vybojoval sedmičku.
53'
Oddechový čas pro hosty.
53'
Kristián Halla vypálil z levé spojky přes blok ke vzdálenější tyči.
52'
Režnický přidává čtvrtý gól z pivota. Tentokrát ho parádně našel Tonar.
52'
Robert Halíček je s pěti brankami dnešním nejlepším střelcem Nového Veselí. Znovu se trefuje z pravého křídla. Dnes ještě ani jednou neminul.
51'
Pěkná spolupráce Nejdla s Režnickým, který skóruje z pivota.
50'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
50'
Nejlepší střelec Sokola v sezóně Martin Kocich dává první gól v zápase. Ze střední spojky se trefil parádně k pravé tyči, navíc byl faulován.
49'
Technická chyba Západočechů.
49'
Robert Halíček odpovídá také z pravého křídla.
48'
Jan Chmelík nově na palubovce, hned se prosazuje z pravého křídla.
48'
Bartůněk vystihl Nejdlovu přihrávku do křídla, jenže domácí při pokusu o brejk znovu u balon přišli.
47'
Nové Veselí skóruje, ale ve druhém poločase teprve počtvrté. Dodica se prezentoval pěkným průnikem.
46'
Nádherná nahazovačka Plzně, kterou po přihrávce Tonara úspěšně zakončil z pravého křídla Petr Linhart!
46'
Nejdlovi nevyšla dohrávka na pivota, Bartůněk ale při pokusu přejít do protiakce chyboval, míč mu vypadl.
46'
45'
Nepovedená přesilovka Nového Veselí, které přidává další technickou chybu. Talent u míče a v plném počtu.
45'
Naopak Talent se při signalizované pasivitě prosazuje. Tomáš Nejdl zavěsil do pravého horního rohu.
44'
Parolly neměl při signalizované pasivitě komu nahrát, rozhodčí mu nakonec pasivitu odpískali.
43'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Tim Jenko Bogdanić).
43'
Michal Tonar si zaběhl na pivota a zakončil kolem hlavy Studeného.
43'
Halla se z další rány prosadil, trefil se k pravé tyči.
42'
Ránu Kristiána Hally, nového muže na palubovky, Šmíd vyráží. Sokol ale zůstane v ofenzivě, jelikož slovenský mládežnický reprezentant vybojoval odražený míč.
41'
Další technická chyba Nového Veselí a Petr Linhart přidává další gól z úniku.
41'
Parolly zablokován a Linhart proměňuje rychlý brejk.
40'
40'
Nové Veselí přišlo o míč a Tonar přidává další gól, tentokrát jednoduchý do prázdné branky. Talent vede o deset gólů a míří za dalším vítězstvím.
39'
Studený vychytal sedmičku Tonara, ale na dorážku stejného hráče už neměl nárok.
39'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Talent tým Plzeňského kraje (Michal Tonar).
39'
Bogdanić dokázal proskočit na pravé straně a vybojoval sedmičku, Štohanzl ho fauloval.
39'
Naopak Dolejší z levého křídla o kousek minul vzdálenější horní roh branky.
38'
Petr Linhart odpovídá z pravého křídla střelou na bližší tyč.
38'
Nový muž na palubovce Andrej Parolly se hned prosazuje ranou ze spojky.
37'
Šmíd si znovu poradil s ránou Ptáčníka, Bogdanić ale přes celé hřiště netrefil prázdnou branku. Nové Veselí se tak vrací do útoku, kde je stále v sedmi.
37'
Náskok Talentu se vyšplhal už na osm branek. Nejdl se prosazuje dělovkou z levé spojky.
36'
Karel Šmíd si připisuje další zákrok, vychytal Dolejšího na levém křídle!
35'
Střílejí teď pouze spojky. Bogdanićovo zakončení přes blok si Studený pohlídal.
34'
Ptáčník znovu zkusil zakončení ze spojky, Šmíd tentokrát vytáhl jeho dělovku nad břevno!
34'
Michal Tonar ale hned odpovídá ranou ze spojky.
34'
Adam Ptáčník se prosazuje poprvé v zápase. Z levé spojky propálil Šmída, kterému propadl míč pod nohou.
33'
A po ztrátě Sokola se trefují Západočeši. Přes celé hřiště zamířil do černého gólman Karel Šmíd!
33'
Nové Veselí riskuje a zkouší hru bez brankáře!
32'
Ani rána Nejdla se neujala. Studený vyráží rukou.
31'
Kocich vypálil ze spojky jen doprostřed branky, Šmíd vyráží.
31'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:12.
Nové Veselí mělo dobrý úvod do utkání, ale tentokrát vedení neudrželo dlouho. Ačkoliv gólman Studený předvádí skvělý výkon, jeho spoluhráčům v ofenzivě se v ofenzivě nedaří stejně jako ve středu. Plzeň si držela menší vedení, které třemi góly v poslední minutě navýšila na šest branek.
30'
30'
Skvělá poslední minuta Plzně, která vstřelila tři góly! Tonar předvedl dobrý obranný zákrok, navíc ještě našel na brankovišti osamoceného Režnického, který se znovu prosazuje.
30'
Šmíd navíc předvedl výborný zákrok a hosté přidávají další gól z brejku, postaral se o něj Petr Linhart.
30'
Hosté odpovídají pěknou souhrou Nejdla na Režnického, který skóruje z pivota.
29'
Také Nejdl pokazil přihrávku a Halíček proměňuje rychlý brejk. Křídlo Nového Veselí v sedmnácti letech předvádí skvělý výkon.
29'
Kocichovi se nepovedla přihrávka do křídla. U míče Talent.
28'
Tim Bogdanić tentokrát překonal Studeného. Z pravé spojky vyslal nechytatelnou dělovku do levého horního rohu!
27'
Bogdanićovu ránu z pravé spojky Studený vyráží, odražený míč pro Linharta. Plzeň v plném počtu a zůstává v útoku.
26'
Ptáčník našel na pravém křídla Halíčka, který z výborného úhlu propálil brankáře ranou o zem.
25'
Plzeň chtěla útočnou akci dohrát rychle, když ještě Sokol hrál jen v pěti. Režnický zůstal na pivotu osamocený, ovšem trefil jen nohu Studeného!
25'
25'
Kocich na sebe natáhl dva hráče, navíc byl faulován. Ještě ale předal míč Korbelovi, který parádně vypálil z kroku kolem obránce k pravé tyči.
24'
Nové Veselí hraje v oslabení bez brankáře, ale přišlo po chybě Flajsara o míč a Šafránek trefil odkrytou branku.
23'
Michal Tonar proměnil i druhou sedmičku, zakončil střelou o zem.
23'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
23'
Režnický zablokoval ránu Korbela, jenže Sokol zůstal u míče a na levé straně zůstal osamocený Flajsar, který se prosazuje.
23'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
22'
Jakub Douda naopak z levé spojky propálil Studeného se štěstím, míč prošel domácímu brankáři mezi nohama.
21'
Kocichova dělovka z levé spojky skončila nad brankou.
20'
Ondřej Šafránek proti Studenému tentokrát úspěšný. Zakončil z levého křídla k zadní tyči.
20'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Kocich).
20'
20'
Robert Halíček naopak z křídla uspěl a snižuje.
19'
Šafránek z dobrého úhlu na levém křídle Studeného nepřekonal!
19'
Korbel proskočil kolem Tonara, ovšem musel zakončovat z velkého úhlu, jeho střelu si Šmíd pohlídal.
19'
Studený si tentokrát počíhal na ránu Nejdla z levé spojky.
18'
Nové Veselí ale odmítlo snížení na rozdíl dvou branek. Karel Šmíd si připisuje další zákrok.
17'
Šafránek si zaběhl na pivota, dostal přihrávku, Studený ale podržel Sokol skvělým zákrokem nohou!
17'
Marek Korbel přidává druhý gól, pěkně vypálil z pravé spojky.
16'
Tomáš Nejdl tentokrát sám vypálil z devítimetrové hranice. Z levé strany zamířil k bližší tyči.
15'
Pěkná akce Nového Veselí, Korbel se zbavil Michala Tonara a z proskoku na pravé straně snižuje.
15'
Michal Tonar sedmičky umí. Dává svůj 36. gól ze sedmimetrového hodu v sezóně.
15'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
15'
Šindelář po pasu Nejdla faulován na pivotu. Sedmička pro Talent.
14'
Jakub Flajsar z pravé spojky minul bližší tyč.
14'
14'
Hosté navíc utekli do brejku a Linhart si spravil chuť, po pasu Šmída se prosazuje.
14'
Adam Ptáčník a jeho třetí střela, opět nad branku!
13'
Bogdanić sehrál akci na pravé křídlo, jenže Petr Linhart neuspěl ani napodruhé. Studený předvedl zákrok nohou.
13'
Karel Šmíd lapil ránu z levé spojky, míč udržel těsně před brankovou čárou!
12'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič).
12'
Tomáš Nejdl dokázal proskočit a levé straně a ačkoliv byl faulován, zakončil pod horní tyč! Plzeň vede o dva góly a zahraje si přesilovku.
11'
Signalizovaná pasivita Sokola, Dodica zablokován. Pasivita poté byla domácím také odpískána.
10'
Kocichovi vypadl míč, což Západočeši trestají. Šafránek nahrál do úniku Bogdanićovi, který se trefuje k levé tyčce.
9'
Nejdl se dopustil prorážení proti Halíčkovi.
9'
Souhra Kocicha s Dolejším gólem nekončí. Šmíd vychytal levé křídlo domácích.
8'
Pěkná souhra Plzně na Šindeláře, ovšem toho vychytal Studený!
8'
Hned však máme srovnáno, Dodica vyskočil na levé spojce a propálil Šmída.
7'
Technická chyba Sokola a Bogdanić přesnou ranou z pravé spojky do vzdálenějšího dolního rohu posílá Talent do vedení.
6'
Halíček se pokusil vypíchnout přihrávku, ale to se mu nepovedlo. Nejdl poté dohrál akci na Šafránka, který z levého křídla zamířil do pravého horního rohu.
6'
Adam Ptáčník ze spojky opět přestřelil.
5'
Nejdl dohrál akci do pravého křídla, Petr Linhart však napálil jen bližší tyčku.
5'
Studený vychytal i ránu Tonara, Nové Veselí vyrazilo do brejku, avšak Štohanzl nezakončil přesně.
4'
Kocich napřáhl k ráně z kroku z levé spojky, Šmíd si připisuje druhý zákrok.
4'
Nejdlovu ránu ze spojky přes blok vyráží Studený, domácí navíc vybojovali odražený míč.
4'
Ptáčníkova dělovka ze spojky skončila nad brankou.
3'
Souhra na pivota také na straně Plzně, Tonar vybídl k zakončení Šindeláře, který vypálil k pravé tyči.
3'
Ptáčník výborně našel na pivotu Krčála, který se dokázal prosadit.
2'
Dodica naznačil přihrávku, poté na pravé straně proskočil. Šmíd skvěle zasáhl nohou! Sokol ale zůstává v útoku.
2'
Nejdl se prodral ke střele na brankovišti, jenže v tísni Studeného nepřekonal.
1'
Plzeňská formace se nestihla zformovat a Dolejší otevírá skóre z pravého křídla.
1'
Bogdanićova dělovka skončila ne břevně.
1'
Do prvního útoku vyráží Talent.
1'
Duel začne s drobným zpožděním.
Sestava Nového Veselí dnes takřka totožná jako ve středu, jen Ondřeje Veselého vyměnil Denis Rubáč. Stále chybí David Melichar.
Ze sestavy Plzně vypadl Jan Stehlík. Vrátil se však Eduard Wildt, Talent tak má po dlouhé době k dispozici dvě pravá křídla a Petr Linhart bude moci naskočit místo Stehlíka na pravé spojce.

TJ Sokol Nové Veselí: Studený, Šimovček – Gregorovič, Krčál, Halíček, Korbel, Ptáčník, Halla, Kocich, Dodica, J. Flajsar, Miroslav Štohanzl, F. Bartůněk, Parolly, A. Dolejší, Rubáč.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Vinkelhöfer, Šafránek, T. Nejdl, Chmelík, Linhart, Douda, Wildt, Režnický, Šindelář, Bogdanić, M. Tonar, M. Říha.

Rozhodčí: Deml, Dvořáček.
Středeční vzájemný zápas:
Talent tým Plzeňského kraje – TJ Sokol Nové Veselí 29:27 (12:14)
Nejvíce branek: Linhart 6, Tonar 6/4, Režnický 5 – Ptáčník 6, Kocich 5/2, Korbel 3. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 1:2. Hráno bez diváků.

Druhý tým tabulky se ve středu proti jedenáctému celku pořádně nadřel. Favorizovaná Plzeň ale utkání nakonec zvládla a získala dva body. Nové Veselí vedlo takřka po celé utkání a mírný náskok si drželo až do 52. minuty, kdy vedlo 25:23. Jenže Talentu se závěr povedl a skóre otočil.
Talent tým Plzeňského kraje
Západočeši využívají velké síly na spojkách a znovu chtějí zaútočit na mistrovský titul. Spojky Michal Tonar, Jan Stehlík, Petr Linhart, Milan Škvařil, Jakub Douda nebo Tomáš Nejdl mají velkou kvalitu a Talent těží ze širokého kádru. Kde už ale nemají tolik na výběr, to je pozice pivota. Těsně před začátkem sezóny odešel Šimon Macháč. Jakub Šindelář nemá ideální formu a nejvíce prostoru tak dostává 22letý Daniel Režnický. V posledních zápasech ale absentuje Milan Škvařil.

Talent po reprezentační přestávce nepředvádí přesvědčivé výkony, ale dokázal zvítězit ve čtyřech z pěti duelů. V tabulce mu patří druhé místo o tři body za Karvinou.

TJ Sokol Nové Veselí
Sokol v minulých sezónách udivoval házenkářskou veřejnost. Před letošní sezónou ale kádr výrazně oslabil a to se projevuje i na výsledcích. Nové Veselí vyhrálo jediné ze 17 zápasů! Ve třech dalších remizovalo a v tabulce je s pěti body předposlední o bod před Maloměřicemi.

Střelecky táhne Nové Veselí Martin Kocich se 79 góly. Následuje další spojka Adam Ptáčník s 61 brankami. V ofenzivě je ovšem Sokol nejhorší v celé extralize, v průměrů nasází na zápas jen něco přes 23 gólů. V obraně jsou horší pouze Maloměřice a Kopřivnice.

Hranice – Nové Veselí 28:24
Nové Veselí – Brno 25:25
Karviná – Nové Veselí 34:24
Nové Veselí – Zubří 24:28
Přeji krásný páteční večer, vítejte u utkání 18. kola STRABAG Rail extraligy, ve kterém TJ Sokol Nové Veselí vyzve Talent tým Plzeňského kraje. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.