Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Karviná - 22. října 2021   19:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Chudoba  • 3' Choleva  • 5' Mucha  • 9' Choleva  • 23' Marenčák  • 28' Chudoba  • 29' Bureš  • 30' Mucha  • 32' Gřešek  • 33' Mucha  • 34' Chudoba  • 37' Mucha  • 38' Petrovský  • 40' Petrovský  • 42' Petrovský  • 43' Chudoba  • 49' Petrovský  • 52' Petrovský  • 54' Petrovský  • 57' Petrovský  • 58' Chudoba  • 59' Gřešek
24:26
(8:13)
Karviná
Karviná
2' Fulnek   • 3' Sobol   • 3' Skalický   • 5' Sobol   • 6' V. Patzel   • 10' Sobol   • 13' V. Patzel   • 14' V. Patzel   • 20' S. Mlotek   • 22' Sobol   • 25' Sobol   • 26' Sobol   • 28' Sobol   • 32' Široký   • 34' S. Mlotek   • 36' V. Patzel   • 38' V. Patzel   • 41' Franc   • 44' S. Mlotek   • 45' Franc   • 46' V. Patzel   • 53' Sobol   • 58' Noworyta   • 59' Fulnek
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško – J. Rajnoha, Petrovský, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Kancel, Brožek, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Ondrušík, Mynář, Hustopecký.
Marek Bareš – Jakub Uhlíř
Hala Frýdek - Místek
Karviná
Mokroš, N. Marjanović – Noworyta, V. Patzel, S. Mlotek, Fulnek, Jan Užek, Pelák, Harabiš, Skalický, Široký, Sobol, Franc.

Po velmi vlažném prvním poločase byla druhá část opravdové drama. Frýdek-Místek parádně snižoval a celý poločas vlastně stahoval velký náskok hostů. Dostal se dokonce na rozdíl dvou branek, který mohl v závěru ještě snížit, když hrál v šesti proti třem. Ani tomu ale nestačilo a Pepino si tak připíše další prohru. Karviná naopak vyhrává osmý zápas z osmi.
Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná 24:26 (8:13)
Nejvíce branek: Petrovský 9/2, Chudoba 5, Mucha 4 – Sobol 9/1, V. Patzel 7/1, S. Mlotek 3. Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/2. Vyloučení: 1:5.
60'
Marjanović zasáhl parádně proti střele jednoho z domácích! Veledůležitý zákrok.
60'
Neskutečné, Karviná jde do tří kvůli toho, že si nepohlídala počet hráčů na hřišti a hrála ve více lidech. Frýdek tedy v šesti proti třem.
60'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
60'
Vojtěch Petrovský se prosadil přesně minutu před koncem ze sedmimetrového hodu! Míč poslal mezi nohy brankáře. Tohle bude ještě drama!
59'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Patrik Fulnek).
59'
Tak nyní už to pro Baník vypadá velice dobře. Patrik Fulnek se z brejku utrhl a skóroval.
59'
Adam Gřešek poslal skvělý míč do branky soupeře a ještě vykřesal naději pro domácí.
59'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Nikolas Noworyta).
58'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Nikolas Noworyta).
58'
Radim Chudoba prohodil míč mezi nohama Marjanoviče a opět je z toho rozdíl dvou branek.
57'
Jan Sobol po dvou náznacích velmi zkušeně překonal Jana Marenčáka ze sedmimetrového hodu.
57'
Vojtěch Petrovský je opravdu neskutečný! Čtyři minuty před koncem snižuje osmou brankou navíc už jen na rozdíl dvou gólů.
54'
Neskutečná individuální akce Vojtěcha Petrovského! Ten proběhl z levé strany okolo několika karvinských hráčů a následně parádně zakončil.
53'
Jan Sobol se po dlouhé době dokázal prosadit! A to navíc ještě při vlastním oslabení, které Baník hraje opravdu skvěle.
52'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc).
52'
Vojtěch Petrovský se prosadil a Frýdek-Místek už opět prohrává jen o tři branky.
50'
První úspěšný sedmimetrový hod Frýdku-Místku má na svědomí Vojtěch Petrovský.
50'
Žlutá karta pro realizační tým HCB Karviná.
49'
Po zákroku Pyška, který je zpět v brance frýdeckomísteckých, se domácí dostali do rychlého protiútoku a míč ze středu do branky soupeře tvrdě "napral" Vojtěch Petrovský.
46'
Vojtěch Patzel dobíhal z druhé vlny, dostal míč z boku přímo na střed před brankoviště a jednoduše ho silnou ránou umístil do středu branky.
45'
Daniel Valo potřebuje probrat taktiku domácích a proto si vybral oddechový čas.
45'
Václav Franc poslal míč do sítě a přesně ve třech čtvrtinách utkání Frýdek-Místek opět prohrává o pět branek.
44'
Slavomír Mlotek zaokrouhlil parádní ránou počet vstřelených branek Karviné na 20.
43'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
43'
Jakkoliv v prvním poločase řídil zápas Jan Sobol, nyní je to dvojice Vojtěchů. Na straně Frýdku-Místku Petrovský, na baníkovské Vojtěch Patzel, který teď využil sedmičku.
42'
Vojtěch Petrovský je v posledních minutách opravdu při chuti. Nyní se prezentoval parádním technickým obloučkem přes gólmana z levé strany.
41'
Po delší době skóruje i Baník. Prosadil se Václav Franc, poprvé v zápase.
40'
Vojtěch Petrovský se prosadil podruhé a domácí jsou už vzdáleni jen na tři branky.
38'
Jako na kolotoči. Tak by se dala popsat nynější situace na place. Vojtěch Petrovský se hned po inkasované branky dostal do šance a proměnil ji.
38'
Vojtěch Patzel dostal přihrávku na svou klasickou pozici před brankovištěm a míč vmetl do sítě.
37'
Míč putoval po ose Radim Chudoba – Vojtěch Petrovský – Jan Mucha. Poslední jmenovaný vyskočil hodně vysoko a naopak vmetl míč k zemi do branky.
36'
Vojtěch Patzel se prezentoval parádní střelou z obrovské dály, se kterou nemohl domácí gólman vůbec nic dělat.
35'
Michal Brůna není s nástupem svých svěřenců do druhého poločasu vůbec spokojen, a proto vysvětlí technické pokyny svým svěřencům při oddechovém čase.
34'
Radim Chudoba ale rychle snižuje zase na rozdíl čtyř branek, tentokrát z velmi netradiční pozice na křídle.
34'
Slavomír Mlotek skóroval z poměrně laciné pomalé rány z prostoru před brankovištěm
33'
Jan Mucha zakončil parádně, prosadil se po třetí v utkání a prohrávají už jen o čtytři branky.
32'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
32'
Petr Široký otevírá střeleckou listinu druhého poločasu a zároveň zaznamenává svou první branku v utkání.
31'
První poločas je za námi a místo atraktivního souboje a ofenzivní podívané jsme viděli spíš hodně slabý výkon hlavně ze strany Frýdku-Místku. Hosté nehráli naplno, a stejně měli dokonce osmibrankový náskok. Frýdek-Místek zaznamenal pasáž, kdy čtrnáct minut neskóroval. Doufejme, že druhá půle přinese lepší házenou.
30'
30'
Poslední minutky byly z pohledu Pepina skvělé. Jan Mucha se trefil ještě tři sekundy před koncem po skvělé kombinaci a domácí tak stáhli osmibrankový náskok "pouze" na pět branek.
29'
Domácí se konečně trochu rozstříleli. Marenčák poslal Zbyňka Bureše do dlouhého úniku, který hráč Frýdku-Místku zakončil o zem.
28'
28'
One Man Show! Jan Sobol se trefuje minutu co minutu a táhne vicemistry do velmi pohodlného vedení.
27'
Domácí jsou směrem dopředu opravdu bezzubí. Radim Chudoba nyní dokonce neproměnil ani sedmimetrový hod.
26'
Ani Marenčák, který už se v brance Frýdku-Místku vyměnil s Pyškem, nedokázal zastavit Jana Sobola a Karviná tak poprvé vede o sedm gólů.
25'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Ondřej Voleník).
25'
Jan Sobol je dnes jasně nejlepším hráčem na hřišti, konkurovat by mu mohl tak možná skvěle chytající Marjanović. No každopádně zaznamenal pátý gól.
23'
Jan Marenčák přehodil celé hřiště a vhodil míč do odkryté brbanky hostů. Frýdek-Místek se tak prosazuje po neskutečných čtrnácti minutách.
22'
Karviná vede už o šest branek! Postaral se o to Jan Sobol, který už dnes do sítě nacpal čtvrtý míč.
22'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář).
20'
Po velmi dlouhé době se opět jeden z týmů prosadil. Tedy respektive Karviná, která sehrála parádní kombinaci zakončenou Slavomírem Mlotkem.
19'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Václav Franc).
17'
Nyní si oddechový čas vyžádal zase Michal Brůna.
15'
Marjanović je zatím parádní, nyní vychytal dva útoky Frýdku-Místku po sobě. Svůj tým dnes zatím hodně drží.
14'
Pepino musí něco změnit a tak zvolilo time-out.
14'
Karviná už domácímu týmu hodně utíká. Opět se trefil Vojtěch Patzel, který tentokrát parádně dohrál z křídla.
13'
Vojtěch Patzel se prosadil parádní ránou z pravé strany. Dnes poprvé až po třinácti minutách.
12'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Oto Kancel).
10'
První sedmimetrový hod v zápase měli k dispozici domácí. Vojtěch Petrovský ale nedokázal skórovat.
10'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Ondřej Skalický).
10'
Pyško parádně dvakrát zasáhl proti střelám Baníku. Útok Frýdku-Místku ale skončil jen ztrátou míče, kterou využil Jan Sobol.
9'
Velkou parádu předvedl Mathias Choleva, který skončil do brankoviště, v letu si přendal míč do druhé ruky, naznačil a nakonec vypálil k tyči.
7'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
6'
Vojtěch Patzel krásně schoval střelu, z podstřelu pak míč poslal do horní části branky a zvýšil poprvé na rozdíl dvou branek
5'
Jan Sobol se s míčem propracoval na pravé křídlo, kde se osamostatnil a následně zakončil k tyči.
5'
Jan Mucha se chopil střely po signalizované pasivitě a parádně poslal z dálky míč až do branky.
3'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Ondřej Skalický).
3'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
3'
Marjanović skvěle vychytal útok domácího týmu a poslal do akce Karvinou. Jan Sobol Pyška prostřelil a otočil stav.
2'
Téměř okamžitě pak odpovídá Patrik Fulnek a okamžitě srovnává na 1:1.
1'
Radim Chudoba první střelou v zápasu okamžitě zapsal jeden bod do střelecké listiny.
1'
HCB KARVINÁ

Karviná je na tom přesně naopak. Vicemistr je opět nezastavitelný, ligu s přehledem vede a zatím ze sedmi zápasů vyhrála úplně všechny. Navíc bojuje na dalších dvou frontách – v českém a evropském poháru. Skóre týmu v Extralize můžu je 216:165. V poslední sezoně venku Frýdku-Místku podlehla, ale následně vyhrála domácí utkání.

Forma: V – V – V – V – V

Poslední zápasy:
Karviná – Nové Veselí 35:26
Hranice – Karviná 21:30
Zubří – Karviná 25:28
PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK

Frýdku-Místku se zatím v této sezoně hrubě nedaří. Pepino získalo v šesti zápasech pouze tři body a vyhrálo jen jednou. Podařilo se mu to před dvěma týdny proti Ronalu Jičín. Navíc nyní v týdnu vypadli i v pohárové přestřelce s druholigovým Vsetínem. Skóre týmu je mírně záporné, frýdeckomístečtí vstřelili 170 branek přičemž jich 174 obdrželi. Dnes budou obrovským outsiderem.

Forma: V – P – P – R – P

Frýdek-Místek – Jičín 32:26
Brno – Frýdek-Místek 35:34
Kopřivnice – Frýdek-Místek 23:22
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.