Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Jičín - 14. listopadu 2021   16:00

Kopřivnice
Kopřivnice
1' Jan Gřes  • 6' Jan Gřes  • 9' Čadra  • 9' Hanus  • 13' Hanus  • 13' Střelec  • 16' Jan Gřes  • 17' Brito Benítez  • 20' Hanus  • 21' Čadra  • 23' Střelec  • 26' Hanus  • 28' Hanus  • 31' Čadra  • 33' Bukovský  • 34' Hanus  • 37' Jan Gřes  • 37' Žingor  • 40' Bukovský  • 42' Čadra  • 44' Hanus  • 45' Hanus  • 47' Čadra  • 49' Adamovic  • 52' Jan Gřes  • 52' Střelec  • 53' Hanus  • 54' Bukovský  • 55' Adamovic  • 58' Žingor  • 60' Čadra
35:27
(17:10)
Jičín
Jičín
1' Thorovský   • 8' Freiberg   • 10' J. Dolejší   • 13' A. Dolejší   • 15' Krahulec   • 18' Thorovský   • 21' Doškář   • 23' Freiberg   • 23' Kastner   • 27' Kastner   • 32' M. Kovařík   • 36' J. Dolejší   • 36' Kastner   • 38' J. Dolejší   • 39' Hlava   • 41' M. Kovařík   • 43' Kastner   • 44' Naimann   • 47' Freiberg   • 50' A. Dolejší   • 51' Pekař   • 52' J. Dolejší   • 56' Doškář   • 57' Freiberg   • 58' Krahulec   • 60' Pekař
Kopřivnice
Bareš Marek, Uhlíř Jakub
Jičín

Dnešní utkání mezi Kopřivnicí a Jičínem končí vítězstvím domácího celku, který vyhrál i druhý poločas, v domácí brance chytal famózně Žingor, který mimo jiné dal i dvě branky. Házenkáři Kopřivnice si náskok z prvního poločasu pohlídali, hosté s blížícím se koncem riskovali hru bez brankáře a byli za to několikrát potrestáni.
KH ISMM Kopřivnice – HBC Ronal Jičín 35:27 (17:10)
Nejvíce branek: Hanus 9, Čadra 8/2, Střelec 5/2 – Kastner 5/1, J. Dolejší 4, Freiberg 4. Rozhodčí: Bareš Marek, Uhlíř Jakub. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/1. Vyloučení: 3:3.
60'
Jan Pekař byl posledním, kdo se zapsal mezi střelce.
60'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
60'
Jičín dlouho kombinoval až se dopustil nepřesnosti, sudí jim vzali míč za technickou chybu.
58'
Krahulec jen kosmeticky snižuje na rozdíl osmi branek.
58'
Žingor nyní dva střelecké pokusy chytil a navíc střelou přes celé hřiště dává svoji druhou branku.
57'
Freiberg dává branku z prostoru brankoviště, střelu umístil po pravé ruce brankáře Žingora.
56'
Také Jakub Kastner dostal dvě minuty za oplácení.
56'
Jan Hanus dostal dvě minuty za nesportovní chování.
56'
Už je nyní jasné, že dva body zůstanou v Kopřivnici, i když dává branku Doškař.
55'
Kopřivnice dobře bránila a získala míč, Adamovič opět do opuštěné branky poslal míč.
54'
Martin Bukovský byl bráněn, ale i přesto dokázal přesně balon poslat k tyči a překonat Machalického.
53'
Jičín hrál bez brankáře, Hanus vystřelil ze své poloviny a přesně míč zacílil do branky.
52'
Martin Střelec si sběhl z křídla do středu a dostal přihrávku a tu zužitkoval v branku.
52'
Jiří Dolejší vymetl šibenici kopřivnické branky.
52'
Jan Greš z rychlé kombinaci dává branku.
51'
Jan Pekař snižuje na rozdíl šesti branek, stále je to pro Jičín nedosažitelný rozdíl.
50'
Martin Střelec orazítkoval z levého křídla vzdálenější tyč.
50'
Oddechový čas pro domácí.
50'
Na začátku poslední desetiminutovky dává branku Aleš Dolejší.
49'
Adamovič dokázal zamířit ve výskoku proti vysoké obraně přesně k tyči.
48'
Jakub Kastner se prosadil ze sedmičky po faulu Čadry.
48'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
47'
Zdeněk Čadra je dnes k neudržený a dává další branku.
47'
Freiberg na druhé straně po rychlém kontru dává branku.
46'
Jan Greš podstřelem vyzkoušel pozornost Veverky, který mu střelu chytá.
46'
Obrana Kopřivnice dobře bránila a získala míč ve svůj prospěch.
45'
Jan Hanus se prosadil i když byl na kraji hřiště bráněný.
44'
Na konci 44. minuty skóruje Jan Hanus zprava.
44'
Michal Naimann dorazil vyražený míč brankářem Žingorem do sítě.
44'
Čadra ze své ruky vyslal pumelenici, která skončila na břevně.
43'
Kastner zužitkoval protiútok dva na jednoho.
42'
Zdeněk Čadra nezaváhal při střele, Kopřivnice nadále vede o osm.
41'
Další útok Jičína vedl k brance.
40'
Také hráč Kopřivnice se nemýlil.
39'
Jičín dává snižuje na rozdíl sedmi branek.
38'
Žingor k němu balon odrazil a na druhý pokus už byl Dolejší přesný.
38'
Jiří Dolejší sedmičku neproměnil.
38'
Petřík fauloval za dvě minuty.
37'
Jičín hrál bez brankáře, Žingor přesnou střelou přes celé hřiště dává branku.
37'
Na druhé straně Jan Greš vsítil svoji čtvrtou branku.
36'
Teď se v krátkém sledu prosadil Jičín. Kastner technickou střelou překonal Žingora.
36'
Jiří Dolejší nyní z protiútoku dává branku Jičína.
35'
Kovařík vystřelil, Žingor chytá. JIčín u míče zůstane i díky rozhodčím.
35'
Kopřivnice brání velice dobře, hosté se nemají kudy prosadit.
34'
Hostům nevyšla kombinace, ale sudí jim nadále nechávající míč, jelikož Čadra stál v brankovišti.
34'
Obrana Jičína nepokryla Hanuse, který se prosazuje z pravého křídla.
33'
Hostující celek se ze svého útoku neprosadil, Kopřivnice vede o osm branek.
33'
Bukovský z dalšího útoku Kopřivnice se nemýlí.
32'
Martin Kovařík tvrdou ranou překonal domácího brankáře.
31'
Na druhé straně byl přesnější Čadra a dává branku.
31'
Dolejší ve výskoku vystřelil, jenže Žingor předvedl perfektní zákrok a balon vykopl.
31'
Kopřivnice má od první minuty zápas ve své režii, postupně si vypracovala sedmibrankový náskok, v domácí brance skvěle chytá Žingor, na němž si hostující hráči několikrát vylámali zuby. Pokud bude chtít Jičín s výsledkem ve druhém poločase něco udělat, bude muset zlepšit střelbu.
30'
30'
Také Jičín se provinil proti pravidlům, z brankoviště bylo pískáno prorážení hostujícímu hráči.
29'
Bukovský se snažil prostrčit míč na Brita, ale to se mu nepovedlo.
28'
Jan Hanus však nadále dává sedmibrankovou náskok Kopřivnici.
27'
Jičín snižuje na rozdíl šesti branek.
27'
Čadra překonal ze sedmičky Veverku střelou mezi nohy.
26'
Hostující hráč dostal dvě minuty.
26'
Jan Hanus zužitkoval samostatný nájezd proti Veverkovi.
25'
David Zima je potrestaný žlutou kartou.
23'
Kastner překonal Žigora na vzdálenější tyč z pravého křídla.
23'
Střelec se prosazuje a je to jeho čtvrtá branka v dnešním utkání.
23'
Petr Freiberg z rychlé akce dává osmou branku Jičína.
22'
Domácí ztrácí míč a do rychlého kontru šel Jičín, ale ani ten nedává branku, stav se nemění.
21'
Domácí kouč Chrastina si bere oddechový čas.
21'
Doškář snižuje přesnou střelou na rozdíl šesti branek.
21'
Čadra měl přesnější ruku než jeho sok a Kopřivnice nadále zvětšuje postupně svůj náskok.
20'
Kovařík už musel vystřelit, jelikož sudí měli zvednutou ruku, branku Kopřivnice ale míjí.
20'
Jan Hanus využívá hned přesilovku, když z pravého křída přeloboval brankáře.
19'
Jan Pekař je vyloučený za faul do obličeje na dvě minuty.
19'
Zdeněk Čadra dává branku ze sedmičky, střelu otřel o levou tyč.
18'
Jičínu byla avizována pasivita, nakonec situaci dohráli do brankového vyústění.
17'
Brito byl na brankovišti zcela volný a pivot se z takových situací většinou nemýlí.
17'
Dolejší sice vystřelil, jeho rána byla zblokována a gólman Žingor už si věděl rady.
16'
Za to v domácí brance má velice dobrou úspěšnost Žingor.
16'
Hostúm zatím nechytají moc brankáři a trenér se je snaží stále měnit. Nyní měl přesnou ruku Gřes.
15'
Z pravé strany se prosazuje Krahulec.
14'
Jan Greš sice vystřelil, ale byl jemně přistrčený, Kopřivnice nadále zůstala u míče, ale nakonec ji ho sudí vzali za útočný faul.
13'
V rychlém sledu nyní padly branky na obou stranách.
13'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Aleš Dolejší).
13'
Jan Hanus krásným obloučkem dává gol na zadní tyč.
13'
Jičín šel do útoku, ale byl zastavený sudím, který viděl prorážení hostujícího hráče.
12'
Žingor čaruje v kopřivnické brance, nyní si na něm vylámala zuby hostující spojka.
11'
Střelec šel sám na hostujícího golmana, který jej ale vychytal.
11'
Své spoluhráče podržel brankář Machalický.
10'
Jiří Dolejší dostal přihrávku od svého kolegy na spojce a přesnou střelou k tyči nedává Žingorovi šanci.
9'
Na konci deváté minuty si vzala hostující lavička oddechový čas.
9'
Žingor dobře zasáhl a hned poslal do útoku Hanuse, který zužitkoval krásnou přihrávku svého brankáře.
9'
Radek Doležel vyfasoval žlutou kartu.
9'
Zdeněk Čadra odpovídá hned na branku Freiberga.
8'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Petr Freiberg).
7'
Martin Střelec překonal ze sedmičky Machalického.
7'
Brankář Kopřivnice se zaskvěl proti střelci Jičína.
6'
Za faul na Greše byl potrestaný žlutou kartou Kovařík.
6'
Jan Greš zleva proskočil obranou Jičína a dává branku.
6'
Ani Jičinu se to nepovedlo, stále 2:1.
5'
Bukovský ze spojky se snažil balon nacpat do šibenice, nicméně branku Jičína netrefil.
4'
Jičín se ze svého útoku neprosadil, na tahu je Kopřivnice.
4'
Martin Střelec v pohodě dává branku, když balon nasměřoval po levé ruce brankáře Jičína.
4'
Zdeněk Čadra byl faulovaný v brankové situaci a byla nařízená sedmička.
3'
Oba dva celky se nyní dopustily technických chyb.
3'
Thorovský odražený míč chytil a zcela sám zakončoval, ale proti domácímu brankáři se neprosadil.
2'
Kopřivnice se nepodařilo jít podruhé do vedení, Jičín může stav otočit.
1'
Thorovský okamžitě srovnává z levé strany.
1'
Jan Greš po pěkné akci dává branku podstřelem.
1'
Jako první se ujali míče domácí házenkáři.
1'
-1'
Kopřivnice bude hrát v černých dresech, Jičín nastupuje v červených dresech.
-1'
Hlasatel postupně představuje hráče obou celků.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, J. Ježek, D. Zima, Čadra, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Polcar, Adamovic, Doležel, Brito Benítez, Musálek, Hanus, Bukovský.

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Krahulec, J. Dolejší, Naimann, Hlava, M. Kovařík, Freiberg, O. Šulc, Pekař, Doškář, A. Dolejší, Thorovský, Kastner.

Rozhodčí: Bareš Marek, Uhlíř Jakub.
Jičín to má právě naopak, z posledních tří zápasů je jednou vyhrál, doma s Maloměřicemi 30:21, pak následovaly dvě porážky s Lovosicemi 28:34 a Plzní 26:32. V poháru pak po prodloužení nestačil na Nové Veselí. Jičín má v tabulce o čtyři body méně než Kopřivnice a je devátý.
Kopřivnice v posledních třech zápasech jednou prohrála. V domácím prostředí dokázala přehrát Hranice 30:22 a Duklu Praha 33:31, porážku si připsala v Brně, když nestačila na místní házenkáře a prohrála 28:34. Jak už bylo napsáno, tak v tabulce je na sedmé pozici se ziskem osmi bodů.
Příjemné nedělní odpoledne, vítám vás u sledování 10. kola nejvyšší soutěže v házené mužů. KH ISMM Kopřivnice přivítá devátý HBC Ronal Jičín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.