Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Hranice - 20. listopadu 2021   17:00

Královo Pole
5' Burget  • 6' Žvak  • 8' Arsenić  • 13' R. Flajsar  • 15' Jezdimirović  • 15' Živanov  • 20' Kocich  • 23' Žvak  • 26' Živanov  • 27' Horut  • 29' R. Flajsar  • 29' Živanov  • 32' Arsenić  • 36' Arsenić  • 37' Kocich  • 38' Zahradníček  • 42' Stein  • 46' Burget  • 48' Kocich  • 49' B. Pšenica  • 53' Burget  • 53' Strack  • 57' Živanov  • 59' Burget
27:21
(12:11)
Hranice
Hranice
2' Plaček   • 4' Pinkas   • 7' Fulneček   • 10' Zbránek   • 14' Pinkas   • 15' Fulneček   • 19' Fulneček   • 25' Fulneček   • 35' Fulneček   • 39' Fulneček   • 42' Fulneček   • 45' Plaček   • 53' Pinkas   • 55' Fulneček   • 57' Pinkas   • 58' Plaček   • 60' Krawczuk
Lukáš Veselý, Jan Zelenka
MH Vodova, Brno
Hranice

Utkání je za námi. Jakkoliv byla první část vyrovnaná, do druhého poločasu už nastoupily "jiné Hranice". Ty ztrácely od úvodu poločasu a jejich ztráta se stále a stále prohlubovala, až dosáhla místy i sedmi branek. Nakonec utkání končí šestigólovým rozdílem. Brno se tak posouvá v tabulce zatím na pátou pozici, má už třináct bodů. Hranice přidávají desátou porážku z jedenácti zápasů a jsou poslední.
SKKP Handball Brno – TJ Cement Hranice 27:21 (12:11)
Nejvíce branek: Kocich 5/2, Živanov 4, Burget 4 – Fulneček 8, Pinkas 4, Plaček 4/1. Rozhodčí: Lukáš Veselý, Jan Zelenka. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/4. Vyloučení: 4:7. ČK: Jezdimirović – Brož.
60'
Libor Horut si ještě hodil po vypršení času sedmičku. Jeho rána šla jednoduše do branky, soupeřův gólman už se ani nesnažil míč chytit.
60'
Pavel Hladík chce ještě hráče nechat oddychnout a tak si bere timeout.
60'
Střední spojka Vojtěch Krawczuk zkusil vypálit. Jeho ránu vychytal Pšenica, jenže následný odražený míč už pro Krawczuka problémem nebyl.
59'
Daniel Burget zvládl zapsat čtvrtou branku v zápase a pojisti vítězství svého týmu, které je už nyní nad míru jasné.
58'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
58'
Jan Plaček přiběhl z druhé vlny a měl k brance odkrytou cestu. Z výskoku napřáhl a silnou ránou jednoduše skóroval.
57'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matyáš Pinkas).
57'
Dušan Živanov to zkusil ze druhého výskoku. Střela byla tečována jednou z rukou obránců Hranic, ale do branky zapadla.
55'
Jaroslav Fulneček dnes nastřílel skoro polovinu branek svého týmu. Nyní přidává další, což už je jeho osmá trefa v zápase.
53'
Sebastián Strack se dostal do samostatného úniku, který zakončil jednoduchou střelou a poslal svůj tým dokonce do sedmibrankového vedení
53'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Daniel Burget).
53'
50'
Luděk Piwko si vzal sedmičku na starost. Míč poslal do pravého dolního růžku, přesně do protipohybu brankáře Pšenicy.
49'
Do odkryté branky se tentokrát trefil dokonce domácí brankář Bohumil Pšenica, když přehodil míčem celé hřiště.
48'
Pátá branka Martina Kocicha posílá jeho tým už do šestibrankového náskoku.
46'
Podobná situace ale nastává na druhé straně. Daniel Burget dostal míč do křídla, seběhl si a prohodil ho pod víkem mezi rukama gólmana. Brno má tak na kontě už dvacet zásahů a opět vede o pět gólů.
45'
Skvělá dohrávka na pravé křído v podání Cementu. Jan Plaček míč perfektně propálil vedle gólmana k tyči.
45'
Martin Kocich dostal k dispozici sedmimetrový hod. Opět ho velmi jednoduše využil.
42'
Adam Stein opět zvyšuje na čtyřgólový náskok svou dnešní první úspěšnou trefou v zápase.
42'
Jaroslav Fulneček se i přes předchozí sporný zákrok dostal ke střele a zaznamenal branku. Snižuje tak na rozdíl čtyř gólů.
39'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
39'
Jaroslav Fulneček dokázal po devíti minutách konečně zaznamenat první branku Hranic ve druhém poločase.
39'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Dušan Živanov).
38'
Jaroslav Hudeček musí vzít oddechový čas, jeho tým začíná strádat.
38'
Jan Zahradníček dostal přihrávku za obranu, unikl do samostatného úniku a následně se trefil z výskoku o zem do branky.
37'
Martin Kocich zapsal po rychlém brejku a zaváhání v obraně Hranic třetí branku a poprvé tak Brno posílá do vedení čtyřbrankového.
36'
Nikola Arsenić dostal pas na střed, vyskočil a poslal míč mezi nohy brankáři Hranic. Domácí tak poprvé využívají dvojnásobnou přesilovku.
35'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
35'
Jaroslav Fulneček se dokázal prosadit i v oslabení. Míč dostal na střed a odtamtud už pálil nechytatelně.
34'
Tentokrát se na sedmičku postavil Martin Kocich. Ten jednoduše vmetl míč do šibenice soupeřovy branky a poslal Brno poprvé v zápase do vedení o tři branky.
34'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Plaček).
32'
Nikola Arsenić otevírá střeleckou listinu druhého poločasu a posílá Brno zpět do dvoubrankového vedení.
31'
První poločas je za námi. Neviděli jsme v něm moc ofenzivní a atraktivní házenou. Utkání bylo hodně vyrovnané. Dlouho měli lehce navrch hosté, pak se ale ke konci poločasu situace obrátila, Brno skórovalo pětkrát po sobě a otočilo utkání. Do druhého poločasu si bere lehký jednobrankový náskok.
30'
30'
Luděk Piwko ještě v samotném závěru utkání snižuje! Jeho druhý gól v zápase padl ze druhého sedmimetrového hodu.
29'
Tempo hranic úplně opadlo! Ty už nedaly branku pět minut. Od té doby se naopak Brno prosadilo pětkrát po sobě. Nyní se prosadil Dušan Živanov.
29'
Parádní práce domácích! Ti v přesilovce otáčejí stav utkání a vedou poprvé v zápase. Postaral se o to Radek Flajsar.
27'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
27'
Libor Horut skóruje za Brno! A je to jeho první trefa v utkání. To je nyní opět srovnané.
27'
Žlutá karta pro realizační tým SKKP Handball Brno.
26'
Dušan Živanov za domácí dokázal skórovat i v početní nevýhodě.
25'
Jaroslav Fulneček využívá dvojité přesilovky a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení, což se děje podruhé v utkání.
25'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
24'
Jan Plaček šel potrestat soupeřův faul sedmimetrovým hodem. A to se mu podařilo, sedmička je tak úspěšná.
24'
Nepříjemnost pro Brněnské! Nikola Jezdimirović fauloval unikajícího Piwka, který leží na palubovce. Jezdimirović tak dostává červený kartonek a míří do sprch.
23'
Na druhé straně odpovídá Erik Žvak, jenž se trefuje podruhé ve dnešním utkání Extraligy házené mužů.
22'
Luděk Piwko dostal možnost sedmimetrového hodu. Tu využil náležitě a dokázal poslat Hranice opět do malinkého vedení.
21'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Marek Vincour).
20'
Martin Kocich se nakonec prosadil. Jedná se o jeho první branku v zápase a zase máme srovnáno.
19'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
18'
15'
Dušan Živanov ale hned z dalšího útoku zase srovnává stav rychlou a silnou střelou z výskoku.
15'
Jaroslav Fulneček dokázal v předbrankovém prostoru získat míč a následně zakončit.
15'
Nikola Jezdimirović vyslal dalekonosnou bombu z levé strany a zase srovnal.
14'
13'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar).
12'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Nikola Jezdimirović).
11'
10'
Jan Zbránek si dnes připisuje první gól a opět posílá svůj tým do vedení.
8'
Nikola Arsenić se dostal s míčem do středu před branku a zavěsil parádně na vingl.
7'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
7'
6'
Erik Žvak kazí soupeřovu brankáři úspěšnost a srovnává na 2:2.
5'
Daniel Burget otevřel skóre i za Brno pohotovou střelou z levé strany.
4'
4'
2'
Jan Plaček otevřel skóre tohoto zápasu a poslal Hranice do vedení.
1'

SKKP Handball Brno: B. Pšenica, Bavlnka – Kocich, Horut, Živanov, R. Flajsar, Arsenić, Jezdimirović, Burget, Strack, Žvak, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák.

TJ Cement Hranice: Juráš, Vyorálek – Polášek, Pinkas, Brož, Plaček, Ciborán, Padalík, Piwko, Fulneček, Vincour, Oselský, D. Lefan, Zbránek, Krawczuk, Pernička.

Rozhodčí: Lukáš Veselý, Jan Zelenka.
TJ CEMENT HRANICE

Hranice jsou úplně v opačné pozici. Z úvodních devíti zápasů prohrály úplně všechny. Až v posledním kole se dostaly k prvním dvěma bodům za výhru nad Frýdkem-Místkem, kterému se zatím taky vůbec nedaří. Hraničtí hráči vpálili soupeři do sítě 215 míčů, ale soupeři proti nim vsítili 303 krát.

Forma: V – P – P – P – P

Poslední zápasy:
Hranice – Frýdek-Místek 30:28
Dukla Praha – Hranice 29:21
Hranice – Nové Veselí 25:29
SKKP HANDBALL BRNO

Brno zažívá velmi povedený vstup do Extraligy házené mužů. Po deseti zápasech má na kontě už jedenáct bodů. Minulý rok se drželo v dolních patrech, nyní má zatím na hranici postupu do play-off tři body. Házenkáři z druhého největšího města v republice nastříleli 281 gólů, zatímco obdrželi 288 branek.

Forma: R – V – P – V – V

Dukla Praha – Brno 25:25
Brno – Kopřivnice 34:28
Plzeň – Brno 36:23
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.