Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Lovosice - 20. listopadu 2021   17:00

Nové Veselí
Nové Veselí
1' Gregorovič  • 3' J. Flajsar  • 10' Gregorovič  • 12' Gregorovič  • 15' Ptáčník  • 18' Ptáčník  • 20' Ptáčník  • 22' Melichar  • 23' Hajčman  • 23' Gregorovič  • 24' Hajčman  • 26' Ptáčník  • 27' J. Flajsar  • 30' Ptáčník  • 30' Ptáčník  • 32' Halíček  • 34' J. Flajsar  • 35' Melichar  • 37' L. Bartůněk  • 39' Dodica  • 42' Ptáčník  • 47' Dodica  • 48' Dodica  • 50' Dodica  • 51' Hajčman  • 52' Gregorovič  • 54' A. Tomášek
27:28
(15:13)
Lovosice
Lovosice
4' Malý   • 11' Trkovský   • 12' J. Motl   • 14' Petryčenko   • 15' Malý   • 16' Kupa   • 21' Kupa   • 23' Petryčenko   • 26' D. Zourek   • 28' J. Motl   • 29' J. Motl   • 30' J. Motl   • 32' Trkovský   • 35' Bogdanić   • 35' Kupa   • 39' Malý   • 40' Bogdanić   • 42' Trkovský   • 43' Trkovský   • 43' Kylíšek   • 46' Kupa   • 47' J. Motl   • 53' Malý   • 54' J. Motl   • 55' J. Motl   • 58' Jonáš
Nové Veselí
Horáček Václav, Novotný Jiří
ZDT Aréna, Nové Veselí
Lovosice

TJ Sokol Nové Veselí – Lovci Lovosice 27:28 (15:13)
Nejvíce branek: Ptáčník 7, Gregorovič 5, Dodica 4 – J. Motl 7, Kupa 6/2, Trkovský 4. Rozhodčí: Horáček Václav, Novotný Jiří. Sedmimetrové hody: 0 – 2/2. Vyloučení: 5:4.
Lovosice si nakonec po velmi napínavém zápase a velkém boji odvážejí z Nového Veselí dva body. Ve druhém poločase se přelévalo vedení z jedné strany na druhou, ani jedno mužstvo si nedokázalo podržet tříbrankové vedení, nakonec rozhodla koncovka na konci zápasu, která domácím hráčům nevyšla.
60'
Lovosice už to takticky uhrály, do útoku se nehrnuly, jen nechtěly ztratit míč a to se jim podařilo.
60'
Do konce zápasu zbývá 16 vteřin, hosté si vzali time – out.
60'
Dodica to vzal na sebe, seběhl si do středu a levou rukou vystřelil, mířil mezi nohy brankáře Lovosic, ten je ale sklapl včas.
60'
Do konce zápasu chybí 48 sekund na míči jsou domácí házenkáři a domácí lavička si bere oddechový čas.
59'
Také na druhé straně Lovosice neuspěly. Znovu může Veselí vyrovnat.
59'
Hostující brankář byl na správném místě v pravý čas a střelu ze středu hřiště chytá.
59'
Do konce utkání zbývají dvě minuty. Nyní jsou na míči domácí hráči.
58'
Jonáš z levé strany dobře zamířil přesně na vzdálenější tyč.
57'
Sudí už Novém Veselí avizovali pasivitu, Melichar vystřelil, jeho zblokovaná střela do cíle nedoletěla.
55'
Jiří Motl znovu z levého křídla měl přesnou ruku.
54'
Adam Tomášek vrací vedení znovu na stranu Veselí.
54'
Lovosice akci dohrály až do křídla, kde byl Jiří Motl, který se nemýlil.
53'
Hostující obrana dobře zablokovala střelu a do trháku šel Malý, který jej proměnil střelou mezi nohy.
52'
Jiří Gregorovič dává nekompromisní ranou branku.
52'
Nyní dobře zachytal Schams, do útoku jde Veselí.
52'
Lovosice si berou oddechový čas.
51'
Martin Hajčman si počkal na vyražený míč na brankovišti a poté míč ze vzduchu dotlačil k radosti diváků do brány.
51'
Do konce zápasu zbývá devět minuty, které mužstvo zvítězí nebo nakonec se Nové Veselí a Lovosice rozejdou smírně?
50'
Štohanzl jde na dvě minuty, když se na levé straně hřiště dopustil faulu.
50'
Roman Dodica z pravé strany srovnává stav na 24:24!
48'
Lovosice vedou už zase jen o branku. Dodica se s akci moc nepáral a vystřelil.
47'
Domácí hned reagují Dodicou, který přesně vystřelil do protipohybu brankáře.
47'
Další branka ve veselské brance znamená, že Lovosice si vytvářejí tříbrankový náskok.
46'
Jan Kupa střelou mezi nohy brankáře Schamse dává náskok Lovosicím.
44'
Stejný hráč jde podruhé na dvě minuty.
43'
Kylíšek překlápí stav na stranu Lovosic, nyní musí manko dohánět Veselí.
43'
Hosté hned kontrují a srovnávají stav.
42'
Ptáčník se vyhnul protihráči a následně ve výskoku dává branku.
42'
A máme po delší době srovnáno. Jaroslav Trkovský měl přesnou ruku a dává Lovosicím naději na dva body v dnešním zápase. Domácí si hned vzali oddechový čas.
40'
Domácí technickou chybou ztratili míč a toho využil Bogdanič a poslal hrací předmět do prázdné branky.
40'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál).
39'
Roman Dodica už nyní věděl, jak na hostující obranu a dává gól.
39'
A snižují zásluhou Malého. Znovu je to o branku.
38'
Domácí nakonec neprostřelil brankáře Lovosic a hosté jdou do útoku.
38'
Dodica byl při střele zblokovaný, Veselí zůstane u míče.
37'
Nyní se zase zaskvěl Schams, který vychytal hostujícího hráče.
37'
Bartůněk krásným lobem míč dopravil do branky, diváci technickému pokusu zatleskali.
35'
Dobrou práci předvedl Kupa, který obehrál protihráče a přesně zavěsil.
35'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
35'
Bogdanič snižuje znovu na rozdíl jedné branky.
34'
Stejný hráč se už podruhé nemýlil a dává branku, před tím předvedl dobrý zákrok Schams proti Malému.
33'
Flajsar vystřelil ze středu hřiště a orazírkoval pravou tyč.
32'
Jaroslav Trkovský snižuje na rozdíl jedné branky přesnou střelou.
32'
Robert Halíček na druhé straně po rychlém útoku dává branku.
31'
Stejný hráč proměnil sedmičku, střelou o zem, balon přesně skončil u tyče v síti.
31'
Jan Kupa se snažil proskočit domácí obranou, ale byl faulovaný, sedmička pro Lovosice.
31'
Nové Veselí vede o poločase o dvě branky 15:13. Domácí hráči si od počátku utkání udržovali jednobrankové vedení, které hosté otočili ve svůj prospěch, Veselí si náskok vzalo zpět na konci prvního poločasu vedli o dvě branky. Určitě uvidíme ve druhém poločase napínavou bitvu, jelikož se Lovosice určitě nevzdají.
30'
30'
Adam Ptáčník se prosazuje neskutečnou střelou přes hradbu bránících hráčů Lovosic.
30'
Petryčenko je vyloučen na dvě minuty, domácí budou házet ještě devítku.
30'
Necelou půl minuty před vypršením prvního poločasu dává branku Motl.
30'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
29'
Hostující hráč v krátkém sledu se prosazuje podruhé za sebou, první střelu jeho spoluhráče Schams vychytal a odražený balon dopravil Motl na druhý pokus do brány.
28'
Domácí obrana nechala volného Motla, ten toho využil.
27'
Na konci 27. minuty se hosté neprosadili, Schams drží Veselí nad vodou.
27'
Po delší kombinaci Veselí se balon dostal k Flajsarovi, který měl přesnou ruku.
27'
Jan Kupa se ze sedmimetrového hodu nemýlil, nasměřoval balon k tyči.
27'
Hajčman fauloval v brankové příležitosti a jde na dvě minuty.
26'
Ptáčník přispěchal s odpovědí a znovu Veselí vede o tři branky.
26'
Zourek se přesto dokázal prosadit.
25'
Veselí praktikuje vytáhlou obranu, aby co nejvíce nabouralo rozehru Lovosic.
24'
Také se tak děje zásluhou Martina Hajčmana. Hostující trenér na nepříznivý vývoj reaguje si bere oddechový čas.
24'
Domácí brankář Schams vychytal levé křídlo a Nové Veselí může jít do trháku.
23'
Gregorovič využívá přesilovou hru přesnou střelou.
23'
David Kylíšek nevybíravě zastavil domácího hráče a jde si odsedět dvouminutový trest.
23'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
23'
Domácí jdou do vedení o dvě branky, když zúročilo protiútok.
22'
Melichar po oddechovém čase znovu posílá domácí do vedení.
21'
Jan Kupa srovnává stav na 7:7 přesnou střelou, domácí střídačka si vzala první oddechový čas.
21'
Ale nestalo se a Lovosice mohou vyrovnat.
20'
Lovosicím se nedaří v útoku, znovu jim nevyšla postupná kombinace a domácí mančaft může jít do dvoubrankového vedení.
20'
Ptáčník se znovu prosazuje, balon se teď od pravé tyče odrazil za brankovou čáru.
19'
Lovosicícm nyní nešla kombinace a technickou chybou ztratila míč.
18'
Ptáčník nyní už měl přesnou ruku, když jeho projektil skončil přesně za pravou tyčkou.
17'
Veselí mohlo dvakrát skórovat, ale ani v jednom případě samostatný nájezd domácí hráč neproměnil.
16'
Kupa ale nic nenechal na náhodě a vrací Lovosicím vedení.
15'
Ptáčník přesnou střelou k tyči vyrovnává.
15'
Lovosice jdou poprvé do vedení. Malý technickou vynesou obstřelil Schamse k tyči.
14'
Lovosice to dobře vykombinovali, Petryčenko z místa pivota dává branku střelou k tyči.
14'
Schams bravurně zasáhl proti Jonášovi, jehož střelu vykopl.
13'
Domácí neskórovali, jelikož sudí viděli prorážení.
13'
Zourek fauloval před brankovištěm Flajsara a hned od sudích vidí dvojku.
12'
Motl koriguje stav zápasu na 4:3 pro Veselí.
12'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič).
11'
Jaroslav Trkovský využil toho, že domácí brankář to moc neviděl a podstřelem dává branku.
10'
Gregorovič si seběhl na přihrávku do středu a bez problémů brankovou příležitost proměnil.
9'
Také domácí křídlo se neprosadilo, když nastřelilo konstrukci brány, poté následovala střela do prázdné branky Veselí, ale balon šel těsně vedle pravé tyče.
9'
Motl přihrál míč na křídlo, ale hostující hráč na domácím brankáři pohořel, stále 2:1.
8'
Hosté se to snaží zahrát do koncovky, což jim nedovolil Ptáčník a jde pykat na dvě minuty.
8'
Obrana Veselí je kompaktní a hostům se těžko prosazuje.
7'
Lovosice mohou vyrovnat, první útok se jim nevydařil.
7'
Flajsar mířil k tyči, ale zařízení Lovosic netrefil.
6'
Utkání je zatím vyrovnané, oba dva celky se nyní neprosadily proti brankářům.
4'
Lovosice se prosadily z následného útoku.
4'
Po žluté kartě následuje vyloučení Melichara.
4'
Domácí Gregorovič je potrestán žlutou kartou.
3'
Flajsar z podobného místa jako Gregorovič překonal hostujícího brankáře.
3'
Petryčenko je napomínán sudím.
2'
Dodicovi se nepovedla střela z osy hřiště, ale domácí hráči zůstanou u míče.
2'
Domácí celek poprvé podržel brankář Schamps.
1'
Nové Veselí šlo jako první do útoku a ze středu hřiště se prosazuje zásluhou Gregoroviče.
1'
-1'
Hlasatel postupně divákům hráče obou celků.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Martin Štohanzl – J. Flajsar, Veselý, Halíček, Dodica, L. Bartůněk, Melichar, Burnazović, Krčál, Miroslav Štohanzl, Gregorovič, A. Tomášek, Hajčman, Ptáčník.

Lovci Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, J. Motl, Petryčenko, V. Kovář, Trkovský, D. Zourek, Jonáš, Stach, Heřmanovský, Kylíšek, Malý, Bogdanić.

Rozhodčí: Horáček Václav, Novotný Jiří.
Lovci Lovosice

Lovosice ze stejného počtu zápasů vyhrálo ve dvou případech. Utrpěly porážky na venkovních hřištích, v Brně prohrálo o gól (29:30) a v Zubří 29:41, mají ale cenný skalp vícemistra z Karviné, kterého porazili v minulém kole 27:22. V týdnu porazily Kopřivnici v poháru, když o výsledku rozhodly až ve druhém poločase.
TJ Sokol Nové Veselí

Nové Veselí v posledních čtyř zápasů prohrálo jen jednou a to v Karviné, jinak v domácím prostředí dokázalo přetlačit Zubří 32:30 a poslední dvě výhry jsou nad týmy ze spodu tabulky, vyhrálo v Hranicích 29:25 a také si poradilo s Maloměřicemi 30:21. V poháru ale vypadlo s Brnem až na penalty.
Příjemné sobotní odpoledne, vítám vás u sledování 11. kola nevyšší soutěže v házené mužů. Bude se jednat o napínavý duel mezi čtvrtým TJ Sokol Nové Veselí a třetím Lovci Lovosice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.