Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Frýdek-M. - 30. ledna 2022   10:30

Plzeň
Plzeň
4' M. Tonar  • 6' Linhart  • 8' Linhart  • 9' M. Škvařil  • 12' M. Tonar  • 15' Linhart  • 17' Vinkelhöfer  • 18' Šafránek  • 19' T. Nejdl  • 20' T. Nejdl  • 23' Korbel  • 24' Režnický  • 25' Šafránek  • 26' Režnický  • 29' Šafránek  • 30' T. Nejdl  • 32' M. Říha  • 33' Režnický  • 34' T. Nejdl  • 34' T. Nejdl  • 36' T. Nejdl  • 37' Režnický  • 38' Režnický  • 39' M. Říha  • 41' Šafránek  • 42' M. Škvařil  • 45' M. Škvařil  • 48' Šindelář  • 57' Korbel  • 58' Šindelář  • 60' Kaplan
31:23
(16:11)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Gřešek   • 7' Chudoba   • 8' Choleva   • 9' Chudoba   • 10' Hrachovec   • 11' Pyško   • 13' Mucha   • 20' Gřešek   • 25' Mucha   • 28' Hustopecký   • 30' Chudoba   • 33' Hrachovec   • 35' Mucha   • 46' Hustopecký   • 47' Bureš   • 49' Mucha   • 50' Brožek   • 54' Choleva   • 56' Gřešek   • 56' Mucha   • 59' Brožek   • 59' Gřešek
Plzeň
Michal Hanák, Luboš Pavlíček
SH 1 Plzeň
Frýdek-M.

Zápas je u konce a Plzeň přidala očekávané dva body na své konto. Minimálně na chvíli tak dotahuje s šestadvaceti body na čele tabulky Karvinou. Druhý poločas byl jasnou záležitostí, pětigólový náskok dokázali Západočeši chvílemi rozšířit dokonce na 13 branek! V poslední desetiminutovce najednou hosté zabrali a nedovolili soupeři devět minut skórovat, přičemž sami vstřelili několik branek a snížili náskok soupeře na sedm gólů. To už bylo ale maximum, za které se nedostali. Odjíždí tak s prázdnou.
Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:23 (16:11)
Nejvíce branek: T. Nejdl 6, Režnický 5, Šafránek 4 – Mucha 5, Gřešek 4, Chudoba 4/1. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/0 – 3/1. Vyloučení: 2:2.
60'
Poslední slovo má ale stejně Talent tým Plzeňského Kraje. Leonard Kaplan dává poslední, jednatřicátou branku.
59'
Brožka ještě dokázal napodobit Adam Gřešek, který tak snižuje na sedmigólovou ztrátu svého týmu.
59'
Jakub Brožek dnes skóruje podruhé a ještě upravuje velmi nepříznivý stav.
58'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
58'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
58'
A po Korbelovi se prosazuje také Jakub Šindelář. Ten zaznamenává třicátou branku svého týmu v tomto utkání.
57'
Nyní už se ale opět zapojila i Plzeň, která nechce ponechat nic náhodě. Marek Korbel skóruje po devíti minutách.
56'
Jan Mucha se dostal na levé křídlo, kde udeřil parádní ránou na pravou tyčku. Hosté jsou dále mnohem lepším týmem posledních minut.
56'
Adam Gřešek se prodral skrze obranu soupeře a parádně zakončil. Frýdek-Místek je v posledních chvílích mnohem aktivnějším týmem.
54'
Po celých čtyřech minutách tady máme další branku. Mathias Choleva se prosadil střelou z křídla a snížil na devítibrankovou ztrátu.
50'
Jakub Brožek má taktéž na svědomí teprve první branku dnešního utkání. Snižuje náskok soupeře na deset gólů.
49'
Sympatické je, že Frýdek-Místek se i za tohoto stavu opravdu snaží, i když dotáhnout náskok je už asi nemožné. Jan Mucha dnes trefuje zařízení počtvrté.
48'
Plzeň už hraje hráče, kteří zatím dnes minutky nedostali. Jakub Šindelář se po skvělém pasu dostal na pivota, vyskočil a jednoduše Pyška obhodil.
47'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
46'
Radim Hustopecký snižuje svou dnešní druhou trefou. Náskok Plzně je ale obrovský, činí dvanáct branek.
45'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
44'
Velmi laxní sedmička v podání hostů. Zbyněk Bureš ji hodil přímo na ruku gólmana Karla Šmída, který is tak vylepšuje statistiky.
42'
41'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
41'
Na každý gól Pepina dokáže Plzeň téměř okamžitě zareagovat. Ondřej Šafráne zase zvyšuje náskok na jedenáct tref.
40'
Radim Chudoba se prezentoval úspěšným sedmimetrovým hodem. Dnes poprvé v utkání byla sedmička úspěšná. Předtím střelci na obou stranách jednu neproměnili.
39'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Martin Říha).
38'
A nyní je to už o deset branek. O vítězi zápasu už tak asi není pochyb ani 22 minut před koncem, pokud se hra bude vyvíjet tímto směrem. Daniel Režnický zapisuje pátý gól.
37'
Daniel Režnický se prosazuje dnes již po čtvrté a náskok Talent Týmu Plzeňského kraje se tak zvyšuje už na devítibrankový.
36'
Daniel Valo si vybral oddechový čas, jeho svěřenci potřebují nakopnout.
36'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
35'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Mucha).
34'
Hosté jsou už v rozkladu. Tomáš Nejdl se prosadil z perfektního úniku po levé straně střelou pod gólmana.
34'
33'
Martin Hrachovec se prezentoval parádní ránou z výskoku asi z jedenácti metrů přímo pod víko. Hosté tak snižují na rozdíl šesti branek.
33'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
32'
První branku v druhém poločase obstaral po chybě Frýdku-Místku Martin Říha. Pro něj je to také první branka v zápase.
31'
První poločas je minulostí. Prvních cca 20 minut byl Frýdek-Místek mírně lepším týmem. Střílel parádně, dokázal likvidovat střely soupeře. Pak Plzeň srovnala a hosté předvedli to, co skoro v každém zápase. Z ničeho nic se sesypali. Nelepilo jim to, netrefovali z pozic, ze kterých předtím bezpečně proměnili a nechali Plzeň uniknout do obrovského pětibrankového náskoku. Hosté se pak sice rozehráli, ale pětigólový náskok snížit nedokázali.
30'
30'
30'
Radim Chudoba snižuje parádní střelou z pivota na čtyřbrankový rozdíl.
29'
Ondřej Šafránek dostal míč na levou stranu, proběhl se až k brance a jednoduše obhodil Víta Pyška.
28'
Radim Hustopecký se parádně prokombinoval až před branku. Jeho střela nebyla z nejlepších, brankář si na ni výrazně sáhl, ale z branky ji nevyškrábl.
26'
25'
Po pěti minutách hostům konečně něco spadlo po jejich střele do soupeřovy sítě. Postaral se o to Jan Mucha.
25'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
24'
Frýdek-Místek se zase dostal do bodu, který v této sezóně nastal skoro v každém z jeho zápasů. Celou dobu hraje vyrovnaně, nebo dokonce vede, a najednou přijde nepochopitelný zlom, hráči střílejí úplně mimo a propast se zvedá. Daniel Režnický nyní už dává na rozdíl čtyř branek.
23'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Marek Korbel).
21'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec).
20'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
20'
Tomáš Nejdl udeřil podruhé! Plzeň má tak na kontě po jeho dělovce z dálky k zemi už 10 branek.
20'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
19'
Tomáš Nejdl v devatenácté minutě svou první brankou v utkání posílá poprvé v zápase Plzeň do dvoubrankového vedení.
18'
Ondřej Šafránek se zjevil před Vítkem Pyškem a poslal mu míč o zem mezi nohy.
17'
Po delší době máme srovnáno. Petr Vinkelhöfer dostal míč na levé křídlo, seběhl si a akci jednoduše dohrál střelou na vzdálenější tyčku.
17'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Petr Linhart).
15'
Petr Linhart dostal dlouhý míč, a tak mohl běžet na branku. V té sice nebyl domácí brankář, ale Linhart neměl čas si střelu připravovat, jelikož za ním v těsném závěsu dobíhal obránce, a tak prostě běžel až k prázdné brance a míč do ní jednoduše vhodil.
13'
Frýdek-Místek teď ukázal nádhernou kombinaci, kterou Jan Mucha zakončil dělovkou do vinglu. Hosté zase navyšují náskok na dvě branky.
13'
Plzeň neproměňuje sedmimetrový hod! Jakub Douda pálil do brankové konstrukce, odkud se míč odrazil k hráčům Frýdku-Místku.
13'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
13'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
12'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Michal Tonar).
11'
Brankář hostů Vít Pyško si taktéž připisuje gól, a to po dlouhé střele přes celé hřiště do odkryté branky domácího týmu.
10'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec).
10'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Petr Vinkelhöfer).
9'
9'
Radim Chudoba se tentokrát z pivota neprezentoval dělovkou, jak jsme u něj zvyklí, ale ladným podstřelem, na který neměl branknář nárok.
8'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Petr Linhart).
8'
Frýdek-Místek opět otáčí na svou stranu! Mathias Choleva se prosadil klasicky z křídla.
7'
Pivot Frýdku-Místku Radim Chudoba se tentokrát prosadil spíše z křídelních prostor a srovnal na 2:2.
6'
Petr Linhart dostal dlouhý pas až od gólmana, v běhu míč chytil, naběhl si na střed před brankáře a a šanci proměnil.
4'
Tým Plzně odpovídá až po třech minutách. Michal Tonar se prosadil gólem po rychlém brejku.
1'
Skóre otevírá první brankou Adam Gřešek, který se krásně protáhl skrz dva hráče a z výskoku vyslal tvrdou ránu k zemi.
1'

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, Kaplan, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Korbel, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Trenér: P. Štochl

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Marenčák, Pyško – Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, Choleva, Mazur, O'Connor, Hustopecký.
Trenér: D. Valo

Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček.
PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK

Frýdek-Místek je na tom naopak. Po úspěšné loňské základní části letos zažívá výkonností sešup. Je až na desáté pozici a zatím zaznamenal jen pouhé dvě výhry. Má také záporné skóre 333.344. Na kontě má pět bodů, což činí náskok jeden bod na jedenácté Hranice a tři body na poslední Maloměřice. Na osmou pozici, která zaručuje poslední místenku do play-off už ale osm bodů ztrácí. Ovšem má odehráno jen dvanáct zápasů, zatímco většina ligy už čtrnáct či patnáct. Naposledy moravskoslezští hráli 18. prosince.

Forma P – P – P – V – P
TALENT TÝM PLZEŇSKÉHO KRAJE

Plzni se letos daří, klasicky se o čelní příčky pere s Karvinou. Na tu nyní ztrácí dva body. naopak na třetí Zubří má dvoubodový náskok. Plzeňští vstřelili 469 branek, přičemž jich obdrželi jen 352. Nyní mají na kontě 24 bodů. V posledních pěti zápasech jednou prohráli, podlehli právě Karviné 33:32.

Forma V – V – V – P – V
Původně odložené utkání 13. kola Extraligy má stanoven nový termín. Hrát se bude v neděli 30. ledna od 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.