Házená - Extraliga muži - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Lovosice - 18. února 2023   18:00

Jičín
Jičín
2' Hlava  • 2' Kovařík  • 3' Kastner  • 5' Kovařík  • 12' J. Drbohlav  • 12' Thorovský  • 14' J. Dolejší  • 16' Kovařík  • 19' J. Dolejší  • 20' Kovařík  • 20' Kovařík  • 22' Š. Drbohlav  • 25' Ženatý  • 26' J. Drbohlav  • 30' J. Dolejší  • 30' Miľko  • 32' J. Dolejší  • 35' J. Drbohlav  • 37' Hlava  • 41' Hlava  • 43' Machalický  • 44' J. Drbohlav  • 48' A. Dolejší  • 53' Kovařík  • 54' Thorovský  • 56' Kovařík  • 58' J. Dolejší  • 59' Š. Drbohlav
31:38
(18:18)
Lovosice
Lovosice
3' Stach   • 7' Chotěborský   • 7' Malý   • 8' Bogdanić   • 10' Motl   • 12' Bogdanić   • 13' Horák   • 14' Stach   • 16' Malý   • 20' Petryčenko   • 21' Trkovský   • 22' Trkovský   • 25' Trkovský   • 26' Trkovský   • 30' Bogdanić   • 31' Chotěborský   • 33' Chotěborský   • 34' Chotěborský   • 36' Trkovský   • 36' Horák   • 38' Bogdanić   • 40' Motl   • 45' Trkovský   • 48' Stach   • 49' Trkovský   • 51' Chotěborský   • 52' Petryčenko   • 53' Petryčenko   • 55' Horák   • 56' Petryčenko   • 56' Heřmanovský   • 59' Trkovský   • 60' Trkovský   • 60' Chotěborský
Jičín
Bareš Marek, Uhlíř Jakub
hala Jičín
543 diváků
Lovosice

O2XYWORLD HBC Jičín – Lovci Lovosice 31:38 (18:18)
Nejvíce branek: Kovařík 7, J. Dolejší 5, J. Drbohlav 4 – Trkovský 9, Bogdanić 8/4, Chotěborský 6. Rozhodčí: Bareš Marek, Uhlíř Jakub. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/4. Vyloučení: 3:6. Diváci: 543.
Po prvním poločase, který skončil smírně poměrem 18:18, začali Lovci přebírat otěže zápasu. Několika slepeným brankami v úvodu druhého dějství dospěli ke čtyřbrankovému náskoku, který postupem času navyšovali na konečných sedm gólů. Jičín rozhodně nemusí porážka v poměru 31:38 mrzet. Před famózním publikem předvedli domácí hráči s druhým týmem tabulky dobrý výkon. Nejlepším střelcem domácích byl sedmibrankový Martin Kovařík. Nejlepším Lovcem byl Jaroslav Trkovský, který měl sedm zářezů. To je z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
60'
Pavel Chotěborský pět vteřin před koncem uzavřel skóre dnešního zápasu.
60'
Jaroslav Trkovský 51 vteřin před koncem navýšil na rozdíl šesti branek.
59'
Štěpán Drbohlav dostal domácí na rozdíl pěti bodů.
59'
Jaroslav Trkovský skóroval 117 vteřin před koncem dnešního zápasu.
58'
Jiří Dolejší kosmeticky pravil skóre o vítězi už je dnes rozhodnuto.
57'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
57'
Lovci budou zahrávat sedmičku! Míč si bere Tim Jenko Bogdanić.
Oddechový čas pro tým O2XYWORLD HBC Jičín.
56'
Jan Heřmanovský potrestal další minelu Jičína.
56'
Sergij Petryčenko ale skóruje z rychlého brejku.
56'
Martin Kovařík to vzal na sebe a prostřelil brankáře Lovců.
56'
Jičín jde do zformované obrany Lovců.
55'
Pavel Horák navyčuje na rozdíl pěti branek.
55'
Hosté jsou na míči a nikam nespěchají.
54'
Šimon Thorovský svou druhou brankou v zápase snižuje na rozdíl čtyř branek.
53'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
53'
Sergij Petryčenko ale vrací Lovcům pětibrankový náskok.
53'
Martin Kovařík prolomil teměř pět minut střeleckého ticha ze strany domácího týmu.
52'
Sergij Petryčenko trestá další nepřesnost Jičína a dává hostům pětibrankové vedení.
51'
Pavel Chotěborský uspěl ve vlastním oslabení po minele domácích.
50'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
49'
Jaroslav Trkovský dává Lovcům zpět tříbrankové vedení.
48'
Aleš Dolejší si připal první branku v dnešním zápase po pěkné souhře.
48'
Patrik Stach dává hostům tříbrankový náskok.
48'
Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice.
47'
Domácí v přesilovce jenom minuli branku.
46'
Žlutá karta pro realizační tým Lovci Lovosice.
46'
Jičín bude mít dvou minutovou přesiluvku.
46'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Jan Heřmanovský).
45'
Filip Matouš poslal svou ránu k levé tyčce. Brankář neměl nárok.
45'
Domácí mají k dispozici sedmičku!
45'
Jaroslav Trkovský ale v zápětí skóruje z rychlého brejku.
44'
Jiří Drbohlav vyplaval na pravé straně, vyskočil do vzduchu a poslal míč do pravého rohu.
43'
Tim Jenko Bogdanić poslal z první míč k tyčce.
43'
Lovci mají sedmičku!
43'
David Machalický trefil přes celé hřiště branku soupeře.
42'
Oba celky ve svých šancích netrefily zařízení.
41'
Dva hráči domácích se těžce zvedají z palubovky. Hra je přerušena.
41'
Martin Hlava už v plném počtu snížil na rozdíl tří branek.
40'
40'
Jiří Motl trefil v přesilovce prázdnou branku domácích. Lovci vedou už o 4 branky.
39'
Lovci mají 90 vteřin přesilovky.
39'
Lovci se provinili útočným faulem, hra je přerušena.
38'
Jen 17 vteřin budou hrát oba týmy v oslabení společně.
38'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Lukáš Rychna).
38'
Domácí neuspěli se sehrávkou do pravého křídla.
38'
Tim Jenko Bogdanić poslal bombu přesně k tyčce.
37'
Lovci vedou o dvě branky a v oslabení nikam nespěchají.
37'
Martin Hlava obešel svého strážce a poslal míč do pravého horní hohu branky hostů.
37'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Patrik Stach).
36'
Pavel Horák uspěl s rychlým kontrem. Lovci vedou už o tři branky.
36'
Martin Hlava z dálky trefil jenom ruku brankáře.
36'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
35'
Tim Jenko Bogdanić byl zastevaen, ale obešlo se to bez trestu.
35'
Jiří Drbohlav dostal po uvolnění míč na čáru a trefil křížem do levého rohu.
34'
Jičín je na míči, ale jde do plných.
34'
Pavel Chotěborský trestá z brejku minelu domácích.
33'
Pavel Chotěborský přidal dvacátou branku po levém křídle.
33'
Jiří Drbohlav neuspěl s rybičkou na pivotu.
32'
Jičín hraje v plném počtu.
32'
Jiří Dolejší dostal míč na pivota a prošel urputně až k brance.
32'
Jičín v oslabení vůbec nikam nespěchá.
31'
Pavel Chotěborský uspěl po sehrávce z levého křídla.
31'
První poločas nabídnul nezaujatému fanouškovi téměř vše. V Jičíně jsme viděli soustu šancí, technických fines a hlavně 36 branek. Po 30 minutách je skóre vyrovnané a oba týmy mají k vítězství stejně daleko.
Druhý poločas začne přibližně v 18:57.
30'
30'
Martin Miľko se trefil dvě vteřiny před koncem poločasu.
30'
Tim Jenko Bogdanić se trefil ze sedmičky do levého horního rohu.
30'
Bránění v brankovšti, Tim Jenko Bogdanić jde na míč.
30'
El Presidente srovnal.
29'
Pavel Horák trefil protihráč obličeje a půjde si na dvě minuty odpočinout.
29'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Pavel Horák).
29'
Lovci jsou na míči, ale jdou do plných.
29'
Fanouškům se nelíbí, kdo bude zahrávat po sehrávce na levé křídlo.
28'
28'
Jeden z domácích leží na zemi, hra je přerušena.
27'
Tim Jenko Bogdanić se opět nemýlil ze sedmičky.
27'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Štěpán Drbohlav).
27'
27'
Oba týmy ve svých šancích neuspěly.
26'
Trkovský uspěl se střelou z pivota. Jeho bomba zapadla do levého horního rohu domácí branky.
26'
Jiří Drbohlav dostal míč ze křídla na pivota a trefil se do odkryté branky.
25'
Jaroslav Trkovský ale po nedoruzuměmí v obraně srovnal.
25'
Matěj Ženatý uspěl po rychlé akci z levé strany. Jičín je ve vedení.
24'
Jiří Motl z úhlu minul branku.
24'
Jaroslav Trkovský poslal míč na levé křídlo, ale jeho spoluhráč minul zařízení.
23'
Filip Matouš trefil z kontru jenom nohu brankáře Lovců.
22'
Štěpán Drbohlav uspěl se svým rychlým kontrem.
22'
Jaroslav Trkovský napodruhé uspěl.
22'
Oba gólmani předvedli v krátkém čase výborné zákroky.
21'
Sergij Petryčenko skončil na zemi, hrací plocha musí bý vysušena.
21'
Jiří Dolejší nechal vyniknout brankáře hostů.
21'
Jaroslav Trkovský uspěl s nízkou střelou z pivota.
20'
20'
Martin Kovařík uspěl se střelou přes celé hřiště.
20'
Martin Kovařík srovnal po rychlém kontru.
20'
Sergij Petryčenko dostal míč na pivota a poslal jej do levého rohu.
19'
Jiří Dolejší srovnal skóre.
18'
Pavel Horák pomohl v obraně, hosté jdou do plných.
17'
17'
Tim Jenko Bogdanić poslal sedmičku do levého horního rohu. Brankář byl bez šance.
17'
16'
Martin Kovařík dostal s pomocí hostujícího brankáře míč do branky.
16'
Jičín je na míči a nikam nespěchá.
16'
Lukáš Malý dává Lovcům těsný náskok.
15'
Filip Matouš poslal napodruhé míč k pravé tyčce. Je opět srovnáno.
15'
Domácí mají sedmičku!
14'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Dolejší).
14'
Patrik Stach navyšuje svou druhou brankou náskok Lovců.
13'
Pavel Horák dává branku po pěkné souhře.
12'
Šimon Thorovský se raduje po rychlém kontru.
12'
Jiří Drbohlav uspěl po sehrávce z křídla.
12'
Tim Jenko Bogdanić se prosadil přes obránce k tyčce.
11'
Filip Matouš poslal míč ostře k pravé tyčce.
11'
Jičín bude zahrávat sedmičku!
10'
Jiří Motl dostal nabito na pivota a trefil se k tyčce.
10'
Žlutá karta pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Martin Hlava).
9'
David Machalický vytáhl parádní zákrok.
9'
Tim Jenko Bogdanić byl držen, Lovci jsou na míči.
9'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Dolejší).
8'
Jičín má sedmičku!
8'
Tim Jenko Bogdanić uspěl se střelou přes celé hřiště do prázdné branky domácích.