Házená - Extraliga muži - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Strakonice - 26. listopadu 2022   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
4' Gřes  • 5' R. Doležel  • 7' Bukovský  • 8' Brito Benítez  • 11' Musálek  • 12' Musálek  • 12' Gřes  • 15' Zima  • 17' Gřes  • 18' Musálek  • 20' Musálek  • 24' Polcar  • 27' Kancel  • 28' Zima  • 30' Brito Benítez  • 32' Gřes  • 34' Musálek  • 35' Bukovský  • 36' Petřík  • 40' Střelec  • 41' Gřes  • 43' Musálek  • 44' Bukovský  • 44' J. Ježek  • 46' Musálek  • 46' Střelec  • 48' Kancel  • 49' Brito Benítez  • 50' Lefan  • 51' Lefan  • 53' Střelec  • 54' Lefan  • 55' J. Ježek  • 56' Střelec  • 57' Střelec  • 58' Střelec  • 59' Lefan
40:25
(17:9)
Strakonice
Strakonice
3' A. Nejdl   • 11' Bičiště   • 14' Pek   • 16' Kaplan   • 18' Baierling   • 19' Samek   • 22' Fencl   • 29' Fencl   • 31' Samek   • 32' Fencl   • 34' Bičiště   • 35' Bičiště   • 37' A. Nejdl   • 38' Pek   • 41' Baierling   • 45' Pek   • 47' A. Nejdl   • 48' A. Nejdl   • 49' A. Nejdl   • 51' Bičiště   • 53' Fencl   • 57' A. Nejdl   • 58' Baierling   • 60' Bičiště
Kopřivnice
Strakonice

Je konec! Domácí Kopřivnice bez problémů zvládla roli favorita a poráží Strakonice vysoko 40:25. Domácí celek se tak dostává na devátou pozici a dýchá na záda týmům držícím místenky pro play-off. Domácí navíc může těšit, že byli lepší po celé utkání.
60'
Za hosty se v závěru nejhezčí brankou utkání prosadil David Bičiště.
59'
David Lefan z úniku přidal čtyřicátou branku Kopřivnice.
58'
Střelec navíc bleskově přidává další zásah.
58'
Baierling z rychlé akce znovu snížil domácí náskok.
57'
Na opačné straně si střelecký účet vylepšuje Střelec.
57'
Nejdl přidal svou šestou brankou v utkání.
56'
Střelec se opět dostal do úniku, který snadno proměnil.
55'
Zcela osamocený se před brankářem prosadil Jakub Ježek.
54'
David Lefan využil svou rychlost a z úniku trefil horní roh branky.
53'
Lukáš Fencl z pravého křídla uklidil míč do dolního rohu branky.
53'
Martin Střelec z levé strany střelou o zem překonal brankáře.
51'
David Lefan bez problémů překonal gólmana střelou na zadní tyč.
51'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
50'
Domácím tam padá prakticky všechno! Lafan se trefil k tyči.
49'
Na opačné straně svou silnou pasáž podtrhl Nejdl.
49'
Brito střelou pod břevno rozjel čtvrtou desítku domácích zásahů.
48'
Nejdl je nyní skutečně při chuti a bleskově přidává další branku.
48'
Třicátou branku Kopřivnice obstaral Kancel.
47'
Marek Nejdl je dnes střelecky aktivní. Nyní se prosadil zápěstím kolem obránce.
46'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
46'
Z pravého křídla poslal míč k bližší tyči Pavel Musálek.
45'
Tomáš Pek zaskočil domácího brankáře střelou z větší vzdálenosti.
44'
Po dalším úniku rozjásal domácí fanoušky Jakub Ježek.
44'
Marek Bukovský navýšil náskok Kopřivnice na deset branek.
43'
Pavel Musálek si dnešní duel skutečně užívá. Další zásah přidal z levé strany.
41'
Na opačné straně ihned odpověděl Jan Gřes.
41'
Baierling se z levého křídla dostal před brankáře a poslal míč do sítě.
40'
Střelec přesným zakončením z levé strany po delší době rozjásal fanoušky.
38'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Pavel Musálek).
38'
Tomáš Pek utekl soupeři a napálil míč kolem nohy brankáře do sítě.
37'
Nejdl na opačné straně z výskoku vyprodukoval opravdu tvrdou ránu.
36'
Jaromír Petřík se prodral kolem obránce a levačkou poslal míč k zadní tyči.
35'
Dvacátý zásah domácího celku přidal Marek Bukovský.
35'
David Bičiště krátkým švihem uklidil míč pod břevno.
34'
Musálek zakončil průnik do rozestoupené obrany snadným zásahem.
34'
33'
Domácí brankář skvěle zmenšil soupeři úhel a připsal si vynikající zákrok.
32'
Fencl si naskočil proti obráncům a poslal míč pod břevno.
32'
Na opačné straně pohotově udeřil Gřes.
31'
Samek ustál souboj a levou nohou napálil míč k tyči.
31'
Kopřivnice obstarala výhoz do druhé půle. Domácí budou chtít navýšit svůj náskok.
31'
První poločas končí! Po první půli je na tom lépe favorizovaná Kopřivnice, která od úvodních minut vládla na hrací ploše. Domácí si postupně budovali náskok, který se o půli zastavil na osmi gólech.
30'
30'
V závěru poločasu se ještě efektně trefil Brito.
29'
Jaromír Petřík technickou střelou proměnil sedmimetrový hod.
29'
Na opačné straně během několika sekund snížil Lukáš Fencl.
28'
Po průniku do otevřené obrany se trefil David Zima.
27'
Do prázdné branky se trefil Oto Kancel.
26'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Leonard Kaplan).
25'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima).
24'
Jan Polcar se uvolnil z levé strany a poslal míč do sítě.
23'
Brankář Kopřivnice bez problémů zneškodnil slabou střelu z pravé strany.
22'
Další únik zužitkoval v branku Lukáš Fencl.
22'
Wildt střelou o zem proměnil sedmimetrový hod.
20'
Odražený míč získal Pavel Musálek a ihned jej poslal do sítě.
19'
Na pivotu se otočil Tomáš Samek a poslal míč mezi nohy brankáře.
18'
Musálek bleskově odpověděl na zásah soupeře.
18'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Baierling).
17'
Na vysokou přihrávku si naběhl Gřes a ve výskoku přidal třešničku na dortu.
16'
Do úniku se dostal Kaplan, který se štěstím prostřelil brankáře.
15'
Zcela osamocený David Zima se bez problémů prosadil střelou do horního rohu.
14'
Na brankovišti se otočil Tomáš Pek a pravačkou vymetl horní roh.
12'
Domácí ofenziva hraje výborně! Jan Gřes stál na konci nádherné souhry.
12'
Petřík střelou k tyči proměnil sedmimetrový hod.
12'
Musálek se dostal do protiútoku, který proměnil střelou k tyči.
11'
11'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
11'
Muselák však svůj předchozí nezdar pohotově napravil střelou pod břevno.
10'
Musálek neproměnil úvodní sedmimetrový hod dnešního duelu.
9'
Domácí brankář naopak zlikvidoval další střelu ze střední vzdálenosti. Obrana Kopřivnice pracuje skvěle.
8'
Brito dostal přihrávku na pivota, otočil se a poslal míč k tyči.
7'
Další zásah domácích zaznamenal Marek Bukovský.
6'
Hostující brankář reflexivně vykopl ránu z levého křídla.
5'
Doležel na opačné straně poprvé v duelu poslal Kopřivnici do vedení.
5'
Domácí defenziva nyní skvěle zablokovala dělovku z velké vzdálenosti.
4'
Jan Gřes se prodral mezi dva obránce a v pádu poslal míč k zadní tyči.
3'
Skóre dnešního utkání otevřel hostující Marek Nejdl.
2'
Domácí se poprvé v utkání dostali do zakončení, ale hostující brankář vytáhl skvělý zákrok.
1'
Hosté obstarali výhoz do prvního poločasu utkání.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Domácí budou hrát v černém, zatímco Strakonice obléknou bílé dresy.

KH ISMM Kopřivnice: Černota, Bo. Pšenica, Žingor – Brito Benítez, Bukovský, J. Ježek, Gřes, R. Doležel, Musálek, Lefan, Kancel, Polcar, Petřík, Zima, Střelec.

HBC JVP Strakonice 1921: Kaiser, Mráz – Baierling, Bičiště, Fencl, Krejčí, Landsinger, Kaplan, A. Nejdl, Pek, Wildt, Samek.