Házená - Extraliga muži - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Strakonice - 10. prosince 2022   17:00

Královo Pole
2' Bosák  • 12' Stein  • 14' Kocich  • 15' Kocich  • 18' Bosák  • 21' Kocich  • 22' Strack  • 24' Stein  • 28' Zahradníček  • 32' Stein  • 33' Stein  • 34' Zahradníček  • 35' Kocich  • 41' Kocich  • 42' Zahradníček  • 42' Stein  • 43' Kocich  • 47' Zahradníček  • 49' Bosák  • 53' Stein  • 55' Bosák  • 56' Stein
24:21
(9:10)
Strakonice
Strakonice
3' Wildt   • 5' Fencl   • 9' Brůha   • 13' Sedláček   • 19' Němec   • 24' Bičiště   • 25' A. Nejdl   • 26' Wildt   • 29' M. Nejdl   • 30' M. Nejdl   • 31' Kaplan   • 35' Brůha   • 39' Landsinger   • 39' A. Nejdl   • 46' Sedláček   • 47' Wildt   • 49' Němec   • 50' Němec   • 51' Sedláček   • 53' Sedláček   • 54' Bičiště
Lukáš Veselý, Jan Zelenka
STAREZ ARÉNA VODOVA
Strakonice

SKKP Handball Brno – HBC JVP Strakonice 1921 24:21 (9:10)
Nejvíce branek: Stein 9/2, Kocich 6, Zahradníček 4 – Sedláček 4, Němec 3, Wildt 3. Rozhodčí: Lukáš Veselý, Jan Zelenka. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/0. Vyloučení: 3:3.
Domácí dokázali potvrdit roli jasného favorita a porazit Strakonice poměrem 24:21. Cesta k vítězství byla ale pro Brňany trnitá, hosté v poločase vedli a ještě 6 minut před koncem dokázali držet střelecký krok. Pak ale Kénik několika slepenými brankami dokázal uzmout vítězství pro sebe. Nejlepším střelcem domácích byl devítibrankový Adam Stein, na druhé straně Ondřej Sedláček vstřelil čtyři branky. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
60'
Domácí drží míč na na svých rukou a fanoušci jim aplaudují.
60'
Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno.
59'
Adam Stein to vzal na sebe a dal domácím tříbrankové vedení.
59'
Domácí fanoušci se radují, Brno bude zahrávat sedmičku!
57'
Oba týmy své šance nevyužily.
57'
Adam Nejdl šel na sedmičku, ale selhal v zakončení. Brňané stále vedou o dvě branky a domácí fanoušci si zhluboka oddychli.
57'
Hosté mají k dispozici sedmičku!
56'
Adam Stein teď zajistil domácím dvoubrankové vedení a hala mu aplauduje.
56'
Strakonice svou šanci k vyrovnání nevyužily.
55'
Jakub Bosák na chvíli rozradostnil domácí příznivce. Brno jde do vedení.
55'
Oba celky své šance v útoku nevyužily.
54'
David Bičiště to vzal na sebe a srovnal prozatím skóre zápasu.
54'
Brno teď vyrobilo minelu.
53'
Ondřej Sedláček zakočnil postupný útok střelou k tyči.
53'
Adam Stein dal svou šestou branku je oslavován domácími fanoušky.
53'
Strakonice svou šanci nevyužily a musí se rychle vracet.
52'
Domácí jsou na míči a nechtějí za žádnou cenu udělat chybu.
51'
Ondřej Sedláček dostal hosty ze Strakonic na rozdíl jediné branky.
50'
Brnou svou šanci neproměnilo a musí se bránit.
50'
Martin Němec se prosadil last minute střelou.
49'
Jakub Bosák skóroval z postupného útoku.
49'
49'
Martin Němec v přesilovce snížil na rozdíl dvou branek. Domácí si berou oddechový čas.
48'
Nejlepší střelec domáích Adam Stein si půjde na dvě minuty odpočinout.
47'
Eduard Wildt snížil z postupného útoku.
47'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
46'
Ondřej Sedláček snížil na tříbrankový rozdíl z pohledů hostů.
43'
Martin Kocich svou šestou brankou dává domácím už čtyřbrankové vedení.
42'
Adam Stein je při chuti, teď potrestal nedorozumění hostů.
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
42'
Jan Zahradníček dává domácím opět dvoubrankové vedení. Hosté si berou oddechový čas.
42'
Strakonice svou šanci neproměnily a musí se rychle bránit
41'
Martin Kocich ukončil skoro čtyřminutové střelecké ticho domácích.
39'
Adam Nejdl potrestal z rychlého kontru neúspěšný útok Brňanů.
39'
Ondřej Landsinger dostal hosty na rozdíl jediné branky.
39'
Oba týmy teď selhaly v zakončení. Strakonice jsou na míči.
38'
Adam Stein se narozdíl od Eduarda nemýlil a Brno už vede o dvě branky.
38'
Sedmičku budou mít také domácí!
37'
Eduard Wildt ale nesrovnal skóre.
37'
Hosté budou zahrávat sedmičku!
36'
Strakonice budou útočit do zformované obrany.
36'
Střelec poslední branky Martin Kocich si půjde na dvě minuty odpočinout.
36'
Oba týmy nevyužily své šance. Míč mají na svých rukách hosté.
35'
Martin Kocich opět utekl orbaně hostů a prosadil se, za radosti domácího publika, z rychlého kontru.
35'
Tomáš Brůha se prosadil ze křídla a srovnal.
35'
Domácí ztratili míč a musí se rychle vracet.
34'
Jan Zahradníček trestá hosty za další nevyužitou šanci. Brno jde do vedení.
33'
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
33'
Adam Stein srovnal svou čtvrtou brankou v zápase.
33'
Domácí získali míč a jdou do otevřené obrany Strakonic.
32'
Oba týmy své šance nevyužiliy.
32'
Adam Stein využil po čtyřech vteřinách početní výhodu.
31'
Ondřej Landsinger sice kroutí hlavou, ale půjde si na dvě minuty opočinout.
31'
Leonard Kaplan svou první brankou v zápase otevřel střelecký účet druhého poločasu. Strakonice jdou do dvoubrankového vedení.
31'
První poločas nabídl nezaujatému fanouškovi neučesanou hru plnou nepřenostní v zakončení. Domácí drželi do 26. minuty se Strakonicemi krok, ty se ale v závěru dostaly do vedení, které jím zajistil Marek Nejdl. Druhý poločas začne v 17:52.
30'
30'
Marek Nejdl pět vteřin před koncem prvního dějství dal Strakonicím těsné vedení.
30'
Domácí svou šanci nevyužili a teď se musí bránit.
29'
Marek Nejdl v oslabení, k nelibosti domácích fanoušků, srovnal.
28'
Strakonice jsou na míči a v oslabení nemají důvod nikam spěchat.
28'
Jan Zahradníček dal domácímu týmu vedení z postupného útoku.
28'
David Bičiště si půjde na dvě minuty odpočinout.
26'
Eduard Wildt srovnal po minele domácích.
25'
Adam Nejdl potrestal vyloučení domácích prudkou střelou do horního rohu branky.
25'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Sebastián Strack).
25'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Sebastián Strack).
24'
Adam Stein propálil brankáře okolo hlavy.
24'
David Bičiště se radoval po rychlém kontru hostů. Domácí už vedou jen o jednu branku.
24'
Domácí neuspěli s pokusem z pravého křídla.
22'
Strack dal domácím poprvé dvoubrankový náskok.
21'
Strakonice to měly na lopatě, ale selhaly v zakončení.
21'
Martin Kocich uspěl po rychlém kontru po levé straně, jeho střela zapadla přesně k levé tyčce.
20'
19'
Martin Němec dostal hosty po šesti minutách na střeleckou tabuli a srovnal.
18'
Jakub Bosák uspěl z rychlého kontru.
16'
Domácí obrana drží. Teď odolala skoro minutovému náporu Strakonic.
16'
Brno to sehrálo do pravého křídla, ale trefilo jenom tyčku.
16'
Ruka rozhodčího byla nahoře, ale Strakonice s last minute pokusem neuspěly.
16'
16'
Strakonice už budou muset střílet.
15'
Martin Kocich z postupného útoku srovnal skóre.
15'
Domácí jdou do plných.
14'
Strakonice jdou do zformované obrany.
14'
Martin Kocich uspěl s překvapivou a rychlou střelou z pravé strany.
13'
Ondřej Sedláček skóroval z rychlého brejku do rozevřené obrany.
12'
Domácí jsou na míči a nikam nespěchají.
12'
Adam Stein z dálky propálil všechno, co mu stálo v cestě.
11'
Hosté se prezentovali dalším taktickým faulem.
11'
Domácí útokem po levé straně získali alespoň 9m hod.
11'
10'
Sedláček ale trefil jenom brankáře.
10'
Eduard Wildt byl faulován při rychlém brejku. Strakonice mají sedmičku!
9'
Tomáš Brůha dostal nabito na pivota a propálil brankáře mezi nohama.
9'
Strakonice teď neuspěly s akcí po levé straně hřiště.
8'
Brno šlo do brejku, ale rozhodčí viděl kroky.
8'
Oba týmy v krátkém čase selhaly v koncovce
7'
Domácí se dopustili útočného faulu a musí se rychle vracet.
7'
Strakonice už musely střílet, ale trefily jen ruce brankáře.
6'
Martin Kocich sice překonal gólmana, ale trefil jenom levou tyčku.
6'
Domácí mají sedmičku!
5'
Lukáš Fencl potrestal minelu domácích.
4'
Erik Žvak fauloval a hosté mají 9m hod.
4'
Strakonice jsou na míči, ale útočí do plných.
3'
Martin Kocich v záklonu minul zařízení.
3'
Eduard Wildt uzavřel postupný útok povedenou střelou z pravého křídla.
2'
Jakub Bosák utekl obraně po levé straně hřiště a otevřel skóre zápasu.
2'
Strakonice jdou do postupného útoku.
1'
Brnu se nepovedla sehrávka na pravé kčídlo
1'
Ondřej Sedláček byl hned v úvodu faulován.
1'
Domácí začali první dějství na míči.
1'
Oby týmy jsou nastoupeny, za chvíli se začne hrát.

SKKP Handball Brno: Grulich, Ilić – Missbach, Kocich, R. Flajsar, Erbes, Burget, Strack, Žvak, Janda, Stein, Zahradníček, Bosák.
Trenér: Pavel Hladík

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Kaiser – Brůha, Masák, Kaplan, A. Nejdl, Němec, Pek, Landsinger, Fencl, M. Nejdl, Sedláček, Bičiště, Zach, Wildt.
Trenér: Michal Zbíral

Rozhodčí: Lukáš Veselý, Jan Zelenka.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z Chance Extraligy mužů. V rámci 17. kola se proti sobě postaví týmy SKKP Handball Brno a HBC JVP Strakonice. Zápas začíná ve STAREZ Aréně Vodova v 17:00.
SKKP Handball Brno

Domácí Brno je na tom podobně jako jeho dnešní soupeř. Brno získalo v šestnácti duelech jedenáct bodů a zatím mu patří jedenácté místo extraligové tabulky. Na play-off už nyní ztrácí pět bodů. Brnu se v posledních týdnech vůbec nedaří. Z posledních pěti zápasů získalo jen remízu proti Novému Veselí. V posledním duelu pak padlo v Prešově.
HBC JVP Strakonice 1921

Hostující Strakonice zatím odehrály šestnáct zápasů a získaly v nich sedm bodů. S tímto ziskem drží hostující celek dvanáctou pozici. Hůře jsou na tom pouze Maloměřice a Hranice. Venku navíc Strakonice dosud nezískaly ani bod. Poslední tři duely v řadě prohrály, když postupně padly s Karvinou, Kopřivnicí i Lovosicemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.