Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Tatran Prešov - 12. listopadu 2022   10:30

SHC Maloměřice
2' Korger  • 11' Ipser  • 15' Koubek  • 17' Drásal  • 18' Krošík  • 19' Weber  • 21' Ipser  • 24' Weber  • 25' Ipser  • 25' Ipser  • 27' Ipser  • 29' Drásal  • 35' Ipser  • 37' Ipser  • 39' Svoboda  • 42' Ipser  • 45' Svoboda  • 48' Ipser  • 49' Zeman  • 55' Svoboda  • 56' Krošík  • 58' Svoboda  • 60' Svoboda  • 60' Zeman
27:40
(15:21)
Tatran Prešov
1' Carapkin   • 3' Rábek   • 4' Rábek   • 4' Urban   • 10' Michalka   • 12' Rábek   • 12' Rábek   • 14' Urban   • 19' Urban   • 22' Davidović   • 22' Carapkin   • 23' Davidović   • 24' Fech   • 26' Davidović   • 28' Caballero Hernandez   • 30' Davidović   • 34' Fech   • 35' López García   • 40' Ivanović   • 41' Carapkin   • 43' López García   • 44' Urban   • 45' Fech   • 46' Urban   • 46' Urban   • 47' Carapkin   • 48' Fech   • 53' Caballero Hernandez   • 57' Caballero Hernandez   • 58' Caballero Hernandez   • 58' Davidović   • 59' Davidović   • 60' Caballero Hernandez

Je konec! Prešov na hřišti Maloměřic potvrdil roli velkého favorita a vítězí vysokým rozdílem 40:27. Domácí měli velké problémy v obraně a slovenský celek se dostal do vedení hned v úvodu. Prešov poté postupně navyšoval své vedení, což nedokázal narušit ani domácí střelec Jan Ipser.
60'
Prešov se nakonec dočkal čtyřicáté branky. Tu vsítil Caballero Hernandez.
60'
Filip Zeman dostal přihrávku do úniku a nedal gólmanovi šanci.
60'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Svoboda).
59'
Davidovič přidává další branku a Prešov se blíží k hranici čtyřiceti gólů.
58'
Davidovič se dostal do úniku a napálil míč pod břevno.
58'
Na opačné straně se prosadil střelou do dolního rohu Caballero.
58'
Po individuálním průniku se přesně trefil Vojtěch Svoboda.
57'
Caballero Hernández na opačné straně zahrál domácímu brankáři na housličky.
56'
Ondřej Krošík dostal přihrávku do volného prostoru a propálil brankáře.
55'
Další sedmičku Prešova proměnil García.
55'
Svoboda dostal přihrávku do brejku a překonal bezmocného brankáře.
54'
Caballero Hernandez nyní neproměnil sedmimetrový hod.
53'
Caballero Hernandez se dostal mezi dvojici domácích a v tísni vypálil k tyči.
52'
Do zakončení se dral Fech, ale domácí obránce jej čistě odstavil.
51'
Sledujeme poněkud slabší pasáž duelu. Ani jeden z týmů se nedostává do zakončení.
49'
Střelou z velké dálky nachytal hostujícího brankáře Zeman.
48'
Se štěstím překonal hosutjícího brankáře Ipser.
48'
Další protiútok hostů zakončil Tomáš Fech.
47'
Souboj na hranici ustál Carapkin a efektně se trefil z otočky.
46'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
46'
Urban vstřelil třicátou branku Prešova v utkání.
45'
Z protiútoku ale udeřil Tomáš Fech.
45'
Dvacátou branku domácích přidal Svoboda.
44'
Urban se na pravé straně uvolnil a úchvatnou střelou poslal míč k tyči.
43'
García si troufl na prudké zakončení a nad hlavou brankáře uklidil míč pod břevno.
42'
V pádu se před brankou Prešova prosadil Jan Ipser.
41'
Dělovkou o zem překonal brankáře domácího celku Carapkin.
40'
Ivanovič na levé straně udržel míč, udělal si prostor a překonal domácího brankáře.
39'
Vojtěch Svoboda napálil míč k levé tyči.
39'
Domácí brankář zneškodnil ránu z velké vzdálenosti.
37'
Důrazný Ipser si skvěle zpracoval míč a odrazem o zem rozvlnil síť.
37'
Sedmimetrový hod proměnil s velkým přehledem Rábek.
36'
Do brejku se dostal Fech, ale domácí brankář jej fantasticky vychytal.
35'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Sergio López García).
35'
Na opačné straně ihned snížil kanonýr Jan Ipser.
34'
O úvodní branku druhé půle se střelou z pravé strany postaral Tomáš Fech.
32'
Maloměřice se ubránily ataku soupeře, ale nikdo v zeleném se následně nedostal do zakončení.
31'
Maloměřice obstaraly výhoz do druhé půle. Uvidíme, zda domácí dokážou duel zdramatizovat.
31'
První poločas končí! V první půli jsme sledovali pohlednou ofenzivní házenou. Slovenský Prešov vlétl do utkání mnohem aktivněji a rychle si vypracoval vedení. Maloměřice se sice také rozstřílely, ale v obraně mají velké rezervy.
30'
30'
V závěru první půle se ještě prosadil Davidovič.
29'
K přihrávce za obranu se dostal Jan Drásal a v pádu přeloboval brankáře.
28'
Dvacátou branku Prešova v dnešním duelu vsítil Caballero Hernandez.
27'
Jan Ipser v posledních minutách táhne domácí celek.
26'
Davidovič první střelou neuspěl, ale dostal se k odraženému míči a propálil brankáře.
25'
Právě Jan Ipser během krátké chvíle přidal druhý zásah.
25'
Ipser obešel dva soupeře a podél brankáře zakončil do horního rohu.
24'
Bleskovou odpověď zaznamenal na opačné straně hřiště Tomáš Fech.
24'
Z ostrého úhlu poslal míč k zadní tyči Michal Weber.
23'
Davidovič se prodral mezi dvojici obránců a přidal další zásah.
22'
A rychlý protiútok Prešova zakončil přesnou střelou Carapkin.
22'
Na opačné straně ale rychle odpověděl Davidović.
21'
Jan Ipser ihned po skončení oddechového času snížil na rozdíl čtyř branek.
21'
Oddechový čas pro tým SHC Maloměřice – Brno.
19'
Na opačné straně uděřil z výskoku Michal Weber.
19'
Urban si opět odstavil obránce tělem a z otočky rozvlnil síť.
18'
Ondřej Krošík ustál souboj s obráncem a přidává další branku Maloměřic.
17'
K odraženému míči se dostal Jan Drásal a v pádu prostřelil hostujíího brankáře.
16'
Carapkin ze sedmimetrového hodu trefil tyč.
15'
Po delší době mohou slavit domácí. Lukáš Koubek vymetl horní roh branky.
14'
Prostor mezi obránci si našel Lukáš Urban a dělovkou poslal míč k zadní tyči.
13'
Další kombinace Maloměřic skončila nepřesnou přihrávkou na levou stranu. Prešov brání skvěle.
12'
Oliver Rábek se prosadil z levého křídla. V úvodu utkání potvrzuje skvělou formu.
12'
Rábek vrací Prešovu šestibrankový náskok.
11'
Domácí se tentokrát už prosazují zásluhou Ipsera.
10'
Domácí neuspěli, opět je vychytal hostující gólman a rychlý brejk zakončil Michalka
10'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
5'
Brankář Prešova nyní navíc skvěle zneškodnil zakončení z levé strany hřiště.
4'
Rychlou akci slovenského celku zakončil přesnou střelou Lukáš Urban. Maloměřice nazachytily start utkání.
4'
Po rychlé kombinaci vyplaval za domácí obranou Rábek a z levé strany navýšil vedení Prešova.
3'
Střelou z velké vzdálenosti vrátil hostům vedení Oliver Rábek.
2'
Za domácí celek vyrovnal z pravého křídla Dan Korger.
1'
Carapkin se uvolnil kolem obránce a střelou o zem otevřel skóre.
1'
Hostující Tatran Prešov obstaral výhoz do dnešního utkání.
1'

SHC Maloměřice – Brno: Koňařík, Zaplatílek, Mazač – Weber, Jirák, Koubek, Kolář, Drásal, Ipser, Svoboda, Korger, Tejzr, Krošík, Hliničan, Havlík, Zeman.

Tatran Prešov: Čupryna, Colodeti – Rábek, Fech, Ivanović, López García, Michalka, Davidović, Golubović, Urban, Kimák-Fejko, Caballero Hernandez, Carapkin.
V dnešním souboji se společně zaměříme na souboj týmů z opačných pater tabulky. Domácí Maloměřice jsou po dvanácti kolech se čtyřmi body na třinácté pozici. Hůře jsou na tom pouze Hranice. Naopak celek z východu Slovensk nasbíral v deseti kolech třináct bodů a patří mu čtvrtá pozice tabulky. Na třetí Karvinou navíc ztrácí jen čtyři body. Prešov naposledy vyhrál v Bojnici, zatímco Maloměřice schytaly příděl 21:37 v Plzni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.