Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tatran Prešov : Strakonice - 21. října 2022   18:00

Tatran Prešov
1' Ivanović  • 4' Kasatkin  • 4' Ivanović  • 5' Carapkin  • 8' Carapkin  • 11' Kasatkin  • 12' Fech  • 13' Kasatkin  • 14' Michalka  • 15' Michalka  • 16' Michalka  • 19' Fech  • 19' Golubović  • 21' Rábek  • 22' Rábek  • 23' Kasatkin  • 24' Golubović  • 26' Rábek  • 27' Davidović  • 29' Ivanović  • 30' López García  • 30' Fech  • 32' Kasatkin  • 34' Ivanović  • 36' Michalka  • 38' Michalka  • 39' Michalka  • 40' Urban  • 42' Fech  • 43' Michalka  • 45' Fech  • 47' Davidović  • 47' Golubović  • 48' Fenár  • 49' Fenár  • 50' López García  • 54' Kimák-Fejko  • 57' Golubović  • 58' Golubović  • 59' Chajan
45:23
(23:11)
Strakonice
Strakonice
1' Kaplan   • 2' Fencl   • 4' Bičiště   • 16' Fencl   • 17' Samek   • 18' Bičiště   • 24' Bičiště   • 25' Fencl   • 26' Bičiště   • 28' Lukeš   • 36' Pek   • 37' A. Nejdl   • 45' A. Nejdl   • 49' Baierling   • 52' Pek   • 53' M. Nejdl   • 55' A. Nejdl   • 56' Miklas   • 58' A. Nejdl   • 60' Fencl   • 60' Lukeš
Leben, Colodeti – Rábek, Fech, Khaian, Fenár, Ivanović, Kasatkin, López García, Michalka, Davidović, Golubović, Urban, Kimák-Fejko, Caballero Hernandez, Carapkin.
Králíček, Letev
129 diváků
Strakonice

Házenkáři Prešova rozdrtili nováčka ze Strakonic, když o pět branek překonali letošní střelecký rekord extraligy. Hosté přijeli jen s 11 hráči do pole, se soupeřem drželi krok jen v úvodních minutách, ale domácí si poté vybudovali náskok, který celý zápas jen navyšovali, vedli dokonce o 24 gólů, konečný rozdíl je jen o dva nižší.
Prešov si polepšil na pátou příčku, Strakonice zůstaly předposlední.
Tatran Prešov – HBC JVP Strakonice 1921 45:23 (23:11)
Nejvíce branek: Michalka 7, Fech 5, Kasatkin 5, Golubović 5 – A. Nejdl 4, Fencl 4, Bičiště 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 5/5 – 2/2. Vyloučení: 5:5. Diváků: 129.
60'
Vteřinu před sirénou ještě mírní debakl Strakonic Filip Lukeš.
60'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Fencl).
60'
Vyloučen byl Danylo Chajan (Prešov).
59'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Danylo Chajan).
58'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Djordje Golubović).
58'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl).
57'
57'
Oddechový čas pro Tatran Prešov.
56'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Samuel Miklas).
55'
54'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Peter Kimák-Fejko).
53'
Oddechový čas pro Prešov.
53'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
52'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
51'
Dnešní utkání sleduje 129 diváků.
50'
Pro hosty potupnou čtyřicítku dovršil Sergio López a do konce zápasu ještě zbývá přes deset minut.
49'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Baierling).
49'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Erik Fenár).
48'
47'
47'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Marko Davidović).
45'
Po více než osmi minutách a osmi obdržených brankách v řadě snižuje strakonický Adam Nejdl.
45'
Oddechový čas pro Strakonice.
45'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Tomáš Fech).
44'
Vyloučen byl Roman Carapkin (Prešov).
43'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Dávid Michalka).
42'
41'
A vzápětí další Caballerova proměněná sedmička, již čtvrtá.
41'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil Tatran Prešov (Pavel Caballero).
41'
Vyloučen byl David Baierling (Strakonice).
40'
Vyloučen byl Erik Fenár (Prešov).
40'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
39'
38'
37'
36'
Jeho faul navíc trestá ze sedmičky Pavel Caballero.
36'
Vyloučen byl Marek Nejdl (Strakonice).
36'
36'
34'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Nikola Ivanović).
32'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Vjačeslav Kasatkin).
32'
I druhou sedmičku v zápase proměňuje strakonický Wildt.
31'
30'
30'
Osm vteřin před sirénou navyšuje už tak obrovský debakl Tomáš Fech.
30'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Sergio López).
29'
28'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Filip Lukeš).
27'
26'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
26'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
25'
24'
24'
24'
23'
22'
21'
19'
19'
18'
17'
17'
Vyloučen byl Eduard Wildt (Strakonice).
17'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Samek).
16'
16'
Jihočeši dávají zásluhou Lukáše Fencla gól ze hry poprvé po skoro 12 minutách.
15'
15'
14'
Vyloučen byl Nikola Ivanović (Prešov).
14'
Vyloučen byl Tomáš Pek (Strakonice).
14'
13'
13'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Eduard Wildt).
13'
Vyloučen byl Lukáš Urban (Prešov).
12'
11'
8'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
5'
4'
4'
4'
4'
Vyloučen byl Tomáš Samek (Strakonice).
2'
1'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Leonard Kaplan).
1'
1'

Tatran Prešov: Leben, Colodeti – Rábek, Fech, Chajan, Fenár, Ivanović, Kasatkin, López, Michalka, Davidović, Golubović, Urban, Kimák-Fejko, Caballero, Carapkin.
Trenér: Antl.

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz – Kaplan, Miklas, A. Nejdl, Pek, Lukeš, Fencl, M. Nejdl, Baierling, Bičiště, Samek, Wildt.
Trenér: Zbíral.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
HBC JVP Strakonice 1921 zatím v nováčkovské sezóně získaly jen tři body a patří jim předposlední místo před nulovými Hranicemi. V posledních čtyřech kolech Strakonice vždy prohrály nejméně sedmibrankovým rozdílem, minule doma od Plzně dokonce utržily čtyřicítku. S 206 góly jsou také nejhůře střílejícím mužstvem extraligy. Klubovou tabulku střelců vede Adam Nejdl se 34 góly, o dva méně dal Martin Nový. Brankář Jindřich Mráz je třetí v soutěži v počtu úspěšných zákroků, zneškodnil již 84 střel soupeřů.
Tatran Prešov udržel v hektickém závěru v Jičíně těsnou výhru 27:26, když ještě pět minut před koncem vedl o pět branek. Jediný slovenský zástupce v extralize si tak polepšil na šesté místo s devíti body. Nejlepšími střelci klubu jsou Marco Antl a Oliver Rábek, kteří shodně nastříleli 29 gólů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.