Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Kopřivnice - 21. září 2022   18:00

Zubří
Zubří
1' Hybner  • 4' Mičkal  • 6' Mořkovský  • 7' Mořkovský  • 8' Hybner  • 9' Mičkal  • 11' Hybner  • 12' Bajer  • 14' Mazurek  • 15' Hybner  • 16' Bajer  • 18' Bajer  • 19' Bajer  • 20' Bajer  • 24' Mičkal  • 26' Krupa  • 28' Palát  • 29' Palát  • 30' Mika  • 31' Palát  • 34' Hybner  • 35' M. Pšenica  • 39' Palát  • 41' Hybner  • 43' Palát  • 44' Mořkovský  • 45' Palát  • 47' Mořkovský  • 47' Weintritt  • 49' Hybner  • 50' Přikryl  • 53' Šišák  • 54' Havran  • 55' Havran  • 56' Palát  • 57' K. Galia  • 59' M. Pšenica
39:25
(20:12)
Kopřivnice
Kopřivnice
7' Gřes   • 9' Polcar   • 10' Gřes   • 14' Lefan   • 15' Polcar   • 17' Brito Benítez   • 20' Brito Benítez   • 23' Brito Benítez   • 27' Polcar   • 28' Lefan   • 30' Zima   • 31' Gřes   • 32' Střelec   • 33' Lefan   • 34' Brito Benítez   • 36' Gřes   • 38' Brito Benítez   • 42' Ošmera   • 44' Ošmera   • 52' Gřes   • 56' Lefan   • 57' Zima   • 60' Musálek   • 60' B. Pšenica
Zubří
Michal Hanák, Luboš Pavlíček
Robe Arena Zubří
Kopřivnice

HC ROBE Zubří – KH ISMM Kopřivnice 39:25 (20:12)
Nejvíce branek: Hybner 7, Palát 7, Mořkovský 6/2 – Gřes 5, Brito Benítez 5, Lefan 4. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/1. Vyloučení: 6:2. ČK: Mazurek – Bukovský.
Zápas je u konce. Zubří ho ovládlo jasně, o čtrnáct branek. Zprvu se zdálo, že by hosté mohli pomýšlet na zdramatizování duelu, jejich vstup do druhé půle nebyl špatný. Pak ale začali ztrácet a postupně rezignovali na obranu.
60'
Bohumil Pšenica přehodil celé hřiště a míč dokázal umístit do prázdné zuberské branky.
60'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Pavel Musálek).
59'
Miroslav Pšenica se prosadil parádně z křídla, kdy pro proskoku do brankoviště míč poslal o zem pod brankářem do branky.
57'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Kristian Galia).
57'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima).
57'
Kristian Galia byl dalším z hráčů Zubří, kdo dostal k dispozici samostatný únik. Proměnil ho jednoduše, odrazem o zem mezi nohama gólmana.
56'
Dušan Palát byl úplně nehlídán na levé straně. Kopřivnice už rezignuje na obranu.
56'
David Lefan sebral míč, který jeho spoluhráči vypadl, a dokázal ho poslat do branky.
55'
Matěj Havran předvedl naprostou parádičku, když poslal soupeře na jednu stranu náznakem, oběhl ho z druhé strany, vyskočil si a poslal míč k tyči.
54'
Matěj Havran se prosadil z individuálního úniku. Trápení hostů tak pokračuje i nadále, jejich manko se prohloubilo na čtrnáct gólů.
53'
Na druhé straně, po dobré kombinaci do téměř odkryté branky skóroval Filip Šišák.
52'
Dlouhých šest minut trvalo hostům se prosadit. Nyní se to povedlo, když vsítil Jan Gřes.
51'
Impotence Kopřivnice pokračuje. Ta nedokázala skórovat ani ze sedmičky, kterou zahrával Jaromír Petřík. Míč tělem perfektně vychytal Štěpán Krůpa.
51'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Weintritt).
50'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
49'
Rychlé brejky domácímu celku opravdu jdou. Je už víceméně po zápase, Zubří si jen vylepšuje brankový rozdíl. Nyní se prosadil Lukáš Hybner.
47'
Rychlý brejk po pravé straně a následné zakončení. To předvedl Lukáš Weintritt, který stále navyšuje náskok domácího celku.
47'
Na druhé straně se ale úspěšně prosadil Lukáš Mořkovský a Zubří tak poprvé vede o deset branek.
46'
Martin Střelec neproměnil sedmimetrový hod! Brankář Zubří míč dokázal zkrotit.
45'
Na druhé straně znovu úřadoval Dušan Palát, který má dnes na kontě již šest branek.
44'
David Ošmera dokázal po dlouhé akci Kopřivnice míč dostrčit do branky.
44'
Lukáš Mořkovský se dostal do samostatného úniku, který dělovkou k levé tyči proměnil.
43'
David Mazurek je potřetí v zápase vyloučen a logicky proto musí následovat červená karta.
43'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát).
42'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Ošmera).
41'
Lukáš Hybner prošel z pravé strany až k brance, a znovu navýšil náskok Zubří na osm branek.
39'
Dušan Palát předvedl krásnou individuální akci, kterou zakončil střelou ke vzdálenější levé tyči.
38'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
36'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
35'
Z levého křídla po přihrávce do brankoviště skočil Miroslav Pšenica, který jednoduše odrazem o zem poslal míč za gólmana.
34'
Edwin Brito Benítez se prodral skrze obranu Zubří a se zakončením už neměl těžkou práci.
34'
Lukáš Hybner jednoduše prošel hostující obranou, dostal se tváří v tvář gólmanovi a jednoduše zakončil.
33'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Lefan).
32'
Sedmimetrvoý hod nebyl pro Lukáše Mořkovského žádným problémem. Zubří má zpátky osmibrankový náskok.
32'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
32'
Ve druhé třicetiminutovce se Kopřivnici daří zatím mnohem víc, než v začátku té první. Martin Střelec vmetl míč z dálky do branky Zubří.
31'
Téměř okamžitě mu ale odpověděl Dušan Palát.
31'
Druhý poločas brankově otevřel kopřivnický Jan Gřes.
31'
První poločas je minulostí. Úvod byl hodně ospalý, Zubří využilo střelecké impotence soupeře v úvodních deseti minutách a udělalo si náskok. Kopřivnice se poprvé trefila až v sedmé minutě a za deset minut dokázala nastřílet jen tři góly. Domácí tak nakonec berou po prvním poločase osmibrankový náskok.
30'
30'
Ondřej Mika vypálil ze středu a míč nasměroval krásně do pravého vinglu. Zubří tak zapsalo dvacátou branku v zápase.
30'
29'
Obrovská chyba ve hře Kopřivnice. Dušan Palát vypíchl míč z přihrávky a vrhl se okamžitě na druhou stranu. S míčem doběhl sám k brankáři a toho překonal.
28'
28'
27'
Jan Polcar přiběhl z druhé vlny, dostal míč, napřáhl z nějakých jedenácti metrů a prostřelil obranu i brankáře.
26'
Zubří skóruje přes celou palubovku! Jakub Krupa, brankář domácích, vzal míč a poslal ho až na druhou stranu do branky.
24'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel).
24'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
23'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
23'
Edwin Brito Benítez dal další branku Kopřivnice, ale poté se svalil k zemi. Bylo to zaviněno faulem, který spáchal jeden z domácích.
20'
Pavel Bajer a celé Zubří vlastně nemusí nic vymýšlet. Toto už byla pátá úplně stejná akce domácích.
20'
Hosté reagují další dohrávkou do pivota, kterým je Edwin Brito Benítez, jenž jednoduše prostřeluje brankáře Zubří.
19'
Kopřivnice vůbec nedokáže hlídat křídelní prostory. Pavel Bajer vstřelil další gól úplně ze stejné pozice.
18'
Krásná akce končila dohrávkou na křídlo. Pavel Bajer míč zpracoval ve výskoku, dokázal vystřelit a zakončil velice pěkně.
17'
Edwin Brito Benítez dostal míč obloučkem přes obranu až do brankoviště, kde vyskočil a precizně zakončil.
16'
Pavel Bajer dostal míč na pravou stranu, rozběhl se, proletěl brankovištěm a míč odrazem o zem umístil do branky.
16'
Martin Střelec poslal míč o zem do branky a jeho sedmička tak byla úspěšná. Kopřivnice stahuje na rozdíl pěti branek.
16'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
15'
Lukáš Hybner operoval na pravé straně, kde po výskoku míč umístil dělovou ránou k tyčce.
15'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
14'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
14'
David Lefan vyskočil nad obranu, následně napřáhl, ale poslal míč do země. Od té se míč odrazil pod víko branky.
12'
Pavel Bajer dostal míč do samostatného úniku a krásnou střelou do boku branky ho proměnil.
12'
Lukáš Mořkovský si vzal sedmičku na starost a vmetl míč bombou přímo pod víko.
11'
Marek Bukovský zfauloval soupeře, který by běžel do samostatného úniku, a dostává za to červenou kartu
11'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
10'
9'
9'
8'
Lukáš Hybner ale na druhé straně dokázal okamžitě odpovědět.
7'
Necelých sedm minut. Tak dlouho trvalo Kopřivnici se prosadit. Nyní to již konečně zvládl Jan Gřes.
7'
Lukáš Mořkovský je v úvodu při chuti. Zubří přežilo další útok soupeře, který hraje stále ve výhodě, a Mořkovský pak byl na druhé straně přesný.
6'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (Pavel Musálek).
6'
I v oslabení Zubří ubránilo útok a následně samo skórovalo. Lukáš Mořkovský se prosadil bombou k levé tyči ze středu.
5'
4'
Z levého křídla se po chvíli prosadil také Tomáš Mičkal a Zubří tak vede 2:0.
2'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský).
1'
Lukáš Hybner se prosadil jako první. Míč dostal před brankoviště, vyskočil a vmetl ho do dolní části branky k tyči
1'

HC ROBE Zubří: Krupa, Krůpa – Přikryl, M. Pšenica, Weintritt, Mořkovský, Havran, K. Galia, Mika, Hybner, Mazurek, Mičkal, Palát, Možíš, Šišák, Bajer.
Trenér: P. Dávid

KH ISMM Kopřivnice: Černota, Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Polcar, Brito Benítez, Musálek, Lefan, Bukovský.
Trenér: A. Chrastina

Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček.