Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Plzeň - 29. března 2024   15:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Moješcik  • 7' Gřešek  • 7' Bureš  • 8' Gřešek  • 10' Rumian  • 12' Rumian  • 14' Fritz  • 18' Gřešek  • 20' Zbránek  • 25' Valo  • 29' Choleva  • 30' Mlotek  • 33' Mazur  • 34' Mazur  • 35' Noworyta  • 42' Rumian  • 43' Rumian  • 44' Noworyta  • 45' Zbránek  • 46' Choleva  • 49' Rumian  • 51' Chelmiński  • 53' Hajko  • 54' Bureš  • 57' Moješcik  • 58' Hajko  • 60' Moješcik
27:41
(12:16)
Stav série: (0:3)
Plzeň
Plzeň
3' Kosteski   • 4' J. Douda   • 5' Stehlík   • 6' Kosteski   • 6' Vinkelhöfer   • 9' Šindelář   • 10' Bláha   • 11' Bláha   • 13' Vinkelhöfer   • 18' V. Dubský   • 19' Bláha   • 20' Stehlík   • 21' V. Dubský   • 22' J. Douda   • 24' J. Douda   • 31' J. Douda   • 32' Šindelář   • 33' Bláha   • 34' J. Douda   • 35' Kosteski   • 35' J. Douda   • 37' Kosteski   • 37' Kosteski   • 39' Kosteski   • 40' Šindelář   • 41' Stehlík   • 43' J. Douda   • 44' Kaplan   • 45' Kosteski   • 47' J. Douda   • 48' Herajt   • 48' J. Douda   • 51' Šindelář   • 52' Šafránek   • 53' Kaplan   • 55' Ćurčić   • 56' Voves   • 57' Šafránek   • 60' Šafránek   • 60' Voves
Frýdek-M.
Hanák, Pavlíček
Hala Frýdek-Místek
457 diváků
Plzeň

To je pro dnešek vše. Užijte si zbytek pátečního dne a u dalších přenosů naviděnou.
Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent tým Plzeňského kraje 27:41 (12:16)
Nejvíce branek: Rumian 5, Moješcik 3, Gřešek 3 – J. Douda 9, Kosteski 7, Bláha 4. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 3/0 – 2/1. Vyloučení: 2:3. Diváci: 457.
Třetí čtvrtfinálové utkání mezi Frýdkem-Místkem a Plzní je u svého konce. Z jednoznačné výhry a postupu do semifinále play-off se raduje západočeský celek. Ten již od úvodních minut měl velký brankový náskok a postupně nedával Pepinu žádnou šanci. Velký podíl na výhře má zejména brankář Filip Herajt, jenž vytahoval důležité zákroky. Střetnutí končí poměrem 27:41.
60'
Tak v poslední sekundě se ještě nádhernou střelou prosazuje Jaromír Voves a Plzeň jde do semifinále.
60'
Moješcik střílí zřejmě poslední branku domácího mužstva.
60'
Opět nádherně sehraná kombinace hostů končí úspěchem Ondřeje Šafránka.
59'
Západočeši neuspěli v útočné fáze a dopředu půjde Frýdek.
58'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Marian Hajko).
57'
Skvělá souhra střídajících hráčů Plzně končí úspěšnou střelou Šafránka.
57'
Alexandr Moješcik pronikl přes hostující defenzivu a trefuje se mezi nohami brankáře.
56'
Nový muž na hřišti Jaromír Voves se trefuje tvrdou ranou pod víko.
56'
Opět fantastický Štefanič vyběhl proti střele z brankoviště.
55'
Marko Ćurčić se dnes poprvé trefuje a to stylově do šibenice.
54'
Marek Štefanič si počkal na dělovku domácích a skvěle rukou vyráží.
54'
Dobrou přihrávku na brankoviště dostal Zbyněk Bureš a překonal vyběhnutého Štefaniče.
53'
Leonard Kaplan snadno ze spojky pronikl ke střele, která končí pod břevnem.
53'
Marian Hajko snadno z devítky prostřeluje hostujícího gólmana.
52'
Po výborné přihrávce na křídle se prosadil na zadní tyč Ondřej Šafránek.
52'
Frýdek se opět nedostal do klidné kombinace a ztrácí míč.
51'
Obrovský atak obránců měl na sobě Jakub Šindelář. I tak si poradil a trefil se.
51'
Oddechový čas pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
51'
Chelmiński vyskočil ze všech nejvýše a přesně k tyči nedal brankáři šanci.
50'
Petr Vinkelhöfer se mýlil ze sedmimetrového hodu, když netrefuje ani branku.
49'
Jakub Rumian je dnes nejlepší z domácích, protože opět překonal Herajta.
49'
Nikola Kosteski se pokusil o technickou ránu, jenž končí na tyčce.
48'
Znovu rychlá orientace hostů, když do prázdné skóruje Jakub Douda.
48'
Filip Herajt zapsal jednoduchý zákrok a poté se trefil přes celé hřiště.
47'
Plzeň opět podnikla smrtící útok, který zakončil přesně Jakub Douda.
46'
Mathias Choleva nejprve neproměnil sedmičku, ale následně z dorážky se trefuje.
46'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
46'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).

Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
45'
Domácí s odpovědí dlouho nečekali. Konkrétně se prosazuje Jan Zbránek.
45'
Zkušenosti svědčí pro Kosteského, jenž rozvlňuje domácí síť.
44'
Další branku v rychlém sledu obstaral domácí Noworyta.
44'
Na pivota se posunul Leonard Kaplan a odsud se trefuje.
43'
Rumian se rozstřílel. V pádu se trefuje přesně pod brankovou konstrukci.
43'
Velice snadno pronikl přes blok Jakub Douda a trefuje se na přední tyč.
42'
Po dlouhé době branka domácích. Jakub Rumian úspěšně pronikl.
42'
Daniel Bláha chtěl překvapit obranu přihrávkou do křídla. Ta se ovšem vůbec nepovedla.
41'
Filip Herajt prokázal znovu své kvality, když vytahuje brilantní zákrok nohou.
41'
Opět fantastická souhra na hostující straně. Jan Stehlík se trefuje na opačnou stranu, kam šel brankář.
40'
Hráči z města piva jdou do výrazného trháku. Z pivota se trefuje Jakub Šindelář.
39'
Nikola Kosteski chytl formu ve druhé půli, jelikož mezi nohy překonává bezradného Bartoše.
39'
Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
38'
Frýdek už dlouho nedal branku, což potvrzuje, když trefuje brankovou konstrukci.
37'
Opět Douda vystihl kombinaci Frýdku a předložil před prázdnou svatyni Kosteskému.
37'
Plzni vyšla nádherná nahazovačka, kterou zakončil fantasticky Nikola Kosteski.
36'
Sedm na šest Frýdku opět nevyšlo a na druhé straně začne kombinovat Kosteski.
36'
35'
Jenomže hned po rozehrávce se trefuje do prázdné opět Jakub Douda.
35'
Nikolas Noworyta dostal obrovský prostor na devítce a vymetává Herajtovo šibenici.
35'
Plzeň okamžitě odpovídá, protože z křídla se na přední tyč trefuje Nikola Kosteski.
34'
Podruhé za sebou se trefuje přesně Matěj Mazur.
34'
Západočeši opět přečetli souhru domácích a Douda se trefuje do odkryté branky.
33'
Daniel Bláha skvěle prošel přes dva obránce a z blízkosti překonal bezradného brankáře.
33'
Na druhé straně okamžitě pronikl ke gólu Matěj Mazur.
32'
Na brankovišti se snadno uvolnil Jakub Šindelář a prosadil se.
32'
Další akci pokazil přihrávkou Mlotek a Plzeň půjde do ofenzivního snažení.
31'
Kombinace domácích byla přečtena Jakubem Doudou, který skóruje do odkryté svatyně.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:51.
Úvodní dějství třetího čtvrtfinále play-off mezi Frýdkem-Místkem a Plzní je u svého konce. Zaslouženě po této části hry vede hostující mužstvo, které již od úvodních minut vede o dvou až čtyř brankový rozdíl. Po hrozném úvodu se domácí mírně zvedli, ale vyrovnat manko nedokázali, a tak se jde do kabin za stavu 12:16.
30'
30'
Ještě jedna branka na závěr půle. Pod břevno se trefuje Slavomír Mlotek.
29'
Mathias Choleva odhadl plzeňskou souhru a skóruje po samostatném úniku.
28'
Fantazie hostující brankáře. Ten vychytal na brankovišti zcela osamoceného Mlotka.
28'
Hra v sedmi Pepinu dnes moc nejde, protože další pokus končí zákrokem pozorného Herajta.
27'
V kombinaci hodně chvátal Jakub Douda a vyslal tak nepřesný pas. Míč bude mít Frýdek-Místek.
26'
Nahazovačka byla pokusem domácích. Nakonec končí pouze vedle branky.
25'
První sedmimetrový hod hráčů Plzně je proměněn. Bezpečně se trefil Petr Vinkelhöfer.
25'
25'
Se štěstím se dostal k míči Filip Valo a překonal bezradného strážce branky.
24'
Jakub Douda dostal velký prostor ke střele a do protipohybu nedává gólmanovi šanci.
23'
Filip Herajt znovu podržel svůj celek, když zlikvidoval pokus Gřešeka.
22'
Perfektní milimetrová rána okolo obrany končí brankou Jakuba Doudy.
22'
Plzeň se opět skvěle ubránila a zamíří do útočného snažení.
21'
Znovu se opakuje stejný scénář. Protiútok zakončil podél ruky brankáře Vojtěch Dubský.
20'
Na křídle se osamocen objevil Jan Zbránek a technickou střelou překonává Herajta.
20'
Jan Stehlík si zkušeně počkal na střeleckou pozici, kterou využil nekompromisní dělovkou pod břevno.
19'
Radost domácích dlouho netrvala, protože Daniel Bláha také skóruje po odvážném průniku.
18'
Adam Gřešek je dnes silný na brankovišti, což znovu potvrzuje úspěchem.
18'
Mladík Vojtěch Dubský se zapojil do úspěšné kombinace a zakončuje ji gólem.
18'
17'
Dlouhé ruce hrají jednoznačně pro Bláhu, který skvěle vystihl přihrávku na pivota.
17'
Ale ani Plzeňané se nebudou radovat, protože Bláha trefuje ruce brankáře.
16'
Další skvělá práce Herajta, jenž likviduje střelu z velké blízkosti od Gřešeka.
15'
Jakub Douda už střílel z velice těžké pozice, a tak Fritz snadno zasahuje.
14'
Plzeň se naskytla v pasivitě, která vedla k slabé střele na Fritze. Ten v pohodě chytá a střílí branku přes celé hřiště.
13'
Ani druhá sedmička není na domácí straně proměněna. Rumian trefuje pouze výborně chytajícího Filipa Herajta.
13'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
13'
Krkolomná souhra hostujícího celku končí nádherným přehozem Petra Vinkelhöfera.
12'
Na druhé straně ovšem přichází rychlá odpověď z ruky Rumiana.
11'
Uvolnění podnikl Daniel Bláha a tvrdou dělovkou překonal bezradného Fritze.
10'
Velkou porci štěstí měl domácí Rumian, jenž se prosazuje v přesilovce o brankovou konstrukci.
10'
Daniel Bláha prokázal svou výšku přesným pokusem k tyči.
9'
Moješcik si vzal na starost sedmičku, kterou ovšem nedokázal proměnit. Klíčový zákrok zapsal Herajt.
9'
9'
Nejprve nádherná nahazovačka a následně jednoduchá trefa do prázdné branky od Jakuba Šindeláře.
8'
Opět si výbornou pozici na brankovišti vypracoval Adam Gřešek a prekonal Herajta.
8'
Znovu hosté neúspěšně střílí, jelikož Stehlík trefuje nohu nachystaného Fritze.
7'
Bláha spálil dvě obrovské šance, proto po rychlém brejku snižuje Zbyněk Bureš.
7'
Frýdek se konečně prosadil. Z pivota se prosadil Adam Gřešek.
6'
6'
Domácí vůbec nechytli start utkání, protože další trefu přidává Vinkelhöfer.
6'
Nádherná souhra západočeského celku. Na jejím konci byl Nikola Kosteski.
5'
Další chyba Frýdku, který se dopustil jednoznačných kroků.
5'
Technická chyba domácích je potrestána rychlou trefou Jana Stehlíka.
4'
Plzeň dokázala domácím sebrat balón, proto na druhé straně osamocen zakončoval Jakub Douda.
3'
Vzápětí je stav vyrovnán, protože rychlý kontr zakončil pod břevno Nikola Kosteski.
2'
První branka duelu je tady. Ze spojky se krásně trefil Moješcik.
1'
úvodní útočná akce hostů nekončí gólem, protože Daniel Bláha přestřeluje.
1'
Třetí čtvrtfinále právě začalo. Do prvního útoku půjde hostující Plzeň.
1'
Všichni aktéři třetího čtvrtfinále právě nastupují na palubovku. Pár chvilek nás dělí od startu.
Hráči obou mužstev pomalu dokončují své předzápasové rozcvičení. Za pár minut jdeme do akce.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Fritz – Noworyta, Škopek, Valo, Moješcik, Gřešek, Bureš, Mlotek, Rumian, Hajko, Choleva, Mazur, Chelmiński, Zbránek, Hustopecký.
Trenér: Daniel Valo

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Štefanič, Šmíd – Ćurčić, J. Douda, Kaplan, Kosteski, Šafránek, V. Dubský, Bláha, Vinkelhöfer, Stehlík, Voves, Melich, Beneš, Šindelář.
Trenér: Petr Štochl

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.

PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK

Svěřenci trenéra Daniela Vala můžou již svou sezónu hodnotit jako dobrou, když se jim podařilo postoupit do vyřazovacích bojů. To se jim povedlo velice těsně o tři body před Novým Veselím. Jenže byla z toho poslední postupová pozice, což znamená vždy nejtěžšího možného soupeře, kterým je právě Plzeň. A i když Frýdek zatopil soupeři v základní části, tak v play-off padl v obou případech a v domácím zápase se pokusí prodloužit toto čtvrtfinále.

Povede se Frýdku-Místku prodloužit sérii s Plzní?

TALENT TÝM PLZEŇSKÉHO KRAJE

Úřadující mistr ze západu Čech prožívá velice povedenou sezónu, ve které si kráčí za obhajobou. Suverénně o šest bodů před druhou Karvinou ovládl základní část Chance Extraligy a zajistil si nejvýhodnější pozici pro play-off. V něm právě narazil na Frýdek-Místek, který mu v sezóně dvakrát zatopil, jelikož vzájemné duely vynesly dvě remízy. Právě od té poslední Plzeň dokázala vyhrát neuvěřitelných 12 zápasů v řadě včetně vyřazovacích bojů, kde již dvakrát porazila právě Frýdek. Hladký průběh série bude chtít potvrdit i na palubovce soupeře a postoupit do semifinále.

Dokáže západočeský celek využít první mečbol?
Zápasy v sérii

35:33

Úvodní duel této čtvrtfinálové série se odehrál na západě Čech a to v neděli. Domácí favorit se na výhru dost nadřel, když měl velké problémy se hrou sedm na šest a Frýdek dokonce ve druhé půli vedl. Jenže Plzeň se zvedla a nakonec překvapení nedovolila a vyhrála o dvě trefy.

33:23

O den později se na stejném místě odehrálo i druhé čtvrtfinále. Již od úvodních minut se nekonalo velké drama a hráči z města piva si během zápasu budovali postupný náskok. Ten se i díky výbornému Herajtovi zastavil na rozdílu deseti branek. Navíc Plzeňané mohli v závěrečných minutách pošetřit své opory na třetí střetnutí.
Krásné páteční odpoledne z haly ve Frýdku-Místku! Od 15:00 zde odstartuje třetí čtvrtfinálové utkání Chance play-off Extraligy mužů. Sezónu v něm bude odvracet domácí Pepino SKP Frýdek-Místek proti největšímu favoritovi Talent tým Plzeňského kraje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.