Házená - MOL liga ženy - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Zlín - 17. února 2018   18:00

Zlín

Domácí si poradili se Zlínem a dostáli tak roli favorita. Zlín se držel zhruba do 20. minuty, poté však domácí přidaly několik branek a své vedení ve druhé půli ještě navýšili. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajn přenosu.
59'
Rychlá branková odpověď hostí.
58'
Delší obklíčení branky Zlína nakonec domácí využívají ke vstřelení gólu.
57'
Z rychlého protiútoku snižuje Zlín.
56'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Hráčky Zlína se rovněž brankově prosazují.
54'
Domácí přidávají branku.
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
52'
Domácí urychleně gólově odpovídají.
52'
Období neproměněných šancí a brankového půstu ukončil Zlín.
50'
Nyní jsme viděli několik šancí na obou stranách ovšem bez gólového efektu.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
A opět se prosazují hosté.
46'
Také Zlín přidává jednu branku.
45'
Rychlý protiútok a domácí se prosazují popáté za sebou.
44'
A domácí již vedou o 10.
43'
Domácí navyšují už na náskok 9 branek.
41'
Domácí navyšují z devítimetrové vzdálenosti.
40'
Domácí úspěšně zakončují svůj zámek.
40'
Hostující hráčky se prosazují ze standardní situace.
39'
39'
Z větší vzdálenosti se nyní prosazují domácí.
38'
Hostující spojka nyní zvládla souboj jeden na jednoho.
37'
Domácí hráčky se opět prosazují.
35'
Domácí přidávají další branku.
34'
Házenkářka hostí naběhla do otevřené obrany a svojí střelou snížila náskok Zlína.
33'
Zlín snižuje.
33'
Domácí se prosazují ze vzdálenosti 9 metrů.
32'
Domácí hráčky ubránily úvodní útok Zlína a znovu daly do provozu svůj brankostroj.
31'
Domácí se od desáté minuty ujaly role favoritek a brankovou šňůrou utekly soupeřkám až na rozdíl 5 branek.
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
30'
30'
Gól domácích v poslední vteřině potvrdil rozhodčí po konzultaci s časomírou.
30'
Ševcové odpovídají rovněž brankou.
30'
Domácí přetavily oddechový čas v gól.
30'
29'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Natálie Gärtnerová).
29'
Ostravanky odpovídají gólem.
29'
Perfektní práce na brankovišti vedla ke snížení.
28'
28'
Domácí nastřelily břevno.
28'
Házenkářky Zlína snižují.
27'
A navrch přidávají další branku.
27'
Domácí se nyní prosazují.
26'
Domácí podnikly neúspěšný útok. Stejně neúspěšně končí útok Zlína.
24'
Nyní byl nedovoleně zastaven rychlý protiútok hostujících hráček.
23'
Ostrava uzamkla Zlín před vlastní brankou.
22'
Domácí mají stále tlak.
21'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).
20'
Domácí vedou již o tři branky.
17'
Devítimetrový hod pro domácí.
15'
Domácí ubránily atak Zlína.
13'
12'
Domácí se dostávají do dvoubrankového úniku.
11'
Hráčky domácích se opět prosadily.
10'
5:5.
9'
Poruba je ve vedení.
8'
Je opět srovnáno.
7'
4:3.
6'
Máme opět vyrovnáno.
5'
Domácí střílí další branku.
4'
Zlín srovnává.
3'
Poruba jde opět do vedení.
2'
1'
Domácí jdou do vedení.
1'

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Mácalová, Mučková – Noworytová, Varmužová, Mýlková, Desortová, Konečná, A. Dvořáková, Tomašechová, Maiwaelderová, Sekulová, Špaková, Šviráková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Svobodová, Revajová, Kostelná, Miháčová, Varmužová, Demajová.

HC Zlín: Rybníčková, Sedláková, Kryšková, Benedíková – Herbočková, Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Očadlíková, Drotárová, Vlková, Andrýsková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Lapčíková, Kamenářová, Baumbachová, Birkušová, Hubová, Dufková, Kříčková, Brandová.
Na základě níže uvedeného lze považovat domácí za favorita. Pokud však vezmeme hledisko vzájemných zápasů, to Ostravu výrazně upevňuje v pozici favorita, jelikož Ostrava nad svým dnešním sokem vyhrála posledních 17 vzájemných utkání. Poslední výhra Zlína nad Porubou je datována k 2.10.2011.
HC Zlín okupuje v tabulce 9. pozici, avšak má o 10 bodů méně než jeho dnešní soupeř. Moravanky se vezou na vlně porážek, která trvá od 11.11.2017 a čítá již 7 zápasů.
Poruba se aktuálně pohybuje na sedmém místě tabulky. Ostravanky vytvořily sérii tří zápasů za sebou, tu ale v poslední utkání ukončil 7.2. Most, když Porubu porazil 20:19.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu ze zápasu házené žen, ve kterém se proti sobě postaví týmy DHC Sokol Poruba a HC Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.