Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Písek - 12. května 2019   16:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
4' Oravcová  • 6' L. Galušková  • 16' Oravcová  • 18' L. Galušková  • 27' Svobodová  • 28' Svobodová  • 30' Šmrhová  • 32' Šmrhová  • 33' Oravcová  • 35' Oravcová  • 39' L. Galušková  • 40' Franzová  • 44' L. Galušková  • 46' Franzová  • 48' L. Galušková  • 49' L. Galušková  • 50' Šmrhová  • 51' Bušauerová  • 52' Franzová  • 54' L. Galušková  • 55' Šmrhová  • 57' Kepková  • 59' Kepková  • 60' Svobodová
25:26
(8:17)
Písek
Písek
1' K. Kubišová   • 4' Součková   • 5' Pešková   • 8' Pešková   • 9' Šetelíková   • 10' Šetelíková   • 12' Pešková   • 14' Součková   • 16' Kvášová   • 17' Kvášová   • 22' Kvášová   • 23' K. Kubišová   • 24' Pešková   • 28' Benešová   • 32' Kvášová   • 33' K. Kubišová   • 36' Šetelíková   • 41' Kvášová   • 42' Kvášová   • 46' Kvášová   • 56' Pešková   • 60' Pešková
DHC Plzeň
Písek

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek víkendu.
DHC Plzeň se loučí s MOL ligou! Nováček soutěže předváděl po celou sezónu velmi pěkné výkony a překvapil nejednoho soupeře, ovšem souboje o udržení se mu nepovedly podle představ.

Západočešky zaslouží veškerý kredit za předvedený výkon ve druhém poločase, ve kterém bojovaly ze všech sil a stáhly devítibrankové manko až na stav 25:25. Poté však vsítila rozhodující branku Michaela Pešková a domácí házenkářky už odpověděl nedokázaly. V MOL lize se tedy udržel Písek, kterému výrazně pomohl příchod Hany Kvášové na konci února. I Sokolky zaslouží veškeré uznání za to, jak stáhly bodovou ztrátu v závěru sezóny.
DHC Plzeň – Sokol Písek 25:26 (8:17)
Nejvíce branek: Galušková 7, Šmrhová 4, Oravcová 4 – Pešková 9/3, Kvášová 8/1, Šetelíková 3. Sedmimetrové hody: 4/1 – 4/4. Vyloučení: 3:5. ČK: Bušauerová, Poslední – Kvášová.
60'
Oravcová tvrdou ranou trefila jen hráčku v bloku, která se skácela k zemi. Duel končí a Písek se zachraňuje!
60'
Už jen devítka, kterou rozehraje Oravcová.
60'
Oravcová trefila tyč, následuje ještě jedna rozehrávka!
60'
Červená karta pro tým Sokol Písek (Hana Kvášová), za tvrdé zastavení domácího brejku.
60'
Ovšem Písek odpovídá po ráně Peškové! Plzeň má však ještě dostatek času.
60'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Benešová).
60'
Eva Svobodová srovnává z levého křídla v poslední minutě na 25:25! Tohle je veliká stíhací jízda!
60'
Mácalová chytá ránu ze spojky!
59'
Pavlína Kepková protančila hostující obranou a ranou pod břevno snižuje na rozdíl jediné branky! Do konce utkání však zbývá už pouze něco přes minutu.
59'
Novotná zablokována, DHC vyráží do protiakce.
59'
Signalizovaná pasivita Písku.
58'
Střelu Oravcové vystihla hostující brankářka, která vyráží nad břevno!
58'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Šmrhová osobně brání Kvášovou, Plzni se to nyní vyplatilo a získává míč.
57'
Pavlína Kepková dostala pas na levou stranu a vypálila pod břevno.
56'
Michaela Pešková proskočila na pravé straně, Písek se prosazuje po dlouhých deseti minutách!
56'
Oddechový čas pro hosty.
55'
Anna Šmrhová z pravého křídla naopak protlačila míč do sítě i silou vůle a Plzeň stahuje na rozdíl dvou gólů!
55'
Mácalová nepustila míč do branky už devět minut! Nyní si poradila i se střelou z pravého křídla.
55'
Franzová nezpracovala přihrávku a Písek může vyrazit do útoku.
54'
Ránu Kvášové přes blok vystihla Mácalová!
54'
Linda Galušková si udělala prostor na pravé spojce a po proskoku skóruje, Plzni chybí už jen tři góly!
53'
Vzájemné vyloučení za strkanici, pokračuje se pět na pět.
53'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
53'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
53'
A může pokračovat, jelikož lob z pravého křídla skončil vedle branky Markéty Mácalové.
52'
Denisa Franzová se probila ke střele z pravé strany, série pěti gólů pro Plzeň!
52'
Západočešky ovšem zachytily přihrávku a mohou znovu snížit.
52'
Červená karta pro tým DHC Plzeň (Tereza Poslední). Tereza Poslední zasáhla do obličeje pronikající Kvášovou a dostává přímou červenou kartu!
51'
51'
A pozor, už je to jen o pět gólů! DHC pozorné v obraně a Bušauerová uspěla z rychlé protiakce.
50'
Anna Šmrhová se prohnala přes píseckou obranu a z pravého křídla z úhlu obstřelila brankářku.
50'
Mácalová si poradila s proskokem hostující spojky.
49'
Linda Galušková dává šestý gól, tentokrát proskočila na levé straně. Zdramatizují ještě Západočešky tento duel?
49'
Pavlína Novotná ze spojky jen otřela míč o tyč.
48'
Linda Galušková si zaběhla na pivota a skóruje. Plzeň však ještě nedokázala dotáhnout ztrátu pod osm gólů a čas se jí rychle krátí.
47'
Franzová neuspěla, ale gólem neskončila ani protiakce Kubišové.
47'
46'
Hana Kvášová je dnes takřka neomylná, zkušená spojka přidává další přesnou střelu.
46'
Denisa Franzová po proskoku na pravé straně dokázala z úhlu procpat balon ke vzdálenější tyči.
46'
Písku po zisku míče nevyšla dlouhá přihrávka.
45'
Jihočešky dostaly možnost sedmičky, tu proměňuje Pešková s přehledem.
44'
Linda Galušková proskočila na pravé straně a skóruje počtvrté v zápase.
44'
Písek se ubránil, ale Kvášová tentokrát ze spojky nezamířila přesně.
43'
Další neúspěšný útok Plzně, ale Jihočešky netrefily odkrytou domácí branku.
42'
Kvášová se trefuje posedmé v zápase, na její střelu ze spojky si Mácalová sáhla, ale vyrazit balon nedokázala.
41'
Domácí házenkářky se dopustily kroků.
41'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
41'
Hana Kvášová i přes faul na svou osobu dává gól.
40'
Západočešky se v obraně rapidně zlepšily a ještě se pokusí duel zdramatizovat. Nyní zablokovaly ránu ze spojky a založily protiakci, na jejímž úspěšném konci byla Denisa Franzová, která proskočila na pravé straně.
39'
Pavlína Novotná nezpracovala přihrávku na pravou spojku, ovšem domácí z protiakce proráželi.
39'
Linda Galušková to vzala při signalizované pasivitě na sebe a propálila hostující brankářku.
38'
Západočešky v útoku znovu neuspěly, ale Písek se dopustil technické chyby a rychle přichází o balon.
37'
Mácalová si poradila se střelou Šetelíkové z pivota.
37'
Šmrhová nezakončila z pravého křídla přesně.
36'
Alena Šetelíková proměňuje rychlý brejk po parádní přihrávce přes celé hřiště.
36'
Oravcová to vzala znovu na sebe, tentokrát neuspěla.
35'
Pešková neuspěla z křídla proti Mácalové, neměla dobrý střelecký úhel.
35'
Rána Oravcové zapadla o zem pod břevno!
34'
Signalizovaná pasivita DHC.
33'
Kristýna Kubišová odpovídá z výskoku z pravé spojky.
33'
Věra Oravcová zkusila stejnou ránu a také uspěla.
32'
Hana Kvášová vypálila z pravé spojky o zem k tyči.
32'
Bušauerová pěkně uvolnila Šmrhovou, ta z pravého křídla zakončila o zem kolem hostující brankářky.
31'
Oravcová trefuje ze spojky tyč, odražený míč vybojovala Šmrhová.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:46.
Do stavu 3:3 byl duel vyrovnaný, poté se Plzni naprosto přestalo dařit. Západočešky dělaly laciné chyby a nestíhaly se vracet do obrany, Písek odskočil osmibrankovou šňůrou a vedení dále navyšoval. V závěru se domácí házenkářky přeci jen trochu rozehrály, ale přesto ztrácejí o poločase devět gólů a jejich naděje na obrat a záchranu v soutěži jsou mizivé. Sokolky vykročily razantně za udržením v soutěži!
30'
30'
Markéta Mácalová se rozchytala a drží naděje Plzně na zvrat! Poradila si s proskokem Novotné i s následnou dorážkou Benešové.
30'
Anna Šmrhová zakončila z pravého křídla pod nohy brankářky.
29'
Mácalová chytá překvapivý podstřel Peškové z pravé spojky.
28'
Svobodová z levého křídla trefila vzdálenější horní roh branky.
28'
Veronika Benešová odpovídá z pozice pivota, dostala dobrou přihrávku a udělala si kolem sebe prostor.
27'
Petra Drozdová se trefuje z levého křídla.
27'
Mácalová si připisuje dobrý zákrok proti střele ze spojky.
27'
Linda Galušková ranou přes blok neuspěla.
26'
25'
Kubišová nezpracovala přihrávku na pravou spojku a Písek přichází o míč.
24'
Další útočný faul domácích.
24'
Kepková se dopustila prorážení a další rychlý brejk proměňuje Michaela Pešková.
23'
Západočešky si nepřihrály přesně a nestihly se vrátit do obrany, osamocená Kubišová přelobovala Mácalovou.
22'
Hana Kvášová prokazuje své kvality, její překvapivá rána z kroku končí u levé tyče.
21'
Střídající Mácalová vychytala Šetelíkovou na pivotu! Písek však pokračuje v ofenzivě.
21'
20'
Anna Šmrhová trefila jen tyč, Plzeň proměnila pouze jedinou sedmičku ze čtyř!
20'
Střela hostujících hráček z levé spojky tentokrát přesná nebyla, na druhé straně vybojovala svým průnikem sedmičku Denisa Franzová.
19'
Svobodová nezpracovala přihrávku a Sokol získává balon.
19'
Hana Kvášová vypálila o zem pod břevno.
19'
Kristýna Kubišová zvládla proskočit domácí obranou a vybojovala sedmimetrový hod.
18'
18'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Pešková).
18'
Sedmičku chytla hostující gólmanka, dorážka Lindy Galuškové už byla úspěšná. Navíc to bylo s faulem.
18'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Plzeň (Linda Galušková).
17'
Franzová faulována, sedmička pro DHC.
17'
Hana Kvášová to vzala znovu na sebe a nemýlila se ani nyní.
16'
Věra Oravcová odpovídá svou druhou trefou v utkání. Tím končí dlouhá osmigólová šňůra Sokolek!
16'
Hana Kvášová z levé spojky zamířila do černého.
15'
Dominika Galušková sedmičku neproměňuje!
15'
15'
Z rychlého brejku vybojovaly domácí házenkářky sedmimetrový hod.
15'
Sokol v plném počtu.
15'
Západočeškám se přesilovka nedaří, znovu přicházejí o míč.
14'
Michaela Součková vypálila ze spojky o pravou tyč, desátý gól Písku padl už ve 14. minutě!
14'
Signalizovaná pasivita hostů.
13'
Linda Galušková se na pravé straně šikovně uvolnila kolem obránkyně, ale v zakončení úspěšná nebyla.
13'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Hana Kvášová), za stažení Oravcové.
12'
12'
Další únik Jihočešek, s první střelou si ještě poradila Šibrová, ale na dorážku Pešková už neměla nárok. Skvělý start Písku!
12'
Michaela Pešková uspěla střelou k levé tyči, pětigólová série Písku!
11'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Petra Drozdová).
11'
Sedmička pro Sokol po faulu na Šetelíkovou!
11'
Nepřesnosti na obou stranách, Plzeň znovu přišla o balon.
11'
Z levého křídla hostující hráčka přešlápla.
11'
Přihrávka do křídla nebyla přesná a dopředu opět vyráží Písek.
10'
Přišla jen ztráta a Šetelíková přidává další branku z úniku.
10'
Další blok, DHC už musí střílet.
10'
Petra Drozdová zablokována, Plzeň pokračuje v ofenzivě, ale už je signalizována pasivita.
9'
Drozdová přišla o balon a Alena Šetelíková v klidu proměňuje samostatný únik.
8'
Michaela Pešková se trefuje z pravého křídla, dává už třetí gól v zápase.
8'
Pěkná souhra na Lindu Galuškovou na pravou stranu, ovšem ta v zakončení neuspěla!
7'
Věra Oravcová trefila tyč, domácí hráčky vybojovaly odražený míč.
7'
Střelu Kvášové vytěsnila vedle pravé tyče Šibrová!
7'
Oravcová se dopustila kroků a dopředu vyrážejí Jihočešky.
6'
Michaela Pešková využila nabídnutou sedmičku, zamířila pod břevno.
6'
6'
Linda Galušková si vyměnila míč s Franzovou a rázem byla na brankovišti sama, což dokázala využít.
5'
Michaela Pešková z levého křídla zamířila pod břevno.
5'
Oravcová se střelou ze spojky neuspěla.
5'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Alexandra Merglová).
4'
Michaela Součková překvapila domácí obranu střelou přes blok k levé tyči.
4'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Linda Galušková).
4'
Věra Oravcová si třemi kroky na pravou stranu udělala prostor ke střele a vypálila k tyči mimo dosah brankářky.
3'
Hana Kvášová ranou z kroku zakončila těsně nad břevno.
3'
Dominika Galušková uspěla střelou k pravé tyčce.
3'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
3'
Franzová se prohnala přes hostující obranu a vybojovala sedmička.
2'
Michaela Součková vypálila ze spojky jen nad břevno.
2'
Oravcová z levé spojky naopak těsně přestřelila.
1'
Kristýna Kubišová proskočila na levé straně a otevírá skóre.
1'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
1'
Do prvního útoku vyrážejí Sokolky.
1'
Hráčky obou celků již nastoupily na palubovku a duel začne za malý okamžik.
Západočešky se budou muset obejít bez důležité spojky Veroniky Mudrové, Písku zase chybí Marta Ereksen Krouská, rovněž klíčová spojka.

DHC Plzeň: Mácalová, Šibrová – Kepková, Oravcová, Šmrhová, Bušauerová, Formanová, Franzová, L. Galušková, D. Galušková, Fousková, Poslední, Svobodová, Drozdová, Ferencová, Nosková.

Sokol Písek: Šachová, Kržová, Preslová – Kozáková, K. Kubišová, Michková, Kvášová, Hauserová, Merglová, Novotná, Talafousová, Šetelíková, Součková, Benešová, Pešková.
Bude slavit na konci zápasu udržení Písek, nebo Plzeň ještě udrží naději a bude bojovat až do posledního kola?
Vzájemné zápasy v sezóně:
Písek – Plzeň 20:15 (o udržení)
Písek – Plzeň 21:25 (14. kolo)
Plzeň – Písek 31:28 (3. kolo)
Situace ve skupině o 5.-8. místo:
Boj o záchranu vypadá následovně. Olomouc má 24 bodů a již je zachráněna stejně jako Zlín, ten má na kontě 22 bodů. Písek je ve skupině třetí s 19 body, poslední Plzeň na ni však ztrácí pouhý bod, a tak je vše otevřené. Jestli dnes Sokol zvítězí, už bude mít udržení jisté. Jestli zvítězí Západočešky, rozhodne se až v posledním kole, kde Plzeň zavítá do Olomouce a Písek bude hrát doma se Zlínem.
DHC Plzeň
Nováček soutěže se pokusí v MOL lize udržet, v průběhu celé sezóny předvádí kvalitní, avšak nevyrovnané výkony. Zejména na domácí palubovce je silná. Na spojkách dominují Věra Oravcová, Denisa Franzová nebo Veronika Mudrová, v brance výborně chytá Eliška Šibrová. Poslední utkání se Západočeškám nepovedlo, se Zlínem se dlouho držely, ale poté se jim přestalo dařit v útoku a Moravanky si došly pro důležité dva body a záchranu.

Výsledky ve skupině o 5.-8. místo:
Plzeň – Zlín 19:24
Plzeň – Olomouc 30:27
Písek – Plzeň 20:15
Zlín – Plzeň 22:21
Sokol Písek
Po návratu Hany Kvášové se Sokolky výrazně zvedly a vybojovaly naději na udržení v nejvyšší soutěži, v současnosti dokonce mají vše ve svých rukách. Ve skupině o záchranu totiž ještě neprohrály, dvakrát remizovaly a dvakrát slavily výhru, naposledy Písek jednoznačně přehrál už zachráněnou Olomouc a zvítězil o deset gólů.

Písek – Olomouc 33:23
Zlín – Písek 21:21
Olomouc – Písek 28:28
Přeji krásné nedělní odpoledne, vítejte u 5. kola soubojů o udržení v MOL lize, v klíčovém duelu DHC Plzeň vyzve Sokol Písek. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.