Házená - MOL liga ženy - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Bánovce - 16. února 2019   17:30

Olomouc
Olomouc
1'   • 2'   • 4'   • 7'   • 11'   • 12'   • 13'   • 14'   • 16'   • 18'   • 19'   • 20'   • 25'   • 26'   • 27'   • 28'
43:19
(17:8)
Bánovce
Bánovce
2'    • 3'    • 8'    • 10'    • 12'    • 15'    • 23'
Olomouc
Bánovce

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
Olomouc potvrdila roli jasného favorita a dokráčela si pro vysokou výhru a dva body, díky kterým odskočila deváté Plzni na tři body a je sedmá o skóre před Zlínem. Ve druhé půli Zora nastřílela 26 branek a celkově zvítězila rozdílem třídy 43:19. Bánovce stále čekají na první výhru a jsou poslední.
60'
Domácí rozjeli brankostroj ve druhém poločase a budou brát dva body!
Technické problémy bohužel stále přetrvávají, z utkání vám přineseme konečný výsledek.
Omluvte technické problémy, které nejsou na naší straně, zatím nemůžeme pokračovat v on-line přenosu.
31'
Je za námi první třicetiminutovka, ve které se domácí tým dostal do vedení, které už Olomoučtí nepustili. Naopak Bánovce se nedokázaly dostat pořádně do hry a v zápase spíše ztrácejí.
30'
28'
Radost střídá další zklamání, olomoucké hráčky znovu udeřily.
28'
Teď ale Bánovce odpovídají rychlým gólem.
27'
Bánovce se neprosadily v útočném snažení, naopak Olomouc se opět prosazuje.
26'
A je tu další gól Olomouckých, tentokrát se prosadili po delší kombinaci.
25'
Ten však moc dobře nezafungoval, Olomouc přidává další gól.
24'
Time-out pro hostující celek.
23'
Bánovce se teď osmělily k povedenému útoku, přesto na svého soupeře ztrácejí stále dost branek.
20'
Olomoučtí přidávají další gól.
19'
Olomouckým se daří, potvrzují to tím, že již vedou o šest gólů!
18'
A brankový rozdíl již začíná být markantní, Olomouc se opět gólově prosazuje.
16'
Ale radost netrvá dlouho, Olomouc znovu potvrzuje svoji dnešní střeleckou produktivitu.
15'
Přece jenom se teď házenkářkám slovenského výběru podařilo skórovat z pravé strany hřiště.
14'
Bánovce opět nedokázaly v útoku nic kloudného vymyslet, a tak si vzaly míč hráčky domácích a zvyšují svůj náskok.
13'
Bánovce nejprve zazdily skvělou příležitost na snížení, potom poprvé v zápase Zora Olomouc odskakuje na rozdíl tří gólů.
12'
Rychlý brejk a je tu další gól pro domácí.
12'
Už už to vypadalo, že se Olomouckým podaří ubránit další rodící se útok Bánovce, ale nakonec to hráčky hostů zvládly s ledovým klidem a je tu snížení na rozdíl jediné branky.
11'
Ale domácí tým to nechce nechat jen tak, po pohledně akci míč končí v síti.
10'
Bude to asi přetahovaná, hráčky slovenského celku opět udeřily.
9'
Zora měla k dispozici sedmimetrový trestný hod, ten s přehledem využívá.
8'
Hra se přelila rychle před brankářku Olomouce, která nestihla na tvrdou střelu zareagovat. Je tu další snížení.
7'
Olomoučtí navyšují svůj náskok, po dalším individuálním útoku se stav mění na 4:2.
4'
Olomoucké hráčky chvíli vepředu kombinovaly a posléze se jim podařilo opět překonat brankářku Bánovce.
3'
Zatím to vypadá na ofenzivní házenou, Bánovce po rychlém útoku opět srovnávají krok se svými soupeřkami.
2'
Olomouc se ale prosazuje i z dalšího útoku.
2'
Házenkářky slovenského celku Bánovce však přispěchaly s rychlou odpovědí.
1'
Jako první do útoku šly hráčky Olomouce, hned z úvodního útoku se jim podařilo skórovat.