Házená - MOL liga ženy - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Poruba - 18. ledna 2020   17:30

Hodonín
Hodonín
5'   • 10'   • 12'   • 13'   • 13'   • 16'   • 22'   • 27'   • 29'   • 32'   • 33'   • 34'   • 35'   • 36'   • 39'   • 40'   • 48'   • 54'   • 55'   • 57'   • 58'   • 60'   • 60'
23:30
(10:15)
Poruba
Poruba
2'    • 4'    • 6'    • 7'    • 8'    • 9'    • 13'    • 14'    • 16'    • 21'    • 21'    • 24'    • 25'    • 29'    • 33'    • 36'    • 37'    • 38'    • 41'    • 44'    • 46'    • 48'    • 52'    • 55'    • 56'
Hodonín
Zichová, Hanzalíková, Blažková – Vavroušková, Višňovská, Nováková, Krejčíková, Cholevová, Králová, Kalinová, Pospíšilová, L. Tomašechová, Gärtnerová, Jastrábová, Šemetavová, Jadamíková, Vysloužilová, Begalová, D. Tomašechová, Poláchová.
Poruba
Roháčková, Devátá, Mučková, Krebsová – Kučerová, Mýlková, Dybalová, Konečná, Farářová, Smetková, Maiwaelderová, Andrýsková, Polášková, Prašivková, Misková, Desortová, Baumbachová, Šmidáková, Novobilská, Zemanovičová, Špaková, Zálesná.

60'
Poslední gól v zápasu patří domácí Hodonínu.
60'
Ještě jedna branka domácího týmu.
60'
Běží poslední minuta, utkání se už jen dohrává.
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín.
58'
Hodonín střílí dvacátou branku, oba týmy mají momentálně zaokrouhlené skóre.
57'
Rychlý kontr domácího týmu a gól v síti.
56'
Poruba střílí jubilejní třicátou branku.
55'
Gól vstřelil tým HK Hodonín.
55'
Porubě dvanáctigólový náskok svědčí, znovu se z něj radují po útoku po pravé straně.
54'
Rychlý útok domácího týmu a střela bez čekání.
52'
Náskok středem brankoviště a Poruba navyšuje svůj náskok.
51'
Deset minut do konce a Hodonín si bere oddechový čas. Dočkáme se ještě zvratu v utkání?
48'
Rychlý útok hostí z pravého křídla, další branka v síti domácích.
48'
Je to opět už o 10, Hodonín se prosadil z levého křídla.
46'
Poruba navyšuje vedení, její náskok je už o 11 gólů.
44'
Další branka pro Porubu.
43'
Další proměněná sedmička pro Porubu.
42'
Poruba ze sedmičky navyšuje prosadila se hráčka s číslem 13.
41'
Poruba přidává další trefu.
40'
Další trefa domácího týmu, sníženo na rozdíl šesti!
39'
Hodonín snižuje trefou z poloviny hřiště.
38'
Chyba domácího družstva a soupeřky trestají z brejku.
37'
Poruba přidává další trefu na své konto.
36'
Další gól pro Porubu.
36'
Hostující hráčky se prosazují po náskoku z pravého křídla.
35'
Další trefa pro Hodonín.
34'
Hodonín se drží ve hře a přidává další branku.
33'
33'
Hodonín snižuje.
32'
Poruba navyšuje vedení.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:19.
Favorizovaná Poruba po zásluze vede v poločase o pět branek. Lepším týmem je v útoku i v obraně. Hodonín spoustu šancí neproměnil. Uvidíme, jestli ještě zvládne duel zdramatizovat.
30'
30'
Závěr se oběma celkům povedl v defenzivě a další gól jsme už neviděli.
30'
Poruba se ubránila a znovu útočí.
29'
Hana Maiwaelderová zakončovala z pravého křídla přes ruku a téměř z nulového úhlu, přesto nacpala balon k bližší tyči!
29'
Gärtnerová z levé spojky vypálil o zem ke vzdálenější tyči.
28'
Z levého křídla domácí nedokázali přelobovat brankářku, ale dobrý zákrok předvedla dobrý zákrok také gólmanka Hodonína.
28'
Proskok hostující spojky zastavil hvizd rozhodčího, kroky.
27'
Oddechový čas pro hosty.
27'
Tečovaná střela domácích ze spojky zapadla k tyči.
26'
Hodonín se dokázal ubránit a může snížit.
26'
Neúspěšné střely na obou stranách, u míče Poruba.
25'
Technická chyba Hodonína a hosté trestají z brejku.
24'
Střelecký půst přerušuje z pravého křídla Šmidáková.
23'
Technická chyba hostů.
23'
Také Hodonín se dopustil útočného faulu.
22'
Přesné střele Poruby předcházel útočný faul.
22'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Barbora Mýlková).
22'
Petra Jadamíková dává branku z pivota, ačkoliv byla faulována.
21'
Z brejku se hosté prosazují.
21'
Brankářka Poruby zapisuje další úspěšný zákrok.
21'
Hodonín se neprosadil a přesilovku využívá z proskoku Smetková.
20'
Hostující házenkářky sehrály přesilovku do pravého křídla, odkud ovšem přišel přešlap.
19'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gärtnerová).
19'
Domácím znovu pomohla tyčka, odražený balon pro Porubu.
18'
Nikola Kalinová ze spojky brankářku nepřekvapila střelou z kroku.
18'
Střela hostující spojky končí na tyčce.
17'
Hodonín se sice nejprve ubránil, ale poté se nedokázal ubránit. Při signalizované pasivitě nepropálil bloky.
16'
Domácím se podařilo ihned snížit.
16'
Marie Šmidáková střílí desátý gól Poruby, prosadila se z pravého křídla.
15'
Podstřel Cholevová hostující brankářka vytěsnila.
14'
Hodonín o balon přišel, ale skvěle se vrátila Cholevová a zastavila hostující akci.
14'
Polášková přidává další trefu ze spojky!
13'
Domácí se ubránili a Kalinová proměňuje rychlou protiakci.
13'
Hodonín ihned odpovídá.
13'
Polášková ze spojky pálí do černého.
12'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
12'
Cholevová přihrála na pivota Pospíšilové, která se prosadila, ačkoliv byla faulována.
11'
Sedmičku Ostravanky bez problému proměňují.
10'
Sedmička pro Porubu.
10'
Lucia Tomašechová podstřelem ze spojky překvapila brankářku.
9'
Hodonín se znovu neprosadil a po pěkné trefě reprezentantky Silvie Poláškové si bere oddechový čas.
8'
Po parádní ráně ze spojky Poruba odskakuje už na rozdíl tří branek.
7'
Povedený blok porubské obrany, hosté tak mohou jít do útoku.
7'
Hostující pivotka dokázala šikovně přelobovat brankářku.
6'
Poruba se prosazuje ze spojky.
5'
Poláchová se trefuje z levého křídla!
5'
Technické chyby na obou stranách a v útoku je Hodonín.
4'
Hostující hráčky si berou vedení zpět z proskoku.
4'
Nikola Kalinová proměňuje sedmičku.
2'
Poruba střílí úvodní branku.
1'
Oba týmy mají za sebou první střely – bez gólu.
1'
Hezký den, vítejte u textového online přenosu z utkání házenkářské MOL Ligy žen mezi domácím Hodonínem a hosty z Poruby. Začátek je plánovaný na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.