Hodonín - Veselí n/M | ONLINE | 6.12.2019 17:30 | Házená 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - MOL liga ženy - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Veselí n/M - 6. prosince 2019   17:30

Hodonín
Hodonín
2'
30:39
(11:17)
Veselí n/M
Veselí n/M
Hodonín
Blažková, Hanzalíková, Zichová – Poláchová, D. Tomašechová, Begalová, Vysloužilová, Šemetavová, Jadamíková, Jastrábová, Gärtnerová, L. Tomašechová, Pospíšilová, Kalinová, Králová, Cholevová, Krejčíková, Nováková, Višňovská, Vavroušková.
Veselí n/M
Hřebejková, Nejezchlebová – Kučerová, Víchová, Novotná, Štipčáková, Vodná, Lukšíková, Klimešová, Michálková, Kutálková, Pastorková, Olšová, Janoušková, Kubáčková, Boorová, Melnyk.

Veselí na hřišti Hodonína potvrdilo role favoritů a zvítězilo jednoznačně 39:30. V utkání lámal pomyslný chléb okolo patnácté minuty, kdy házenkářky hostujícího týmu proměňovaly jeden útok za druhým, zatímco domácím se v útoku vůbec nedařilo.
60'
Tečku za zápasem udělalo Veselí po levé straně. Brankové hody přinesly nakonec 69 gólů.
60'
Pěkný průnik středem s podstřelem předvedla Gartnerová.
60'
Hosté po oddechovém času rychle proměňují útok.
60'
Ještě jeden oddechový čas Veselí.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
58'
Oba týmy si vyměnily úspěšné útoky.
57'
Důležitá rychlá branka hostů, kteří dávají najevo, že neztratili převahu, jen začali příliš experimentovat.
57'
Veselí by si ale mělo dávat pozor na to, co s výsledkem provádí. Náskok se povážlivě snižuje.
56'
Další dobrá obrana Hodonína, který se řítí do útoku.
56'
Tentokrát to nebyl gól do prázdné brány, ale hosté po ztrátě míče nedokázali ubránit útok soupeřek.
55'
Veselí v útoku dál hraje při hře v sedmi a bez brankářky. No a Hodonín toho dokáže využívat dalekými střelami.
55'
Oddechový čas pro hosty.
55'
Rychlý protiútok Hodonína, který využívá prázdné brány Veselí.
54'
Domácí snižují na rozdíl deseti branek.
54'
Oddechový čas pro domácí.
53'
Náskok do brankoviště z levého křídla, Veselí nezaváhalo ani z tohoto útoku.
53'
Hodonínu se povedlo rychle korigovat skóre.
52'
Rychlá akce na levé křídlo a jedenáctigólový náskok Veselí.
52'
Domácí se neprosadili a hosté znovu stahují brankářku na střídačku.
51'
Veselí se povedlo při dlouhém útoku bez brankářky skórovat.
50'
Veselí hraje dál bez brankářky v sedmi a znovu dostává gól přes celé hřiště. Za tohoto stavu ale může experimentovat.
49'
Domácí přes celé hřiště trefili prázdnou bránu soupeřek.
49'
Další branka hostů!
49'
Výborná sehrávka na střed a 30. gól Veselí.
48'
Domácí už hrají hlavně o to, aby neschytali ještě drtivější debakl.
47'
Hosté se poprvé v utkání dostávají do dvouciferného vedení. Výtečný výkon Veselí.
45'
Obrana ovšem domácí příliš nepodržela.
44'
Rychlý gól Hodonína, který se snaží ještě vytěžit maximum z přesilovky.
44'
Veselí se prosadilo i v oslabení.
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
42'
Veselí se postupným útokem dostalo ke skórování.
41'
Domácí snižují svou ztrátu, ale bez toho, aby zabrali v obraně, jim to moc platné nebude.
40'
A znovu rychlá odpověď Veselí.
40'
Na hřišti se strhla pořádná přestřelka, další gól domácího týmu.
39'
39'
Veselí v útoku nezahálí a snaží se rychle dostat ke střelbě. Ta je navíc úspěšná.
39'
Znovu to na sebe vzala ze strany Poláchová, která nyní drží střelecky domácí tým.
39'
Radost to ovšem dlouhá nebyla, hosté bleskově odpovídají.
38'
Poláchová zařídila snížení Hodonína.
38'
Rychlý protiútok Víchové, která se dostala za obranu a na hranici brankoviště se nemýlila.
36'
Hodonínu se nepovedlo prosadit v útoku a dokonale toho využili hosté. Kubáčková ze strany se trefila.
35'
Technické zakončení sedmičky ze strany Veselí, sedmigólový rozdíl.
34'
32'
Hodonínu se povedlo snížit.
32'
Hosté si budují znovu výraznější náskok a snaží se definitivně rozhodnout zápas už na začátku druhého poločasu.
31'
Útočný faul Hodonína, míč se vrací do rukou Veselí.
31'
Druhý poločas začal hodně rychlým gólem hostujícího celku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:20.
Hráčky Veselí míří poměrně sebejistě za vítězstvím na hřišti Hodonína, kde vedou po prvním poločase o 6 branek. Klíčový náskok vybojovaly ve druhé polovině úvodní třicetiminutovky, kdy domácím zcela odešla střelba.
30'
30'
Závěrečný útok hostů z pravého křídla se ubránit nepovedlo. Veselí se prosadilo a zvyšuje na 17:11.
30'
Ještě jedna korekce výsledku, a hned se domácím dívá na skóre o něco lépe.
29'
Bleskový protiútok s křižným pasem do levé strany využila Poláchová!
29'
Po dlouhé době se domácí prosadily ze hry. Úspěšnou střelkyní byla Králová.
28'
Střelecké sucho ukončily hráčky Veselí, které zvyšují už na 16:8!
28'
Těm ovšem střelba zcela odešla zhruba v polovině první půle.
27'
Oba týmy se nyní prostřídávají v útocích, vyměňují si neúspěšné střely. U míče jsou domácí.
26'
25'
Zpoza obrany, z hranice devítky, vyslala nechytatelnou střelu pod horní tyč Víchová.
24'
24'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
22'
Zatímco domácím se v útoku nedaří, hosté proměňují prakticky každý útok, do kterého se vydají.
21'
21'
Dlouhý pas od vlastní brány na Pastorkovou, která udělala otočku, dva krůčky a vsítila další gól Veselí.
20'
Naopak rychlý brejk byl využit šikovným obloučkem.
20'
Tomašechová z pravé strany neprostřelila brankářku hostů.
19'
Obrana Hodonína nechává až příliš mnoho volného prostoru hostujícím hráčkám, které toho dokáží využít.
18'
18'
Další faul domácích při střelbě a další sedmička pro Kučerovou.
17'
Veselí zatím drží drobný náskok. Dlouhé postavení v útoku využila Michálková.
16'
15'
Středem pronikla k brankovišti Kučerová, která si dosáhla pro přihrávku a z otočky skórovala.
14'
Rychlý přechod do útoku po levé straně, stejně tak rychlá střela a gól Hodonína.
14'
Hodonín bleskově odpovídá a navíc zabrat v obraně a může vstřelit kontaktní gól!
13'
Hosté odskakují ve skóre a vedou už o tři góly. Postupný útok se dostal až na pravou stranu, odkud přišla nechytatelná střela.
12'
12'
Po faulu Kalinové bude házet Kučerová sedmičku.
11'
Domácí snižují a dostávají se zpět na dostřel jediné branky.
10'
Pastorková proměnila rychlý útok Veselí, které v obraně své soupeřky k úspěšné střelbě nepustily.
8'
Rychlý protiútok končí dalším míčem v síti Hodonína. Veselí se vrací do vedení.
8'
Veselí srovnává na 3:3 postupným útokem ze středu.
7'
Domácím se povedlo otočit skóre na svou stranu. Ubráněný útok soupeře využily ve vlastní skórování.
6'
6'
Ztráta Hodonína v útoku pustila do rychlého protiútoku hráčky Veselí. Ty toho využily.
5'
Zatím se rozhodně nejedná o nějakou gólovou přestřelku, zápasu dominují obrany obou týmů.
3'
3'
Tyč zastavila útok hostujícího celku!
2'
Hodonín otevírá skóre zápasu povedenou akcí z pravé strany.
2'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky se střelami mimo tři tyče.
1'
Hodonín se vrátil do MOL ligy po roční odmlce a tak se poslední vzájemné duely obou celků uskutečnily v sezoně 2017/18. Veselí tehdy drtivě vyhrálo oba zápasy s dvoucifernými rozdíly.
Hodonín je v tabulce až na 10. místě a zatím v této sezoně vyhrál 3 utkání, z toho dva poměrně nedávno, před měsícem na přelomu října a listopadu. Po vcelku úspěšné šňůře, kdy kromě dvou výher vybojovali domácí také bod za remízu ovšem přišly porážky se Zlínem a Olomoucí.
V souboji dvou celků z druhé poloviny tabulky je před utkáním favorizováno Veselí, kterému patří osmé místo v MOL lize se ziskem 11 bodů, avšak sérií tří zápasů bez výhry (s Pískem Veselí remizovalo, kromě toho prohrálo v Olomouci a doma s Michalovcemi).
MOL liga žen pokračuje svým 13. kolem, v jehož rámci se představí v pátečním utkání týmy HK Hodonína a SHK Veselí n.M.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.