Házená - MOL liga ženy - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Slavia - 14. prosince 2019   15:00

Písek
Písek
3' Benešová  • 5' Součková  • 6' Pešková  • 9' K. Kubišová  • 11' Svobodová  • 13' Kvášová  • 14' K. Kubišová  • 16' Kvášová  • 18' K. Kubišová  • 23' Benešová  • 26' K. Kubišová  • 33' Svobodová  • 34' Franzová  • 37' Kvášová  • 42' Benešová  • 42' Hauserová  • 51' Benešová  • 52' Hauserová  • 55' Kvášová  • 58' Kvášová  • 59' Benešová
24:33
(13:19)
Slavia
Slavia
2' V. Fryčáková   • 4' Pokorná   • 6' Míšová   • 7' Pokorná   • 9' V. Fryčáková   • 10' Galušková   • 11' Pokorná   • 12' V. Fryčáková   • 17' Galušková   • 19' Novotná   • 20' V. Fryčáková   • 22' V. Fryčáková   • 24' V. Fryčáková   • 27' Jačková   • 28' Franková   • 30' Míšová   • 32' V. Fryčáková   • 34' Galušková   • 37' Pokorná   • 41' Míšová   • 42' V. Fryčáková   • 43' Galušková   • 47' V. Fryčáková   • 49' V. Fryčáková   • 53' Galušková   • 59' Svobodová   • 60' Chlupová
Písek
Kozler, Zych.
Oblouková hala Písek.
270 diváků
Slavia

Dnešní zápas nakonec vyzněl lépe pro Slavii, která vítězí o devět branek. Výkon hostujícího týmu nejvíce podporovaly Galušková s Fryčákovou, které dohromady zaznamenaly 20 branek. Za zmínku stojí také výkon brankářky Pusztaiové, která předvedla řadu výborných zákroků. Jihočešky sice bojovaly, ale dnes to na body nestačilo. Oba body putují do hlavního města. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
Sokol Písek – DHC Slavia Praha 24:33 (13:19)
Nejvíce branek: Kvášová 7/2, Benešová 6/1, Kubišová 4 – Galušková 11/6, Fryčáková 9, Pokorná 5. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 5/3 – 6/6. Vyloučení: 6:8. ČK: Večeřová, Pokorná (SLA).
60'
Poslední slovo má domácí Benešová, která proměnila sedmimetrový hod.
60'
Večeřová dostává přímou červenou kartu, patrně za nesportovní chování...
60'
Sedm vteřin před koncem ještě skórovala Chlupová.
60'
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
59'
Svobodová přišla s rychlou odpovědí.
59'
Benešová ještě kosmeticky upravila skóre.
58'
Tým Slavie hraje v plném počtu.
58'
Pohledný průnik Kvášové, který zakončila tvrdou střelou.
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Tereza Pokorná vidí po třetím trestu červenou kartu.
56'
Dnes se prostě Písku nedaří. Kvášová ze sedmičky přestřelila...
56'
Síly na hrací ploše se srovnají M. Svobodová je vyloučena na dvě minuty.
55'
Součková oslabí Písek na dvě minuty.
55'
Kvášová z výskoku zamířila k levé tyči.
54'
Galušková je na sedmimetrových hodech stoprocentní. Domácí tým si bere oddechový čas.
53'
Galušková bezpečně proměnila sedmičku.
53'
Svobodová je vyloučena na dvě minuty.
53'
Galušková předvedla dostatečný důraz a následně prostřelila Preslovou.
52'
Pokorná je vyloučena na dvě minuty.
52'
Další snížení skóre zařídila Hauserová.
51'
Benešová využila dlouhé přihrávky od Kvášové a snížila brankové manko.
50'
Galušková bez problémů proměnila sedmimetrový hod a náskok Slavie se vyšplhal již na deset branek.
49'
Fryčáková na druhé straně byla úspěšná.
48'
Dlouhá přihrávka na Kubišovou, která měla v ruce jasný gól, ale proti byla opět Pusztaiová.
48'
Vyloučená Benešová se zapojila zpět do hry.
47'
Fryčáková z levé strany nedala domácí brankářce šanci.
46'
Benešová usedá k dvouminutovému trestu.
45'
Pusztaiová v hostující bráně předvádí výborné výkony. Nyní vyrazila další šanci Peškové.
45'
Oba týmy hrají v plném počtu.
43'
Galušková zamířila do spodní části brány a domácí brankářka se po balónu natahovala marně.
43'
Benešová oslabí Písek na dvě minuty.
42'
Hauserová rychle využila přesilovou hru.
42'
42'
Fryčáková přidává další branku Slavie.
42'
Benešová úspěšně zakončila protiútok Písku.
41'
Míšová se z pivota nemýlila.
39'
Málo vídaná situace. Kvášová ze sedmimetrového hodu přestřelila bránu.
38'
Galušková je vyloučena na dvě minuty.
37'
Pokorná zamířila přesně k pravé tyči a navýšila náskok Slavie.
37'
Slavia hraje v plném počtu.
37'
Kvášová vymetla pavouky v pravé šibenici.
36'
Pusztaiová vykopla stoprocentní šanci Kubišové.
35'
Jačková je vyloučena na dvě minuty.
34'
Galušková dává gól při vlastním oslabení.
34'
Franzová prostřelila Pusztaiovou. Pro domácí hráčku je to první branka v píseckém dresu.
33'
Míšová oslabí Slavii na dvě minuty.
33'
Eva Svobodová zamířila k levé tyči a je to gól.
32'
Fryčáková přehodila píseckou brankářku.
32'
Pražanky se na úvod druhé půle provinily pasivitou.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:50.
30'
30'
Poslední branku v prvním poločase zaznamenaly Pražanky, jmenovitě Míšová, která z pivota nedala domácí brankářce šanci.
30'
Rozběhla se poslední minuta první půle.
28'
28'
Hostující trenér František Urban dostává žlutou kartu za protesty.
28'
Franková byla vzápětí vyloučena na dvě minuty.
28'
Franková nadvakrát překonala domácí brankářku.
27'
O rychlou odpověď se postarala Jačková.
26'
Kubišová zakončila rychlý brejk.
25'
Galušková byla úspěšná na značce sedmimetrového hodu.
25'
Písek kompletní.
24'
Fryčáková zamířila přesně k bližší tyči.
23'
Benešová se prosazuje při vlastním oslabení.
23'
Další vyloučenou hráčku Písku je Hauserová a hala začíná bouřit...
22'
Kvášová se vrací na hrací plochu.
22'
Fryčáková se prosadila z levé strany a Slavie odskakuje Písku na rozdíl tří branek.
21'
Oddechový čas pro domácí.
20'
Fryčáková rychle využila početní výhodu.
20'
Kvášová usedá ke dvouminutovému trestu.
19'
Novotná poslala míč přesně pod břevno.
18'
Pusztaiová vykopla tutovku Kubišové. Předtím zaznamenala dobrý zákrok také Kržová.
18'
Další vyrovnání zařídila Kubišová.
17'
Galušková zamířila k pravé tyči a Slavie jde opět do vedení.
17'
Žlutá karta pro Kubišovou.
16'
Prudká střela Kvášové skončila pod horní tyčí.
15'
Galušková proměnila sedmimetrový hod.
14'
Kubišová srovnala skóre po samostaném úniku.
13'
Na konci kombinace Písku byla Kvášová a její prudká střela zapadla do hostující sítě.
12'
Fryčáková chytře přelobovala domácí brankářku.
11'
Míšová vidí žlutou kartu.
11'
Svobodová snižuje na rozdíl jediné branky.
11'
Další úspěšný útok Slavie zakončila Pokorná.
10'
Galušková byla z protiútoku úspěšná a Slavie jde opět do vedení.
9'
Kubišová vyrovnává.
9'
Fryčáková našla skulinku mezi bližší tyčí a tělem domácí brankářky.
8'
Kvášová bez problémů proměnila další sedmičku.
8'
Žlutá karta pro Pokornou.
7'
Pokorná rychle vrací Slavii vedení.
7'
Kvášová proměnila sedmimetrový hod.
6'
Benešová dostává žluté napomenutí.
6'
Míšová skórovala z otočky.
6'
Krásná technická střela Peškové končí v bráně Slavie.
5'
Součková naznačila střelu, poté obešla protihráčku a následně prostřelila Pusztaiovou.
4'
Pokorná bez potíží zakončila samostatný únik.
3'
Benešová efektně pronikla hostující obranou a pěkné sólo dotáhla do gólového konce.
2'
Fryčáková zakončila rychlý protiútok a Slavie jde do dvoubrankového vedení.
2'
Galušková vybojovala sedmičku a sama jí také proměnila v úvodní branku zápasu.
1'

Sokol Písek: Kržová, Preslová – Kozáková, K. Kubišová, Kvášová, Michková, Franzová, Hauserová, A. Velková, Merglová, Svobodová, Benešová, B. Velková, Součková, Pešková.

DHC Slavia Praha: Pusztaiová, Řezáčová, Šlejtrová – Franková, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Pokorná, Líbalová, V. Fryčáková, Vítová, Svobodová, Galušková, Chlupová.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
Sokolky budou svůj útok opírat o zkušenou Hanu Kvášovou, kterou není třeba představovat, zejména pro příznivce Slavie... Kvášová v letošní sezoně zatím nastřílela nejvíce branek ze všech hráček. Díky 92 zaznamenaným brankám jí patří první příčka v tabulce střelců. V týmu z hlavního města je nejproduktivnější Tereza Pokorná, která má na svém kontě 75 vstřelených branek.
Písecké házenkářky čeká poslední utkání na vlastním hřišti v roce 2019. Soupeřem jim bude pražská Slavia, která se nachází o jednu příčku výše, než Jihočešky, díky lepšímu skóre. Oba týmy mají shodný počet bodů – 16. Pražankám patří šestá příčka, Písečankám sedmá příčka. Dnešní týmy se naposledy utkaly v rámci prvního kola, na palubovce Slavie. Zápas skončil překvapivou remízou 22:22. Vzhledem k výkonům píseckých házenkářek, které se prezentují více než sympatickými výkony, není jejich šance na zisk bodů vyloučená ani v sobotu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.