Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Zlín - 8. února 2020   15:00

Písek
Písek
3' Benešová  • 4' Kvášová  • 9' K. Kubišová  • 10' Kvášová  • 15' Svobodová  • 17' K. Kubišová  • 19' Pešková  • 22' Hauserová  • 23' Kvášová  • 25' Kvášová  • 27' Benešová  • 37' Svobodová  • 39' Kvášová  • 40' Benešová  • 49' Svobodová  • 52' Součková  • 53' Kvášová  • 54' Svobodová  • 59' Kvášová  • 60' Kvášová
22:23
(12:14)
Zlín
Zlín
3' M. Sekulová   • 4' Ševčíková   • 5' Kříčková   • 6' Kolářová   • 8' Kolářová   • 11' M. Sekulová   • 16' Kříčková   • 21' Kolářová   • 24' Mizerová   • 25' Herbočková   • 26' Mizerová   • 28'    • 33' Kolářová   • 34' Kříčková   • 35' M. Sekulová   • 45' Herbočková   • 46' Kolářová   • 52' Kolářová   • 53' L. Sekulová   • 57' Kříčková   • 60' Kříčková
Písek
Kavulič, Pavlát.
Oblouková hala Písek.
Zlín

Velká radost propukla po závěrečné siréně, která definitivně stanovila výhru zlínských házenkářek o jediný gól – 23:22. Závěr zápasu přinesl neskutečné drama. Remíza by utkání jednoznačně slušela, ale Sokolky se dnes střelecky trápily. Diváci chvílemi nevěřili vlastním očím, jaké vyložené šance se dokáží neproměnit. To je vše, přeji hezký večer.
Sokol Písek – HC Zlín 22:23 (12:14)
Nejvíce branek: Kvášová 10/2, Svobodová 4, Benešová 3 – Kolářová 6, Kříčková 6, Sekulová 3. Rozhodčí: Kavulič, Pavlát. Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/2. Vyloučení: 1:6.
60'
Kolářová je vyloučena na dvě minuty.
60'
Krásná střela Kvášové ještě končí v hostující bráně, ale do konce zbývá 5 vteřin.
60'
Kříčková rozhoduje, je vymalováno...
60'
Oddechový čas pro hosty. Do konce zbývá 52 vteřin.
59'
Tahounka Kvášová to vzala na sebe a jako rozjetý tank projela hostující obranou. Své sólo zakončila dělovkou do šibenice. Neskutečné!
58'
Kvášová proměnila sedmičku. Vařechová si na míč sáhla, ale v cestě do brány mu nezabránila.
57'
Kříčková prostřelila Šachovou. To již bude mít Písek hodně těžké. Uvidíme, co Jihočešky vymyslí po oddechovém čase.
55'
To je již poněkolikáté, co písecká hráčka unikla soupeřkám a akci nedokázala gólově zakončit. Nyní byla proti střílející Kvášové levá tyč. Neskutečná smůla se drží píseckých hráček.
54'
Svobodová dalším lobem překonává hostující brankářku. Závěr utkání vypadá na dramatickou zápletku.
53'
Kvášová snižuje na rozdíl tří branek.
53'
Lenka Sekulová se prosadila při vlastním oslabení.
52'
Polomíková usedá k dvouminutovému trestu.
52'
Součková se postarala o rychlou odpověď.
52'
Kolářová uklidňuje hostující příznivce.
51'
Střela Součkové se odrazila od levé tyče. Písku se začíná čas nebezpečně krátit.
50'
Šachová vykopla stoprocentní příležitost Gojdošíkové.
49'
Svobodová zamířila k levé tyči a vykřesala jiskru naděje.
48'
Písek nevyužil přesilovou hru. Zlín hraje v plném počtu.
46'
Hauserová ze sedmimetrového hodu nastřelila Vařechovou.
46'
Kříčková je vyloučena na dvě minuty.
46'
Po brance Kolářové narostl náskok Zlína na čtyři branky.
45'
Zakončení Herbočkové již mělo gólové parametry.
44'
Mizerová si s Polomíkovou cca desetkrát vyměnily při přechodu do útoku míč, ale k brance to nevedlo.
43'
Svobodová nastřelila levou tyč. Mužstvo HC Zlín si bere oddechový čas.
42'
Zlín již hraje v plném počtu.
41'
Přesilová hra Písku zatím žádnou branku nepřinesla.
40'
40'
Benešová se prodrala až k zakončení. Písek se vrací do hry.
39'
Kvášová zamířila do protipohybu hostující brankářky.
38'
Hráčky Zlína pasivní.
37'
Svobodová chytře přelobovala Vařechovou.
36'
Střelecká smůla Písku je ve druhém poločasu skoro až neuvěřitelná...
35'
Michaela Sekulová zamířila přesně z pravé strany k vzdálenější tyči. Náskok Zlína začíná nebezpečně narůstat. Písek reaguje oddechovým časem.
34'
Kříčková se prosazuje sama z pivota.
33'
Kolářová otevírá skóre druhého poločasu.
32'
Kříčková zakončila přečíslení, ale Šachová předvedla výborný zákrok. O chvíli později domácí gólmanka zastavila i tutovku Sekulové. Šachová teď neskutečně podržela Písek.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:48.
30'
30'
Ševčíková bez problémů proměnila sedmimetrový hod.
30'
Rozběhla se poslední minuta první půle.
29'
Oddechový čas pro hosty.
29'
Vařechová opět v hlavní roli. Tentokrát zastavila samostatný únik Merglové.
28'
Vařechová vykopla sedmičku Kvášové.
28'
Zlín se opět dostává do vedení.
27'
Přesně k tyči mířila na druhé straně také Benešová.
26'
Pohledná individuální akce Mizerové, která svou akci zakončila přesnou střelou k tyči.
25'
Kvášová se prezentovala dostatečným důrazem a je za to odměněna gólem.
25'
Herbočková skóruje po samostatném úniku.
24'
Číslo 10 svítí na ukazateli skóre i na straně Zlína, díky Mizerové.
23'
Kvášová vrací Písku jednobrankové vedení. Zlín kompletní.
23'
Gajdošíková mohla vstřelit desátou branku Zlína, ale ve stoprocentní pozici minula domácí bránu.
22'
Domácí tým hraje v plném počtu.
22'
Gól Hauserové znamená další vyrovnání skóre.
21'
Síly na hrací ploše se srovnají. Kříčková usedá k dvouminutovému trestu.
21'
Kolářová poslala míč přes celé hřiště do opuštěné brány Písku.
20'
Písek zkouší hru bez brankářky.
20'
Michková oslabí Písek na dvě minuty.
19'
Pešková vyrovnává skóre.
18'
Minarčíková dostává žlutou kartu.
17'
Kubišová zamířila přesně pod horní tyč. Stojarová na míč nemohla dosáhnout.
16'
Kříčková využila velkého prostoru, když se sama ocitla před Šachovou.
15'
Mířená střela Svobodové z levé strany zapadla přesně do vzdálenější šibenice.
13'
Branka Písku neplatí kvůli přešlapu domácí hráčky.
12'
Bomba Michaely Sekulové málem přelomila horní tyč písecké brány!
11'
Michaela Sekulová unikla protihráčkám a sama proti domácí brankářce si věděla rady.
11'
Kolářová ze sedmičky nastřelila levou tyč.
10'
Prudká střela Kvášové znamená snížení náskoku Zlína.
9'
Ševčíková byla úspěšná na značce sedmimetrového hodu.
9'
Kubišová snižuje na rozdíl jediné branky.
8'
Dělovka Kolářové rozvlnila domácí síť.
8'
Kříčkové se sice podařilo překonat Šachovou, ale sudí branku správně neuznal pro přešlap.
7'
Žlutá karta pro Kříčkovou.
6'
Kolářová prostřelila domácí brankářku mezi nohy. Moravanky jdou poprvé do vedení.
5'
Kříčková se prosadila z otočky a skóre je opět vyrovnané.
4'
Stojarová nedokázala zabránit prudké střele z ruky Kvášové.
4'
Benešová dostává žluté napomenutí.
4'
Ševčíková se štěstím prostřelila Šachovou.
3'
Benešová vrací Písku vedení.
3'
Michaela Sekulová vyrovnává.
2'
Kvášová proměňuje sedmimetrový hod s přehledem.
1'
Faul Herbočkové na Peškovou rozhodčí ocenil dvouminutovým trestem. Písek bude navíc zahrávat sedmičku.
1'

Sokol Písek: Kržová, Preslová, Šachová – K. Kubišová, Michková, Kvášová, Hauserová, A. Velková, Merglová, Svobodová, Benešová, Pešková, Součková.

HC Zlín: Vařechová, Stojarová – Herbočková, M. Sekulová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, K. Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Minarčíková.

Rozhodčí: Kavulič, Pavlát.
První vzájemný zápas z letošní sezóny dopadl lépe pro Písečanky, které si ze Zlína odvezly oba body, za těsnou vyhru 28:27. Jak dopadne sobotní odveta? Pro utkání bude jeden z nejvýznamnějších faktorů, že do sestavy Písku by se měla, po nemoci, vrátit nejlepší hráčka Písku – Hana Kvášová.
Písecké házenkářky se opět představí před svým publikem. V rámci dvacátého kola vyzvou soupeřky ze Zlína. Oba týmy jsou sousedé v tabulce. O trochu lépe si vedou Sokolky, které se nachází na sedmé pozici s třiadvaceti body. Zlínské házenkářky jsou na osmém místě a na svém kontě maji rovných 20 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.