Házená - MOL liga ženy - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Hodonín - 16. února 2020   17:00

Slavia
Slavia
1' Galušková  • 3' Svobodová  • 7' Franková  • 8' Svobodová  • 9' Svobodová  • 12' Pokorná  • 14' Míšová  • 16' Jačková  • 21' Míšová  • 23' Franková  • 27' Svobodová  • 28' Míšová  • 29' Líbalová  • 31' V. Fryčáková  • 33' Svobodová  • 36' V. Fryčáková  • 38' Franková  • 40' Míšová  • 42' Svobodová  • 45' Škvorová  • 46' Škvorová  • 47' Svobodová  • 48' Jačková  • 50' Svobodová  • 53' V. Fryčáková  • 55' V. Fryčáková  • 58' Jačková  • 60' Míšová  • 60' Líbalová
32:20
(15:7)
Hodonín
Hodonín
10' Melecká   • 10' Kalinová   • 16' Poláchová   • 17' L. Tomašechová   • 18' Kalinová   • 20' D. Tomašechová   • 30' L. Tomašechová   • 33' Cholevová   • 40' Nováková   • 41' L. Tomašechová   • 43' Poláchová   • 44' Nováková   • 47' Cholevová   • 52' Višňovská   • 56' Višňovská   • 59' L. Tomašechová   • 60' Melecká
Slavia
Hodonín
Blažková, Zichová – Poláchová, D. Tomašechová, Jadamíková, L. Tomašechová, Pospíšilová, Kalinová, Cholevová, Nováková, Višňovská.

DHC Slavia Praha – HK Hodonín 32:20 (15:7)
Nejvíce branek: Svobodová 8, Míšová 5, Fryčáková 4 – Tomašechová 4, Melecká 4/2, Kalinová 3/1. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3. Vyloučení: 4:6. ČK: Kalinová (HOD).
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Lucie Líbalová).
60'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Kornelia Melecká).
60'
Míšová hned vzápětí přidala další branku Slavia. Umístěná střela k tyči zapadla jak měla.
59'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Lucia Tomašechová).
58'
Odpískané kroky Hodonínu na druhé straně špatně zakončený brejk, který letěl vysoko nad.
58'
Jačková s pomoci tyče přidává třicátou branku dnešního utkání.
57'
Na hřišti se nám teď množí techické chyby – přešlap a prorážení.
56'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Kornelia Melecká).
56'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Petra Škvorová).
56'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Simona Višňovská).
55'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
53'
Melecká do protipohybu proměňuje sedmičku.
53'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
53'
Fryčáková trefuje přesně k tyči. Domácí vedou tak o třináct branek.
52'
Simona Višňovská střelou o zem přidává další branku Hodonína.
52'
Magdaléna Svobodová teď další branku z brejku nepřidala. Trefila jen připravenou gólmanku.
50'
Svobodová patří dnes mezi nejlepší hráčky Slavie. Přidala z levé strany už svou osmou branku v dnešním utkání.
50'
Galušková ze sedmičky vůbec netrefila bránu.
49'
Kalinová vyloučena potřetí, následuje červená karta.
49'
Fryčáková po delším čase orazítkovala břevno.
48'
Jačková si teď udělala prostor a přidala svou druhou branku v dnešním utkání.
47'
Svobodová na druhé straně zakončuje přesně.
47'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Charlota Cholevová).
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
46'
Škvorová teď další branku nepřidá, je vyloučena na dvě minuty.
46'
Škvorová přidá dnes i další branku. Její střela zapadla tam kde měla.
45'
Do střeleckých statistik se dnes zapíše i Škvorová.
44'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Hedvika Nováková).
43'
Poláchová z brankoviště překonová Michalskou.
42'
Obě gólmanky teď své týmy.
42'
Na druhé straně Svobodová úspěšnější. Domácí hráčky vedou o dvanáct branek.
41'
Lucie Tomašechová umístila míč k tyči. Desátá branka Hodonína.
40'
Míšová z další rychlé akce zakončuje přesně.
40'
38'
Franková umístila svou střelu k tyči. Byla úspěšná.
Vendula Fryčáková teď neproměnila rychlý brejk, když míč poslala do připravné strážkyně hostující brány.
36'
Výborný blok domácích a rychlá protiakce, kterou zakončuje Fryčáková.
35'
Opět pasivita v podoní hostujícího týmu.
34'
Galušková ze sedmičky střelou o zem trefuje přesně.
34'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Simona Višňovská).
34'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
33'
Svobodová z rychlé kombinace navyšuje vedení domácích. Navíc byla faulována.
33'
Cholevová z dálky umístila míč do brány. Její střela pod horní tyč byla přesná.
32'
Obě gólmanky teď drží své týmy.
31'
Fryčáková z rychlé protiakce otevírá druhý poločas. Po chybě hodonínských se dostala do brejku a bez problému zakončila.
31'
Hostující hráčky před malou chvíli zahájily první poločas.
hOSTUJ
31'
Slavia ovládla první poločas a po zásluze vede nad Hodonínem 15:7. Těžila hlavně z rychlých brejků po chybě hostujících hráček v útoku.
30'
30'
29'
Líbalová z další rychlé akce dává další branku.
28'
Míšová z rychlé protiakce střílí přesně.
28'
Michalská opět podržela svůj tým výborným zákrokem.
27'
Svobodová dostala přihrávku za obranu a střelou o zem dostala míč do brány.
27'
Galušková ze sedmičky opět neomylná. Její střela k levé tyči zapadla přesně.
27'
26'
Míšová teď napálila míč pouze do míst, kde stála připravené gólmanka hostí.
25'
Na palubovce se nám opět množí nepřesnosti na obou stranách.
24'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
23'
Hodonínu nejprve míč utekl do zázemí po nepřesné přihrávce, aby z rychlého protiútoku Franková přidala další domácí gól.
23'
Míšová je zpět, Slavia je kompletní.
22'
Vendula Fryčáková další střellkyní domácích, která si potykala s horní tyči hostující brány.
21'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
21'
Adriana Míšová dává umístěnou střelou pod horní tyč desátou branku svého týmu.
20'
Tomašechová ze své pozice na pravé straně poslala míč na vzdálěnšjší tyč.
19'
Galušková teď míč nedokázala dostat do brány. Gólmanka hostí si na něj u své tyče počíhala.
18'
Kalinová z levé strany poslala přízemní střelou míč do domácí brány.
17'
Rychlý brejk Hodonína zastaven pro kroky.
17'
Tomašechová tvrdou ranou zakončila přesně k tyči.
16'
Rychlý brejk domácích opět jen do tyče. Dneska už po několikáté.
16'
Na druhé straně hned vzápětí vrací šestibrankové vedení domácím Jačková.
16'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Diana Poláchová).
15'
Míšová tentokrát z druhé strany, úspěšná teď nebyla.
14'
Míšová parádním obloučkem dává další branku Slavie.
13'
Hodonín špatně střídal, hrál v sedmi. Cholevová tak odsedí dvě minuty.
13'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
12'
Míšová už byla v tísni tak přihrála na Pokornou která z brankoviště na pozice pivotky zakončila přesně.
10'
Na domácí straně nejprve zvoní opět tyč, posléze Kalinová dává druhou branku.
10'
Melecká v desáté minutě první úspěšná střelkyně Hodonína.
9'
Svobodová v bledě modrém. Opět brejk a opět umístěná střela k tyči.
8'
Hodonín nejprve špatnou přihrávkou přišel o míč a posléze po dlouhé přihrávce za obranu a z rychlého brejku zakončuje Svobodová.
8'
Za hostující gólmankou opět zazvonila tyč.
7'
Odpískané kroky hostujícímu týmu. Zároveň je Hodonín kompletní.
7'
Slavia opět dobře brání. Hodonín má problém se zakončením.
7'
Franková, i když byla bráněná, přidává další branku domácích přesnou ránou k tyči.
6'
Opět blok a míč končí u domácí brankářky.
6'
Hodonín je opět pasivní.
6'
Galušková ze sedmičky neomylná. Umístěna střela k tyči zapadla do brány.
5'
5'
Nyní jsme viděli na hřišti dvě tyče, nejprve na straně domácích a posléze na druhé straně.
4'
Výborný blok domácích hráček, které zblokovaly míč a ten pak nebyl problém pro gólmanku získat.
4'
Opět signalizovaná pasivita pro Hodonín.
3'
Svobodová z rychlého protiútoku zakončila přesně k tyči.
3'
Obě gólmanky jsou teď výborné a drží své týmy.
2'
Hodonínu už byla signalizována pasivita a tak neměly moc času na přesnější zakončení. Gólmanka Slavie neměla problém zasáhnout.
1'
První úspěšnou střelkyní se stala Veronika Galušková, která vypálila z dálky a umístila míč do branky.