Házená - MOL liga ženy - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Prešov - 8. března 2020   11:00

Slavia
Slavia
1' Škvorová  • 3'   • 5'   • 14' Míšová  • 16'   • 20'   • 27'   • 28'   • 29' Řezáčová  • 30'   • 30'   • 33' Řezáčová  • 35'   • 35'   • 36'   • 39'   • 40'   • 40'   • 41' V. Fryčáková  • 45'   • 47'   • 49' Chlupová  • 52' Svobodová  • 58'   • 59' Večeřová
27:23
(12:10)
Prešov
Prešov
3' Holubová   • 8' Holubová   • 9' Holubová   • 18' Ratvajská   • 19' Dvorščáková   • 21' Popovcová   • 24' Belušková   • 25' Poláková   • 29' Belušková   • 33'    • 36' Čirčová   • 43'    • 52' Čirčová   • 54' Čirčová   • 57' Petrovská   • 57' Petrovská   • 60' Ratvajská
Slavia
Pusztaiová, Koudelková, Řezáčová, Michalská, Šlejtrová – Franková, Továrková, K. Brožová, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Pokorná, N. Svobodová, Líbalová, V. Fryčáková, Vítová, Svobodová, Galušková, Chlupová, Škvorová.
Prešov
Feščáková, Poláková, Vagaská, Medveďová – Dvorščáková, Belušková, Čirčová, D. M. Vargová, Popovcová, Ratvajská, Vraňuchová, Šutranová, Petrovská, Rontová, Ščerbáková, Holubová, Vencuriková.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! Domácí Slavia nakonec potvrdila roli favorita a poráží Prešov výsledkem 27:23. Domácí celek se do vedení dostal už v prvním poločase. Ve druhé půli už Slavia pouze navyšovala svůj náskok. V závěrečných minutách sice pražský celek trošičku polevil, ale Prešov se nedokázal dotáhnout.
60'
V závěrečné minutě dnešního souboje ještě přidala branku po postupné akci Ratvajská.
59'
Minutu před koncem dnešního duelu přidává další branku Slavie Večeřová.
58'
Oba týmy se dokázaly prosadit po rychlém brejku po křídle.
57'
Ještě jeden zásah pro slovenský celek. Petrovská je nyní při chuti.
57'
Prešov se dočkal své dvacáté branky! Po rychlém brejku udeřila Petrovská.
55'
Slavia promrhala další šanci. Zakončení z levé strany orazítkovalo břevno.
54'
Slovenský celek se snaží přehoupnout alespoň přes hranici dvaceti vstřelených branek.
52'
Slavia podnikla další postupný útok a dočkala se branky.
52'
Gól vstřelil tým ŠŠK Prešov (Rebeka Čirčová).
51'
Další úspěch českého celku! Sedmimetrový hod proměnila Novotná.
50'
Hostující trenér si vyžádal další oddechový čas.
49'
Parádní výkon pražské Slavie stále pokračuje. Další úspěšný zásah přidává Chlupová.
47'
Slavia je teď při svých útocích skutečně produktivní a drží si svůj náskok.
46'
Vargová proměnila další sedmimetrový hod.
45'
Slavia pokračuje v dobrém výkonu a nenechává soupeře přiblížit se.
44'
Prešov dokázal snížit ze sedmimetrového hodu. Krásnou střelou pod břevno se trefila Vargová.
43'
Také Prešov se po delší době dočkal přesného zásahu a snižuje na rozdíl čtyř branek.
41'
Opět přichází úspěšná akce Slavie po pravém křídle. Český celek teď zcela dominuje.
40'
Slavia pokračuje ve vynikajícím výkonu a znovu vede o čtyři branky. Další úspěšná akce po křídle.
40'
Obě mužstva dokázaly udeřit po rychlém přechodu do útoku.
39'
Až nyní se český celek po delší době dokázal prosadit střelou ze střední vzdálenosti.
38'
Další nepovedená akce Slavie dává Prešovu možnost snížit na rozdíl jediné branky.
37'
Slavia mohla odskočit na rozdíl tří branek, ale brankářka Prešova vytáhla skvělý zákrok.
36'
36'
Další povedený protiútok Slavia a pražský celek vede už o tři branky.
35'
Český celek se vydal do rychlého brejku a udeřil střelou z křídla.
35'
Další zásah slovenského celku! Slavia si musí dávat pozor.
33'
Slovenský celek ale našel bleskovou odpověď.
33'
Slavia navíc přidává další gól a odskakuje na rozdíl tří branek.
32'
Prešov se stále drží kolem brankoviště Slavie, ale nikdo v černém zatím nezakončil.
31'
Prešov se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku, ale nikdo v černém zatím nezakončil.
31'
První poločas končí! Úvodní dvacetiminutovka se o něco lépe vydařila domácí Slavii, která se v úvodu lehce trápila v zakončení, ale nakonec dokázala předčit soupeřky a do kabin odchází s vedením 12:10.
30'
30'
Ještě jeden zásah pro Slavii! Český celek se v závěru půle snaží odskočit.
30'
Ale Slavia si v závěru prvního poločasu bere své vedení zpátky.
29'
Za slovenský celek dokázala rychle srovnat Belušková.
29'
Řezáčová krásnou střelou posílá Slavii do vedení.
28'
A nyní už je dokonce vyrovnáno! Obrana Prešova hoří.
27'
Slavia dokázala přidat dvě rychlé branky a snižuje na rozdíl jediného gólu.
25'
Poláková se prosadila po rychlém brejku.
24'
Slovenský celek se poprvé v dnešním duelu dostává na rozdíl dvou branek. Trefila se Belušková.
22'
Další promrhaný útok pražské Slavie končí střelou nad břevno.
21'
Popovcová se prosmýkla mezi dvě hráčky Slavie a dostává Prešov do vedení.
20'
Slavia tentokrát bleskově vyrovnává a nepouští Prešov do úniku.
19'
Dnešní duel zatím připomíná spíše houpačku. Po rychlé přihrávce na levou stranu se trefila Dvorščáková.
18'
Ratvajská se krásně trefila střelou z levé strany hrací plochy.
17'
Jedna z házenkářem Prešova doslova zápasnickým chvatem zastavila akci Slavie.
16'
Domácí celek si bere zpět své ztracené vedení. Na brankářku Prešova platila rána pod břevno.
15'
Také domácí brankářka tentokrát dokázala vytáhnout z rukávu důležitý zákrok.
14'
Až nyní se Slavia dočkala vyrovnání. Z pravé strany se trefila Míšová.
13'
Další neproměněný sedmimetrový hod na straně Slavie! Pražský celek se v úvodu dnešního souboje hodně trápí.
13'
Další útočnou akci slovenského celku zastavuje útočný faul. Zatím sledujeme hodně tvrdý duel.
12'
Prešov už znovu kombinuje před brankovištěm Slavie a hráčky slovenského celku si hledají pozici pro zakončení.
11'
Míšová zahrávala sedmimetrový hod, ale pouze orazítkovala břevno.
10'
Další útočnou akci Slavie zastavila skvělým reflexivním zákrokem brankářka.
9'
A slovenský celek dokonce velice rychle strhává vedení na svou stranu.
9'
Šutranová se krásnou střelou do dolního rohu postarala o vyrovnání.
8'
Holubová přidává další branku krásnou střelou do horního rohu.
7'
Trenér Prešova zatím není spokojen se vstupem svého celku do utkání a vzal si oddechový čas.
6'
Prešov se usadil v blízkosti brankoviště Slavie, ale nikdo v černém nezakončil.
5'
Slavia si zatím drží svůj náskok a rychle přidává také třetí branku.
4'
Další útočnou akci domácí Slavie zhatil vynikající zákrok brankářky.
3'
Holubová dostala přihrávku na brankoviště a pohotovou střelou snižuje.
3'
Další branka domácího celku! Brankářka tentokrát nedosáhla na střelu k tyči.
2'
Prešov se také poprvé usadil v útoku, jenže nikdo v černém dresu zatím nezakončil.
1'
Rychlou akcí po levém křídle se domácí celek dostává do vedení! Škvorová se trefila odrazem o zem.
1'
Domácí Slavia obstarala výhoz do dnešního utkání. Pražanky se ihned vydaly do útoku.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Slavia bude hrát v červenobílém, zatímco Prešov oblékne černé dresy.
DHC Slavia Praha

Domácí Slavia Praha je na tom mnohem lépe. Pražský celek totiž sehrál dvacet tři zápasů, ve kterých vybojoval třicet čtyři bodů a patří mu třetí pozice ligové tabulky. Na druhé Michalovce ale ztrácí jen pět bodů. Na svém hřišti navíc Slavia dokáže rozdávat body. V posledním kole remizovala 26:26 v Porubě.
ŠŠK Prešov

Slovenský celek zatím neprožívá zrovna povedenou sezónu. Prešov sehrál dvacet dva zápasů, ve kterých vybojoval jen čtrnáct bodů a patří mu jedenáctá pozice ligové tabulky. Na účast v play-off ale ztrácí propastných deset bodů a s jeho ročníkem to nevypadá vůbec dobře. V posledním utkání navíc prohrál na domácí půdě s Mostem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání DHC Slavia Praha a ŠŠK Prešov. Utkání začíná v 11 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.