Házená - MOL liga ženy - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Olomouc - 29. února 2020   17:30

Veselí n/M
Veselí n/M
3' Víchová  • 4' Pastorková  • 9' Kubáčková  • 13' Novotná  • 16' Pastorková  • 19' Vodná  • 25' Novotná  • 26' Pastorková  • 27' Štipčáková  • 28' Kubáčková  • 29' Pastorková  • 36' Štipčáková  • 39' Novotná  • 40' Štipčáková  • 41' Pastorková  • 43' Kubáčková  • 46' Boorová  • 47' Pastorková  • 51' Vodná  • 55' Novotná  • 60' Kubáčková
24:25
(13:15)
Olomouc
Olomouc
2' Patrnčiaková   • 3' Jansová   • 6' Patrnčiaková   • 8' Kašpárková   • 8' Kašpárková   • 9' Patrnčiaková   • 12' Kapsová   • 14' Jansová   • 16' Gajdošíková   • 17' Patrnčiaková   • 18' Kašpárková   • 21' Patrnčiaková   • 27' Kapsová   • 28' Kašpárková   • 29' Kašpárková   • 32' Kašpárková   • 34' Jansová   • 36' Kašpárková   • 37' Kašpárková   • 42' Salčáková   • 45' Salčáková   • 53' Sovová   • 54' Kašpárková   • 56' Salčáková   • 58' Kapsová
Veselí n/M
Jiří Králíček, Milan Letev
Veselí nad Moravou
Olomouc

SHK Veselí n.M. – DHK Zora Olomouc 24:25 (13:15)
Nejvíce branek: Pastorková 7/1, Kubáčková 4, Novotná 4 – Kašpárková 9, Patrnčiaková 5, Kapsová 3. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/0. Vyloučení: 1:1.
Olomouc po napínavé druhém polovině si odváží z Veselí dva body. Veselanky v druhém dějství smazaly náskok Hanaček a dokonce vedly o jednu branku. Poté se přelévalo skóre z jedné strany na druhou, dvě minuty před koncem Olomouc odskočila od dvě branky a to bylo rozhodující. Kubáčková ještě zdramatizovala stav v poslední minutě, ale závěrečný útok si už Olomouc pohlídala.
60'
Olomouc si ještě vzala oddechový čas, aby její trenér dal svým svěřenkyním poslední pokyny, jak sehrát útok. Do konce zápasu chybí 35 vteřin.
60'
Kubáčková nyní otřela míč o pravou tyč, a ten se dostal poté za brankovou čáru.
59'
Tak ještě ne, Olomouc svůj útok nedala a Veselí má možnost dát branku.
59'
Kubáčková ze středu hřiště orazítkovala břevno a je asi rozhodnuto.
58'
Lavička Veselí si vzala oddechový čas.
58'
Kapsová uklidňuje svoje mužstvo brankou, do konce zápasu chybí dvě minuty.
57'
Veselí svoji šanci na srovnání propáslo a Olomouc může jít do vedení o dvě branky.
57'
Poslední tři minuty zápasu ještě slibují velmi dramatické vyvrcholení.
56'
Salčáková se prosadila z křídla a Olomouc zase vede.
55'
Po velmi dlouhé kombinační souhře dostala přihrávku Novotná a na vzdálenější tyč byla úspěšná.
54'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
53'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
52'
Vodná našla osamocenou Novotnou, domácí hráčka střílela na přední tyč, nastřelila však boční síť
51'
Anna Vodná se prodrala mezi hráčkami Olomouce a vystřelila, Polášková si na ránu sáhla, ale vyrazit ji nedokázala.
51'
Veselí má druhou možnost jít do vedení, kouč Hudák si vzal oddechový čas.
50'
Novotná mohla zakončovat z pravého křídla útok Veselí, ale balon v poslední chvíli nezpracovala.
49'
Olomouc házela sedmičku, kouč Hudák vyměnil brankářky a na scénu šla Hřebejková a ta důvěru splatila, když ránu Patrnčiakové vykopla.
48'
Veselí mohlo jít do vedení, ale Boorovou vychytala Polášková.
47'
Pastorková srovnává stav na 21:21! Když se probila jako lvice a vpádu skórovala.
47'
Znovu chyba na staně Olomouc a Veselí může srovnat.
47'
Olomouc si vyžádala oddechový čas.
47'
Boorová šla sama na Poláškovou, která odmítla remízový stav!
46'
Místo toho inkasuje po rychlém brejku Boorové.
46'
Štipčáková nastřelila pravou tyč, Olomouc může jít do vedení o tři branky.
45'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
44'
Pasivita Kubáčkovou dohnala ke střele, Polášková její pokus dokázala vyškrábnout.
44'
Veselí poprvé v zápase může srovnat!
43'
Pastorková si za svůj faul vykoledovala dvě minuty. Domácí diváci protestují.
43'
Kubáčková ze své ruky vyslala dynamit a míč se třepe v síti. Na straně Olomouce dochází ke změně v brankovišti.
42'
Salčáková však nedovoluje vyrovnání a Olomouc opět odskakuje na rozdíl dvou branek.
41'
A je to tak! Po velmi dlouhé kombinaci se prosazuje Pastorková.
41'
Technická chyba na straně Olomouce, Veselí může snížit manko na jednu branku.
40'
Štipčáková střelou o zem překonala Raškovou.
39'
Kateřina Novotná se v brankovišti vyklonila tak, aby mohla střílet, balon poslal a mezi nohy Raškové.
37'
Obrana Veselí zblokovala střelu Kašpárkové, ale poté domácí hráčky přestaly hrát a olomoucká házenkářka si pro míč došla a dorazila jej do brány.
37'
Boorová poslala míč přesně k tyči, Polášková se natahovala marně.
37'
Pastorková byla bráněna v brankovišti a bude následovat sedmička.
36'
36'
Po delší době se také prosazuje i domácí celek a to zásluhou Štipčákové.
34'
Jansová dorazila míč do branky, když před tím se zaskvěla Nejezchlebová a balon vyrazila právě k olomoucké hráčce.
34'
Také Olomouc promrhala svoji šanci dát branku.
33'
Pastorková svedla souboj na brankovišti s Kapsovou, ale úspěšnější nebyla.
32'
Kašpárková sice byla bráněna velmi důsledně, ale i přesto se prosadila.
31'
Rašková byla úspěšná proti domácí hráčce a Olomouc může svoje vedení navýšit.
31'
30'
30'
Poslední útok vedlo Veselí, když se snažila přihrát do šance Lukšíková své spoluhráčce Kubáčkové, tak jí rozhodčí zapískali kroky.
30'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
29'
Kašpárková znovu dává branku týmu Olomouce.
29'
Znovu Veselí prohrává o branku, Pastorková viděla volný prostor po pravé ruce Raškové a tam také míč hodila.
28'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
28'
27'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Veronika Štipčáková).
27'
To se však domácímu mužstvu nepodařilo a samostatný únik potvrdila brankou Kapsová.
26'
Olomouc nyní zradila technická chyba, Veselí může snížit na rozdíl jedné branky.
26'
Lavička Olomouce si bere první time-out.
26'
Lukšíková viděla na brankovišti osamocenou Pastorkovou a prostrčila ji míč přes obránkyni a domácí pivotka si už se situací poradila náramně.
25'
Kapsová vystřelila z nouze, Nejezchlebová její pokus chytila.
25'
Veselí využívá přesilovku po velmi rychlé souhře, Kubáčková posunula míč na Novotnou a té stačilo trefit branku.
24'
Krajčovičová je vyloučena na dvě minuty za faul na Kubáčkovou.
24'
Krajčovičová měla velkou šanci dát gól, místo razantní střely se rozhodla pro technickou a její oblouček branku netrefil.
22'
Patrnčiaková z následného brejku orazítkovala levou tyč!
22'
Boorová ze střední spojky vystřelila, měla však výškový deficit a hostující hráčky ji balon srazily.
21'
Patrnčiaková je dnes ze své pozice zatím neomylná, nyní poslal míč ke vzdálenější tyči.
20'
Pastorková s přehledem sedmimetrový hod proměnila.
20'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová).
19'
Nejezchlebová se začíná rozchytávat, nyní se vytáhla proti střele Kapsové.
19'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Anna Vodná).
18'
Kašparková měla velkou porci štěstí, když ji Nejechlebová balon vyrazila, ale ten se přehoupl přes hlavu a skončil za brankovou čárou.
18'
Rašková se nyní zaskvěla proti střele Vodné, která byla na brankovišti sama.
17'
Patrnčiaková byla rychlejší než Boorová, balon si zpracovala a posílá jej přesně do šibenice.
16'
Oddechový čas domácím hráčkám pomohl a z následujícího útoku dává branku z pivota Pastorková.
16'
Gajdošíková proměňuje útok Olomouce, domácí kouč si vzal první oddechový čas.
15'
Vodná podtřelem mířila k tyči, Rašková se po hracím předmětu natáhla a vyrazila jej mimo tři tyče.
14'
Salčákovou vychytala Nejezchlebová, na dorážku Jansové byla však už krátká.
13'
Novotná zakončila brejkovou situaci brankou.
13'
Nyní nepřesnosti na obou stranách.
12'
Kapsová tvrdou střelou do šibenice znovu dává Olomouci vedení o tři branky.
11'
Ze sedmimetrového hodu dává branku Boorová, když balon otřela o pravou tyč.
10'
Kapsová bránila Pastorkové při střelbě a viděla žlutou kartu.
9'
Patrnčiaková byla na pravém křídle nekrytá a dokázala toho zkušeně využít.
9'
Kubáčková vystřelila na pravou stranu, Rašková si na míč nohou sáhla, ale nedokázala jej vykopnout.
8'
Kašparková se v dresu Olomouce opět prosazuje.
8'
Vodná z osy hřiště se snažila podstřelem překvapit Raškovou, ale branku minula.
8'
7'
Po velmi dobré souhře na pivotu byla Pastorková, která orazila znovu tyč branky Hanaček.
6'
Patrnčiaková byla ze své pozice neomylná a dává branku.
5'
Kašpárková z pravé strany nastřelila břevno, na druhé straně Kutálková také zkusila pevnost konstrukce branky Olomouce.
4'
Pastorková vyrovnává stav zápasu na 2:2.
3'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
3'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
3'
Patrnčiaková byla ve sprinterském souboji s Víchovou, byla u míče dříve, ale špatně jej chytila Víchová toho využila a dává branku.
2'
Sudí avizovali pasivitu, vystřelila Kubáčková, Rašková její pokus chytila.
2'
Patrnčiaková se prosazuje z pozice pravého křídla.
1'
Jako první uvedly míč do pohynu hráčky Olomouce.
1'
-2'
Dvojice rozhodčích přivádí aktérky dnešního utkání do středu hrací plochy.
-35'
Obě dvě mužstva jsou již na palubovce a začínají se rozcvičovat.

SHK Veselí n.M.: Hřebejková, Nejezchlebová – Víchová, Kubáčková, Pastorková, Novotná, Štipčáková, Vodná, Lukšíková, Michálková, Kutálková, Boorová.

DHK Zora Olomouc: Rašková, Haládiková, Polášková – Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Gajdošíková, Řezníčková, Patrnčiaková, T. Fryčáková.

Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev.
Veselí po třech porážkách v řadě se nyní radovalo dvakrát z výhry. Bodový půst ukončilo výhrou nad slovenským Hlohovce 41:24 a v minulém kole zvítězilo ve Zlíně o jednu branku 28:27. Zora Olomouc se také utkala se Zlínem v domácím prostředí a vyhrála 30:25, ale poslední zápas prohrála v Písku 20:21.
Příjemný sobotní podvečer z veselské haly. Po moravském derby se sousedním Zlínem, čeká házenkářky SHK Veselí nad Moravou další těžký soupeř DHK Zora Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.