Házená - MOL liga ženy - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Hodonín - 6. března 2020   18:00

Zlín
Zlín
3' Kolářová  • 4' Mizerová  • 10' Ševčíková  • 12' Minarčíková  • 14' Ševčíková  • 15' Minarčíková  • 17' Herbočková  • 18' Herbočková  • 20' Herbočková  • 21' Ševčíková  • 23' Kolářová  • 24' Mizerová  • 27' Minarčíková  • 29' Minarčíková  • 31' L. Sekulová  • 32' L. Sekulová  • 34' Minarčíková  • 35' Mizerová  • 36' L. Sekulová  • 39' M. Sekulová  • 41' Mizerová  • 41' M. Sekulová  • 43' Minarčíková  • 43' M. Sekulová  • 46' M. Sekulová  • 49' Ševčíková  • 50' Herbočková  • 53' K. Gajdošíková  • 54' Ševčíková  • 57' Křižanová  • 59' K. Gajdošíková  • 60' Ševčíková
37:25
(16:14)
Hodonín
Hodonín
3' Poláchová   • 8' Kalinová   • 10' Poláchová   • 11' Kalinová   • 15' Kalinová   • 18' Cholevová   • 23' Vavroušková   • 25' Kalinová   • 27' Poláchová   • 28' Vavroušková   • 29' Cholevová   • 31' Cholevová   • 33' Poláchová   • 38' Cholevová   • 39' Cholevová   • 42' Poláchová   • 45' Višňovská   • 49' Kalinová   • 53' Poláchová   • 54' Vavroušková   • 55' Višňovská   • 57' Višňovská
Zlín
Halada, Kosmák
Datart hala
Hodonín

HC Zlín – HK Hodonín 37:25 (16:14)
Nejvíce branek: Ševčíková 11/5, Minarčíková 6, Herbočková 4 – Kalinová 8/3, Poláchová 6, Cholevová 5. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/5 – 3/3. Vyloučení: 2:3.
60'
Karolína Ševčíková proměňuje i svůj dnešní sedmý sedmimetrový hod.
60'
Ještě jedna sedmička pro Zlín.
59'
Kateřina Gajdošíková navyšuje skóre z rychlého protiútoku.
57'
Křižanová se uvolnila kličkou a dává svůj první gól v zápasu.
57'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Charlota Cholevová).
57'
Blažková skvěle vyhodila míč na Višňovskou, která se prosadila střelou z velkého úhlu.
55'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Simona Višňovská).
54'
Ševčíková dostal míč na osu hřiště a přesnou střelou dává svůj dnešní desátý gól.
54'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Barbora Vavroušková).
53'
Skvělá souhra s pivotem znamená další gól Zlína. Dala ho Kateřina Gajdošíková.
53'
Diana Poláchová snižuje střelou do protipohybu zlínské brankářky.
52'
Ševčíkové to dnes opravdu jde. Proměnila svou dnešní pátou sedmičku a celkově má na svém kontě už devět gólů.
52'
Sedmička pro Zlín.
51'
Hra je nyní přerušena. Lucie Polomíková nepříjemně trefila míčem hostující brankářku Blažkovou.
50'
Další gól Zlína dává Natálie Herbočková z levého křídla. Brankářku Blažkovou překonala přehozem.
49'
Ševčíková se s ničím nepárala a vystřelila. A to se jí vyplatilo – dává jubilejní třicátý gól Zlína.
49'
Nikola Kalinová proměňuje sedmimetrový hod a snižuje.
48'
Karolína Ševčíková proměňuje i svou čtvrtou dnešní sedmičku a navyšuje vedení Zlína.
47'
46'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sekulová).
45'
Simona Višňovská se uvolnila kličkou a poslala míč do sítě.
43'
Oddechový čas pro hosty.
43'
Další gól Zlína přidává Michaela Sekulová z trháku.
43'
Skvělá kombinace Zlína. Minarčíková dostala přesný míč na brankoviště a odtud se nemýlila.
42'
41'
Michaela Sekulová dává další zlínský gól z trháku.
41'
Jolana Mizerová se prosadila i přes velmi těsnou obranu Hodonína.
40'
Skvělý zákrok Žanety Stojarové, která vychytala tutovku Tomašechové.
39'
Michaela Sekulová se prosazuje střelou zpoza hodonínské obrany.
39'
A znova Cholevová. Další tvrdou střelou nedává Stojarové šanci.
38'
Cholevová snižuje tvrdou střelou do horní části branky.
36'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
36'
Další skvělá přihrávka Stojarové na Lenku Sekulovou, která se prosazuje z trháku.
35'
Jolana Mizerová prošla hostující obranou jako nůž máslem a dává jednadvacátý gól Zlína.
34'
Minarčíková se dostala k odraženému míči a snadno překonala Zichovou.
33'
Karolína Ševčíková proměňuje i svou třetí dnešní sedmičku.
33'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
33'
Diana Poláchová prostřelila Stojarovou z levého křídla mezi nohama.
32'
A další gól Lenky Sekulové z trháku. Předcházela tomu skvělá přihrávka od brankářky Stojarové.
31'
Lenka Sekulová bleskově odpovídá z pravého křídla.
31'
Cholevová vystihla nepřesnou přihrávku Michaely Sekulové a dává gól z trháku.
31'
Druhý poločas začíná útokem Zlína.
31'
30'
29'
Skvělá souhra s pivotem, Kolářová přihrála míč Minarčíkové a ta se nemýlila.
29'
Oddechový čas pro domácí.
29'
Dva shodné góly Hodonína. Brankářka Blažková vyhodila míč až na Cholevovou, která trhák proměnila.
28'
28'
Polomíková mohla navýšit vedení Zlína z trháku, Blažková ji však skvěle vychytala.
27'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Eva Minarčíková).
27'
Poláchová snižuje z levého křídla.
26'
Sedmimetrový hod i na druhé straně. Ševčíková ho proměnila a vrátila Zlínu dvougólové vedení.
25'
Zlín zkusil na Kalinovou nasadit už třetí brankářku, ani to však nepomohlo. Kalinová i svou čtvrtou sedmičku proměnila.
25'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
24'
Mizerová odpovídá z trháku.
23'
Skvělá souhra s pivotem znamená desátý gól Zlína. Vstřelila ho Vavroušková.
23'
Kolářová se uvolnila kličkou a vrací Zlínu třígólové vedení.
22'
Nikola Kalinová proměňuje i svou třetí dnešní sedmičku.
22'
Sedmička pro Hodonín.
21'
21'
Mizerová vybídla přihrávkou ke skórování Ševčíkovou, která touto šancí nepohrdla. Zlín vede o tři.
20'
Stojarová našla dlouhou přihrávkou Herbočkovou, která trhák proměnila.
19'
Skvělý zákrok Blažkové, která vychytala Herbočkovou z levého křídla.
19'
18'
Cholevová snižuje střelou zpoza zlínské obrany.
18'
A znova, téměř totožná akce a stejná střelkyně. Herbočková posílá Zlín do dvougólového vedení.
17'
Skvělá rychlá akce Zlína, na jejíž konci byla Natálie Herbočková. Ta se tváří v tvář Blažkové nemýlila.
17'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Sekulová).
15'
Kalinová dává už svůj čtvrtý gól v zápase. Tentokrát se prosadila střelou z osy hřiště.
15'
14'
Skvělá individuální akce Karolíny Ševčíkové. Ta prošla hodonínskou obranou jako nůž máslem a prostřelila Blažkovou.
14'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Hedvika Nováková).
13'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
13'
12'
Lehké ztráty v hodonínské obraně využila Eva Minarčíková, která srovnala.
11'
Ševčíková na druhé straně mířila podstřelem mimo.
11'
Výstavní střela Kalinové, která opět poslala míč do horního růžku branky.
10'
Diana Poláchová dává gól z levého křídla.
10'
Ševčíková se uvolnila a nedala Blažkové šanci. Zlín vede.
8'
Nikola Kalinová svou střelou vymetla horní růžek zlínské branky.
8'
A skvělý zákrok i na druhé straně. Blažková vytěsnila střelu Mizerové nat tyč.
7'
Skvělý zákrok Žanety Stojarové zastavuje další útok Hodonína.
6'
Karolína Ševčíková proměnila sedmimetrový hod.
6'
5'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Charlota Cholevová).
4'
Nikola Kalinová proměnňuje sedmimetrový hod a skóre je opět vyrovnané.
4'
Zlín však bleskově odpovídá zásluhou Jolany Mizerové.
3'
Diana Poláchová srovnává gólem z levého křídla.
3'
První gól zápasu dává Michaela Kolářová.
1'
Nikola Kalinová mířila nad. Do útoku míří Zlín.
1'
Zápas začíná útokem Hodonína.
1'
Kvůli zpoždění rozhodčích začne zápas později, zhruba v 18:15.

HC Zlín: Opatová, Stojarová – Herbočková, Hubová, M. Sekulová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, K. Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Sedláčková, Minarčíková, Křižanová, Jechová.

HK Hodonín: Blažková, Zichová – Poláchová, D. Tomašechová, Jadamíková, Gärtnerová, L. Tomašechová, Pospíšilová, Kalinová, Cholevová, Nováková, Višňovská, Vavroušková, Melecká.

Rozhodčí: Halada, Kosmák.
Delegace
Zápas odpískají Petr Halada a Jan Kosmák. Na jejich výkon bude bedlivě dohlížet delegát Českého svazu házené Roman Bauer.
Vzájemné zápasy
HOD – ZLN 19:28
HOD – ZLN 29:29
ZLN - HOD 28:26
HOD – ZLN 23:23
ZLN - HOD 23:20
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu 24. kola házenkářské MOL ligy, ve kterém se střetnou HC Zlín a HK Hodonín. Začínáme v 18:00.