Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Most - 15. září 2019   18:00

Zlín
Zlín
2' Hubová  • 12' Mizerová  • 14' Kříčková  • 18' K. Gajdošíková  • 28' Polomíková  • 29' M. Sekulová  • 32' Minarčíková  • 34' Mizerová  • 38' M. Sekulová  • 40' M. Sekulová  • 44' Polomíková  • 46' L. Sekulová  • 46' Minarčíková  • 48' Daňková  • 50' M. Sekulová  • 52' M. Sekulová  • 54' Hubová  • 56' Hubová  • 57' Sedláčková
22:34
(7:17)
Most
Most
1' V. Dvořáková   • 5' Šustková   • 7' V. Dvořáková   • 7' Eksteinová   • 7' Šustková   • 10' Kostelná   • 11' Jungová   • 14' Kostelná   • 15' Kostelná   • 20' Mikulčík   • 21' Šustková   • 25' Mikulčík   • 26' Zachová   • 29' Kostelná   • 33' Kostelná   • 35' Kostelná   • 36' Jungová   • 37' Stříšková   • 44' Mikulčík   • 47' Kostelná   • 49' Maňáková   • 50' Eksteinová   • 52' Maňáková   • 53' Šustková   • 54' Mikulášková   • 55' Zachová   • 56' Kostelná   • 58' Kostelná
Zlín
Bubeníček, Petruška
Most

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Je dobojováno. Most se po postupu do Ligy mistrů dobře připravil i na další ligový souboj a ze hřiště Zlína si odváží další suverénní vítězství. To se zrodilo hned v samotném úvodu zápasu, v jedenácté minutě vedl Baník už 9:1 a domácím hráčkám se ani jednou nepovedlo snížit na takový rozdíl, aby ještě mohly pomýšlet na nějakou zajímavější koncovku. Most tedy vítězí i ve třetím kole a míří do čela tabulky.
60'
Hubová přihrála jenom do ruky Alice Kostelné. Katarína Kostelná byla pro změnu vyloučená po neúspěšném protiútoku.
60'
Zachová si po pádu zřejmě vyrazila dech, při bránění dost možná posledního útoku Zlína ji nahrazuje Eksteinová.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Eva Minarčíková).
58'
Most si ale bere čtrnáctigólový náskok zase zpátky, svůj další gól dala Katarína Kostelná.
57'
Tentokrát Hubová vsadila na přihrávku do levého křídla, odkud vyplavala skórující Sedláčková.
56'
Do třetice už to z dálky střílející Hubové vyšlo, je sníženo na 19:33.
56'
Vendula Hubová se pokusila svou chybu napravit, jenže vystřelila vedle branky. To na druhé straně se nemýlila Katarína Kostelná.
55'
Hubová se nechala obrat o míč a pak jenom marně fandila Opatové proti úniku Zachové.
55'
Kolářové po otočce narazila do Mikuláškové, která se teď dost diví svému vyloučení po třetím dvouminutovém trestu.
54'
Opatová v posledních minutách předvedla řadu dobrých zákroků, nicméně teď nestačila na projektil Veroniky Mikuláškové.
54'
Hubová udělala kličku na levou ruku, kde měla přeci jen více prostoru na střelu z pozice levé spojky.
53'
Opatová svým zákrokem zlikvidovala samostatný únik a teď už sleduje snažení svých útočících spoluhráček.
53'
Jubilejní třicátý gól dala do domácí sítě Jana Šustková.
52'
Šustková se odrazila do obrovské výšky, ale Opatovou dokázala o chvíli později propálit až Maňáková.
52'
Velmi slušně hrající Michaela Sekulová zamířila přesně do horní poloviny branky.
51'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Šípová).
51'
Nádhernou souhru Mostu zastavil až zákrok brankářky Kristíny Opatové!
50'
Michaela Sekulová a její kosmetické snížení mosteckého náskoku.
50'
A stejná situace i o pár vteřin později, tentokrát skórovala Tereza Eksteinová.
49'
Zlínské hráčky se po ztrátě nestihly vrátit a toho využila Petra Maňáková.
49'
Opatová poprvé chytila mosteckou sedmičku, neprosadila se Alica Kostelná!
48'
Další únik Dańkové, jenže střela na prostředek branky přes gólmanku tentokrát neprošla.
48'
První gól v zápase dala Daňková, která si to zopakovala i z protiútoku.
47'
Kostelná napřáhla z dálky a propálila vše, co jí stálo v cestě.
47'
Oddechový čas pro hosty.
46'
A hned vzápětí se prosazuje také Minarčíková. Mostecká defenziva je teď poměrně snadno prostupná.
46'
Lenka Sekulová reaguje gólovou ranou z dobrých jedenácti metrů.
45'
Na sedmičku se postavila Veronika Dvořáková a upravila skóre na 25:12.
45'
Gajdošíková ztroskotala v zakončení, při kterém byla na druhé straně faulovaná Eksteinová.
44'
Mikulčík využila postavení domácí gólmanky ke krásnému lobu z levé strany.
44'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Borovská).
44'
Chyba v rozehrávce od Mostu. Protiútok z pravého křídla zakončila gólem Polomíková.
43'
Michaela Sekulová byla při signalizované pasivitě faulovaná a domácí pak nestihly zakončit.
42'
Jana Šustková je z čáry sedmimetrového hodu stále stoprocentní.
42'
Borovská šla neohroženě na zlínskou branku. Za cenu dvouminutového trestu ji zastavila až Minarčíková.
41'
Série rychlých přihrávek skončila nevynucenou ztrátou. Hubová byla v přechodové fázi faulovaná a pak sama opět narazila na brankářku Mostu.
41'
Po devítimetrovém hodu nepřekonala mosteckou brankářku Hubová. Jak odpoví Baník?
40'
Žaneta Stojarová si počkala na jednu ze střel Baníku a započala postupný útok domácího oddílu.
40'
Za tým z východní Moravy reaguje Michaela Sekulová.
39'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
39'
Odpočinout si ale jde i Michalea Kolářová za stažení střílející hráčky.
38'
Most jde navíc na dvě minuty do pěti.
38'
Perfektní důraz Michaely Sukalové, která se prodrala přes dvě obránkyně a z hranice brankoviště zakončila.
37'
Kolářová dostala příliš vysokou přihrávku. Most dostal zadarmo další útok, který z levého křídla obloučkem zakončila Stříšková.
36'
Kolářová střílela přes obránkyni, ale na gólmanu nevyzrála. Přímočarou protiakci za Baník proměnila Jungová.
35'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
35'
Individuální akce po ose hřiště teď vyšlá Alice Kostelné.
35'
Sekulová se dostala za hostující obranu, ale poslední překážku v podobě mostecké brankářky překonat nedokázala.
34'
Střela z velké dálky od Mizerové už zapadla pod horní tyč mostecké branky.
34'
Zachová už takové štěstí neměla. Jedná z domácích hráček pak netrefila přes celé hřiště prázdnou branku.
33'
Alica Kostelná ve vlastním oslabení opět navyšuje hostující vedení na deset branek.
32'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová).
32'
Neprosadil se ani z Most. Protiútok Zlína pak zužitkovala Minarčíková.
31'
Nešvar v podobě špatné střelby přenesl Zlín i na start druhé půle, tentokrát byla zneškodněná střela Kolářové.
31'
Je za námi první půle, která nabídla poměrně vyrovnanou házenou. Zlín ale často pouštěl Mostečanky do rychlých brejků a v nich hostující hráčky snad ani jednou nezaváhaly. Domácím naopak nevycházela střelba, takže do druhé půle půjdou s desetigólovým mankem.
30'
30'
Na samotném konci první půle ještě Hubová zahrála volný hod, ale míč letěl hodně vedle branky.
29'
Teď se s góly trošku roztrhl pytel, rychlou souhru Zlína zakončila gólem Michaela Sekulová.
29'
Jenže Katarína Kostelná okamžitě odpovídá.
28'
Střela Kolářové byla sražená do levého křídla, odkud skórovala Polomíková.
28'
Postupný útok Mostu skončil odpískáním technického přestupku, dopředu míří hráčky ve žlutých barvách.
27'
První sedmičku pro Zlín proměnila Eva Minarčíková.
26'
Dominika Zachová a její první gól po střele z pravého křídla.
26'
Další úspěšný zákrok strážkyně hostující branky. Tento faktor se zatím zdá být jako rozhodující.
25'
Baník většinou skóruje z rychlých protiútoku, stejně jako to nyní předvedla Lucia Mikulčík.
24'
Domácí házenkářky jsou mnohem častěji na míči. Gólově to vyjádřit ale nedokáží, proti další střele zasáhla brankářka Mostu.
23'
Poté, co domácí tým trefil tyčku, se na druhé straně blýskla úspěšným zákrokem Stojarová.
22'
Gólové střele Kolářové předcházel faul. Zlín v pokračující akci znovu neuspěl.
21'
Další zachycení míče a snadný gól z protiútoku pro Janu Šustkovou. Pro ní je to už šestý zásah.
20'
Michaela Sekulová nezpracovala přihrávku. Z následného brejku skórovala Mikulčík.
20'
Nařízenou sedmičku proměnila Jana Šustková střelou do horního rohu.
20'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Eva Minarčíková).
19'
Střela Michaely Sekulové letěla na prostředek branky, kde gólmanka Baníku nemohla chybět.
19'
Stojarová vykopla střelu Šípové. Na druhé straně byla faulovaná s desítkou hrající Michaela Sekulová.
18'
Oddechový čas si bere i mostecká lavička.
18'
Gajdošíková se odrazila z hranice brankoviště a ze vzduchu krásně zakončila do pravého horního rohu.
17'
Právě Alica Kostelná faulovala ve chvíli, kdy šly domácí hráčky do protiútoku. Vylučovat se ale nebude.
16'
Další dva fauly, tentokrát od Zlína. Nejprve byla nedovoleně zastavená Stříšková a poté Alica Kostelná.
16'
Střela z dálky od Gajdošíkové byla ztečovaná mimo branku. Zlín útočil i po faulu na Kolářovou, ale střela opět letěla mimo.
15'
Jasný faul na střílející Kolářovou. Na dvě minuty je vyloučená Mikulášková.
15'
Zlín se ani nestihl zformovat v obraně a už znovu kapituloval od Alice Kostelné.
14'
Monika Křížková dostala míč z levé strany a tvrdou ranou snížila na 3:10.
14'
Už desátá trefa Baníku. Na ose hřiště se ke gólové střela probila Katarína Kostelná.
13'
13'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná).
12'
Stojarová a její první zákrok proti střele z pivota. Pěknou přihrávkou se předtím prezentovala Kostelná.
12'
Mizerová konečně ukončila střelecký půst zlínského týmu, když to úspěšně zkusila z velké dálky.
11'
Jungová si vzala míč od Alice Kostelné a v oslabení přidala další mosteckou branku.
10'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
10'
Kostelná zvyšuje už tak velký mostecký náskok na 8:1.
9'
Hubová zůstala chvíli klečet na palubovce. Sama se ale zvedla a ani nepustila do hry někoho z lavičky.
8'
Michaela Sekulová se pěkně uvolnila. Gól z hranice brankoviště nedala, ale Zlín díky faulu nadále útočí.
8'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Michaela Borovská).
7'
Jana Šustková vystihla jednu přihrávek a v úniku chytře přehodila brankářku Vařechovou.
7'
Další propadnutí Zlína potrestala Eksteinová. Moravanky reagují oddechovým časem.
7'
Dvořáková z protiútoku zvyšuje už na 5:1!
7'
Rychlý brejk Mostu nevyšel a domácí už jsou v plném počtu. Střela Michaely Sekulové gólová ale nebyla.
6'
Zlín se v oslabení držel v útočné akci, jenže v signalizované pasivitě balón ztratil. Vše se obešlo bez zakončení.
5'
Vařechová si připsala dobrý zákrok, jenže tomu předcházel faul. Šustková další sedmičkou nepohrdla.
5'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Lucie Polomíková).
5'
Střela Kolářové do branky neprošla, z brejku se naopak znovu prosadila Šustková.
4'
Šustková se ze sedmičky nemýlila a konečně se dočkala svého prvního gólu.
4'
Monika Kříčková faulovala za žlutou kartu, je z toho sedmička.
3'
Šustkovou domácí gólmana vychytala, akce postu pokračovala a znovu to byla Šustková, která střílela nepřesně.
2'
Střelou k vzdálenější tyči vyrovnává Hubová!
1'
Domácí hráčky dlouho důsledně bránily, ale ve finále si na křídle nepohlídaly skórující Veroniku Dvořákovou.
1'
Do prvního útoku jdou Mostečanky, které nastupují v černých, zatímco házenkářky Zlína ve žlutých dresech.
1'

HC Zlín: Opatová, Vařechová, Stojarová, Sedláčková – Daňková, Hubová, M. Sekulová, Mizerová, Kolářová, K. Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Minarčíková.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová – V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Šustková, Šípová, Mikulčík, Kostelná, Eksteinová, Maňáková, Kostelná, Zachová, Mikulášková.

HC Zlín

Tým vedený trenérkou Hanou Kolářovou jde do dnešního duelu v roli velkého outsidera. Pohled to tabulky tak jednoznačný ale rozhodně není, házenkářky Zlína dokázaly vyhrát oba úvodní zápasy, když o jediný gól přetlačily Prešov a ve druhém kole vcelku jednoznačným výsledkem 26:18 porazily Bánovce. V tabulce MOL Ligy je Zlín čtvrtý, stejný počet čtyř bodů však mají všechny týmy od druhého do šestého místa.
DHK Baník Most

Černí andělé jdou do prvního zápasu po historickém postupu do Ligy mistrů, který si zajistili výhrami nad týmy Gran Canarie a Kastamonu. Vynikající formu družstvo trenéra Jiřího Tancoše prokázalo i na startu ligového ročníku, Mostečanky nejprve deklasovaly 44:22 Dunajskou Stredu a poté v poměru 44:21 i Hlohovec. Před nedělními zápasy jsou v rozehraném třetím kole druhé, oproti vedoucím Michalovcům ale mají zápas k dobru.
Všem házenkářským příznivcům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu třetího kola ženské MOL Ligy. Od osmnácti hodin si to v hodinové partii rozdají týmy Zlína a Mostu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.