Házená - MOL liga ženy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Prešov - 31. srpna 2019   18:00

Zlín
Zlín
3' M. Sekulová  • 4' Kolářová  • 9' Hubová  • 12' Kříčková  • 13' M. Sekulová  • 16' Hubová  • 18' L. Sekulová  • 19' Hubová  • 23' Mizerová  • 24' Minarčíková  • 25' Hubová  • 26' Kolářová  • 28' Sedláčková  • 30' L. Sekulová  • 30' L. Sekulová  • 32' Minarčíková  • 33' M. Sekulová  • 36' Hubová  • 47' Kříčková  • 48' Hubová  • 49' Minarčíková  • 51' Hubová  • 54' Kolářová
29:28
(16:11)
Prešov
Prešov
2' Šutranová   • 7' Petrovská   • 8' Petrovská   • 9' Šutranová   • 13' Ščerbáková   • 19' Šutranová   • 22' Šutranová   • 22' Klučková   • 23' Klučková   • 27' D. M. Vargová   • 29' Klučková   • 32' Šutranová   • 35' Šutranová   • 36' Kolubová   • 37' Popovcová   • 39' Popovcová   • 40' Popovcová   • 41' Popovcová   • 42' Popovcová   • 43' Popovcová   • 44' Ščerbáková   • 47' Kolubová   • 49' Popovcová   • 53' D. M. Vargová   • 57' Kolubová   • 59' Popovcová
Zlín
Opatová, Vařechová, Sedláčková, Stojarová – Hubová, M. Sekulová, J. Sedláková, Mizerová, Kolářová, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Minarčíková.
Šlezingr, Špunar
Hala EURONICS Zlín
Prešov
Feščáková, Poláková, Vagaská – Belušková, Čirčová, Popovcová, Vraňuchová, Šutranová, Petrovská, Ščerbáková, Vencuriková, Klučková, Ratvajská, D. M. Vargová, Kolubová.

HC Zlín – Bemaco ŠŠK Prešov 29:28 (16:11)
Nejvíce branek: Hubová 7, Minarčíková 7/4, Sekulová 5/2 – Popovcová 10/2, Šutranová 6, Klučková 3. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 7/6 – 3/2. Vyloučení: 8:5. ČK: Kříčková (ZLN).
60'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
60'
Běží poslední minuta a Zlín jde do útoku.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Eva Minarčíková).
59'
Zlín má sedmičku!
59'
Popovcová srovnává z křídla.
58'
Michaela Sekulová neproměňuje sedmimetrový hod, když ji skvěle vychytala Poláková! Tento zápas má vše.
57'
Kolubová teď z křídla se štěstím prostřeluje Stojarovou mezi nohama.
57'
Michaela Sekulová proměňuje sedmičku!
54'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
54'
Kolářová skryla střelu za obranou a to se jí vyplatilo.
53'
Vargová srovnává střelou zpoza obrany.
52'
Proměněné sedmičky na obou stranách. O tu zlínskou se zasloužila Eva Minarčíková.
52'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
51'
Hubové to dnes střílí. Výstavní střelou nyní vrací Zlín do vedení.
50'
Minarčíková srovnává ze sedmičky.
50'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Lívia Klučková).
49'
Popovcová okamžitě odpovídá a dává už svůj osmý gól.
49'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Eva Minarčíková).
49'
49'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Lucie Polomíková).
48'
Trošku šťastný gól pro Zlín. Střelu Hubové hostující brankářka neviděla.
47'
Zlín dává po deseti minutách gól. Zasloužila se o to Monika Kříčková.
47'
Kolubová se prosazuje přehozem z pravého křídla.
45'
Kolářová pálí mimo.
44'
Oddechový čas pro domácí.
44'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Stanislava Ščerbáková).
44'
Skvělá Poláková, která vychytala Kříčkovou.
43'
Zlín hraje, Popovcová dává góly. Máme vyrovnáno!
42'
A znova Popovcová. Tentokrát propálila Vařechovou po nohou a je to už její pátý gól.
41'
Vařechová opět pomáhá svému týmu! Vychytala sedmičku Klučkové.
41'
A další gól Popovcové z trháku! Zlínu to teď opravdu moc nejde.
40'
40'
Popovcová se prosazuje z trháku a Zlín vede už jen o tři góly.
39'
Tohle je pro Zlín obrovská škoda. Kolářová mohla vyrazit do trháku, místo toho však ztratila a Zlín krátce po tom inkasoval.
38'
Vařechová po delší době úspěšně zakročila.
37'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Diana Maria Vargová).
37'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
37'
Eva Minarčíková proměňuje sedmimetrový hod.
36'
Lenka Kolubová snižuje přehozem.
36'
Hubová to zkusila prostřelit a podařilo se jí to.
35'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
35'
Skvělá Poláková! Ta teď vychytala v trháku Lenku Sekulovou.
34'
Kolářová zahrála v útoku nohou a do útoku se tak vrací slovenský tým.
33'
Sekulová dala gól, následně to ale slušně odnesla. Po tvrdém pádu na zem se teď velmi těžce zvedá z palubovky.
32'
Šutranová rychle odpovídá.
32'
Zlínu se dlouho nedařilo, na poslední chvíli to ale zlomila Minarčíková.
31'
Druhý poločas začíná útokem Zlína.
31'
30'
30'
A znova Sekulová! Ta dává další gól z trháku a Zlínu tak půjde do šaten s pětigólovým náskokem.
30'
Lenka Sekulová dává patnáctý gól Zlína z trháku.
29'
Prešov okamžitě využívá přesilovky. Zasloužila se o to Klučková.
29'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Vendula Hubová).
28'
Kristýna Sedláčková chladnokrevně střílí gól z levého křídla.
27'
Vargová snižuje z trháku.
26'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
26'
A další skvělý zákrok Vařechové. Ta teď svému týmu velmi pomáhá.
25'
25'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
25'
Vendula Hubová z osy hřiště nedává hostující brankářce šanci.
24'
Do zlínské branky se dostala Vařechová a hned si připsala první úspěšný zákrok.
24'
Eva Minarčíková se nadvakrát prosazuje.
23'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Lívia Klučková).
23'
Mizerová se s ničím nepárala a vystřelila. A to se jí vyplatilo! S pomocí odrazu od tyče dává desátý gól Zlína.
22'
Tohle byla zbytečná chyba Zlína v útoku, kterou v trháku potrestala Klučková.
22'
Šutranové to dnes střílí. Nyní se prosadila další výstavní střelou.
21'
Michaela Sekulová proměňuje sedmimetrový hod.
21'
První sedmička zápasu, kterou bude zahrávat Zlín.
19'
Vendula Hubová dává třetí gól v zápase z trháku.
19'
Toto vedení Zlína však netrvalo dlouho. Hned z dalšího útoku snižuje Šutranová.
18'
Lenka Sekulová se skvěle uvolnila a střelou na přední tyč posílá Zlín do dvougólového vedení.
18'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Vagaská).
17'
Tatiana Šutranová v přesilovce trefuje tyč, což je pro Zlín dárek. Teď zdrží nejméně půlminutu v útoku.
17'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Sekulová).
16'
Opět skvělá přihrávka od Kolářové a Vendula Hubová nekompromisně zakončuje pod horní tyč.
16'
13'
Blesková odpověď Prešova v podání Ščerbákové.
13'
Tohle je pro Zlín cenný gól. Michaela Sekulová se prosazuje v oslabení.
12'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
12'
Skvělá kombinace s pivotem a kanonýrka Kříčková dává první gól v zápase.
11'
Tentokrát už to Hubové nevyšlo. Tvrdou střelou trefuje tyč.
9'
Tahle kombinace byla na Zlín až příliš rychlá. Šutranová prostřelila Stojarovou.
9'
Hubová dostala skvěle nabité od Kolářové a přesnou střelou do horního růžku dává gól.
8'
A znovu Petrovská ze křídla.
7'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
7'
Skvělá kombinace do křídla, kde už stála připravena Petrovská. Střelou na zadní tyč srovnává.
6'
6'
Polomíková měla z trháku obrovskou šanci vstřelit třetí gól Zlína, trefila však tyč.
4'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Anastasija Petrovská).
4'
Michaela Kolářová dostala přihrávku přesně na brankoviště a to se hostující obraně vymstilo – Zlín jde poprvé do vedení.
3'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
3'
Skvělá kombinace s pivotem, Michaela Sekulová si vzala míč a rozvlnila síť.
2'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
2'
Tatiana Šutranová dává první gól zápasu.
2'
Na obou stranách zvoní tyč.
1'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Eva Minarčíková).
1'
Zápas začíná útokem Prešova.
1'
Ženská házenkářská MOL liga je zpět. V prvním zápase sezóny nás čeká souboj mezi HC Zlín a Bemaco ŠŠK Prešov.
V HC Zlín se přes léto událo poměrně dost změn. Kariéru ukončila Benedíková s Hradilovou a změna se udála taky na pozici trenéra. Dvouleté působení slovenského trenéra Spuchláka je u konce. Toho nahradil Marek Kolář se svou matkou Hanou. Do Zlína přišla během léta jedna zvučná posila – Eva Minarčíková z Poruby.
Bemaco ŠŠK Prešov se v loňské sezóně dostal až do finále slovenské části soutěže, kde je suverénně porazily Michalovce v nejkratší porci tří možných zápasů. Prešov podobně jako Zlín disponuje velmi mladým kádrem.