Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : DHC Plzeň - 19. září 2020   18:00

Most
Most
2' Smetková  • 3' Cholevová  • 5' Smetková  • 8' Borovská  • 11' Šustková  • 12' Zachová  • 13' Mikulčík  • 17' Maňáková  • 19' Stříšková  • 21' Stříšková  • 21' Maňáková  • 22' Maňáková  • 28' Zachová  • 28' Mikulčík  • 29' Šustková  • 30' Kostelná  • 31' Stříšková  • 32' Smetková  • 38' Stříšková  • 39' Zachová  • 40' Zachová  • 42' Zachová  • 43' Šustková  • 44' Šustková  • 47' Borovská  • 49' Poláková  • 50' Smetková  • 52' Poláková  • 57' Šustková  • 59' Zachová
36:20
(19:12)
DHC Plzeň
DHC Plzeň
4' D. Galušková   • 6' Vlachová   • 10' D. Galušková   • 11' Franzová   • 13' Šmrhová   • 13' Franzová   • 16' D. Galušková   • 20' D. Galušková   • 22' Šmrhová   • 23' Formanová   • 30' L. Galušková   • 34' Franzová   • 35' Vlachová   • 36' Šmrhová   • 40' Franzová   • 49' Kepková   • 51' Vlachová
Most
Bezpalcová, Müllnerová – Borovská, Stříšková, Andrýsková, Jungová, Šustková, Šípová, Mikulčík, Cholevová, Smetková, Maňáková, Poláková, B. Hrbková, Kostelná, Zachová.
Bareš – Uhlíř
Sportovní hala Most
DHC Plzeň
Řezáčová, Mancellari – Kepková, Šmrhová, Bušauerová, Kantnerová, Voráčková, Formanová, Franzová, L. Galušková, Lásková, D. Galušková, Vlachová, Slabá.

DHK Baník Most – DHC Plzeň 36:20 (19:12)
Nejvíce branek: Zachová 10/4, Maňáková 5/2, Šustková 5 – Galušková 6/2, Franzová 4, Šmrhová 3. Rozhodčí: Bareš – Uhlíř. Sedmimetrové hody: 6/6 – 3/3. Vyloučení: 4:7.
Zápas měl naprosto očekávaný průběh, skončil jasným vítězstvím domácího Mostu, i když Západočeškám nelze dnes upřít snahu a bojovnost. Rozdíl v kvalitě obou kádrů byl ale jednoznačně proti nim.
59'
Zachová zakončuje bleskový kontr Mostu.
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
58'
Poslední time out pro Plzeň.
57'
Šustková ze střední spojky.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Plzeň (Dominika Galušková).
54'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Petra Maňáková).
54'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Lásková).
52'
Poláková z pravého křídla.
51'
Vlachová ze střední spojky.
50'
Smetková se protáhla hostující obranou.
49'
Kepková z levého křídla.
49'
Poláková z pravé spojky.
47'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Hana Formanová).
47'
Borovská z pivota.
44'
Zase Šustková a opět ze spojky.
43'
Šustková ze spojky.
42'
42'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Barbora Hrbková).
42'
Do třetice Zachová, ale teď z brejku.
40'
Franzová ze střední spojky.
40'
Znovu Zachová ze svého tradičního místa.
39'
Zachová z pravého křídla.
38'
Time out pro hosty z Plzně.
38'
Stříšková z brejku.
38'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Valerie Smetková).
36'
Šmrhová z pravého křídla.
36'
35'
34'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Borovská).
34'
Franzová z pravé spojky.
32'
Smetková v pádu z brankoviště.
31'
Stříšková z levého křídla.
31'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Michaela Borovská).
31'
Domácí tým točí vždy dvě kompletní šestky. V první půli hráli Černí andělé jen to, co potřebovali. Plzeň bojuje, ale na domácí celek to dnes stačit asi nebude.
30'
30'
Kostelná těsně před sirénou z pravé spojky.
30'
L. Galušková z pivota.
29'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
29'
Šustková v pádu z brankoviště.
28'
Další brejk – Mikulčik.
28'
Zachová na konci rychlého brejku.
26'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
26'
26'
24'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Plzeň (Linda Galušková).
23'
Time out pro Plzeň.
23'
Formanová z levého křídla.
22'
22'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Petra Maňáková).
22'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Anna Šmrhová).
21'
21'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Dominika Galušková).
21'
Opět Stříšková, tentokráte z levého křídla.
20'
D.Galušková tradičně z pivota.
19'
Stříšková trestá Plzeň z brejku za ztrátu míče.
17'
Maňáková zdálky s pomocí tyče.
16'
D. Galušková z pivota.
14'
Zachová uspěla ze sedmičky.
14'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Kepková).
13'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Denisa Franzová).
13'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Lucia Mikulčík).
13'
12'
11'
Franzová z levé spojky.
11'
10'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Lucia Mikulčík).
10'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Dominika Galušková).
10'
Zachová ze sedmičky.
9'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Dominika Galušková).
8'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Linda Galušková).
8'
Borovská se prosazuje z pivota.
6'
Vlachová z levé spojky.
5'
Smetková zvyšuje ze spojky.
4'
3'
Cholevová z brejku.
2'
Smetková ze střední spojky.
1'
Ve 4. kole MOL ligy přivítá Most ve své hale celek DHC Plzeň. Západočešky doposud odehrály pouze jediné utkání v němž prohrály v Písku 24:15. Most odehrál všechny tři zápasy a jednoznačně v nich dominoval rozdílem několika tříd. Ve Zlíně zvítězil o 16 branek, doma se Slávií o 10 a minulý týden v Hodoníně dokonce o 18. I v utkání s Plzní budou Černí andělé jednoznačným favoritem, výsledek by měl být pouze otázkou výše skóre.